Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 10:52

Jozak: Zaczniemy systemem 4-3-3

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Mam jedną niewiadomą dotyczącą składu na mecz z Zagłębiem Lubin. Wszystko wyklaruje się po dzisiejszym treningu. Jestem pewien swojej decyzji na 99%, ale może się jeszcze wydarzyć coś nieprzewidywalnego. Gdybyśmy mieli mecz za godzinę, to byłbym pewny składu - mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin Romeo Jozak.

- Za nami interesujące przygotowania. Jesteśmy wielkim klubem i oczywiście piłka nożna jest dla nas priorytetem, ale ważne są także inne aktywności. Florida Cup to było interesujące doświadczenie, wyjazd na Florydę oceniam na plus. Po pierwszym meczu sparingowym mieliśmy trzy kontuzje i to mnie martwiło, ale jest coraz lepiej. Teraz uraz ma jeszcze tylko Marko Vesović. Jestem zadowolony z tego, jak wyglądaliśmy na obozach pod względem piłkarskim. Kiedy będziemy prezentować się na takim poziomie, jakiego oczekuję? Myślę, że w ciągu miesiąca, może kilku tygodni, kiedy zbiorę także informacje od piłkarzy.

- Mecz z Zagłębiem Lubin zaczniemy systemem 1-4-3-3. Mamy jeszcze dwie opcje rezerwowe, z czego jedną na specjalne okazje, gdyby sytuacja nie układała się tak, jak chcemy. Testowaliśmy cztery różne ustawienia podczas przygotowań. W zależności od profili zawodników na boisku, ustawienie będzie elastyczne.

- Wiem, że Zagłębie osłabiło się zimą. Być może z psychologicznego punktu widzenia powinniśmy to traktować jako coś sprzyjającego, ale zwykle kiedy spodziewamy się łatwego spotkania, ono okazuje się trudne. Mecz z Zagłębiem to dla nas kolejne wyzwanie.

- Chciałbym mieć Marko Vesovicia jak najszybciej do dyspozycji, ale tutaj decyduje lekarz. Mam nadzieję, że znajdzie się na ławce rezerwowych w meczu ze Śląskiem, ale nie mogę tego obiecać.

- Nieważne jak bardzo mi brakowało Guilherme, a miał on tę moc, którą kochałem, to teraz mamy 10-krotną moc psychologiczną, gdy wrócił do nas nasz kapitan Miroslav Radović. To bardzo mnie cieszy. W meczu z Zagłębiem na pewno wystąpi.

- Wiem, że dzisiaj jest tłusty czwartek w Polsce. Odbyliśmy z piłkarzami kilka rozmów i powiedziałem im: dopóki dajcie z siebie na boisku sto procent, to będę pełen wyrozumiałości do tego, że jesteście ludźmi i macie swoje potrzeby. Jeżeli chodzi o pączki, to oczywiście nie pozwolę im zjeść dziesięciu, ale po jednym będą mogli zjeść - to ich na pewno nie zabije i ja sam go zjem z piłkarzami. Na zgrupowaniu w Benidormie Miro Radović zapytał mnie, czy piłkarze mogą wyjść wieczorem na wspólne spotkanie integracyjne. Powiedziałem, że mogą. Rano na treningu zobaczyłem, że dają z siebie maksa. Nie widzę problemu w tym, że pozwoliłem na to piłkarzom, jeżeli wykonują swoją pracę profesjonalnie. Piłkarze muszą czuć, że żyją i nie jest to więzienie. Trzeba tylko znaleźć balans.



Komentarze: (37)

ja, 08.02.2018 11:09:03 - *.189

Dla mnie piłkarze mogą chodzić codziennie na integracje, czy spotykać się i pić na potęgę ale pod jednym warunkiem, że w każdym meczu będą dawać z siebie 100 %. Kiedyś też chodzili do słynnego Garażu a w lidze lali każdego jak popadnie. Nasz stadion był twierdzą nie do zdobycia ale dzisiaj wygląda to dramatycznie więc lepiej niech oni piją tylko wodę, bo jak sobie wyobrażam jakbym miał oglądać Kucharczyka na boisku po całonocnej imprezie to pusty śmiech mnie ogarnia...

MIODEK PROSI CIĘ LUD ...., 08.02.2018 11:14:05 - *.internetia.net.pl

A PREZES MÓGŁBY DAĆ DRUŻYNIE JESZCZE NAPASTIKA I ROZGRYWAJĄCEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

UcheJ, 08.02.2018 11:18:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Troche taki smieszek z tego trenera.

Kuba, 08.02.2018 11:36:36 - *.135

Skład jutro pewnie będzie taki:
Malarz-Jędza,Astiz/Dąbrowski,Pazdan,Hlousek-Remy,Mąka,Antolic-Hama,Niezgoda,Szymański/Kucharczyk
na zmianę: Rado, Phillips

Rychu, 08.02.2018 12:13:21 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

W Zagłębiu liczy się tylko wygrana Legii.

ludzik , 08.02.2018 12:16:48 - *.centertel.pl

Trzeba jeszcze rozróżnić pojecie 100% bo nawet ktos nawalony ze ledwo wytrzyma dziesiec sekund stania nie wywracajac sie to taka osoba też daje z siebie te 100%

ja do ludzik, 08.02.2018 12:25:38 - *.189

Też prawda :)

Mr T, 08.02.2018 12:25:56 - *.125

Malarz-Jędrzejczyk,Pazdan,Dąbrowski,Hlousek-Antolic,Maczynski,Remy-Hamalainen,Niezgoda,Kucharczyk

Sloik, 08.02.2018 12:27:40 - *.play-internet.pl

@ludzik
Przekonales sie dzis o tym z rana w szkole po predze mefki?

@sloik, 08.02.2018 12:42:28 - *.centertel.pl

Nie, jeden z twoich tatusiow tak powiedzial

Afro, 08.02.2018 13:27:19 - *.static.nsti.pl

Przydałby się system ocen komentarzy lub chociaż możliwość zgłoszenia niestosownego komentarza - wtedy można by było wyciągnąć wnioski odnośnie opinii większości forumowiczów i nie dawać satysfakcji trolom z k3 albo amiki. Dodatkowo najlepszy komentarz mógłby pojawiać się na górze. To działa na różnych stronach i chyba się sprawdza.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 08.02.2018 13:52:43 - *.tvp.pl

Przyjmijmy, że to nie ściema, i naprawdę zagramy 4-3-3. Jak będzie wyglądała pierwsza jedenastka? Wg mnie tak:

Malarz

Jędza-Dąbrowski-Pazdan-Hlousek

Antolić-Remy-Mączyński

Niezgoda-Eduardo-Hamalainen.

Na zmiankę Rado i Pasquato (Szymański) do pomocy a Kuchy do ataku. A może widzicie to inaczej?

No i czas skończyć narzekanie, jest jak jest, mi też wiele ruchów Wielkiego Akwizytora i jego przybocznych się nie podoba ale każdy Legionista powinien w tej chwili wspierać drużynę! Pozytywna energia i do Lubina po zwycięstwo :)

dabrus, 08.02.2018 14:06:14 - *.play-internet.pl

w ustawieniu 4-3-3 niestety nie ma miejsca dla Pasquato a szkoda, bo mowcie co chcecie ale ma on chyba najlepsze podanie i przeglad pola w obecnej Legii

do Afro, 08.02.2018 14:22:43 - *.play-internet.pl

Idz sie położyc spać, smęcisz gorzej od tych co komentuja krytycznie. Nie lubisz krytyki to nie wchodz tu jest chu**ia to ludzie krytykuja jakby młucili wszystkich jak kombajn po 4:0 i Mioduski nie robilby z siebie pakaca to nie byloby krytyki

Bidon, 08.02.2018 14:39:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Afro
Kolego jak juz to k6 nie k3 to po pierwsze a po drugie to uwielbiam ten jedynie sluzny dla niektorych tok myslenia ze jesli KTOS osmieli sie skrytykowac ( kibicow Legii to juz w ogole nie daj Boze ) to zaraz jest kibicem innej druzyny. Naprawde gratuluje choc z drugiej strony chyba bardziej wspolczuje...

Kibic88, 08.02.2018 14:42:07 - *.core.ynet.pl

Jeżeli będzie kucharczyk w składzie to zagramy 4-3-2 bo grając z kuchym w składzie to gramy o jednego mniej on bardziej przeszkadza niż pomaga czemu go nie wypożyczą do ursus warszawa albo znicz pruszków bo za słaby jest na Legię... ale skoro nadal gra to musi mieć dobre plecy w klubie.

Znafca, 08.02.2018 15:08:37 - *.centertel.pl

433 czyli Malarz---Hlousek-Pazdan-Dąbrowski-Żyro---Remy-Vesovic-Phillips---Kopczynski-Niezgoda-Broź no chyba że przyjdzie Olkowski i zagra za Niezgodę....

krys008, 08.02.2018 15:14:37 - *.82

Nareszcie zaczynamy, koniec tego jałowego okresu. Wracają emocje, wyczekiwanie na kolejny mecz.

Panowie i Panie zaczyna się!!!

Mary, 08.02.2018 16:08:07 - *.dynamic.mm.pl

4-3-3 przy dwóch napastnikach w składzie, genialne :)

Zamoj , 08.02.2018 16:29:18 - *.180.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawe ile telewizor zagra

(L)egniczanin, 08.02.2018 16:33:35 - *.122

Niestety, ale mam pełne obawy że będzie nowy system lecz stary styl. Jakieś dziwne przeczucie że znowu się będziemy męczyć a oglądanie zamieni się w katusze.

krys008, 08.02.2018 16:53:48 - *.82

VOO, Niko, Prijo, Moulin, Rado, Gui, włączał się Kuchy, z lewej obrony niezniszczalny Hlousek, przyjemnie się to oglądało. Za dużo zmian, za mało stabilizacji, stwórzmy zespół, nie budujmy co pół roku z gruzów, klejąc zespół z przypadkowych piłkarzy. Cierpliwie czekam, przyglądam się, staram się nie krytykować za dużo, dajmy czas DM i RJ na budowę zespołu. Nie pół roku, nie sezon, ale poczekam dłużej z nadzieją, że będzie stabilizacja i zbudujemy drużynę. Silną Legię, o stabilnym, niezmiennym szkielecie, bez rewolucji i garażowej wyprzedaży co pół roku. Nadal wierzę w ten projekt i pana DM. Szkoda, że nie udało się z JM jako trenerem, ale nadal wierzę, że będzie dobrze, że jak damy czas DM i RJ to stworzą silną Legię.

Sloik, 08.02.2018 17:25:44 - *.play-internet.pl

@ludzik
Siuisiaczku tam tez byles taki madry???

word!up, 08.02.2018 17:36:16 - *.adsl.inetia.pl

To jest system dla silnego napastnika który potrafi współpracować z pomocnikami. Pomocnicy muszą być bardzo wszechstronni. Na dzień dzisiejszy brakuje nam takiego napastnika oraz wyraźnie widac brak skrzydłowych bo chyba trener sobie żartuje że znowu boczni obrońcy będą odwalać robotę za pomocników. Dlatego tyle gromów szło na głowę Jędrzejczyka ponieważ nie byłzajęty swoją pozycją tylko traciłsiły w grze na połowie przeciwnika a już kryminałem było to że znajdował się w polu karnym. Jędza jest dobrym bocznym obrońcom a nie graczem ofensywnym. Czy trener poustawia klocki? Zobaczymy. Forza Legia!!!

do ja, 08.02.2018 17:48:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale dla mnie moga dawac nawet i 5% aby wygrywali

Ding, 08.02.2018 17:57:46 - *.mag-net.sk

Karty odkryte jeszcze przed meczem: jak przystało na kryptotrenera

Cult⚽️Legia, 08.02.2018 18:12:14 - *.206

Derek I my !Klub! I Kibice!Tyyyylkooo!Zwyciéciéstwo!LEEEEGIIIOOO!Obrona!Mistrza!3!

!(L)!, 08.02.2018 18:13:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Remy Pazdan Hlousek
Antolić Mączyński Vesović
Radović
Eduardo Niezgoda
RAM PAM PAM :p

To ja jestem ja do ja, 08.02.2018 18:15:23 - *.play-internet.pl

to że Kowal i Wujo gadali w wywiadach że lali wszystkich to nie znaczy ,że to prawda , a wręcz przeciwnie , w sezonie 92/93 6 porażek

Kie(L)bachy w gore!!!, 08.02.2018 18:15:41 - *.dynamic.chello.pl

Malarz
Broź Pazdan Remy Hluszek
Antolicz Phillips Paskwato
Eduardo Niezgoda Hamolajnen

Tak to widze i golimy Zaglembie 4:0 !!!

Do kibic chyba z k6. 88 , 08.02.2018 18:20:26 - *.centertel.pl

Przeszkadzać to możesz Mamie przy gotowaniu, i mi kibicu!!!! Rwij!

Zamoj, 08.02.2018 18:37:13 - *.180.ipv4.supernova.orange.pl

Malarz
Jedza - Remy - Pazdan - Hlousek
Antolicz - Mączyński - Philips?
Szymański - Niezgoda - Hama

Haydin , 08.02.2018 19:46:43 - *.dynamic.chello.pl

A ja bym chciał;)
Malarz
Jedzą Pazdan Dąbrowski Hlousek
Mączyńska Remy Antolic
Szymanski Niezgoda Rado

Dan, 08.02.2018 22:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś chyba Berg miał wizję na takie ustawienie

Hugon, 08.02.2018 22:45:54 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ludzie tylko bez Kucharczyka.

Kacper, 08.02.2018 23:01:25 - *.dynamic.chello.pl

Tak się zastanawiam, czy wyniki w ostatnich latach nas za bardzo nie rozpieściły? Ja zawsze powtarzam, ze możemy przegrać i 0:5 byle tylko wszyscy gryźli trawę i dali z siebie 150%. Te brednie na forum i wszędobylscy znawcy zapominają chyba o co chodzi w byciu Legionistą ;/ moment gdy wchodzisz na stadion, czujesz tę moc, widzisz kumpli na sektorze i przez 90 minut zdzierasz gardło. Bracia po szalu, liczy się tylko Legia, dlatego przypomnę znane hasło:

Wszyscy na mecz!!!!!!

LEGIA albo smierć!!!

bubu, 09.02.2018 09:42:12 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Po wynikach CIe poznamy .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.