Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 6 lutego 2018 r. godz. 14:45

Bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

Redakcja, źródło: Legionisci.com

16 lutego o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwsze spotkanie na własnym stadionie w 2018 roku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Łazienkowską 3. Sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław prowadzona jest w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:





Komentarze: (22)

Gienek, 06.02.2018 15:31:39 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Po meczu w Zagłębiu zobaczymy czy warto chodzić na Ł3 oglądać Legię w akcji czy lepiej zostać w domu i sobie oszczędzić nerwów.

BIELANY, 06.02.2018 15:57:56 - *.2

DO REDAKCJI: Wiecie może dlaczego nie ma możliwości zakupu biletu na SILVER? Pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją. Z góry dzięki za odpowiedz.
BIELAŃSKI HUTNICZEK HKS

PGiNG, 06.02.2018 16:29:09 - *.play-internet.pl

Witam
Nie ma możliwości zakupu biletów na trybunę Silver ? Pozdrawiamy

To Ma, 06.02.2018 16:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siema, trochę nie na temat, ale wiem, że ludzie będą czytać.
Mała legionistka potrzebuje pomocy.

Mordki,mordeczki, lecimy z pomoca,niech ta dziewczynka ma szanse na dalsze życie,liczy się każda złotówka! Wydajemy czasem grube szlosy na używki w jeden weekend,odpuśćmy jeden melanż, i przelejmy te środki na leczenie tej dziewczynki!

https://www.siepomaga.pl/zycie-natalki

Każda złotówka się liczy.

Pozdro Siostry i Bracia!

legiunia23, 06.02.2018 17:06:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Pytanie do redakcji: czy w m1 w Markach można jeszcze wyrabiać kartę kibica???

tym, 06.02.2018 18:17:26 - *.1.maxnet.net.pl

czemu oni sciemniaja z tymi biletami ze malo juz miejsc w niektorych sektorach np a podczas meczu pelno wolnych miejsc jest

Janek, 06.02.2018 18:46:33 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czemu nie mozemy grac w soboty? O co chodzi? Nie wszyscy kibice sa z warszawy.

!(L)!, 06.02.2018 19:02:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz
Jędrzejczyk Remy Pazdan Hlousek
Antolić Mączyński
Pasquato Radović Kucharczyk
Eduardo

Do gienek, 06.02.2018 21:43:13 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieję że po meczu z Zagłębiem, niezależnie od wyniku, już zawsze będziesz zostawał w domu. Szkoda miejsca na stadionie dla takiego gamonia jak ty.

Cult⚽️Legia, 06.02.2018 22:20:11 - *.45

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.......czyli nic sie sie nie zmieniło,a można gło troche zmienić cyferki a stadion pékał by w szwach jak zadawnych czasów!

Arek, 06.02.2018 23:34:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no, w szoku jestem. Brak komentarzy typu piździ, późno i za drogo. A, rozpędziłem się chyba, to pierwszy mecz na wiosnę, znaczy zimę, znaczy nie wiem jak to nazwać. Runda rewanżowa będzie tu najodpowiedniejsze określenie.

Phoenix(L)k, 07.02.2018 07:37:29 - *.226

@tym:
Pod uwagę brane są również karnety...
@Janek:
spytaj o to pewną stację tv...

Darek, 07.02.2018 08:59:25 - *.dynamic.chello.pl

Podczas tego meczu trzeba pamiętać że Piech jest dobry z kontry.Oczywiście tylko jak gra przeciwko nam.

Karto, 07.02.2018 11:19:22 - *.98

A co z biletami na Zagłębie? Jak mam kupić bo wybieram się.

ananas, 07.02.2018 11:36:08 - *.internetdsl.tpnet.pl

drogo, zimno, niedziela, późno.... ;-)

@Arek, 07.02.2018 11:48:13 - *.play-internet.pl

Zimno! Piździ! Za drogo! ale i tak będę!

Młody Junaky, 07.02.2018 12:49:26 - *.internetia.net.pl

Chyba pierwsze spotkanie u siebie w 2018, bo przecież pierwszy mecz już w ten piątek z Zagłębiem.

Tomasz, 07.02.2018 17:35:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogramy ich do zera . Nawet Kosa i Piechu im nie pomogą ( bo będą grali na alibi ) .

Daniel, 10.02.2018 17:56:52 - *.61

Do redakcji mam pytanie jezeli kupie bilet ale nie posuadam zadnego dokumentu ze zdjeciem ale w trakcie mam dowod. Wyrobu .i sie boje ze. Nie wpuszcza mnie na mecz. Karty kibica tez nie posiadam

(L), 11.02.2018 13:16:55 - *.199.edial.pl

do Daniel: to zaswiadczenie od dowodu , że wyrabiasz...i jakis dokument ze zdjeciem np prawko i chyba wpuszcza :)

Rychu, 12.02.2018 12:38:08 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Obecność obowiązkowa. Frekwencja zapowiada się przyzwoicie, ponad 20 tys. powinno być a i WKSu będzie kilkaset głów.

adek, 14.02.2018 19:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zostało jeszcze ok 3100 biletów na żylete ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.