Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com
Krystian Bielik - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 16:15

Bielik: Legia chciała wypożyczyć mnie na rok

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy

Legia była zainteresowana wypożyczeniem Krystiana Bielika z Arsenalu, ale kluby nie doszły do porozumienia, a ponadto sam zawodnik pobyt przy Łazienkowskiej chciał ograniczyć do półrocznego wypożyczenia. - Chcieli mnie wypożyczyć na rok. Oczywiście, że fajnie byłoby wrócić i zdobyć mistrzostwo Polski, powalczyć o Ligę Mistrzów, ale jeżeli już miałbym się zdecydować, to na pół roku - mówi Bielik w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

- Ja ich rozumiem. Rozmawiałem z ludźmi z Legii i oni chcą budować skład na europejskie puchary. W moim przypadku i tak nie mogli dogadać się z Arsenalem w sprawie wynagrodzenia, czy Legia miałaby płacić całą moją pensję - powiedział zawodnik, który przed paru laty właśnie z Legii odszedł do Arsenalu. Ostatecznie piłkarz poszedł na wypożyczenie do grającego w League One, Walsall.

Całą rozmowę z piłkarzem możecie przeczytać tutaj.



Komentarze: (19)

3...2...1, 09.02.2018 16:30:02 - *.centertel.pl

...Hejterzy nawcy do boju

arek, 09.02.2018 16:33:58 - *.252

Fajnie byloby zostac na pol roku i powalczyc o LM.... siano w glowie

BUBBA, 09.02.2018 16:51:22 - *.net.hawetelekom.pl

Typowy Polak za granicą: " W Polsce wszystko złe, komuna, patologia, bieda, itp. itd. ale Anglia OK Ok, tu jest wszystko takie poukładane i zorganizowane, super" Na pewno gra w trzeciej czy czwartej lidze angielskiej lepsze niż walka o Mistrzostwo Polski, przekonałeś mnie. W sumie Żyro mówi to somo, to musicie mieć racje. Życzę obu Panom rozkwitu kariery, serio.... nie jestem mściwy i złośliwy

Scypion Afrykański, 09.02.2018 16:55:39 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Bardzo dobrze się stało, że Bielik nie przyszedł do Legii. Po cholerę nam taki paralityk? Kolejny po Fatalczyku i Kopczyńskim. Legia wyciągnęła go z łacha, nieźle zarobiła i wystarczy. Arsenal to dla niego za wysokie progi, tym bardziej Legia też. Jak chce wracać do Polski to może łach go przygarnie, bo tam sprowadzają taki szrot.

Kermit, 09.02.2018 17:03:23 - *.centertel.pl

Jasne gwiazdorze. Może k***a na tydzień byś wpadł polansować się w Sto(L)icy.

Olic, 09.02.2018 17:06:32 - *.play-internet.pl

Pozdro 600 kopaczu

lob, 09.02.2018 17:07:47 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo dobrze, że nie grasz w Legii...taki z ciebie Legionista jak ze mnie polonista.........

siwy, 09.02.2018 17:36:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a tak to twoim celem bedzie walka o utrzymanie w league one i walka zeby nie doznac kontuzji bo w tej lidze technikw nie ma

Orzeł, 09.02.2018 17:44:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chłopak się nie szanuje . I nas nie szanuje . Żaaal . Ale wracaj , jak już zmądrzejesz - czyli zatęsknisz , bracie . Druga liga angielska zamiast Ligi mistrzów ? Serio ??

tomek, 09.02.2018 17:49:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kasa, kasa, kasa... chce zostać w Anglii to ok ale dlaczego III liga? W jego wieku dobry zawodnik powinien przynajmniej być na ławce w pierwszej drużynie. Chyba nie jest taki dobry jak o sobie myśli... obym się mylił. Powodzenia dla niego

Do przodu nie do tylu , 09.02.2018 17:50:32 - *.centertel.pl

Fajnie to sie jeździ na kombajnie ... 3 liga to świetlny krok w przód !!! Siedź na ławie tylko uważaj żebyś nie dostał wilka .... nosek zadzierasz jak bramkazyna szczesny ...

Miki, 09.02.2018 17:55:01 - *.sieradz.vectranet.pl

Dosyć

Cult ⚽️ Legia, 09.02.2018 19:15:21 - *.96

Bielik ściemnia ,jego ostatnie słowo należało do niego a że niema Legii w sercu każdemu wiadomo,szkoda że talént zaginie gdzieś w angielskiej słabej 3lidze

T-72, 09.02.2018 21:24:59 - *.play-internet.pl

Smutne, z takim widzeniem świata dostanie od życia prędzej czy później lekcję pokory a ja Go żałować nie będę. Umiejętności piłkarskie może poprawi, z głową gorzej...

kamkis, 09.02.2018 22:42:35 - *.72.ipv4.supernova.orange.pl

Spoko Krystian, nie martw się, damy radę bez Ciebie. Pogadamy pod koniec sierpnia. Tylko że wtedy to Legia powie - Bielik? Nie, dziękujemy.

Pienkny, 10.02.2018 12:59:02 - *.centertel.pl

Gwiazdor, tylko jeszcze nic nie pokazał.

ZB(L), 10.02.2018 17:07:13 - *.play-internet.pl

W Wawce był niedawno polansować się AMG :)

Miras, 12.02.2018 08:27:01 - *.play-internet.pl

Jeden wywiad i już nie ma po co wracać.

Łach posrań, 12.02.2018 18:34:07 - *.dynamic.chello.pl

Jaki z niego legionista...to typ z pyrlandii

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.