Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Paweł Olkowski z prawej podczas meczu z Legią w 2014 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Paweł Olkowski z prawej podczas meczu z Legią w 2014 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 7 lutego 2018 r. godz. 09:41

Legia chce Olkowskiego?

Woytek, źródło: Bild

Legia Warszawa złożyła ofertę 1.FC Köln za Pawła Olkowskiego - informuje niemiecki "Bild". 27-letni prawy obrońca miałby trafić na Łazienkowską za ok. 300 tys. euro. Olkowski przeszedł do klubu z Bundesligi w połowie 2014 roku za 900 tys. euro z Górnika Zabrze.

W tym sezonie zagrał tylko w 14 meczach (5 w Bundeslidze, 5 w Lidze Europy, 1 w Pucharze Niemiec i 3 w rezerwach). Łącznie na boisku spędził niec ponad 1000 minut.

W tym oknie transferowym Olkowski łączony był z Lechem Poznań, ale temat upadł, gdy transfer Roberta Gumnego nie doszedł do skutku.

Na pozycji prawego obrońcy w stołecznym klubie mogą występować obecnie Artur Jędrzejczyk, Łukasz Broź i Marko Vesović. Ten ostatni boryka się z urazem kolana i nie wiadomo kiedy będzie do dyspozycji trenera.



Komentarze: (78)

ciecio, 07.02.2018 09:46:22 - *.centertel.pl

Brać. Facet w najlepszym wieku dla piłkarza ograny w Bundeslidzie. Kucharczyka i Brozia wciąga nosem.

@rek, 07.02.2018 09:50:07 - *.dynamic.chello.pl

Dobra propozycja, szczególnie w kontekście dłuższej nieobecności Vesovica... Poza tym nie przypisujcie tak na siłę Jędzę na PO... W kadrze grał na LO i się tam sprawdzał... Tak więc i u nas może być zmiennikiem/zamiennikiem dla Hlouska na lewej obronie... A wtedy Vesovic/Olkowski na PO... Pozdro (L)

m57, 07.02.2018 09:52:58 - *.179.wlantech.pl

Sami obrońcy i defensywni pomocnicy. A może by tak kogoś potrafiącego strzelać lub wypracowywać gole?

ELO, 07.02.2018 09:54:34 - *.play-internet.pl

nie za dużo tych obrońców? a na skrzydłach kucharczyk i szymański i kontuzjowany vesovic...mało

Gt56, 07.02.2018 09:58:25 - *.centertel.pl

Spokojnie trafia się okazja trzeba brać ;) za pół roku może nie być Brozia i Jedzy i co wtedy? Znowu szukanie obroncy a tak pozycja zabezpieczona

pnk, 07.02.2018 09:58:41 - *.centertel.pl

Niby transfer ok, zwłaszcza za taką cenę ale to kolejny defensywny gracz..

tomek, 07.02.2018 09:59:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ktoś kiedyś powiedział, że mistrzostwa wygrywa się defensywą...

mG, 07.02.2018 09:59:46 - *.2

Jak za taki hajs pójdzie to brać , ewentualnie wypożyczyć na pół roku i potem klauzula wykupu, jak da radę.

mietek, 07.02.2018 10:02:54 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Siemano. Myślisz, że śmieszek Jędza pogodzi się dobrowolnie z rolą rezerwowego i nie będzie mącił? Bo ja jakoś nie widzę, żeby był w stanie wygryźć ze składu Hlouska, jeśli Czech tylko będzie zdrowy.

krasz, 07.02.2018 10:03:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Brać. Oprócz niego przydałby się jeszcze jakiś prawy obrońca i defensywny pomocnik.

aslan, 07.02.2018 10:03:47 - *.mlnet.pl

czy to byłoby dobre wzmocnienie?

P, 07.02.2018 10:04:20 - *.centertel.pl

Przecież to komedia nie wiem po cholerę kolejny obrońca, do tego ktoś tu pisze że ograny w bundeslidze... gowno nie ograny do tego często był najgorszy na boisku jak już grał po czym wypadal że skladu do kontyxhi rywala lub zmiany trenera ...

mialpol, 07.02.2018 10:08:50 - *.121

A może Jędza ma ofertę z Rosji ?

@rek, 07.02.2018 10:12:12 - *.dynamic.chello.pl

Bracie, a co ma Jędza do gadania..? Niech siedzi cicho albo niech idzie do Rosji, jak strzeli "focha"... Byłoby to z pożytkiem dla całego zespołu, jak i dla budżetu (L)egii... Pozdro (L)

Seba, 07.02.2018 10:15:42 - *.36

Pewnie ze go brać gosc potrafi grac a vesovic może grać w pomocy ile jeszcze mamy znosić tego drewnianego kucharczyka już wystarczy

Hubi38 , 07.02.2018 10:18:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Po co nam kolejny obrońca. Potrzebujemy napastnika!!!

Gizior, 07.02.2018 10:22:30 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vesovic na skrzydło a nie marnować go na obronie

Darek, 07.02.2018 10:24:17 - *.dynamic.chello.pl

Mamy jednego lewego obrońce i zastanawiamy się czy wziąć czwartego prawego obrońcę.Ktoś wie o co tu chodzi?
Czyżby Jędrzejczyk miał odejść a Vesović będzie tylko do pobierania pensji z klubowej kasy?

ja do gizior, 07.02.2018 10:33:38 - *.189

Vesovic to póki co do lekarza się tylko nadaje i przy dobrym wietrze zagra w końcówce sezony ze 2-3 mecze także zapomnijmy póki co o takim piłkarzu jak Vesovic

mietek, 07.02.2018 10:34:35 - *.emea.ibm.com

@ @rek: No, mam podobne zdanie :) Ale jakoś nie widać chętnych, żeby go od nas wykupić. A jak zacznie mieszać w szatni, to nie będzie dobrze.
Ewentualnie może się pojawić inny scenariusz - Wujek z reprezentacji zacznie publicznie naciskać, żeby jego "kadrowicz" jednak grał przed mundialem.

Dzyndze(L), 07.02.2018 10:41:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jędrzejczyk to szkodnik - ciagnie górę kapuchy z klubu a dodatkowo psuje atmosfere. Trzeba go opchnac każdym możliwym sposobem. Paralite Brozia wypożyczyć do Chojniczanki - to jego poziom. Olkowicz z Vesowiczem zapewnia jakosc na prawej obronie.

@rek do mietek, 07.02.2018 10:46:03 - *.dynamic.chello.pl

Ale w reprze tak czy inaczej Jędza jest szykowany na LO... Na PO gra bowiem Piszczek i póki co jest nie do ruszenia... A zatem to RJ ewentualnie może zrobić łaskę Nawałce, dając Jędzy od czasu do czasu pograć w (L)egii na LO... Nota bene taki sam "parytet" będzie mieć Hlousek, jeśli otrzyma powołanie na MŚ od swojego trenera kadry... A tak na marginesie to mam już tych niby żarcików, śmieszków, mącenia i siania fermentu przez Jędzę w (L)egii... Bo gracz obecnie z niego to żaden... Pozdro (L)

Rychu, 07.02.2018 10:48:14 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Brać go i pogonić nierobę Jędze.

Janusz z Pakistanu, 07.02.2018 10:48:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak za 300k to brać i nie wydziwiać. Nie najmlodszy Broź koniec kontraktu i niestety trudno o stabilna formę. Jedzą z najwyższym kontraktem w historii i przeciętna forma, raczej do pożegnania chyba że zejdzie o połowę z kontraktem, a tutaj Olkowski w kwiecie wieku. To może być okazją.

Pio, 07.02.2018 10:49:06 - *.play-internet.pl

Jędza nic nie namiesza, ekipa mieszaczy mogła knuć tylko u Srebrnego Jacka.artur może tylko zyskać jak będzie grał tak jak w kadrze a jeśli nie to Good bye.

Sebo(L), 07.02.2018 10:53:15 - *.slupsk.vectranet.pl

Co do Jędrzejczyka to niech facet weźmie się za robotę i pokaże w końcu,że zarobki ma adekwatne do umiejętności bo predyspozycje ku temu ma,a że się nie chce bo tak wygodniej to już inna sprawa. Olkowski ograny w Bundeslidze,z reprezentacyjnym doświadczeniem na pewno przydałby się w Legii. Tym niemniej szukać zdecydowanie ofensywniejszych zawodników bo póki co jest dramat ze skutecznością. Tylko należy wierzyć w to,że Eduardo pokaże,że bycie onegdaj piłkarzem Arsenalu nie było dziełem przypadku :)

E.S.K., 07.02.2018 10:54:16 - *.dynamic.chello.pl

Podobno silną drużynę tworzy się od obrony. Zgoda , tylko że ostatnio Legia kupuje defensywnych pomocników i obrońców , a poziom obrony w dalszym ciągu budzi obawy ! Tracimy wiele goli !
Może należy pomyśleć o starej zasadzie ,że najlepszą obroną jest atak ? Kiedyś Legia wygrywała 3-0 bez większego wysiłku - teraz kto ma strzelać bramki? Jeden Niezgoda , który zresztą wybitnym zawodnikiem nie jest ? Dawniej Legia grała z jednym defensywnym pomocnikiem , dwoma skrzydłowymi i dwoma napastnikami - było 5 defensorów i 5 atakujących !
Teraz nastała moda na grę jednym napastnikiem,dwoma defensywnymi pomocnikami,czasem bez rasowych skrzydłowych ! Efekt - wszyscy widzimy,czasem żenujące widowisko......

Jasnowidz , 07.02.2018 11:02:09 - *.static.ip.netia.com.pl

A ja miałem dzis Sen obudziłem sie cały spocony śnił mi sie mecz z Zagłebiem bardzo zle gralismy dostalismy ogromny łomot, przyszedł nastepny mecz ekstraklasy a My znowu przegralismy, przegrywalismy wszystko jak leci Jozak został zwolniony przyszedł Stokowiec ale dalej nam nieszło i lige wygrał Górnik. W warszawie nastąpił strajk Mioduskiego wywiezlismy na taczkach a wrocił Bogusław Odnowiciel i Jacek z Czestochowy w klubie nastał nowy porządek, długi zostały spłacone, Kucharczyk z Kopa opuscili klub, sprowadzilismy piłkarzy na poziomie VOO i przez setki lat zdobywalismy Europe

lukaszbut, 07.02.2018 11:04:38 - *.slupsk.vectranet.pl

Jestem za.
Wytransferowac brozia, a na po zostalby olkowski, jedrzejczyk i turzyniecki...
jedrzejczyk bylby tez swietna alternatywa na lo
o vesoviciu nie pisze bo kontuzjowany, a po drugie bardziej przymierzany jest jako skrzydlowy

Terry, 07.02.2018 11:06:08 - *.dynamic.chello.pl

jak nie def. pomocnik, to prawy obrońca
a na forum szczęście:)
Vesović, Jędrzejczyk, Broź, Turzyniecki... PO CO JESZCZE JEDEN PRAWY OBROŃCA???!!!!

tomiacab, 07.02.2018 11:10:48 - *.88

To byłby dobry ruch. Spokojnie koledzy, drużyn buduje się od tyłu.

kubaLLLL, 07.02.2018 11:29:49 - *.static.ip.netia.com.pl

przestancie juz z tym Vesoviciem jako obronca.To jest prawy skrzydlowy .Na obronie gral z koniecznosci w ostatnim sezonie.

@rek, 07.02.2018 11:33:19 - *.dynamic.chello.pl

Przestańcie tak biadolić... Okienko transferowe trwa i (L)egia pracuje nad transferem ofensywnego gracza... Póki co ten Olkowski by się przydał... Na początek na PO, a z czasem razem z Vesovicem grali by wymiennie na PO/PP... I prawą stronę mamy mocną... Do tego z woli samego RJ w połowie lutego do I drużyny dołącza ofensywny prawonożny pomocnik Mateusz Praszelik (27 meczy w CLJ/ 7 bramek)... Wg. mnie na ten moment kadrę na ekstraklasę mamy całkiem przyzwoitą, a biorąc pod uwagę dojście do formy Rado i Eduardo to pakę mamy wręcz całkiem spoko... Latem na 100% będą kolejne wzmocnienia w kontekście naszej jesiennej gry w europejskich pucharach... Jak mawiał klasyk: step by step... Pozdro (L)

@Terry, 07.02.2018 11:33:22 - *.centertel.pl

Vesco jest pomocnikiem. Tak gra w kadrze tylko ostatnio grał na obronie w Riece z przymusu

mietek, 07.02.2018 11:40:14 - *.emea.ibm.com

@ @rek: W sumie racja. Jedyny argument na plus jest taki, że jest mlodszy od Brozia :)

A swoją drogą, ciekawi mnie, ile Olkowski sobie "krzyknie". Bo sama kwota odstępnego jakoś specjalnie wywalona w kosmos nie jest.

PROSI CIĘ LUD .., 07.02.2018 11:42:36 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIKA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA , BOZIU SPRAW BY MIODEK SPROWADZIŁ MEGA NAPASTNIKA I ROZGRYWAJĄCEGO NAWET MIERZEJEWSKI BYŁBY ZBAWIENIEM .

Ronn, 07.02.2018 11:43:05 - *.centertel.pl

Nastepny ogór

Jacek, 07.02.2018 11:45:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kupic Olkowskiego z kolku powodów. Po pierwsze niedrogi o ile 300 tys. to faktyczna wartosc, po drugie ograny w o wiele lepszych warunkach, po trzecie moze grac rowniez na prawym skrzydle pomocy i po czwarte sprzątnięty posrancom i dupobiorcom z amiki. Poza tym niezbedny solidny atakujący.

Krzeszczu, 07.02.2018 11:53:50 - *.135

Jestem jaknajbardziej na tak. To bylby bardzo dobry transfer i wzmocnienie na pozycji po na kilka lat.

Juri, 07.02.2018 12:06:45 - *.static.gprs.plus.pl

Taki piłkarz, za takie pieniądze to okazja.
Tylko czy jest on nam potrzebny,w obecnej sytuacji kadrowej?

majusL@legionista.com, 07.02.2018 12:06:49 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

to chyba jakis zart !!!! kilka dni temu beka byla ze chca pyry cieniasa - a teraz niby do Legii ???

to sa jaja !!!!!

C, 07.02.2018 12:15:39 - *.centertel.pl

Juz wkrotce wielki powrot kreatora na Ł3

rafal.rynkowski@wp.pl, 07.02.2018 12:24:47 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legio kochana znowu cala runde bedziemy ogladac w Twoim wykonaniu granie z kontry przeciwko slabej ekstraklapie?

Sawo, 07.02.2018 12:29:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Widac ze z Vesoviciem kiepsko...

tomek, 07.02.2018 12:36:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do C - kogo masz na myśli?

Sawo, 07.02.2018 12:44:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@c

O kogo chodzi i skad info?

do C, 07.02.2018 12:50:58 - *.play-internet.pl

Tylko nie mów że Wolski bo się załamie

mietek, 07.02.2018 12:52:42 - *.emea.ibm.com

@Sawo: Raczej trolling. Jedyny kreator z prawdziwego zdarzenia, jaki u nas grał w ostatnich latach, jest aktualnie poza naszym zasięgiem finansowym.

True, 07.02.2018 12:55:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Duda kontuzja, Vadis hmmm. Nie mów, że Wolski.

Do C, 07.02.2018 12:58:10 - *.103.tvksmp.pl

Masz na myśli zespół trash metalowy?

kubsa, 07.02.2018 13:02:33 - *.static.chello.pl

do C, Wolski?

mietek, 07.02.2018 13:12:05 - *.emea.ibm.com

@tomiacab: To jest mit, który miał rację bytu przy zwycięstwach za 2 punkty. Wtedy można było jeszcze remisami "nadrabiać" straty. Teraz to już praktycznie niemożliwe.

O wiele bardziej przemawia do mnie model lansowany przez Alexa Fergusona: Nieważne, ile bramek stracisz w meczu. Ważne, żebyś strzelił o jedną więcej niż przeciwnik.

ben, 07.02.2018 13:26:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

szrot

pnk , 07.02.2018 13:26:42 - *.centertel.pl

Do @rek: Ja za to mam dość mącenia i siania fermentu przez Ciebie na tej stronie... Skąd niby wiesz, co dzieje się w szatni? Kto bratem kto katem? Przesiadujesz tutaj całe dnie pisząc swoje dyrdymały i newsiki z twittera, a niektórzy myślą że masz info z klubu... Ogólnie mam wrażenie, że przez swoje uwielbienie do RJ i DM źle życzysz wszystkim zakontraktowanym przez starą ekipę. Dziwne, bo wydajesz się być inteligentnym facetem. Jędza jest bez formy. To fakt, ale to nie powód by po nim jechać. W formie jest najlepszym PO w lidze. Chłopak grał ze złamanym palcem, wracając wybrał symboliczny numer 55 a tu czytam żeby odszedł i jakim to jest mącicielem... A jakoś potwierdzenia tych słów brak...

Bobi, 07.02.2018 13:29:40 - *.1

Olkowski bardzo by się przydał plus pozbycie się Brozia i Jędrzejczyka. Obaj razem z Kuchym i Kopczyńskim tworzą kółeczko wzajemnej adoracji i tylko mącą w drużynie, a ich gra jest tragiczna.

MM, 07.02.2018 13:33:21 - *.dynamic.mm.pl

Oby Wolski wrócił

@rek do pnk, 07.02.2018 13:58:38 - *.dynamic.chello.pl

A skąd ty niby wiesz, iż ja nie mam wieści "spod szatni"...??? Co do Jędzy to od dawna wiadomo (i tutaj nie trzeba być magikiem...), iż od kilku m-cy bardziej go interesują inwestycje budowlane i obecnie w (L)egii odcina kupony... Niedługo opuści (L)egię... To tyle w kwestii Jędzy...

Co do RJ i DM... Ja obu wymienionych nie uwielbiam, ale od kilku m-cy im szczerze kibicuję i życzę im powodzenia... Nawoływałem przez kilka tygodni do solidnego wietrzenia szatni i sytuacja obecna jest niejako tego odzwierciedleniem... Od kilkudziesięciu lat kibicuję (L)egii i czuję, iż ruchy transferowe wykonane do tej pory wyjdą naszej drużynie tylko na plus (!!!) Nawet temat Olkowskiego wydaje się być dobrym ruchem transferowym, bo na całym świecie uniwersalni gracze są w cenie i są najlepsi… Poza tym RJ to nie jakiś cep, tylko fachowiec i wie, jak poukładać te klocki… W tym okienku budujemy drużynę od tyłu, a zapewne w letnim okienku przyjdą gracze do ofensywy… Dlatego ja wiele razy wspominam, iż daję kredyt zaufania RJ i DM do jesieni… Pozdro (L)

do pnk, 07.02.2018 15:12:31 - *.play-internet.pl

Ale @rka newsy się obroniły, co pisał to się w zasadzie sprawdzalo, transfery lub przymiarki więc nie ma co bić piany

BATHORY, 07.02.2018 15:39:51 - *.play-internet.pl

Olkowski to jedno wielkie nieporozumienie. Już dawno został skreślony w FC Koeln i tylko czekają aż mu się skończy kontrakt lub trafią się jelenie jak Legia i go wykupią. Jest jednym z wielu niegdyś talentów które rokowały nadzieję na wysoki poziom w przyszłości. Ale się pomylono. W reprezentacji też już nigdy nie zagra, Nawałka ślepy nie jest i przestał go powoływać. Paweł ma trudny charakter i wybujałe ego, a my w Legii już to chyba przerabialiśmy z innymi w przeszłości. Poza tym nie wiem czy nas stać na jego pensje. Za "grosze" polskiego ligowca grać nie będzie, swoje ambicje finansowe ma, w Niemczech zarabiał dobrą kasę jak na polskie warunki. Nie chciały go Łach Poznań i Skisła Kraków i to też daje wiele do myślenia. Na odrzutach już sparzyła się Lechia Gdańsk. Jak piłkarz nie sprawdza się w innych klubach lig zachodnich to oznacza,że jest słabym piłkarzem na tamte wymagania a po powrocie do ekstraklasy będzie chałturzył co nazywa się odbudowywaniem formy. Nigdy nie zapomnę jak mu na meczu z Gibraltarem "księgowy" zakładał "siaty". Słaby jest i lepszy już nie będzie. Nie chcemy tu złomu obciążającego budżet i tak już sporo tego mamy.

mietek, 07.02.2018 15:42:55 - *.internetia.net.pl

@ @rek: A ja Ci w zasadzie jestem bardzo wdzięczny za te wszystkie newsy. Nie mam czasu na pętanie się po shitterach czy innych pejsbukach w poszukiwaniu informacji. Ty zapewniasz wszystko w pigułce i to szybciej niż oficjalne kanały :)

krys008@wp.pl, 07.02.2018 15:45:55 - *.82

Tak poza wtopą i nieco nieaktualnymi informacjami na temat Klicha, to w zasadzie pozostałe to były świeżutkie jeszcze gorące newsy, które czas weryfikował pozytywnie. Także warto czytać @rka, bo prawi ciekawe rzeczy. :)

do do pnk, 07.02.2018 15:52:46 - *.play-internet.pl

a jak sie obronil wyjazd DM po Nicolicia?

Kaktus, 07.02.2018 15:53:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Obrońcy, defensywni pomocnicy a gole to chyba będzie tylko Kucharczyk strzelać, i to w przypływie szczęścia... nam potrzeba napastnika z prawdziwego zdarzenia.

@rek, 07.02.2018 16:39:24 - *.dynamic.chello.pl

do "do"

Dzięki za poparcie...:)))

do mietek
do krys008

Bracia, ja mam dystans do tych niektórych moich "krytykantów"... Mam taką pracę, iż mam możliwości codziennych info z pierwszej ręki od dziennikarzy sportowych... Np. o Olkowskim wiedziałem dużo wcześniej, bo już wczoraj wieczorem... Nota bene swe info o Olkowskim napisałem dzisiaj z samego rana w materiale o Żyro, i to jako pierwszy (@rek, 07.02.2018 08:53:20 - *.dynamic.chello.pl; Chrzanić Żyro... (L)egia chce (!!!) Olkowskiego...(!!!)) Zaś na tym portalu wzmianka Woytka o Olkowskim pojawiła się dopiero o 9.41... Nie będę i nie mogę zdradzać szczegółów moich "newsów", bo nie muszę tego czynić... Was koledzy informuję tutaj prywatnie, jako zwykły kibic (L)egii........, i robię to z przyjemnością...:))) A to, iż 1-2 moje newsy nie "wypaliły"... Cóż, wypadek przy pracy "plotkarskiej"... Czasami zdarza się "najlepszym"...:)))

do do pnk play-internet.pl

Ja nie napisałem, iż Darek pojechał po Nikolica, ale iż będzie mieć okazję porozmawiać przy okazji z Niko o wielu kwestiach... To zasadnicza różnica...:))) Pozdro (L)

Arek, 07.02.2018 16:39:27 - *.free.aero2.net.pl

Ten Olkowski w sumie mógłby być. Pewnie z Vesoviciem ciężki temat i stąd pomysł z Olkowskim. Zwłaszcza, że on może grać i w obronie i na skrzydle w pomocy. Tak więc nie płakać, bo czytać już tego nie idzie. Na początku stycznia taka radość, a teraz sezon się jeszcze nie zaczął, a tu już płacz, jakbyśmy mięli sezon w plecy. Bo, że trzeba napastnika każdy wie. Że przydałby się jeszcze jakiś rozgrywający, chociaż ja akurat twierdzę, że bardziej to skrzydłowy by się przydał. Że przydałby się ktoś dla Hlouska też powszechnie wiadomo. A że kogoś dobrego teraz ciężko znaleźć, to już inny temat.

@rek do mietek, 07.02.2018 16:54:37 - *.dynamic.chello.pl

Od taki mały bonus "plotkarski" dla ciebie...:)))

Duńskie Lyngby jeszcze w sierpniu grało w kwalifikacjach Ligi Europy po trzecim miejscu w lidze w 2016/2017, a teraz nie jest w stanie płacić pensji... Klub się rozpada... Dzisiaj umowy rozwiązali między innymi 27-letni cofnięty napastnik/ofensywny pomocnik Mikkel Rygaard (5 bramek, 8 asyst w 24 meczach w tym sezonie) oraz 26-letni środkowy pomocnik Bror Blume... Może ktoś z (L)egii się skusi, bo zapewne tanio "by poszli"...:))) Pozdro (L)

Siwy, 07.02.2018 17:18:42 - *.centertel.pl

O olkowskim to media pisały dzis juz przed 9, wiec na mediach spolecznosciowych mozna bylo juz cos znalezc

Okinawa, 07.02.2018 17:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niko ?

mietek, 07.02.2018 18:01:01 - *.internetia.net.pl

@BATHORY: Kuchenkorz go nie wziął, bo u nich to się dopiero kasa rozjeżdża. Za tyle, co sprzedają zawodników, to mogliby choć jednego solidnego kupić, a tam eko-transfery jak w klubie z dołu tabeli. Teraz też już szczerzyli zęby na kolejny "transfer stulecia", a tu taki c*uj.

A GTS-u po prostu nie stać na transfery gotówkowe, a przypuszczam, że Niemców nie interesowało wypożyczenie.

Poza tym, Olkowski jest jeszcze w sensownym wieku jak na zawodnika i zawsze można go ponownie sprzedać. A z tym, czy się nie sprawdził... Dopiero w tym sezonie został odstawiony na dobre od składu. Ale wcześniej wcale tak nie było. W ciągu trzech sezonów rozegrał 60 meczów w Bundeslidze. Dla porównania Adam Hlousek rozegrał w niej 81 meczów, ale potrzebował na to pięciu sezonów. Więc w skali jednego sezonu Olkowski ma wyższą średnią rozegranych meczów, niż nasz sympatyczny łysolek, który wzmocnieniem kadry był.

@ @rek: Bracie, nikt od Ciebie nie oczekuje ujawniania tajemnic państwowych :))) Rób swoje dalej - dobrze jest :)

@rek do mietek, 07.02.2018 18:52:49 - *.dynamic.chello.pl

Na Ł3 od kilku dni cisza... Pracownicy mają zakaz rozmów... Tajemnica... Ale w światku dziennikarskim szum: szykowany jest mocny ofensywny transfer... Trzymajmy więc bracie kciuki... Pozdro (L)

mietek, 07.02.2018 21:20:23 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Jeżeli zatem temat Olkowskiego ma być tylko zasłoną dymną, to jestem za :)) Pozdro brachu

@rek do mietek, 07.02.2018 23:01:09 - *.dynamic.chello.pl

No i po ptakach... Dzisiejszy Bild podaje info, iż P.Olkowski odrzucił ofertę Legii... Dyr. Sportowy FC Koeln Armin Veh powiedział: "...Miał ofertę, ale zostaje z nami. Rozmawialiśmy z nim i on chce nadal grać u nas. Temat jest tym samym zakończony. Najważniejsze dla nas jest to, czego chce sam piłkarz. To pracowity chłopak i nie odpuszcza..." A zatem: Olkowski nie dla (L)egii... Pozdro (L)

Andrzej, 07.02.2018 23:35:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

http://transfery.info/110918,bild-olkowski-zdecydowal-w-sprawie-powrotu-do-polski

Szpilordzik, 08.02.2018 00:15:02 - *.wapgw.era.pl

Olkowski odmowil Legii bo chce odzyskac miejsce w druzynie:-P i dobrze. Zatem marzy mi sie naprawde jakis napadzior... Oby byl pokroju Niko i Prijo... Niewazny wiek ale zeby mial to cos...
Pozdro z Opolszczyzny

56ty, 08.02.2018 05:27:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Temat Olkowskiego upadł zostaje u Niemca

dejne3, 08.02.2018 06:54:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brać Olka, Jędza ma za sobą najlepsze chwilę w karierze a, wystarczy spojrzeć na niego to tak jakby cały czas forma strzelaał wiecznie z głową w chmurach Tylko Legia Warszawa

a, 08.02.2018 07:56:46 - *.49

brac

mietek, 08.02.2018 09:21:11 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Może i lepiej, że tak się stało? Przynajmniej był szczery, a nie bawił się w czarowanie. A gdyby miał do nas przyjść tylko po to, "żeby się odbudować" (ehhh :D), to chyba gra w Legii nie byłaby dla niego priorytetem, tylko potencjalny kolejny transfer.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.