Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Hagi / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Hagi / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 13:09

Jozak o transferach Moulina i Sadiku: Szanuję decyzję klubu

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Rzeczywistość piłkarskiego świata jest taka, że nieprzewidziane rzeczy mogą zdarzyć się w nocy. To była dobra okazja dla klubu i szanuję tę decyzję. Dobrze, że mieliśmy czterech nowych zawodników na początku okna transferowego, więc nie panikujemy. Odbyliśmy rozmowy dotyczące sytuacji Sadiku i Moulina, wszystko potoczyło się relatywnie szybko, ale tak to już jest w piłce nożnej - powiedział o transferach z klubu Romeo Jozak.

- Sadiku nie grał zbyt wiele w tym sezonie, ponieważ Niezgoda strzelał gole. Armando ma dobrą osobowość i charakter - bardzo go lubię. Otrzymał dobrą ofertę dla siebie i dla Legii.

- Sytuacja Moulina... grał już tutaj przez dłuższą chwilę. Występował z Legią w Lidze Mistrzów, wygrał mistrzostwo Polski i czułem, że potrzebuje zmiany. Chciał odejść, choć był dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Thibault miał ofertę nowego kontraktu w Legii. Na Florydzie zaproponowaliśmy mu podwyżkę, ale nadal czuł, że chce odejść. Jeżeli ktoś bardzo chce odejść... Ja chcę mieć w drużynie zawodników, którzy będą walczyli za Legię, a nie tylko chcieli zmienić otoczenie.

- Życzę Moulinowi i Sadiku wszystkiego najlepszego. Szczególnie Thibault zrobił wiele dla tego klubu i uważam, że zasługuje na uznanie kibiców. Przykro mi, że Armando nie mógł grać więcej jesienią i pokazać więcej, ale takie jest życie.



Komentarze: (38)

jacek345, 31.01.2018 13:15:14 - *.82

moulin strzelił focha za jesienne liscie i dlatego chcial odejsc

Cezary T, 31.01.2018 13:20:57 - *.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moulin nie chcial przedłużyć umowy.
Legia go sprzedala aby nie powtorzyla sie sytuacja z Gui.

1916, 31.01.2018 13:21:01 - *.promax.media.pl

oni sa juz historia . Nam potrzebny jest napastnik. DM siegnij do kieszeni

oLaf, 31.01.2018 13:34:53 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

trener mądrze mówi. Goście nienajgorsi, ale sadiku drewniany nie strzelał a Francuz po prostu tu się już nudził i grał ''w kratkę".

Dobrze, ze ich nie ma, może będą lepsi.

Chociaż zamiast sprowadzać 7-miu szrotowców to bym wolał 2-ch ale dobrych... ale ok, zobaczymy co pokażą.

mietek, 31.01.2018 13:36:55 - *.emea.ibm.com

"Ja chcę mieć w drużynie zawodników, którzy będą walczyli za Legię, a nie tylko chcieli zmienić otoczenie." - I to są piękne słowa naszego trenera. On już rozumie, w jakim klubie pracuje. A teraz zdaje się dobierać zawodników o podobnej mentalności, którzy też to szybko zrozumieją.

KIBIC, 31.01.2018 13:38:53 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIK MEGA NAPASTNIK - KONIECZNY DO LEGII W TAKIM TO RAZIE NA JUŻ !!!

Czarek, 31.01.2018 13:55:08 - *.189

Legia rozmawia z Olimpiakosem w sprawie wypożyczenia VOO

wieprzek, 31.01.2018 13:57:32 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Tu trzeba teraz dobrego napastnika. Emeryt Edward z paralitykiem Niezgodą nie dadzą rady.

Bielański, 31.01.2018 13:58:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I siekierka obu grajkom na droge!

Komunikat, 31.01.2018 14:02:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia trenuje nowe ustawienie na Lige Mistrzow
1-1-8-1 to moze bys strzał w 10tke na to nawet Real nie wpadł

@jacek345, 31.01.2018 14:09:51 - *.centertel.pl

Bądź tak dobry i tez strzel focha i nie wchodź więcej tutaj na forum i się nie błaźnij... typowy tumukec z Ciebie...

dziekowac to mozna GUILHERME, 31.01.2018 14:29:50 - *.pools.vodafone-ip.de

Podziekowac to mozna GUILHERME ktory odstawal od poziomu pajacykow paralitykow . I w wiekszosci meczy ktore gral robil to z sercem I dal cos temu klubowi a ten placzek francuski 5 moze 7 meczy zagral jak na Legioniste przystalo reszte co gral to byl spacerek dla niego pajac I bez pozdrowien ,lamusow nam nie potrzeba

Skrzat, 31.01.2018 15:09:37 - *.dynamic.chello.pl

Czarek skąd wyrwałeś informacje o VOO?

krys008, 31.01.2018 15:10:54 - *.82

Bardzo dyplomatyczna wypowiedź.
Dwa potężne ciosy na tydzień przed ruszeniem ligi. Dla nas kibiców, to niezrozumiałe, ale dla trenera tragedia. Jak tu budować zespół.

do jacek534, 31.01.2018 15:20:02 - *.72

a jak tam na feriach jacusiu?

Dziękować to można Jackowi Zielińskiemu (Bo jest z nami do konca), 31.01.2018 15:43:45 - *.play-internet.pl

Gui odszedł zostawił nas dla spadkowicza
Jak toś uważa że to wybitny zawodnik to powinien zostać trenerem
Guiherme Walczak był ale techniki nikt nie będzie

Prosto z Mostu, 31.01.2018 15:47:58 - *.play-internet.pl

Mi nie wmówi jak przystało na Brazylijczyka

Sawo, 31.01.2018 15:57:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Czarek

Skad info o VOO?

Darek , 31.01.2018 16:03:07 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Trener zabiera zawodnikow na Floryde.Pozniej do Benidormu.Ustawia gre pod Moulina.Chwali Sadiku za zaangażowanie.Do ligi 9 dni a wlasciciel sprzedaje mu tych pilkarzy.
Jak taka sytuacja sie powtorzy raz jeszcze to w Jozaku zaraz cos peknie jak ostatnio w Mioduskim i zastawi ten bajzer i zabierze sie i pojdzie w cholere.A pan Mioduski zostanie z tych syfem sam i jeszcze bedzie prosil Magiere by wrocil.
Ale syf sie zrobil.Ciekaw jestem relacji na lini wlasciciel sztab szkoleniowy.Pewnie ich szlak teraz trafia tak jak wielu z nas.
A bylo tak pieknie.
Ale u nas nie moze byc normalnie.Jak sie cos uda zbudowac zaraz trzeba to rozpieprzyc.

@Czarek, 31.01.2018 16:13:33 - *.play-internet.pl

Weź nie siej popeliny bo już się co niektórzy podniecają

@Darek, 31.01.2018 16:15:04 - *.play-internet.pl

Masz rację!

Rychu, 31.01.2018 16:22:10 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Szmaciorz jeszcze nie powąchał pieniędzy za niejakiego Gumnego a już Niemcy się rozmyślili. W Posraniu już się rozmarzyli jakie wzmocnienia zrobią na wiosnę za te pieniądze a tu zonk :) Takie posrańskie know-how :-)

Ttt87, 31.01.2018 16:22:15 - *.122

Anton Maglica, wie ktoś coś na ten temat?

krys008, 31.01.2018 16:37:28 - *.82

@Czarek nie wiem skąd taka informacja, ale o ile prawdziwa, to trzymam kciuki!

Legionista, 31.01.2018 17:18:47 - *.dynamic.mm.pl

Obie informacje bardzo mnie ucieszyły! Zachodziłem w głowę kto wynalazł tę pokrakę Moulina? Zerowy zawodnik! On nigdy nie powinien trafić do Legii!

do Czarek, 31.01.2018 17:39:54 - *.play-internet.pl

O tym Voo to było z miesiąc temu i od razu zdementowane,takze nie siej popeliny bo już pelikany to łykają.

luk801, 31.01.2018 17:54:09 - *.range109-155.btcentralplus.com

do płaczących za Sadiku. Kto nie dostał szansy? Grajek strzelił 2 gole w lidze na 17 meczy.... W każdym spotkaniu miał przynajmniej jedną setkę. Albo się adoptujesz i grasz na poziomie albo strzelasz głównie 3 ligowym drużyną i grzejesz ławę. Najwidoczniej presja w Legii go przerosła…

WWL, 31.01.2018 18:05:34 - *.dynamic.chello.pl

@luk801

Co ty bredzisz.
Ile Sadiku dostał minut? bo te mecze to głownie ogony były.
Co do setek to ostatnio wyliczyli,że CR7 na strzelenie 4 bramek w Realu oddał aż 118 strzałów!
Gościu wchodzi na ogon,ma jedną setkę a powinien strzelić dwa gole?

Poza tym nie rób wstydu-pisz poprawnie po polsku!

fo wwl, 31.01.2018 18:19:42 - *.centertel.pl

Chyba zadnego meczu Sadiku nie widziales. Taki Nicolic na jego miejscu to by mial już z min 15 goli. Gość po prostu nie potrafil wykorzystac sytuacji,pier...ił setke za setka to co mial grac cale mecze? Porownanie Ronaldo z dupy wziete,bo z takim nomen omen Levante to może miec i 20 strzalow. A pozniej przychodzi lm i strzela qaznw gole. A Sadiku? W pucharze z 3 ligowcem szalał...

mietek, 31.01.2018 18:39:39 - *.internetia.net.pl

@WWL: Sprawdź sobie dokładnie, ile "ogonów" faktycznie było, a ile występów od pierwszej minuty.

@rek, 31.01.2018 19:16:22 - *.range109-151.btcentralplus.com

Franzuc bardzo arogancko się zachowywał i naciskał na zmiane otoczenia.

Sadiku to samo - problemy z adaptacją, w mocno ukorzenionym w Chrześcijańskie wartości Państwie i Klubie, doprowadziły do podjęcia błyskawicznej decyzji o zmianie otoczenia.

#, 31.01.2018 20:13:29 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Nie plujcie na Niezgodę. Chłopak zapewnił nam jesienią kilka ważnych punktów dzięki czemu jesteśmy na Top-ie (reszta drużyny czołgała się po boisku, zapomnieliście ? .Jest młody i jeszcze pokaże klasę .

Luk801, 31.01.2018 20:33:06 - *.range109-155.btcentralplus.com

@wwl dobre porównanie, do Ronaldo który ma chyba jeden z najgorszych sezonów w karierze...

Poprzyj swoje puste słowa statystykami, puki co słyszę tylko płacz za grajkiem, który w Legii nawet nie błysnął...

Krzeszczu, 31.01.2018 21:37:34 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: a Jach przeszedl do Crystal Palace za 2,75 mln €

Zamoj , 31.01.2018 22:34:46 - *.147.ipv4.supernova.orange.pl

Trochę tak na chłodno zabawne jest jednak sugerowanie że Sadiku i TM odeszli z Legii nagle...
Samo to że Trener Józek mówił że proponowano TM lepszy kontrakt na Florydzie który nota bene odrzucił świadczy o tym że liczyli się z tym że odejdzie
Tak samo Sadiku co mieli mówić że na treningach jest ogórek i że nie kopie prosto piłki? Jak się chce piłkarza sprzedać i się negocjuje cenę to się raczej o nim mówi w samych superlatywach.

I nie zmienia to faktu że Sadiku to mi trochę żal, bo liczyłem że odpali :)

Wolfik, 01.02.2018 00:00:54 - *.dynamic.mm.pl

Jakie to typowe. Sami się wykończymy.

Cult⚽️Legia, 01.02.2018 01:02:03 - *.dab.02.net

Problem tworzá Piekarski I inni co zależy im tylko na swojej kasie,a Legia zarabia grosze o co to biega?czy tylko istniejâ te kontaky czy nie można w Legii stworzyć komurke menagers?gdzie bez prowizji i z myšlâ o klubie sprowadzá nowe Legijne Gwiazdy!

(L)evy, 01.02.2018 04:25:49 - *.191

zaMulony coś zrobił dla Legii ? Zasluguje na szacunek?Za co się pytam ?Gosc umiejetnosciami gora na Płock choc i tak go Furman, ktory u nas nie dal rady czapką przykrywa . Dobra decyzja zegnamy bez emocji .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.