Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
Thibault Moulin - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 17:48

Moulin piłkarzem PAOK-u Saloniki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Thibault Moulin dotarł w środowe południe do Salonik i po testach medycznych podpisał kontrakt z greckim klubem. Transfer pilotowała grupa menedżerka Unidos, w której działa Mariusz Piekarski. Francuz trafił do Legii latem 2016 roku. W ciągu 1,5 sezonu zagrał w 70 spotkaniach i strzelił 6 goli, w tym pamiętną bramkę w starciu z Realem Madryt. Legia zarobi na transferze około 1,5 mln euro.

W styczniu Legia zaoferowała Moulinowi podwyżkę i pomocnik był skłonny ją zaakceptować, ale w ostatniej chwili wpłynęła konkretna oferta z PAOK-u, która satysfakcjonowała zarówno piłkarza jak i klub. Kontrakt Francuza ze stołecznym klubem obowiązywał do czerwca 2020 roku.

Statystyki Thibaulta Moulina w Legii
Ekstraklasa: 51 mecze - 4 gole
Liga Mistrzów: 14 - 1
Liga Europy: 3 - 0
Superpuchar Polski: 1 - 1
Puchar Polski: 1 - 0






Komentarze: (38)

Merci Tibault, 31.01.2018 17:56:02 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dzięki za wszystko co dla Legii zrobiłeś, brameczka z Realem , palce lizać!!

Adam, 31.01.2018 17:56:52 - *.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawsze będę wspominał bramkę z Realem.

Mefju, 31.01.2018 17:57:24 - *.84.ipv4.supernova.orange.pl

Zanim zlecą się narzekacze to chciałbym tylko przypomnieć, że TM od dłuższego czasu grał poniżej swojego poziomu i od dawna naciskał na transfer.
Zbuntowanego i niezadowolonego piłkarza nie ma co trzymać.
Zresztą moim zdaniem szybko zapomnimy oThibo jak sfinalizuje się transfer Maigi.

Tutaj macie opinię eksperta - dziennikarza Eleven komentującego właśnie Ligue 1:
https://twitter.com/matiswiecicki/status/958670868061806592

NA TEN TYCHMIAST, 31.01.2018 17:57:45 - *.internetia.net.pl

POTRZEBYJEMY W TAKIM TO RAZIE PILNIE MEGA ROZGRYWAJĄCEGO I NAPASTNIKA , I TO NA JUŻ ....

starszy, 31.01.2018 17:59:29 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia.

JIMI, 31.01.2018 18:05:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A TEN KOLO CO Z NIM STOI TO NIE TEN EDENEBENGE?

P@aciu, 31.01.2018 18:15:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Thibo dzieki za wszystko. Powodzenia!

kholmer, 31.01.2018 18:17:55 - *.85

Miał dobre momenty, miał też bardzo słabe. Po odejściu VOO przygasł, po dogrywce na parkingu był słabszy od Kopczyńskiego.
Niemniej jednak, w sparingach wyglądał całkiem dobrze (lepiej niż Antolić i przyszły mundialista Mączyński) i przy Remy'm mógłby się nawet odbudować mentalnie. Ale rozumiem, że chciał odejść i szczerze, wcale się nie dziwię.

Wygląda na to, że Piekarski został oddelegowany do przewietrzenia szatni. Tylko z Pazdanem coś nie idzie.
Sadiku w sparingach dawał nadzieję na lepszą rundę.

1.5m to grosze, podobnie 1m za reprezentanta. Wysyłamy złe sygnały za granicę i do szatni - teraz każdy wie, że bardzo tanio może pozyskać niezłego zawodnika, zwłaszcza, że ten może wymusić transfer.

Przed rundą wiosenną znowu jesteśmy bez napastnika.
Na razie nie wygląda to na przemyślaną strategię, tylko na paniczne reakcje.

siepacz, 31.01.2018 18:18:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ratunku!! Nie wiem, dlaczego nikt (co gorsza - w klubie też, jak się zdaje) nie dostrzega, że po tych wszystkich transferowych przygodach pozostał w składzie JEDEN skrzydłowy. Szymański to wciąż melodia przyszłości, Nagy jest w odstawce, zdrowie Miro niepewne, reszta to wyłącznie środkowi lub defensywni. Módlmy się o jeszcze jeden sezon znośnej formy Kuchego. Widzę czarno.

Arek, 31.01.2018 18:18:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda trochę. Dobry był. Bramka z Realem w pamięci do końca!

Kristof , 31.01.2018 18:29:56 - *.dynamic.mm.pl

To niewątpliwy sukces ekipy Paoku iż udało im się pozyskać Moulina.
Plotki głoszą iż zakontraktowaniem Francuza poważnie było zainteresowane PSG ale ostatecznie zwyciężyła miłość Thibo do greckich sałatek.

Dzyndze(L), 31.01.2018 18:30:16 - *.dynamic.chello.pl

Obabenge nadal bedzie doił z Legii, najpierw szkodził w klubie a teraz przyssał sie jak pijawka z tym drugim figofago Piekarskim.

Do podniecających sie, 31.01.2018 18:36:23 - *.dynamic.chello.pl

Podniecacie się jego golem z Realem a prawda jest taka że dostał wtedy takie ciasteczko że każdy z was by strzelił....statystyki jak na ofensywnego pomocnika katastrofalne i to w tak padacznej polskiej lidze, do tego mnóstwo niedokładnych podań i strat po ktòrych szły kontry.......tęsknił nie będe.....

(L)egia, 31.01.2018 18:41:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamiętam tego gola z Realem. Ależ to była radość, taka że cały blok, w którym mieszkam, ją słyszał.

e(L)vis10, 31.01.2018 18:50:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piekarski znalazł sobie pewnego sojusznika w klubie jakim jest Legia, mam nadzieję że prezes jest na tyle doświadczonym biznesmenem i czujnym człowiekiem że nie dopuści do robienia przez Piekarskiego folwarku z naszego klubu, szanuję Pana Mioduskiego, tylko że to jest piłka, on w tym biznesie tak naprawdę robi pierwsze kroki, oby nie został przekrecony. To tylko chwila nieuwagi a poziom sportowy może zostać mocno obniżony, przy czym w kasie niekoniecznie musi się zgadzać.

Cobbi, 31.01.2018 19:04:50 - *.static.ip.netia.com.pl

WKURZA mnie pisanie w takich artykułach „Legia zarobi... „ Gów.o zarobi! Za taką kwotę sprzedaje! Od nie trzeba odjąć koszt zakupu i zarobi różnicę. Matoły to piszą czy ma lepiej wyglądać wizerunkowo?

@rek do e(L)vis10, 31.01.2018 19:08:05 - *.dynamic.chello.pl

Mnie też czasami wpienia Piekario... Ale co ma DM do Piekario i Unidos..? Tyle co my mamy do lecha... Czyli wielkie NIC... To sam piłkarz (bądź jego opiekunowie, jeśli jest młody...) decyduje kto zostanie jego menedżerem piłkarskim... Czy zatem uważasz, iż DM wyda zakaz młodym piłkarzom, aby ci nie wiązali się z Unidos..? To wolny kraj i wolny świat... Takie są realia... I tyle w temacie... Pozdro (L)

Gocław, 31.01.2018 19:21:24 - *.dynamic.chello.pl

1,5 mln Euro za Moulina? Brawo dla tego, kto tyle wynegocjował.

SŁAWEK(L), 31.01.2018 19:25:30 - *.play-internet.pl

kholmer 100% racji, tanio Legia sprzedaje, tym bardziej, że w ostatnich dniach okna transf. (31.08; 31.01) to się podnosi cenę.

wacho, 31.01.2018 19:30:55 - *.dynamic.chello.pl

Ja już powoli przestaję się z Legią (w sensie z zespołem nie z barwami) identyfikować.

Zero stabilności, często brak charakteru i zaangażowania, okazuje się że mamy takich grajków że co i jeden woli odejść do... Grecji.
Na ich miejsce sprowadzamy często szrot, zawodników nietrenujących albo niechcianych w średniakach średnich lig ;(

Co się stało z Legią rok po LM
zamiast progresu jest o krok, ba - ze trzy kroku wstecz !!!

zaba, 31.01.2018 19:33:11 - *.lukman.pl

zanim ktoś zacznie narzekać, że Legia pozbyła się podstawowego piłkarza to spójrzcie ile miał asyst jako środkowy pomocnik... żadnej asysty... jak dla mnie dobra decyzja

e(L)vis10 do @rek, 31.01.2018 19:44:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko ja nie o młodych piłkarzach pisałem i ich przynależnosci do menedżerów, tylko o tej konkretnej sprawie, to nie piłkarz decyduje za ile odchodzi z klubu ..... Jeśli oczywiście ma ważny kontrakt. Chciał odejść, odszedł widocznie uważał że jego umiejętności są na tyle wysokie aby grać w lepszej lidze i więcej kasować, tylko aby jeszcze klub dobrze zarobił to on niestety też jest w tym łańcuszki, klub który dał mu szansę się odbudować i zarobić parę groszy, biedy nie miał ....

@rek do e(L)vis10, 31.01.2018 19:49:34 - *.dynamic.chello.pl

Pisałeś, iż Piekarski robi sobie folwark z naszego klubu... Ale to dany piłkarz decyduje, z kim podpisać zawodowy kontrakt menedżerski i TB wybrał sobie Unidos... A kwota wynegocjowana przy kontrakcie to już nie nasza sprawa, ale sprawa tercetu Unidos/DM/TB... I to miałem na myśli... Pozdro (L)

Zajmon Szczecin , 31.01.2018 20:09:40 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda mi ze odchodzi bardziej niż Gui i to za małe pieniądze. rzadko kiedy grał słabo i ostatnio się rozkrecil. Oj szkoda

Mietek , 31.01.2018 20:15:53 - *.play-internet.pl

Dzięki za te 30 przerzutów w meczu, w tym 2 celne i fantastyczne podania na 2 metry do tyłu bo do przodu podać....widać było strach w Twoich oczach. Powiedzonka i zdrówka

MarcinWLD, 31.01.2018 20:46:16 - *.dynamic.chello.pl

Szokują mnie tylko braki zakupów ofensywnych graczy.
My zaraz będziemy mogli stworzyć 11 z defensywnych pomocników kurna:/
Dlaczego w legii wiecznie jest niedobór atakujących?
W legii często jest tak że nie ma kto strzelać... wystarczy spojrzeć na ostatnią rundę... ile meczów było do jednej bramki? Bardzo mi szkoda Sadiku, uważam że mógł dać troszkę więcej jakości na wiosnę, a jeszcze jednego napadziora można było dokupić - niech będzie konkurencja.

Do. Do podniecających sie, , 31.01.2018 20:53:42 - *.ctc-energia.com

Zobacz tę bramkę jeszcze raz. Gol z 18 metra przymierzony tak, żeby piłka ominęła obrońcę i wpadła obok słupka. I to nie był przypadek, bo w tym meczu wszystkie bramki dla Legii wpadły zza pola karnego.

Antek (L), 31.01.2018 21:19:35 - *.dynamic.chello.pl

Jeszcze jest czas. Kupić jakiegoś kozaka za 2 miliony.

Miłosc, 31.01.2018 21:26:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Piłkarze kochajacy Legie.
Moulin
Vadis
Radovic
Prijovic
Sadiku
Nikolic
Dac troche pieniedzy i milosc pryska

Darek , 31.01.2018 21:55:08 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

do Marcin WDL
A dlaczego od kilku lat mamy tylko jednego lewego obronce?Kiedys byl tylko Brzyski.Pozniej nikt i zapychali ta pozycje Guilherme.Teraz jest tylko Hlousek.Dlaczego sprowadza sie 7 defensywnego pomocnika skoro brakuje nam lewego obroncy,skrzydlowych,ofensywnego pomocnika(dziura po Vadisie jest do dzisiaj).A teraz jeszcze doszedl brak napastnika?Do czego do jasnej cholery kolejny defensywny pomocnik jest tu potrzebny?Moze ktos z redakcji by zadal takie pytanie komus z klubu?
I jak ma byc stabilizacja w druzynie i zgranie jak zawodnicy odchodza po półtora roku?Albo Sadiku po 6 miesiacach.Cyrk a nie druzyna.Za pol roku mamy walczyc w eliminacjach europejskich pucharow i wcale sie nie zdziwie jak ci co dopiero przyszli do Legii juz sobie beda grac gdzie indziej.Zero stabilizacji.Kazdy tu wchodzi i wychodzi do Legii jak do supermarketu po codzienne zakupy.

Peru1619, 31.01.2018 22:21:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Znając życie w kontekście ligi to strzał w kolano..
Sprzedając takiego zawodnika?
Jaki by nie był, wchodzi w mecz i rozumie co się dzieje na boisku i zkim!!
Płacą jakiejś mambie który nie może się odnaleźć, a zostaje.a gošc z technikä pod Rado do widzenia.
Z takim myśleniem.
To za 19 lat znowu przy maksimum 200%szczęścia
L......M jest

x, 31.01.2018 22:39:23 - *.19-1.cable.virginm.net

myslalem ze szopen pogonil obamababenge razem z lesnym, a on dalej zeruje...

do Cobbi, 31.01.2018 22:40:34 - *.19-1.cable.virginm.net

Mlynek przyszedl za darmo, wiec klub zarobi taka kwote madralo....

(L)evy, 01.02.2018 04:28:57 - *.191

Widac Ugabunga awansowal hahah. Piekario robi deal zycia na Legii tylko Legii i Nas kibicow szkoda...Fatalczyka nie chce Piekario pogonic za melona ?Transport na lotnisko i Kopczynskiego dajemy gratis.

Do Darek, 01.02.2018 05:32:41 - *.sub-174-221-13.myvzw.com

Trafiłeś w samo sedno problemu, tylko jeszcze trzeba dodać, że dla wielu piłkarzyków Nasza Kochana Legia jest przystankiem do wielkiego zachodu piłki nożnej, bo albo odchodzą za darmo, albo za waciki i to wszystkich jako kibiców nas boli.

Bubu, 01.02.2018 06:49:38 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Cały czas uzupełnieniamy skład ,a kiedy wzmocnienia.Dariuszu prezesie

Obi, 01.02.2018 13:11:11 - *.dynamic.chello.pl

Good luck Thibo! Thanks!

antek, 01.02.2018 14:15:02 - *.static.chello.pl

lider w tabeli ligi greckiej ciekawe co będzie grał

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.