Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mateusz Praszelik - fot. Woytek / Legionisci.com
Mateusz Praszelik - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 7 lutego 2018 r. godz. 12:45

Wełnicki odszedł z Legii, Praszelik w pierwszej drużynie

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Tomasz Wełnicki podpisał półtoraroczny kontrakt ze Stomilem Olsztyn. 27-letni obrońca w lipcu przeszedł ze Stomilu do rezerw Legii Warszawa. W rundzie jesiennej strzelił jednego gola w 14 spotkaniach. Z kolei Mateusz Praszelik został włączony do pierwszego zespołu Legii. Praszelik przebywał z drużyną na zgrupowaniu w Benidormie i wystąpił w sparingowym spotkaniu z zespołem Shanghai Shenxin.
17-letni pomocnik jesienią zagrał w 10 meczach rezerw Legii.



Komentarze: (10)

Młokos, 07.02.2018 13:08:03 - *.internetia.net.pl

MEGA NAPADZIOR , I MIERZEJEWSKI DO ŚRODKA POMOCY NA ROZEGRANIE I NIE BYŁO BY TRAGEDJI , CO BY NIE MÓWIĆ NAPASTNIK I ROZGRYWAJĄCY SĄ KONIECZNI NA JUŻ

Kamil, 07.02.2018 13:23:04 - *.136

Hołownia też był i zniknął jak Jagiela. No co z tak bywa.

Dzyndze(L), 07.02.2018 14:41:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Potrzeba na teraz dwóch MEGA KOCURÓW do ataku i na rozegranie a nie jakiegoś ogórasa z rezerw. Co robi Miodulski ???

do Dzyndze(L), 07.02.2018 15:48:46 - *.217-rev.hti.pl

Co robi Miodulski? Nie wiem, nie znam człowieka. Jest ktoś taki w Legii? Bo nie kojarzę...

Arek, 07.02.2018 16:23:09 - *.free.aero2.net.pl

@młokos, Praszelik to właśnie rozgrywający. Jakby napastnik jeszcze jakiś doszedł będzie git hehe. Swoją drogą, Miodulskiego też coś nie bardzo kojarzę.

Ryś, 07.02.2018 17:29:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za dużo chłopaków odchodzi . Przecież także Szczepański , Szumski , Jałocha i Cubasa na razie odeszli . Szkoda . Zmiany , zmiany ...

Zlb , 07.02.2018 18:18:31 - *.centertel.pl

A Mioduskiego juz kojarzycie? A co do dzyndla to... HWD!!! Mlokos a Ty chlopczyku pozostan mlokosem!

nitka, 07.02.2018 19:30:35 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Zlb I wszystko w temacie Beacie... :) Kurtyna prosze....

Siwy, 08.02.2018 09:29:13 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie moge-same gwiazdy....

Do Dzyndze(L), 08.02.2018 16:58:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kocurów? Może swiniaki kupią i ze dwie koguty?. Pisz po Warszawsku a nie jakims slangiem wprost z wiejskiego gimnazjum operujesz. No ale widać ze nie jesteś z Warszawy bo nawet nazwiska prezesa Legii nie znasz lub nie potrafisz poprawnie napisac. A ze poziom gimnazjalny wiec to by się zgadzało.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.