Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Chris Philipps - fot. Mishka / Legionisci.com
Chris Philipps - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 23:52

Piłkarze Legii o meczu z Zagłębiem

Fumen i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

Chris Phillips To był bardzo ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że po tym spotkaniu możemy wskoczyć na pozycję lidera i była dla nas duża presja. Jesteśmy jednak Legią Warszawa i powinniśmy sobie z nią radzić. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i to się na nas zemściło. Zagłębie dobrze grało z kontrataku. Po bramce ciężko nam było się pozbierać i wrócić na właściwe tory.
Przed meczem, w szatni mieliśmy dużo energii i motywacji. Nie wiem co poszło nie tak - teraz musimy przeanalizować swoje błędy. Przegrywamy dużo na własnym stadionie i musimy to zmienić.

Damagoj Antolić: Jesteśmy bardzo rozczarowani, ale to nie był zły mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. Bez zdobywania goli, nie wygramy żadnego meczu. Oczywiście okrzyki kibiców nie były miłe dla trenera, ale nie dziwie się im. Tak to jest, jak się przegrywa na własnym stadionie. Zagłębie także miało swoje okazje i jedną udało się im wykorzystać. Gdybyśmy my zdobyli pierwszą bramkę, to wygralibyśmy ten mecz, ale jeżeli tych goli nie strzelamy, to nie zasługujemy na zwycięstwo. Przynajmniej inne drużyny przegrały, więc nie powiększyliśmy straty. Powinniśmy jednak skupiać się na swojej grze. Przegraliśmy dużo meczów i czujemy wysoką presję. Wydaje mi się jednak, że inne drużyny też to odczuwają. Skupiamy się teraz na meczu z Górnikiem, gdyż jest to dla nas bardzo ważne spotkanie. Naszym celem jest awans do finału.



Komentarze: (17)

Hugon, 15.04.2018 00:00:11 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Dobra wiadomość Jozak zwolniony.

oooo, 15.04.2018 00:03:28 - *.dynamic.mm.pl

o dwoch najgorszych zawodnikow rundy w legii sie wypowiada... placz po Mulinie i Sadiku chyba nam zostal, ktorzy przy Philipsie/Antoliciu i Eduardo wygladali jak swiatowej klasy pilkarze

wwy, 15.04.2018 00:08:18 - *.it4polska.com

nawet nie czytałem waszego bełkotu... na szczęście nie ja wam płacę... w normalnej brygadzie to po mordzie byś dostał w ryj...

Wolfik, 15.04.2018 00:20:10 - *.dynamic.mm.pl

Jedyne co musicie zmienić, to otoczenie. Mam nadzieję, że latem "zaciągu truskawkowego" już nie będzie.

Łuki, 15.04.2018 00:33:01 - *.play-internet.pl

Nie wiem co jest z tymi sportowcami Ale wygląda na to że role piłkarzy Legii ich przerosły. Proponuję aby przed każdym transferem do naszego klubu, kandydaci byli badani przez grupę psychologów sportowych bo ewidentnie presją gry tutaj powoduje że Ci chłopcy nie mogą spokojnie spać w nocy i boją się w pełni rozwijać na boisku.

DwK, 15.04.2018 04:54:58 - *.164.threembb.co.uk

Od samego początku twierdziłem że jozin z bazin ma CV ale do akademii piłkarskiej a nie do seniorów Legii. A każdy z tych wkładów do koszulek za takie wypowiedzi :
"Jesteśmy jednak Legią Warszawa i powinniśmy sobie z nią radzić ( mowa o presji ). Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i to się na nas zemściło" powinien wy*****alac do rezerw za brak zaangażowania

Adson 78, 15.04.2018 05:53:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Po co wy gracie jak wy ambicji nie macie ?

Michał, 15.04.2018 07:28:04 - *.centertel.pl

Takiej Legii to ja jeszcze nie widziałem. -:(

Mateusz z Gór, 15.04.2018 08:29:11 - *.adsl.inetia.pl

"To był bardzo ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że po tym spotkaniu możemy wskoczyć na pozycję lidera i była dla nas duża presja. Jesteśmy jednak Legią Warszawa i powinniśmy sobie z nią radzić."

Wygląda to tak, jakby każdy piłkarz dostawał przed wywiadem tą samą tabliczkę i czytał co na niej jest napisane przed kamerą.

kalosz, 15.04.2018 08:37:44 - *.dab.02.net

zwolili trenera? co tak pozno???niech on do Magiery idzie lepkcje brac z tworzenia i mobilizacji i motywacji zespolu...juz w meczu z cracovia widzialem ze te lesery horwackie to pomylka...po kase przyszlia nie w pilkegrac...

malin, 15.04.2018 09:17:46 - *.play-internet.pl

To był bardzo ciężki mecz? Bardzo ciężko to było na trzeźwo oglądać tę źenade co wczoraj pdstawialiście drewniaki

remo, 15.04.2018 09:28:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Antolic... wczoraj był najgorszy na boisku razem z Vesoviciem. Za bardzo nie podawał, nie miał pomysłu na grę ...

(L)ookson, 15.04.2018 12:39:58 - *.dynamic.chello.pl

Vesovic ponosi winę za bramkę Starzyńskiego. Jak można na 30 metrze przed bramką odpuścić krycie kompletnie i na stojaka grać?

Anton, 15.04.2018 13:46:22 - *.play-internet.pl

Mecz był ciężki na wasze życzenie...

AAA, 15.04.2018 15:10:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Najlepszy był Jarosław buhaha paralityk.

WINĘ PONOSI TRENER, 15.04.2018 15:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za słabą grę odpowiada tylko i wyłącznie jozak. Zawodnicy ściągnięci w zimie to nie są niewypały. Remy Vesovic Antolic i Philips to zawodnicu u których widać potencjał i którzy mają przebłyski. Ten Cafu jak grał to tez było widać u niego potencjał. To wina Jozaka że nie stworzył z nich drużyny tylko zbieranine piłkarzy bo gościu bardziej skupiał się na tym żeby ładnym angielskim opowiadać fajne historyjki na konferencjach zamiast na tworzeniu drużyny. Inna sprawa że zawodnicy na tym poziomie powinni sami wiedzieć że podczas meczu sie zap..rdala i nie potrzeba do tego trenera...

Daro, 15.04.2018 16:32:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kowalczyk Wojtek jest bezrobotny.....dawac go na trenara LEGII albo Dziekanowskiego Dariusza...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.