Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka

Jeżeli chcesz umieścić banner naszego Serwisu na swojej stronie - użyj jednej z poniższych wersji.

Jako link prosimy o podawanie adresu: www.legionisci.com

Opis serwisu: Legioniści - niezależny Serwis Kibiców Legii Warszawa.

  •  
  • bannery tradycyjne 468x60 pixeli
  •  
  • buttony 100x50 pixeli
ISSN 1896-432X

Skład redakcji

Zobacz kto tworzy i tworzył serwis LL!... więcej

Napisz do nas

Masz pytania, problem, wątpliwości? Napisz do nas. W miarę możliwości staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie nadesłane do nas wiadomości, jednak czasami może to potrwać kilka dni. Zanim przyślesz do nas maila, sprawdź, czy odpowiedż na Twoje pytanie nie pojawiła się już w serwisie. Oszczędzi to czasu i Tobie, i nam.

Chcesz dołączyć?

Jeżeli uważasz, że potrafisz pisać, masz ciekawe pomysły i możliwość ich realizacji, i chciałbyś swój wolny czas poświęcić najlepszemu klubowi na świecie, skontaktuj się z nami i prześlij próbkę swoich umiejętności.

Podziękowania

Serwis, który oglądacie tworzyły nie tylko te osoby, które obecnie znajdują się w stopce redakcyjnej. W ciągu kilku lat naszymi redaktorami byli również:

Barthor, Konrad Czopek, ems, Jacol, Gucio, Igoro, Leon_pro, lfanatic, Piotr Kucza, Kiełbol, Maciej Mogielnicki, OLO, Adam Polak, Poll, Łukasz Puchalski, szczepan, Szmiciu, tomeq, Marek Chrzanowski, turi, JP85, Jeleń, Filip Kaczmarczyk, Krzyys

Serdecznie im dziękujemy!

Wykonanie serwisu

Copyright

Zdjęcia i materiały filmowe prezentowane na stronach Serwisu są własnością Serwisu lub są opublikowane za zgodą ich autorów. Wykorzystanie zdjęć bez zgody redakcji serwisu zabronione.

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone na naszej stronie, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@legionisci.com. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.
Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Wypowiedzi oraz komentarze internautów, kibiców i felietonistów zamieszczone w serwisie "Legioniści" są wyrazem ich osobistych poglądów oraz przekonań.

Reklama

Redakcja nie odpowiada za treść reklam i ogłoszeń.

Nasze bannery

Szukasz naszego bannera, by zamieścić go na swojej stronie? Kliknij tutaj i wybierz odpowiednią dla siebie wersję i wielkość.