Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jarosław Niezgoda, Michał Kucharczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Jarosław Niezgoda, Michał Kucharczyk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piątek, 13 kwietnia 2018 r. godz. 16:44

Niezgoda: W Legii zawsze jest presja

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Nie martwiłbym się o nasze przygotowanie mentalne do rundy finałowej. W Legii zawsze jest silna presja, ale mamy wielu doświadczonych zawodników, którzy co roku grają o najwyższe cele, a nawet w Lidze Mistrzów - mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin napastnik Legii Jarosław Niezgoda.

- To prawda, że coraz lepiej rozumiem się z Michałem Kucharczykiem i Sebastianem Szymańskim. Ważne jest jednak to, że rozumiem się z nimi także poza boiskiem i to przekłada się na naszą grę. Oni coraz lepiej wiedzą, jak mi zagrać piłkę, ja natomiast wiem, czego mogę po nich oczekiwać. W niektórych meczach to widać. Myślę, że tak samo będzie w tych najważniejszych spotkaniach, które przed nami.



Komentarze: (9)

WarsawHooligan, 13.04.2018 16:57:02 - *.dynamic.chello.pl

A mi takie trio w ataku by odpowiadało, młodzi Polacy i Kuchy. Rozkręca się i będzie mistrz. Trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p...a mieście ;)

syjon85, 13.04.2018 17:49:17 - *.play-internet.pl

osobiście nie jestem jeszcze zachwycony tym co pokazuje Jarek, jednak mam wrażenie, że gdy On gra to cały zespół lepiej się zachowuje na boisku ... jutro kolejna dobra okazja na trzy punkty ...

me(L)o1916, 13.04.2018 18:14:15 - *.21

...szkoda że zapomnieliscie porozumieć się z resztą drużyny :/ co ten małolat bredzi !?

ELton, 13.04.2018 19:39:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia upadła bardzo nisko skoro gwiazami sa Niezgoda, Kuchrczyk, Szymańskicud że mamy tyle punktów..

Abcd, 13.04.2018 22:23:04 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Piękny wynik w Poznaniu:)

kanes, 13.04.2018 22:30:06 - *.80

Lech - Korona 0:1. Kolejorz przegrywając zakończył serię 20 meczów bez porażki u siebie.

Haha, 13.04.2018 22:31:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Hahahaha Posran jutro jaga w plecy i Legia liderem

Cult⚽️Legia, 14.04.2018 01:41:55 - *.97

Tylko personal trener co cały sztab I piłkarzy weźmie w obroty ,trzech pomocnikòw I sá wyniki ,to jedyne dla Legii rozwiázanie I przyszłość Potéga CWKS!

Ted, 14.04.2018 01:55:39 - *.play-internet.pl

Posrańska ku.wa zatrzymała się na szlabanie "Kielce". Oby tak dalej amiko!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.