Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku podczas meczu z Cracovią - fot. Mishka / Legionisci.com
Armando Sadiku podczas meczu z Cracovią - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 10:06

Sadiku piłkarzem Levante

Wiśnia, źródło: Levante UD

Armando Sadiku został nowym napastnikiem Levante UD - oficjalnie poinformował hiszpański klub. Albańczyk związał się z zespołem kontraktem do 2020 roku. Napastnik spędził w Legii nieco ponad pół roku. W jej barwach rozegrał w sumie 25 meczów, w których zdobył 7 bramek. Sadiku miał kosztować Hiszpanów milion euro.

Levante zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli La Liga.



Komentarze: (77)

Hiszpan, 31.01.2018 10:08:13 - *.play-internet.pl

Nigdy nie dostał prawdziwej szansy- barany.

ludzik, 31.01.2018 10:09:37 - *.centertel.pl

25 meczy i 7 bramek to w sumie moze i tragedii wiekszej chyba nie ma. Tak statystycznie tylko... natomiast milion euro za "najdrozszy" transfer w historii to nie wiele. Ktos chetny przypomni ile za niego zaplacono?

MP(L), 31.01.2018 10:11:07 - *.dab.02.net

Miodek oszukaniec powtarzam po raz setny! Co wy myśleliście?? Że przyszło kilku nowych a reszta zostanie?? Haha wiadomo jak jest przestańmy się łudzić ! DM spuszcza nasz klub w dół

P85, 31.01.2018 10:11:28 - *.static.chello.pl

Levante - dziękujemy

:o), 31.01.2018 10:11:43 - *.dynamic.chello.pl

Może tam nie będzie rezerwowym. Słabo się strzela bramki z ławki...

El matadore, 31.01.2018 10:12:17 - *.cgn1.cld.meteor.ie

No i pozbywają się dobrego gracza cudownie

tomek, 31.01.2018 10:13:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To teraz niezbędny napastnik.

1909, 31.01.2018 10:13:20 - *.promax.media.pl

powodzenia. mamy Kinga i Niezgode na naszą ekstraklasę starcza. CHYBA!

p, 31.01.2018 10:17:33 - *.centertel.pl

nie rozumiem jak można go sprzedawać mając tylko Niezgode, który strzela gole tylko jak się od niego odbije piłka i Eduardo, który pewnie sie zaraz rozpadnie po pierwszym meczu... akcja jak z Orlando Sa.. załama

lob, 31.01.2018 10:17:47 - *.dynamic.chello.pl

Jak to "dobrze", że Kopa, Broziu, Pasquato i Kuchy nam zostali.......kto by szatnie rozbawiał jak by odeszli ? no jest jeszcze Jędza............ale jeden to mało..........

Szyszko, 31.01.2018 10:19:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Istna fortuna w naszych rękach za kolejnego reprezentanta swojego kraju. Teraz zapytajmy w naszej lidze o pseudogwoazdy lokalne to nam za byle ogóra wiecej krzykną. Brawo. Surowym jeszcze Niezgodą i dziadkiem z Brazylii zawojujemy świat

Poinformowany, 31.01.2018 10:22:50 - *.lan.gosk.pl

Robią miejsce dla piłkarza z reprezentacji K.W. zasili Legię.

M, 31.01.2018 10:22:55 - *.play-internet.pl

Co da nam ten milion?? Lech Gumnego za 6,5 a my mamy problem ze skutecznością i sprzedajemy za nędzna banke napastnika... Kiedy będziemy się cenić?

lucho_83, 31.01.2018 10:23:38 - *.114

A dopiero co w Poniedziałek był wywiad z Armando -->https://www.youtube.com/watch?v=tN5ueFgpmr0

@rek, 31.01.2018 10:23:41 - *.dynamic.chello.pl

A tymczasem...:

Kolejny transfer @UnidosAgency dopięty... Thibault Moulin już w samolocie do Aten... Tam pomocnik Legii przejdzie testy medyczne, przed transferem do PAOK Saloniki... Kwota oferowana to 1,3 mln euro...

Natomiast Michał Kopczyński odrzucił ofertę wypożyczenia do szkockiego Hearts... A to ciekawe...:)))

Pozdro (L)

@1909, 31.01.2018 10:23:46 - *.centertel.pl

"Starcza"? Serio?!

ST, 31.01.2018 10:23:50 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych co się cieszą z transferu Sadiku. Jak myślicie gdzie się lepiej znają na piłce, w Polsce czy w Hiszpanii? Mi się osobiście wydaje że w Hiszpanii

Picolo, 31.01.2018 10:23:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz to super zawodnik a jeszcze niedawno wszyscy tu piszący chcieli się go pozbyć :) Co do Sumy to przyszedł za 500k plus 40% od nadwyżki sprzedaży czyli dostajemy 800k z 1 miliona

@1909, 31.01.2018 10:23:58 - *.centertel.pl

"Starcza"? Serio?!

Piotrek, 31.01.2018 10:24:17 - *.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To Niezgoda,.. ciekawe czy pomocnikami da rade po mistrza, Eduardo jak wytrzyma warunki to wystarczy jak nie, to tylko Kuchy pozostanie. Wiec cala nadzieja ze king powroci i odpali. Swoja droga to szkoda ze mu sie kontrakt nie konczy bo tylko wtedy odpala, ale co pokaze to sie zobaczy. A z Sadiku to mieszane odczucia mysle ze sam tez bym go za banke puścił.

dd, 31.01.2018 10:24:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Do ludzik: jak mnie pamięć nie myli, to pół bańki ojro

Michał, 31.01.2018 10:24:56 - *.dynamic.chello.pl

Ładnie... Faktycznie ambicje na Mistrza Polski mają... Ale co dalej? Niezgoda walnie bramkę Realowi ? Podejrzewam że nawet będzie problemem znowu Szeryf z dzikiej azji albo inne Maribory... Kpina.. Sadiku się wkur...nerwił że siedzi na ławie i poszedł do średniaka z hiszpanii..

Picolo, 31.01.2018 10:26:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jędza musi zostać bo jest tłumaczem dla Remy :) :)

ZIOOM, 31.01.2018 10:28:51 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIK BĘDZIE POTRZEBNY W TAKIM RAZIE , OBY LEPSZY OD SADIKU

(L), 31.01.2018 10:29:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to w ogóle za pieniądze? To jak oddać piłkarza za darmo. Masakra, jak można za grosze oddawać piłkarzy. Żenada ze strony klubu

kl, 31.01.2018 10:29:44 - *.centertel.pl

Super przygotować gościa na dwoch obozach pod gre w Legii i oddać za free....tak czy inaczej dla Armando spory awans z bagna i mułu polskiej eklapy na szczyty i salony la liga.powodzenia

majusL@legionista.com, 31.01.2018 10:30:13 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Kolejny Prijo. W levante odpali. I za rok do większego klubu. A w Legii sie nie sprawdził. Powodzenia Armando. Będę obserwował.

Buli, 31.01.2018 10:32:29 - *.adsl.inetia.pl

Nie mam czasu nic pisać. Sam będę strzelał gole. Idę trenować bo to już tylko 9 dni do meczu. Spoko. Złapię formę.

@rek, 31.01.2018 10:32:42 - *.dynamic.chello.pl

Co do Sadiku... Jak podają hiszpańskie źródła Armando Sadiku już dziś o 10:30 ma po raz pierwszy trenować z Levante... To się nazywa pośpiech i profesjonalizm... Hiszpanie ogarnęli sobie nowego piłkarza w rytmie treningowo-meczowym, czyli gotowego do walki... My zaś kupujemy "nielotów" (czytaj: piłkarzy parę miesięcy bez gry w piłkę...) Pozdro (L)

mietek, 31.01.2018 10:33:06 - *.emea.ibm.com

Uff, mogę przestać liczyć :)))

@ @rek: Brachu, transferu Thibault chyba się można było spodziewać. Od jesieni przebąkiwał o odejściu. Nie rozumiem tylko, po co były te gadki, że zostanie, by pomóc Remy'emu w aklimatyzacji.

Januszeiro, 31.01.2018 10:40:35 - *.dynamic.chello.pl

"Nie dostał szansy" :D co za baran.

25 meczów, nie skąd, żadnej szansy
W niemczech po 1 takim występie jak u nas zostałby skreślony

Januszeiro, 31.01.2018 10:41:53 - *.dynamic.chello.pl

"Nie dostał szansy" :D co za baran.

25 meczów, nie skąd, żadnej szansy
W niemczech po 1 takim występie jak u nas zostałby skreślony

glawa, 31.01.2018 10:45:30 - *.centertel.pl

nie rozumiem tych co placza po jego odejsciu najpierw wieszaja na nim psy a teraz wychwalaja pod niebiosa

@rek do mietek, 31.01.2018 10:46:20 - *.dynamic.chello.pl

Bracie drogi...:)))
Wszak Thibault Moulin na powitanie Remy'ego powiedział: " I'll be here for you as long as you need..." Jak więc widać Remy już "doesn't need"...:))) Pozdro (L)

glawa, 31.01.2018 10:46:30 - *.centertel.pl

nie rozumiem tych co placza po jego odejsciu najpierw wieszaja na nim psy a teraz wychwalaja pod niebiosa

Pio, 31.01.2018 10:48:04 - *.play-internet.pl

Sadiku zrobił miejsce dla technicznego niezgody , tak jak kiedyś orlando sa musial odejsc zeby gral wielki sagan.

jo, 31.01.2018 10:48:29 - *.centertel.pl

Miodek sprzeda każdego z wyższym kontraktem i pozyska tanioche żeby bić się o MP. O rozgrywkach pucharowych to będziemy jedynie czytać w internecie...

Kons, 31.01.2018 10:48:58 - *.play-internet.pl

Zaaklimatyzowal się, zaczął strzelać i lepiej się pokazywać na treningach a oni sprzedają... w Levante odpali a my zostaniemy z kolesiem co nie potrafi dobrać butów i na treningi jeździ na inny stadion

Kipkorir, 31.01.2018 10:50:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I zacznie strzelać jak Orlando, a nam zostanie drewniany Niezgoda...

, 31.01.2018 10:50:37 - *.centertel.pl

Do @rek.
Nie winie cie za transfery z Legii bo na początku przygotowan mozna było się tego spodziewac ale kolego cały czas delikatnie mowiąc robiłes nas w konia dezinformacją transferową. Sprawiałes wrazenie, ze masz dojscie do mozna powiedziec tajnych informacji transferowych i wielu w to uwierzyło. A teraz co z tego wyszło to wszyscy widzimy. Niestety dupa z tego wyszła.

@rek, 31.01.2018 10:53:56 - *.dynamic.chello.pl

Popatrzcie sami, jak Sadiku jego nowi koledzy powitali o już o 10.45 na boisku...

https://twitter.com/LevanteUD

MF85 !!!, 31.01.2018 10:54:17 - *.195

!!!!!!

S A N O G O

!!!!!!
zapomnieliscie juz ze mamy jeszcze takiego napadziora??!!
W R A C A J , czekamy !!

@rek do ",", 31.01.2018 10:58:36 - *.dynamic.chello.pl

Kolego, o transferach, jakie do nas potem przyszły - pisałem zawsze dużo wcześniej... O tzw. "dużym wietrzeniu szatni" (w tym Moulin i Sadiku) także pisałem z kilkanaście razy... Zaskoczyło nas wszystkich tylko te tempo ostatnich 2 dni... To tyle... Czytaj zatem uważniej moje posty... Pozdro (L)

0055gp, 31.01.2018 11:08:20 - *.133.ipv4.supernova.orange.pl

emocjonalnie patrząc wieści raczej kiepskie, ale po chwili zimnego zastanowienia?
Sadiku piłkarz na poziomie większości naszych asów, bez techniki, długo myśli, raczej jego braku odczuwać nie będziemy - przypomnijcie mi sytuację kiedy po zagraniu na niego na ścianę piłka nie odskakiwała mu na kilka metrów, potem ją gonił, usiłował odebrać i sprawiał wrażenie walczącego. z kolei Moulin miał tylko przebłyski, ale takie ma większość z zawodników i wtedy ich chwalimy, ale w większości wieszamy na nich psy.
Cas popatrzeć realnie na rzeczywistość mamy przeciętnych piłkarzy, raczej na poziomie 3-4 drużyn w ekstraklasie i na "wciąganie ligi nosem" przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Powie L, 31.01.2018 11:11:17 - *.play-internet.pl

Legia musiałaby sprzedać całą kadrę, żeby zarobić tyle ile Lech na jednym zawodniku.

chi, 31.01.2018 11:19:44 - *.8

@ @rek
<Bracie drogi...:)))
Wszak Thibault Moulin na powitanie Remy'ego powiedział: " I'll be here for you as long as you need..." Jak więc widać Remy już "doesn't need"...:))) Pozdro (L)>

To mówisz że tak Francuz do Francuza w Polsce po angielsku... istna magia. Ale nic dziwnego że się nie dogadali, bo żaden z nich nie zna tego języka.

Roma, 31.01.2018 11:20:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie cieszę się, ale też nie płaczę, bo tak naprawdę nie ma za czym, albo raczej kim. Duży transfer, a praktycznie był pół roku i posiedział na ławce. W żadnym meczu nie pokazał nic nadzwyczajnego. Teraz na zgrupowaniach rozbudził nadzieje - ale być może zaczął się starać jak pojawiła się możliwość odejścia. Martwi tylko czas, w którym pozbywamy się zawodników : praktycznie na koszt Legii odbyli okres przygotowawczy i do widzenia.
PS. Cieszy natomiast, że @rekowi zaczyna mijać zauroczenie poczynaniami prezesa.

WWL, 31.01.2018 11:21:54 - *.play-internet.pl

Wielkie osłabienie!

Tak jak Orlando Sa, Sadiku nie dostał dużej szansy.
Mieliśmy naprawdę dobrego napastnika i kwestia czasu zanim by posadzil na dobre drewniaka Niezgodę.Malo tego przepracowal okres z drużyną i trener go chwalił!
.A teraz co?
Bez transferu napastnika nie wyobrażam sobie startu ligi a nawet gdyby to bez okresu przygotowawczego moze byc to samo co czechem.

Bardzo jestem ciekawy co na to trener który podobno byl bardzo z niego zadowolony!?
No chyba że Jozak szykuje jakąś bombę, ale wątpię.

P.s wydaje mi się ze za Sadiku zapłaciliśmy 1,5 mln ojro . jeśli dostanemy 1mln to chyba to kiepski interes?
Jak tam Panie biznesmenie Mioduski?
PROSZĘ O KOMENTARZ DLA KIBICÓW

Ktoś chyba nas robi w Chukwu

Michał, 31.01.2018 11:22:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I teraz niby młokos Niezgoda ma być naszym snajperem? Dobry żart.

@rek, 31.01.2018 11:31:18 - *.dynamic.chello.pl

do chi

Polecam ci lekturę twitter Moulin Thibault@thib_mou z
7 stycznia br... No jakby nie patrzeć TB "ćwika" tam po angielsku...:)))

do Roma

Hahahaaaa... Ja nadal mam kredyt zaufania do DM.. Przynajmniej do lata 2018, a więc do końca tego sezonu i walki o puchary europejskie... Co nie zmienia faktu, iż mnie także martwi czas, w którym pozbywamy się zawodników przygotowanych i wytrenowanych... Ale na "moje" rozliczenia wobec DM przyjdzie pora po całym sezonie 2017/2018... Pozdro (L)

do p. i lob, 31.01.2018 11:34:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zawsze możecie zacząć kibicować Levante.

Ja, 31.01.2018 11:37:26 - *.renesansowa-gw.supermedia.pl

@rek=D@rek i wszystko jasne

ras, 31.01.2018 11:37:53 - *.stargard.vectranet.pl

TO JEST CHORE !!!!!
gdy się już tylko zaaklimatyzował, w klubie oddają go za grosze ....
Reprezentanta kraju ( ostatnio dwie bramki Turcji ) z 1mln E
Po pół roku ... NIE WIERZE !!!!

W INNYCH LIGACH BYŁOBY TO NIE DO POMYŚLENIA
z TAKIM MYŚLENIEM ( CZYTAJ BRAK MYŚLENIA ) PO CHOLERĘ TE WSZYSTKIE TRANSFERY ??????????????

skibol, 31.01.2018 11:50:04 - *.91.static.bait.pl

W sobotę Levante-Real. Czyżby Armando miał przyćmić samego CR7?? ;)

Jack, 31.01.2018 11:53:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A Lech sprzedał małolata za 6 milionów €.
Nasza Legia robi interes życia kolejny raz.
Brawo. Bez mistrza mi sezonu nie kończyć!!!

Jozz-men, 31.01.2018 11:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja za Sadiku płakać nie będe,teraz sie dobrze prezentował ale to były sparingi.Trzeba kogoś w jego miesce to pewne.Swoją drogą do levante przechodzą rochina i pazzini,już widze jak Sadiku będzie grał.

Do lob, 31.01.2018 12:06:12 - *.238

I na 1 miejscu Jedza

Juri, 31.01.2018 12:13:12 - *.static.gprs.plus.pl

Armando prawie jak Maradona.
Powodzenia.

matus007, 31.01.2018 12:21:30 - *.play-internet.pl

Pożałujemy tego..szkoda..

oLaf, 31.01.2018 12:34:29 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

nie płaczcie za Sadiku (drewniak był straszny i tylko się dobrze rozpychał w polu karnym ale statystyki strzałów do goli tragiczne) i Moulin'em (zagrał świetnie 5 meczów, reszta... nie wychodziła albo nie maił motywacji...) bo trzeba wietrzyć szatnię jak się nie sprawdzają zawodnicy - inaczej będziecie mieć wiecznie młodych Kuchego i Kopę ; )

pieknie k... pieknie, 31.01.2018 12:36:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czyli przyszedł za 1.5 mln a odchodzi za 1 mln. interes jak cholera

Alesaandro, 31.01.2018 12:37:41 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam wrażenie że komentującym tu nic nie pasuje. Był Niezgoda na wypożyczeniu w Ruchu - wtedy płacz, żeby go ściągać z wypożyczenia, bo w Ruchu strzela. Wrócił Niezgoda strzelił w Legii w lidze 7 bramek. Mało. Grał Sadiku i strzelił łącznie w lidze 2 gole, głosy że jednak słaby i przydałby się napastnik. Odchodzi Sadiku larum, że zostaje drewniany Niezgoda. Klub sprzedaje Sadiku i zwalnia miejsce dla nowego napastnika oburzenie, że Sadiku nie dostał szansy. Gdzie tu sens i logika ?

Kol, 31.01.2018 12:38:20 - *.26.ipv4.supernova.orange.pl

Jest jeszcze hama i rado grali na tej pozycji

BRAWO, 31.01.2018 12:52:04 - *.236

BRAWO DLA SADIKU. NOWY KLUB, HISZPANIA, ROZWINIE SKRZYDŁA :

TUTAJ OCZYWISCIE SIE ZACIĄŁ W STRZELANIU BO ZA BARDZO WSZYSCY CHCIELI ŻEBY ON BYŁ GWIAZDOREM

lukasz2634, 31.01.2018 12:58:37 - *.cheeloo.net

Do @rek masz jakiegoś bloga czy coś takiego, bo dobre info sprzedajesz, a nie bardzo chce mi się szukać twoich postów wśród większości żałosnych wypowiedzi

do wszystkich, 31.01.2018 13:39:12 - *.centertel.pl

Sadiku dostawal swoje szanse ale ich niewykorzystal ,dlaczego ano dlatego,ze prymityw pilkarski NIGDY nie bedzie gwiazda i tyle w temacie.

Do Januszeiro, 31.01.2018 13:54:50 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zgadzam się w całości. Nie będziemy całą rundę czekać żeby dobił do dziesięciu bramek.

syjon85, 31.01.2018 13:56:12 - *.play-internet.pl

powodzenia Armando ....

MarcinWLD, 31.01.2018 14:24:27 - *.internetdsl.tpnet.pl

Bardzo słaba wiadomość.
Była szansa że da sporo jakości na wiosnę.

SŁAWEK(L), 31.01.2018 16:19:50 - *.play-internet.pl

Jakby poszedł jesienią to inne komentarze by były, teraz wygląda dobrze i każdy liczył (wraz z trenerami) że odpali wiosną. Tym bardziej, że mamy grać ofensywniej i stwarzać sytuacje dla napastników. Jesienią gra to była ,,długa" na Jarka.
2 sprawa, która większość bulweruje i słusznie to kwota za którą odchodzi, jest śmieszna. Legia po raz kolejny nie umie sprzedawać zawodników.
Przyszedł do Legii podobno za 750 tys E, teraz Legia ma dostać 800 tys czyli jakby zwrot. A Szwajcarzy się cieszą bo w sumie dostaną 950 tys za Sadiku.

mietek, 31.01.2018 17:06:13 - *.internetia.net.pl

@SŁAWEK(L): Czasami trzeba nawet w ten sposób minimalizować transferową wtopę.

ding, 31.01.2018 17:46:43 - *.dynamic.chello.pl

No to jest miejsce, środki i pensja dla Car(L)itosa! :-D

, 31.01.2018 17:58:38 - *.centertel.pl

Mamy eduardo i rado gamonie

kuraq(L)Pruszków, 31.01.2018 19:12:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fiku miku i w Levante już Sadiku... :/

Macca, 31.01.2018 21:56:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, po aklimatyzacji mógłby z niego być niezły zawodnik, z poukładaną głową i doświadczeniem; trzeba go zrozumieć - zarobi więcej, a już w sobotę zagra z Realem...

Rafał Prg. Płn., 01.02.2018 13:33:03 - *.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowym klubie.

Lostinnio, 01.02.2018 15:43:49 - *.centertel.pl

Wszyscy Ci co mówią ze eduardo to dziadek i emeryt to zobaczycie jak pozamiata ta nasza eklape

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.