Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 10:42

Statystyki meczu z Zagłębiem Lubin

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Lubinie legioniści wykonali 5 celnych strzałów na bramkę gospodarzy i trzy razy zakończyły się one golami. Podopieczni Romeo Jozaka posiadali piłkę przez 52% czasu gry i wymienili 453 celne podania. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku
fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa



Komentarze: (10)

WWL, 10.02.2018 11:08:21 - *.play-internet.pl

W statystykach należało by jeszcze ująć ze Legia w 10 na 12 bo Pazdan grał przeciwko Legii.
Weźcie go sprzedajcie!

Do REDAKCJI, 10.02.2018 13:08:57 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

uprzejma prośba o rysowanie linii wykresów 2-ma RÓŻNYMI kolorami np. jeden czarny a drugi czerwony, bo jak są 2 czarne (a takie widzę na kompie) to ni hcolery nie można rozróżnić co to za zespół!!!!

Staty super!!!!

oLaf, 10.02.2018 13:11:50 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no to teraz wszyscy wiemy dlaczego Pazdana (ćwierćfinalisty ME !!) pies z kulawą nogą nie chce kupić od 2 lat nawet za żałosne (w UE) 2 mln Euro!!!!

Bo facet nie jest tego wart, jest dobry na ligę (nie wczoraj : ( i tyle.

Zawsze byłem jego fanem ale wczoraj mnie zawiódł.

krys008 , 10.02.2018 15:04:10 - *.serv-net.pl

Michał P. Uwielbiam gościa. Ostatnio gra jakiś rozkojarzony, ale wierzę, że wróci we właściwe tory i da nam dużo radości. O jodle myślałem podobnie, ale jak głowa nie jest wolna, to trudno o dobrą grę.

Pawełek , 10.02.2018 16:51:17 - *.play-internet.pl

Jeszcze będziecie po nim płakać
A kto waszym zdaniem jest lepszym zawodnikiem w obronie?
Broź Dąbrowski Jędrzejczyk Astis
Ja Pazdana zawsze uważałem za twardziela i mimo błędów a jak real przegrywa z Barceloną 0 5 to oznacza że Ramos jest ujowy

Jaja, 10.02.2018 17:04:04 - *.play-internet.pl

Pawełek pazdan wczoraj wbił nam 2 bramki, grał jak sabotazysta, je...j się w łeb.

1337, 10.02.2018 18:16:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedy on ma racje. Pazdan bez formy i tak jest lepszy od pozostalych obroncow. Lubie Astiza, ale to tylko solidny zmiennik.

Vac(L)ove, 10.02.2018 18:53:52 - *.internetdsl.tpnet.pl

Pazdan jeszcze nie raz nam du...pe uratuje

L, 10.02.2018 19:24:13 - *.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie opamietajcie sie.Faktycznie Pazdzioch zagrał słabiej ale jak zacznie grac na swoim poziomie to z Remyym wymiotą tą smieszna lige.Najwazniejsze zwyciestwo,bledy do poprawy i jesziemy do przodu:)

andreas, 11.02.2018 06:29:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Obrona nie stanowi monolitu 4 dobrych obrońców nie znaczy że obrona jest dobra. Tracimy za dużo bramek jak się spojrzy na obronę plus Maka Antola i Philipps to rywal nie powinien dochodzić do pozycji strzeleckich. A u nas wrzuty w karne i panika. Nie wiem czy to nie efekt przyspawania Malarza do linii bramkowej. Wszyscy to wiedzą i walą w pole karne wrzuty.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.