Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 19:00

LIVE!: Legia - Zagłębie

Redakcja

O godzinie 20:30 przy Łazienkowskiej legioniści niespodziewanie staną przed szansą wyprzedzenia w tabeli Lecha, który w piątek przegrał mecz. W tym sezonie Legia dwukrotnie ogrywała Zagłębie i liczymy na to, że uczyni to po raz trzeci! Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Komentarze: (34)

RMFC, 14.04.2018 19:43:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Białymstoku super wynik dla Legii. Dzisiaj nie możemy tego spiepsz..ć z Zagłębiem. Legio Tylko Zwycięstwo!!!!

L, 14.04.2018 19:49:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

czy to ustawka? bo nie wierzę o co chodzi w tej lidze

ludzik, 14.04.2018 19:57:53 - *.centertel.pl

Nawet tacy jak oni nie sa w stanie tego spie...lić

Mok, 14.04.2018 19:58:32 - *.dynamic.chello.pl

Wieśniaki w plecy, Legunia MUSI!

info, 14.04.2018 20:04:58 - *.dynamic.chello.pl

Dziwne że nie podacie nawet info z meczu Widzew-Legia II
2-1 HT

rob bandit, 14.04.2018 20:08:56 - *.satfilm.com.pl

wygrać dziś te zawody ...Legio musisz!!!

Daszka, 14.04.2018 20:17:13 - *.dynamic.chello.pl

Śmiertelnym grzechem byłoby nie wykorzystać potknięć Lecha i Jagi. Trzymamy mocno kciuki za zwycięstwo Legii, ale mądrzejsi będziemy ok. godz. 22.30.

Adek, 14.04.2018 20:18:24 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Nikomu się takiej padaki oglądać nie chce. Frekwencja mówi sama za siebie. Jozak wyjazd !!!

as, 14.04.2018 20:21:41 - *.dynamic.chello.pl

Dzisiaj wygramy zdecydowanie a ten pseudo trener niestety odbuduje swoją pozycję ,,,

grzesiek, 14.04.2018 20:44:10 - *.centertel.pl

zła taktyka trenera.

antyk, 14.04.2018 20:52:19 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

oczy mi krwawią od oglądania tego czegoś

Bloom, 14.04.2018 21:19:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co za padaka nawet w B klasie bywają większe emocje ale jakoś o wynik jestem spokojny porażka w porywach remis. Wyścig ślimaków paralityków po mistrza trwa.

grzesiek, 14.04.2018 21:28:34 - *.centertel.pl

Niezgoda, to ma coś w nazwisku. Tak jakby chciał być wielkim piłkarzem, ale jego natura wyrażała niezgodę na to.

do gniazda, 14.04.2018 21:31:06 - *.centertel.pl

Zamiast "Jesteśmy z Wami" zaśpiewajmy "gramy o mistrza, hej k... gramy o mistrza". Może kogoś to obudzi!

Stadion, 14.04.2018 21:31:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Ale kibiców tłumy ile jest 7 tys???

Ty, 14.04.2018 21:32:11 - *.dynamic.chello.pl

Paaaaaaadaka!! Strasznie się na to patrzy!!

Daszka, 14.04.2018 21:34:02 - *.dynamic.chello.pl

Vesović albo Kuchy, to chyba klucz do sukcesu w dzisiejszym meczu. A pan Jozak swoje...

Mariol, 14.04.2018 21:52:36 - *.w90-90.abo.wanadoo.fr

No i dupa.

ludzik, 14.04.2018 21:56:06 - *.centertel.pl

Jedrzejczyk wez wypie...alaj

jogi loew, 14.04.2018 21:58:16 - *.centertel.pl

co za matoły. wywalic wszystkich z kadry i jozaka razem z nimi

antyk , 14.04.2018 21:59:58 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

ale w tym meczu dopiero zauważyłem że ten niezgoda to straszny paralityk jakby na jego miejscu był nikolić to byśmy z 5 do 1 wygrali

phaeton74, 14.04.2018 22:11:38 - *.dynamic.chello.pl

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

P, 14.04.2018 22:16:26 - *.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dymisja !!!

APGAP, 14.04.2018 22:17:07 - *.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ZAWSZE Z OGÓRAMI DOSTAJEMY PO DUPIE A TERAZ Z WSZYSTKIMI DOSTANIEMY. BO OGÓRY TO MY SIE ZROBILISMY ZA PROZAKA.

lump, 14.04.2018 22:18:39 - *.play-internet.pl

Nawet Być Mistrzem Polski w tym kraju to wstyd!!!

phaeton 74, 14.04.2018 22:19:03 - *.dynamic.chello.pl

bezradni jak opozycja w sejmie

Matwij, 14.04.2018 22:19:25 - *.dynamic.chello.pl

@rek ! Z niecierpliwością czekam na Twoje zachwyty nad taktyką nieudaczników Mioduskiego i Jozaka. Czy dalej będziesz pieprzył żeby czekać z osądami?! Prawda jest niestety taka że jeśli Legia zdobędzie MP to będzie to najgorszy mistrz od dziesiątek lat.

sochaczew, 14.04.2018 22:22:04 - *.centertel.pl

Tak spier....lić mecz potrafi tylo nasza Legiunia!!! Hahhahhahh grajki za 1 pesos peruwiańskich....hejty 3.2.1 jazda!!!!!

bdeput, 14.04.2018 22:22:39 - *.194.optikomp.pl

Czy ktoś zrobi porządek z Jozakiem,
Kiedy zaczną grać dla nas beznadziejni piłkarzyki,
niech zrobi porządek prezes, albo niech sam wraca do ameryki.gada tylko głupoty, nie czuje co chcą kibice.
Pozdrawiam IK

leoś, 14.04.2018 22:23:36 - *.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

wczoraj jak przegraliśmy to przeszła mi myśl jak nic jest ustawka i wszyscy przegrają.... fryzjer to był pikuś w porównaniu z tym co teraz się dzieje

grzesiek, 14.04.2018 22:27:24 - *.centertel.pl

Liga cienka więc wygląda t tak jakby było ustawiane, ale problem w tym że oni na prawdę tak grają akucharczyk był najlepszy na boisku...

torcida, 14.04.2018 22:27:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Górnik Zabrze - Puchar Polski jest nasz !!!

lump, 14.04.2018 22:29:53 - *.play-internet.pl

Boguś się zastanawia powrót czy Sosnowiec.Loczek wymiękł.

Cytat KStanowski, 14.04.2018 22:39:02 - *.dynamic.chello.pl



Krzysztof Stanowski


@K_Stanowski
40 sek.40 sekund temu
Więcej
Możecie mnie grillować, ale na moje oko to przez ostatni rok Legia podupadła w zasadzie na każdym polu: sportowo, marketingowo, frekwencyjnie. Zmierza w kierunku wegetacji.
2 odpowiedzi 1 podany dalej 13 polubionych

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.