Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Turzyniecki w starciu z Chińczykami - fot. Woytek / Legionisci.com
Łukasz Turzyniecki w starciu z Chińczykami - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 17:11

Sparing: Legia Warszawa 1-1 Shanghai Shenxin

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia zremisowała w ostatnim sparingu przed powrotem na ligowe boiska z drugoligowym chińskim zespołem Shanghai Shenxin. Jedynego gola dla mistrzów Polski zdobył testowany w przerwie zimowej Brian Iloski. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, a dobre sytuacje Legii w ofensywie można policzyć na palcach jednej ręki. Jedynym pozytywem była ambitna gra Miroslava Radovicia, który pokazał, że pomimo kontuzji jest w dobrej formie.



Legioniści na swój ostatni sparing wyszli w zupełnie innym składzie niż w czwartek. W barwach Legii po raz pierwszy wystąpili Chris Philipps oraz Mikołaj Kwietniewski. Kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego zawodnicy z Chin objęli prowadzenie. Mocny strzał z dystansu Yifeng Zhang i piłka trafiła niemal w samo okienko bramki Arkadiusza Malarza.

Niebaem gracze Romeo Jozaka wyrównali. Kilkukrotnie rywalami zakręcił Miroslav Radović, dograł w szesnastkę, gdzie najlepiej odnalazł się testowany Brian Iloski. A co było dalej? Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się nic, co można być odnotować. Mecz był nudny, a akcji ofensywnych było jak na lekarstwo.

W przerwie Eduardo zmienił Kwietniewskiego, a Radosław Cierzniaka Malarza. Legia miała optyczną przewagę, ale niewiele z tego wynikało. Dwukrotnie szansę miał Kucharczyk... posłał jednak piłkę na pole golfowe. Do końca spotkania nie wydarzyło się praktycznie nic. Legioniści atakowali, ale albo górą był bramkarz albo mieli zdecydowanie rozregulowane celowniki. Ostatni sparing przed startem ligi wypadł co najmniej źle. Jedynym pozytywem była ambitna postawa Miroslava Radovicia, który potwierdził, że pomimo kontuzji jest w optymalnej formie.

Sparing: Legia Warszawa 1-1 (1-1) Shanghai Shenxin
0-1 - 15' Zhang
1-1 - 23' Iloski

Legia: 1. Arkadiusz Malarz (46, 33. Radosław Cierzniak) - 41. Robert Bartczak, 23. Mateusz Żyro, 5. Maciej Dąbrowski, 25. Łukasz Turzyniecki - 32. Miroslav Radović (77, 46. Grzegorz Aftyka), 43. Chris Philipps, 40. Brian Iloski, 8. Cristian Pasquato, 42. Mikołaj Kwietniewski (46, 9. Eduardo) - 18. Michał Kucharczyk (70, 45. Mateusz Praszelik).

Shanghai Shenxin: 22. Lin Xiang (46, 55. Tang Chaoshuang) - 16. Zhang Yifeng, 41. Mao Shiming, 29. Johnny, 25. Cui Qi (46, 8. zawodnik nieznany) - 13. Tan Fucheng, 18. Ye Chongqiu (46, 3. Zhao Zuojun), 6. Gu Bin, 11. Liu Chao - 26. Shi Yiyi (70, 19. Zhang Hao), 7. Pan Chaoran. Grał także: 46. Hu Jiali.

Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Woytka



Komentarze: (57)

kibic, 02.02.2018 17:13:48 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

przeciez to jest k*** wstyd !! oni wogole strzalow nie oddawli a grali z druzyna z 2 LIGI CHINSKIEJ !!! co to k*** ma byc

Rychu, 02.02.2018 17:13:59 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Dramat i nędza. Gra Legii to jakieś nieporozumienie, a Fatalczyk przechodził sam siebie.

1909, 02.02.2018 17:15:48 - *.promax.media.pl

Nie komentowac. nie ma sensu... Romeo out. W Warszawie z pułek znikaja białe husteczki. Chyba szykuje sie oprawa na meczu z Zagłebiem L.

syjon85, 02.02.2018 17:17:39 - *.play-internet.pl

zlewam ten wynik, bo nie ma on żadnej wartości nawet gdyby Legia wygrała 10 - 0 ...chodź pewnie nagle na forum zapanował by mega optymizm .... trzeba robić swoje i z każdym treningiem zgrywać tą grupę w dużej części zupełnie obcych sobie zawodników ...nie ma innej drogi tym bardziej jakiejkolwiek drogi na skróty ... (L)
pozdrowienia dla wszystkich braci i sióstr mających na uwadze dobro Naszej Legii

Trch, 02.02.2018 17:19:54 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego ciagle gra ten nieudacznik i beztalencie Kucharczyk? Przeciez to jest pariodia. On jest za slaby nawet na 2 lige chinska. Albo nie trafia na pustaka albo kopie w bramkarza a dzis ostrzeliwuje pole golfowe. Kazdy chlopak z clj bylby lepszy od niego. Niech go wreszcie wyrzuca, zakonczy kariere i niech zajmie sie dzieckiem.
Emeryt Eduardo tez widac ze mu sie nie chce grac.
Bez napastnikow, bez skrzydlowych i bez kreatywnego pomocnika. Oto Legia ktora ma walczyc o mistrzostwo i zaistnuec w europucharach.

sss, 02.02.2018 17:21:36 - *.static.sl-net.pl

Ciekawostka: Wisła też z nimi zremisowała tyle że 0-0.

PILNE KOMUNIKAT, 02.02.2018 17:28:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Chciałbym wszystkich uspokoic piłka po jednym z lobów Kucharczyk odnalazła sie w Południowe Francji jak podaja Marca jest to rekord długosci nietrafionego strzału brawo Kucharczyku.

Pio, 02.02.2018 17:29:36 - *.dynamic.chello.pl

No niestety ale wystawianie nieudaczników z poprzedniego sezonu jak kuchy Bros kopa paskato to po prostu strata czasu i sparingów

yu89, 02.02.2018 17:42:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Więcej płaczków niż na stronie amiki po przegranym meczu z Legią ;)

LOL, 02.02.2018 17:43:45 - *.adsl.inetia.pl

no pięknie co za wynik brawo kur..

LEGIA - PILNE !!!!, 02.02.2018 17:44:40 - *.internetia.net.pl

ROZGRYWAJĄCY I NAPASTNIK BEZ NICH LEGIA NIEMA CO SZUKAĆ W LIDZE NA WIOSNĘ .

Trch, 02.02.2018 17:45:55 - *.dynamic.chello.pl

Patrząc na to jak słabo prezentowali się nasi gracze ofensywni (Niezgoda, Eduardo, Kucharczyk, Pasquato, Szymański) w czasie tych pięciu sparingów, uważam że ogromnym błędem była rezygnacja z Nagy, Berto i Chima Cukwu. Może nie byli oni wirtuozami futbolu ale przepracowany okres przygotowawczy pokazałby ich wartość i byliby alternatywa dla obecnych grajków. A tak to Berto juz super się prezentuje w Anglii, znając życie to Nagy zaraz zacznie być czołowym skrzydłowym na Węgrzech a DCC opali w Norwegii. Ale my wolimy stawiać na Kuchego, więc nie oczekujmy bramek i zwycięstw. Bo zgraja defensywnych kopaczy od strzelania goli to napewno nie jest.

Grex, 02.02.2018 17:46:14 - *.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Założę się, ze nasi ligowi rywale nie wymieniają teraz połowy składu, nie pracują też nad całkowicie nową strategią, tylko zwyczajnie doprowadzają do perfekcji to co grali, zgrywają zespół i uczą się strzelać bramki ze stałych fragmentów oraz z gry. Nie kombinują jak wszystko zmienić, tylko jak utrzymać i poprawić. I to może być dla nas groźne. Zobaczymy za tydzień.

Skład na wiosnę , 02.02.2018 17:54:43 - *.play-internet.pl

Malarz (niestety)
Vesowic, Jędza, Pazdan, Hlousek
Mąka, Remy, Antolić
Rado, Eduardo, Hama

do Grex, 02.02.2018 17:56:26 - *.dynamic.chello.pl

Co do pracy nad nową strategią to bym nie rozpaczał. Stracimy punkty w kilku pierwszych meczach i Jozak od razu wróci do starej taktyki z jesieni.
Bo jak to u nas często bywa jak coś w miarę dobrze idzie to trzeba to zmienić aby zepsuć po czym wraca się do do tego co było.

Fatalczyk , 02.02.2018 18:12:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy king

Kibic , 02.02.2018 18:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Te dwa mecze a szczególnie ten z Victorią pokazał jak powinno budować się zespół i co znaczy dobry doświadczony trener i odpowiedni dobór zawodników .Victoria ma zdecydowanie mniejszy budżet od Legii ,a zbudowała zespół który zdominował ligę Czeską i bardzo dobrze gra w Europejskich Pucharach .Zespół został oparty na rodzimych zawodnikach i bardzo dobrym doświadczonym trenerze i to tyle i aż tyle .Dopóki w Legii nie będzie takiego trenera to na dłuższą metę nie zbudujemy zespołu na miarę oczekiwań .Najdziwniejsze w tym jest to że trener Pilzna kilkakrotnie był przymierzany do nas tylko trenerem nie został .U nas właściciel się uczy ,trener się uczy ,najlepsi co rundę odchodzą a na dziś nie widać drużny ,nie widać stylu ,nie widać myśli taktycznej nie widać drużyny .

Legia Żoliborz , 02.02.2018 18:32:53 - *.play-internet.pl

do SR. W 100% popieram wypowiedź. Najłatwiej krytykować pluć jadem na forum. Teraz bedzie pusto na trybunach na wiosnę przylezą na wschodnią trybunę zakupią popcorn i pepsi i jak zdobędziemy MP to pierwsi będą krzyczeć jacy to wielcy kibice co dawali z siebie wszystko. h.........j z talimi kibicami. Pozdrawiam wszystkich KIBICÓW

Jerz z Potoku, 02.02.2018 19:01:33 - *.dynamic.chello.pl

@ Kibic - rozwinę Twoją "bajeczną" myśl.
Aktualnie w Legii praktycznie uczą się wszyscy, tj.:
1. właściciel/prezes - kierowania i zarządzania klubem;
2. trener drużyny seniorskiej - jej prowadzenia (kondycja, taktyka gry, dobór personalny piłkarzy na poszczególne pozycje);
3. nowo pozyskani zawodnicy - szerokorozumianego "wojskowego" futbolu;
4. legijne media - jak rzetelnie relacjonować sportową rzeczywistość przy Ł3, jednocześnie nie podpadając przełożonym;
5. kibice i fani aktualnego MP - jak szybko i bezboleśnie zapomnieć o czterech tłustych latach drużyny oraz móc autentycznie cieszyć się aktualnym stanem faktycznym.
Ps.: przysłowiowego konia z rzędem Temu, co obiektywnie stwierdzi - przed którym z ww. klubowych podmiotów jest najwięcej do nauki...?

Legionista, 02.02.2018 19:08:27 - *.226

Radović jest niby stary i coraz bliżej ma emerytury, ale w tym meczu był najlepszy z graczy ofensywnych... Na ekstraklase to wystarczy :)

Gienek, 02.02.2018 19:08:28 - *.play-internet.pl

Widzę ciemność. Dziś w nocy pewnie przyśni mi się Fatalczyk i jego bajeczna technika i celność strzałów.

Ale co po meczu powiedział Romeo, 02.02.2018 19:11:00 - *.24.ipv4.supernova.orange.pl

Czekamy na slowo od ojca dyrektora oj trenera

Szymon , 02.02.2018 19:28:19 - *.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ha ha ha. Mistrz Polski to jest poziom II ligi chińskiej. Q.wa nie mam pytań. Ten lubiński szorty na rozgrzewkę im wklepie ze trójka. No czekam na konkretny Muppet Show. :)

Szelka, 02.02.2018 19:29:31 - *.dynamic.chello.pl

@ Legionista - absolutna racja, co do tego, że Rado w dzisiejszym meczu był najlepszym graczem tzw. bloku ofensywnego. A czy ten blok rzeczywiście wypełniali inni piłkarze Legii; to już inna inszość. Jednocześnie nie sądzę, aby jego jednostkowa sportowa dyspozycja starczyła na całą ESA. Chyba nie te lata i nie to zdrowie; tym bardziej, że obecna drużyna MP jest nadal w budowie...

Nasza Legia, 02.02.2018 19:29:35 - *.centertel.pl

@syjon85...... Popieram

gumis1984, 02.02.2018 19:31:43 - *.134

Może warto zanim zacznie się krytykować, zadać sobie pytanie jaki cel mają sparingi?. Co z tego, że wygrali by wszystkie mecze towarzyskie?. Od 15 lat w sparingach nie błyszczą, a zdobywają tytuły (6 pucharów Polski, 6 Mistrzostw Polski, 4 Wicemistrzostwa) Do tego LM po 20 latach i 3x faza grupowa Ligi Europy. Jak dla mnie to jest dominacja w kraju i po latach niebytu powolny ruch w kierunku Europy. Model Czeski budowania drużyny się nie sprawdzi z prostego powodu: Do Legii nikt nie puści utalentowanej młodzieży przez kompleks Warszawy i Legii. A jak już to za kasę nie adekwatną do umiejętności. W Czechach nikt nie ma kompleksu Victorii, wysyła tam chętnie zawodników z korzyścią dla obu stron. Jak leszki, lechie jagi i inne gks-y to zrozumieją wtedy można myśleć o budowaniu silnej Legii opartej o ligowców. Legia to nie Real Bayern czy Barca, że może sobie pozwolić na zapłacenie za grajka 3x więcej niż jest wart tylko dlatego by osłabić konkurencję i posadzić go na ławce (wyjątek Hamalainen). Jego przykład świetnie pokazuję, że nic poza osłabieniem Lecha i bezcennymi dla nas kibiców golami strzelonymi leszkowi nic do Legii nie wniósł. Podobnie jak Mączyński. Szukając w przeszłości Citko i można by było mnożyć przykłady. Dajmy szanse pokazać Trenerowi i reszcie co potrafią. Obecny skład przez średnią wieku i tak wymaga bardzo gruntownych zmian bo za 2 lata będziemy mieć drużynę Old Boy-ów.

krys008, 02.02.2018 19:54:23 - *.serv-net.pl

@ Jerz z Potoku, w 100% popieram. Nasuwa się tylko pytanie, czy leci z nami pilot?

Kipkorir, 02.02.2018 20:22:06 - *.dynamic.chello.pl

Najlepsze w tym wszystkim było podsumowanie występu Kucharczyka. Ciekawe kiedy pojawią się tu obrońcy i wyznawcy jego talentu?

@rek, 02.02.2018 20:28:52 - *.dynamic.chello.pl

A jakoś dziwnie jestem spokojny o rundę wiosenną... Skład się nam pomalutku krystalizuje, a sami zawodnicy po 2 dniach odpoczynku od poniedziałku będą nadal się wzajemnie "zgrywać" na boisku... Fakt, iż napastnika potrzeba nam na gwałt, ale nie zapominajmy, iż nasze okienko trwa do końca lutego... Kogoś na pewno DM/JR dokupią, jak tylko wpłynie kasa za Sadiku i Moulina...
A jaki bym widział skład na Zagłębie Lubin...??? Ano takie ustawienie w konfiguracji 1 - 3 - 5 - 2..:

Malarz
Phillips - Pazdan - Hlousek
Radović - Vesović - Mączyński - Remy - Illoski
Eduardo - Hamalainen

Do@arek, 02.02.2018 20:48:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Ty masz cos chłopie z głowa Ty jestes spokojny?
Wyniki, 2:3,0:2, 2:0,1:5,1:1 i gra słabsza niz za Hasniego idz sie zdrzemnij bo jak tak beda grac to 1 punktu nie urwa nikomu do konca sezonu. Takiego dramatu nie widziałem od 20lat.za to ze sie nazywamy Legia Warszawa nikt nam punktow nie da

do@arek, 02.02.2018 20:56:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Philips to wzmocnienie rezerw
Vesovic ma kontuzje nie wiadomo kiedy bd gotowy
Pazdan bez formy
Radovic bez formy bdb strat ale na Marzec bedzie
Mączynski bez formy straty i niedokladnosc
Eduardo Ty w niego wierzysz?
Iloski na udo moze sie udo
Pewniaki na dzis to
Malarz, Hlousek, Hamalainen, Remy.
Słabo natomiast widze
Antolic, Radovic, Pazdan, Mączyński, Philipps, Eduardo ta sa wkłady do koszulek nie walczaki dla Legii. Boje sie tej rundy jak nigdy

eth, 02.02.2018 21:11:34 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pamiętam jak przyszedł Vesović, Antolić i ktoś jeszcze - jakie było gadanie, ze teraz to mistrza bedziemy mieli w marcu, ze wszystkich rozpirzymy. Jak olali sparingi to teraz do czerwca będziemy seryjnie przegrywali wszystkie mecze. Sorry, ale w świecie polityki nie ma takich "chorągiewek" jak tu. Jakbyśmy wygrali te 5 sparingów po 2-0 to ooo Jeeezu... Liga Mistrzów nasza. Jak się źle pokazali to juz widmo spadku nam zagląda na Legię. Trochę spokoju, mniej wypisywania bzdur. Do czerwca przegramy parę meczów, wygramy parę innych i tyle. Nic się radykalnie nie zmieniło. Lecha nie przejął chiński milioner a Jaga nie ściągnęła Aubameyanga. A nasi gracze muszą sie troche ze sobą zgrać zeby grać ładniej. Mnie tez sie wczoraj mecz nie podobał, napisałem ze grali syfiasto ale nie zaczniemy teraz przegrywać co chwilę jak Viktorią. Zmiana w składzie nastąpiła radykalna, w pewnej mierze na nasze żądanie. Więc trzeba teraz czasu. Elo

Szymon , 02.02.2018 21:16:57 - *.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pamiętajcie że Malarz jest przyspawany do linii. Także ten pewniak to tak se.

Eternit, 02.02.2018 21:19:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Skad u niektórych taki optymizm? Rozumiem przegrac wszystkie sparingu po 5:0 ale tutaj nie ma przebłysków dobrej gry kompletnie nic 5 sparingów i ani jednej składnej akcji. Moim zdaniem mankamenty sa ukryte w tum ze trzeba sie pozbyc.
Mioduski-zero pojecia i Piłce Noznej i zarzadzanou klubem.
Jozak to za słaby trener jak na Legie
Kopczyński, Chukwu, Mączyński, Pazdan, Pasquato, Antolic, Eduardo, Dąbrowski, Kucharczyk, Jedzrzejczyk, Broz, Niezgoda wyjazd z Legii bo ciagna w dół Nas sportowo i finansowo w dół to sa typowe Lenie. Kupic 4 piłkarzy, ale piłkarzy nie odpady 4 sortu z Chorwacji a reszta młode wilki co beda umierac za klub tak jak w Zabrzu i nie ma co sie obrazac bo jeszcze dwa lata bez LM i LE to skonczymy jak Polonia Warszawa to jest ostrzezenie bo jak moze Chukwu, Jedrzejczyk, Pasquato, pobierac pensje 2 mln euro na rok nie dajac nic.
Trzeba sie obudzic

Mikaello, 02.02.2018 21:32:14 - *.153.191.15.81.in-addr.arpa

Philipps wzmocnieniem rezerw? Dziś wyglądał na jednego z najlepszych graczy i wydaje mi się, że będzie graczem głównego składu. Jest w tym racja i kilka osób już zwrociło uwage na to, że albo jest mega euforia, albo totalne czarnowidztwo wśród kibiców .

doMikaelo, 02.02.2018 21:34:21 - *.static.ip.netia.com.pl

A dziwisz sie jak pozytywów brak

Nout, 02.02.2018 21:58:50 - *.play-internet.pl

Jedziecie po nich jak by grali o coś. Testują nowa taktykę. Potrzeba czasu i zgrania. Zespołu nie da się zbudować bez porażek bo wtedy nie wiadomo gdzie są błędy. Spokojnie niech pogrąża razem i się zobaczy. Jozak da radę!

Do @rek, 02.02.2018 22:30:57 - *.24.ipv4.supernova.orange.pl


Malarz
Philips - Remy - Pazdan - Hlousek
Kwietniewski - Mączyński - Illoski
Radović - Hamalainen
Eduardo

Ja bym to 1 - 3 - 5 -1 zagrał tak

Ale nie mamy wszystkich danych niestety i możemy tylko gdybac

Do @rek , 02.02.2018 22:32:37 - *.24.ipv4.supernova.orange.pl

Miało być 1-4-5-1

mir, 02.02.2018 22:55:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co myśleliście że sprowadzą KDB z Citi?

oLaf, 02.02.2018 23:05:51 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

w ostatnich 5-ciu meczach czytam to samo: "Dwukrotnie szansę miał Kucharczyk... posłał jednak piłkę na pole golfowe. "

Co to k... jest????

Lubię gościa, ale może ktoś mu pokaże jak kopnąc piłkę OBOK bramkarza a nie w niego lub na 5 -te piętro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matt, 02.02.2018 23:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może nie mamy w Legii rozgrywającego, może nie mamy napastnika, może też nie ma zastępcy dla Hlouska, ale na pewno mamy najwięcej na świecie prezesów :)

Wolfik, 02.02.2018 23:24:35 - *.dynamic.mm.pl

@Jerz z Potoku @Kris.
Cóż...jak się nie ma miedzi, to się na dupie siedzi. Niby stara prawda a wszyscy o tym zapominamy. Chcemy mieć dobrej jakości produkt, trzeba za niego zapłacić. Chcemy mieć dobrej jakości zawodników, trzeba sięgnąć do kieszeni. A w Legii jak generalnie w kraju - z kasą było do dupy, jest do dupy i będzie do dupy.

Ci, którzy cokolwiek umieją wyjeżdżają tam, gdzie płacą poważnie. Trudno się zatem dziwić, że piłkarze którzy wybijają się ponad ligową szarzyznę zaraz chcą wyjechać lub zostają sprzedani. Popatrzcie wokół: lekarzy nie ma, spawaczy nie ma, tokarzy nie ma, projektantów nie ma, kucharzy też brakuje. Ale i tak pracodawcy płacić przyzwoicie nie chcą. Dlatego tak to wygląda. W większości klubów, firm czy zakładów są przypadkowi ludzie odwalający pańszczyznę, którzy w poniedziałek rano tylko marzą tylko o tym by dotrwać do piątku.

Klub Legia może być mocna drużyną. Warunek jest jeden - musi przyjść poważny sponsor zagraniczny. Mioduski - niezależnie od tego czy ktoś go lubi, czy nie sam tego nie ogranie.

Dygresja: piłkarz Świerczok, który w tej dupoklasie strzelił kilka goli został na pniu kupiony przez klub z Bułgarii. BUŁGARII. To obrazuje gdzie my jesteśmy...

Rychu, 02.02.2018 23:57:24 - *.play-internet.pl

Jesteśmy lata świetlne za Mongolami. Wyprzedzają już nas niemal wszyscy z Europy, nawet takie demoludy jak Bułgaria czy Rumunia, nie mówiąc o Czechach, Słowacji i całym obszarze RWPG. Reprezentacja się podniosła ale polskie kluby staczają się z roku na rok i nie zmieni tego obrazu szczesliwy epizod Legii w LM. Cala Europa nam odjezdza a Polska staje sie dalekimi peryferiami europejskiej klubowej pilki. Szumne zapowiedzi kudlatego o byciu chocby sredniakiem w Europie na razie bardzo mijaja sie z rzeczywistoscia. Dzis gramy jak równy z równym z drugoligowcem z Chin a od Viktorii, która też aspiruje do bycia sredniakiem europejskim dostajemy gruby łomot.

Legionista, 02.02.2018 23:57:37 - *.226

@Szelka, Rado nie musi zawsze grać i może wchodzić z ławki. Jego doświadczenie daje nam wiele - Tego zabrakło np: w Lidze Europie i może też wiele nauczyć młodszych piłkarzy. Wszystko się może wydarzyć, ale jak ten "równy" poziom w Ekstraklasie pozostanie to Rado może nawet grać do 40stki.

Cult⚽️Legia, 03.02.2018 02:06:13 - *.72

.....z drugoligowym chińskim zespołem ale Hermaszewski był pierwszy of chińczykòw tyle że poleciał w kosmos z bratem ruskiem Legia przegrywa I remissss czyli utrzymanie w lidze bo ostatnio mieliśmy duuużo prezéntòw of innych klubòw

kibic, 03.02.2018 06:19:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy prognozując skład zapominacie o Niezgodzie .Jestem niemal w 100%pewny że przynajmniej w pierwszych meczach będzie grał w podstawowym składzie .Niezgoda to pupilek Mioduskiego który autentycznie myśli że to dobry napastnik i będzie nr.1.Jakie są umiejętności tego grajka widzimy wszyscy .Niezgoda oprócz szybkości nie ma nic co predysponowało by go by być snajperem nr .1 w lidze a taki jest potrzebny .

@rek, 03.02.2018 09:23:03 - *.dynamic.chello.pl

do tego kolegi o nicku:
Do@arek, 02.02.2018 20:48:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Kuźwa, nie mam nic z głową... Jestem po prostu od 45 lat prawdziwym kibicem (L)egii Warszawa i jestem z moim klubem na dobre i na złe... To takie płaczliwe lamusy jak ty mają coś z głową... Nie podoba ci się gra (L)egii to wypad z tej strony narzekaczu/pesymisto... Prawdziwy kibic wierzy, iż te wyniki nic nie znaczą, a gra z dnia na dzień MUSI być lepsza... Zawodnicy muszą się zgrać i odpocząć po tym ostatnim ciężkim okresie treningowym w Hiszpanii... Polecam maść na ból dupy i ciepła melisę na dygotki do wypicia... Ponoć pomaga... Pozdro (L)

bat, 03.02.2018 09:58:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj bacik, by się niektórym przydał! Oczywiście nie przywiązuję uwagi do wyników tzw. sprawdzianów. Wiadomo, że na maturę każdy się spręża. Martwi mnie bardziej tzw. balans czyli równowaga w drużynie, którą coś nieustannie zakłóca.
1. Sprawy transferowe. Jakaś tajna grupa z trenerem w tle ciągle sprowadza kontuzjogennych zawodników, albo po przejściach. Tak się nie da zbudować drużyny.
Lepiej i taniej promować polskich zawodników, przy okazji osłabiając inne polskie drużyny.
2. Polscy zawodnicy, zwłaszcza kadrowicze, popadają w frustrację, bo jakoś trudno im się wytransferować i większy szmal przechodzi im koło nosa kolejny rok: patrz:
Pazdan,Mączyński, Jędrzejczyk - i tak będą musieli grać, bo wisi nad nimi miecz Damoklesa - kwalifikacja do kadry na mistrzostwa w Rosji. Na Kucharczyka większość psy wiesza, a on cięgle gra i na tym wygrywa.
2. W każdym okienku transferowym sp-dalają zawodnicy osłabiając zespół. Nawet Sadiku, który stwierdził, że jak ferrari, był bezproduktywnie trzymany w garażu i nie mógł rozwinąć prędkości. Jakoś jej nie widziałem, w starcie do piłki i szybkości przegrywał od początku z każdym obrońcą.
3.Eksperymenty z systemami gry, to tylko teoria. Zawodnicy na całym świecie wychodzą i na boisko i grają, to co umieją, albo nie umieją. Tylko wybitni trenerzy są w stanie stworzyć team i coś nowego natchnąć z siebie. Niestety Jozak musi się wiele uczyć, tylko nie na swoich błędach i nie u nas, w naszej Legi.
Dobra, chowam bacik i pejczyk , z niewolnika, nie ma zawodnika. Czekam na prawdziwą grę. Ave! prawdziwi Kibice Legii

do @rek, 03.02.2018 10:00:25 - *.102

Ale twój optymizm brzmi jak PR klubu, wielokrotnie piszesz teksty jak spod jednej sztancy, achy i ochy nad Mioduskim robią się czasem aż niesmaczne... Jesteś pewny, że jesteś tylko kibicem bo jak się ciebie czyta to na myśl przychodzi "opłacony pracownik klubu piszący teksty na zamówienie"?
Był/jest taki forumowicz na stronie oficjalnej Legii, też doskonale zorientowany w transferach, też piszący same pozytywne teksty o zarządzie,nowocześnie ITI...

Pomijam już twój przesadny optymizm nie mający żadnego oparcia w faktach... skoro są tacy jak ty, radujący się Illoskim czy Eduardo to tyle samo dajmy praw tym co uważają, że klub toczy się po równi pochyłej...

Zostaw prawo do krytyki innym, tak samo jak ty masz prawo do hurraoptymizmu.

@rek, 03.02.2018 10:09:40 - *.dynamic.chello.pl

do @rek, 03.02.2018 10:00:25 - *.102

Mam gdzieś PR klubu i to, czy DM/JR się lubią czy nie... Ale od kilku m-cy piszę, iż z ocenami wstrzymuję się do zakończenia rundy... Jestem kibicem i tyle... Pozdro (L)

Do @rek, 03.02.2018 11:14:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po sposobie wypowiedzi na forum dawalem Ci max 16 lat

@rek do Do, 03.02.2018 11:37:14 - *.dynamic.chello.pl

No comments... Pozdro (L)

hehehe transfery, 03.02.2018 14:04:15 - *.dynamic.mm.pl

widac oko do transferow maja :D zatrudniaja złomiarzy a ci ktorzy gole strzelaja i asysty (w poprzednim meczu Iloski asysta i byl wyrozniajacym sie zawodnikiem) nie zostana zatrudnieni, oby tak dalej legia! a o 5 miejsce bede spokojny!

hehehe transfery, 03.02.2018 14:07:28 - *.dynamic.mm.pl

redaktorze niespodziewanie to jakby grala sparing z KS II Łomianki i oni objeliby prowadzenie, tutaj nie byloby niespodzienki nawet jakby to byl zespol złozony z kucharzy z San Marino

@rek, 03.02.2018 14:19:54 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkim narzekaczom, sceptykom, niedowiarkom i płaczkom polecam ten film.:

https://www.youtube.com/watch?v=OGXjH9hNonU&feature=youtu.be

do @rek, 03.02.2018 20:44:03 - *.centertel.pl

Może Ty lubisz mówić ze deszcz pada jak Ci ktos w twarz pluje... jesli Ci sie podobały transfery i sparingi to sie zachwycaj... i na tym nie kończ. Włącz w swoją euforie mecze jesienne ...
Poza tym większość tu narzekajacych jest ślepa i glupia na działania klubu w wielu wzgledach...tylko Ty mądry... i nawet jak sie slizgniemy i będzie tytul co z tego ? Niezgoda nam zapewni ? Czy emeryt eduardo ? Moze cos zdziała radovic ale badzmy poważni.. pol roku , rok? Czy do pierwszej kontuzji?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.