Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin - fot. Woytek / Legionisci.com
Thibault Moulin - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 10:29

Moulin w drodze do Salonik

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na środę drużyna Legii ma zaplanowany jeden trening. W zajęciach, które rozpoczęły się o godzinie 10:30 nie uczestniczy Thibault Moulin i Armando Sadiku. Albańczyk już oficjalnie został zawodnikiem Levante, a Francuz rano wyruszył w drogę do Grecji, gdzie podpisze umowę z PAOK-iem.



Komentarze: (77)

majusL@interia.pl, 31.01.2018 10:32:22 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

powodzenia Thib_Mou i wielkie dzieki. jestes kozak!!

SEBO(L), 31.01.2018 10:36:46 - *.play-internet.pl

To kto teraz będzie tłumaczem dla Remy'ego ? Pan Mieszkowski,o ile zna francuski? A na boisku... ? ;)

ST, 31.01.2018 10:37:48 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moulin w drodze do Salonik? a co on stopem jedzie czy jak że taki tytuł. Moulin nie umie prosto kopnąć piłki także beż żalu się żegnamy

Buhahaha, 31.01.2018 10:38:36 - *.12

NO NIE WIERZE CO SIĘ DZIEJE....
Gdzie są teraz Ci wszyscy co zajarali się szybkimi 4 transferami ?
Dodam że te transfery jak z posezonowej wysprzedaży :D grajków po 500 tys euro !!

@rek, 31.01.2018 10:38:40 - *.dynamic.chello.pl

Pytanie do wszystkich, a mianowicie:

- Kto z pracowników (L)egii, oprócz rzecz jasna Ivana Kepciji, będzie od dzisiaj najbardziej zapracowaną osobą...???

Odpowiedź: fotograf (L)egii Warszawa...:)))

Popatrzcie sami na te foto, jak bardzo się zdeaktualizowało w ostatnich kilkunastu dniach...

http://legionisci.com/sklad/legia201718_jesien.jpg

tomek, 31.01.2018 10:41:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ależ błąd że go puszczają. W formie to najbardziej wartościowy zawodnik Legii

kuba, 31.01.2018 10:42:44 - *.net136.okay.pl

Zostajemy z kopczyńskim, mączyńskim i Antoliciem.
Jeden największy Ogór z ligi, drugi słaby, bez atutów - podam do najbliższego i mam spokój, trzeci niezweryfikowany przez ligę. To nasza trójka do środka pola...
Drzyjcie rywale, z takim środkiem pola to aż strach się bać...

1909, 31.01.2018 10:44:30 - *.promax.media.pl

Powodzenia dzięki. Pamiętaj Legia najlepsza jest...

ja, 31.01.2018 10:46:19 - *.dynamic.chello.pl

Jak to jest że Lech sprzedaje kolejnego grajka za wiele milionów euro, mimo że Bednarek nic nie gra i teraz ten Gumny też nic nie będzie grał?

WojtasBB, 31.01.2018 10:47:00 - *.dynamic.mm.pl

Teraz nastąpi wylewanie żalów, jaki to dobry piłkarz, itd.
W Legii to on zagrał bardzo dobrze z 5 meczów, dobrze kolejne 5, a reszta to przeciętność lub masakra.

A teraz dla przypomnienia ostatnie komentarze pod postem z sierpnia z informacją, że ma odejść za 750 tysięcy euro.

Legionista, 30.08.2017 11:33:33 - *.61

Kto kupi tę pokrakę za 4 miliony?! On jest beznadziejnym kopaczem, który nie potrafi wykonać JEDNEGO, dobrego podania w meczu. Nie wiem co on robi w Legii.

jasio865, 19.08.2017 08:49:39 - *.static.ip.netia.com.pl

chyba to jakiś żart!!!Chyba za 750 zł!!!Za bicie rekordów niecelnych podań w meczu z Sheriffem!!!i do.......Naprzodu Brwinów!!!!!

Alan , 31.01.2018 10:48:53 - *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nierozumiem, sprzedajemy gwiazdy ekstraklasy za jakieś drobne w porównaniu z tym kogo sprzedaje Lech za nieporównywalne większe pieniądze a piłkarze raczej mniej znani i kluby także mniej pożytku z nich mieli...

@rek, 31.01.2018 10:50:54 - *.dynamic.chello.pl

W tym całym szaleństwie i goryczy ostatnich godzin mam cichą nadzieję, iż może się okazać, że za rok o tej samej porze to (L)egia Warszawa będzie miała tak obite "transferowe żniwa" (vide: Szymański, Majecki, Żyro, Michalak, Kwietniewski, Niezgoda...) Pozdro (L)

do wojtass bb, 31.01.2018 11:02:25 - *.net-bis.eu

a ile dobrych meczych zagrał kopa ? ile on strzelił goli i miał asyst ? to ci powiem raz wywalczył rzut karny a jego gra to na alibi i zero walki to teraz porównaj sobie Moulena czy nawet Jodłe , którzy bili go o głowę .. Nawet piast chciał jodłe a kope kto chce ? NIKT ha ha ha i wole po stokroć oglądać Moulina czy jodłe niż kope , kucharczyka , niezgode ... zobaczymy co będziesz mówił jak znowu coś w dupe będzie a w składzie zobaczymy tych trzech wirtuozów ... tyle w temacie

Kazio, 31.01.2018 11:05:21 - *.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz czekam na Szwajnsztajge i Ołena.

Krakus, 31.01.2018 11:05:25 - *.eter.net.pl

Zabawnie sie dzieciaki te wasze żale czyta za ile Lech sprzedaje i ze sie trzeba cenić. Kwoty za Sadiku i Moulina to sukcesy transferowe. To sa piłkarscy polimeryczna w tym wieku nikt wiećej za takie cos nie płaci szczegolnie jak nie ma liczb (Sadiku) albo po tak fatalnej rundzie (Moulin). Lech sprżedaje bo nie kupuje 30letnich emerytów jak wy tylko z Akademii co roku 2-3 gosci dorzuca do skladu ale nie szrot jak Kopczynski czy wieczny talent bez jednego super meczu jak Szymański tylko: Lewandowski, Linetty, Kownacki, Kedziora, Bednarek. Dorzućmy tu jeszcze Teodorczyka i Kadara to macie prawie wszystkich ktorzy za granica graja i robią różnice - to sie nazywa success story i o tym kiedys mowil Leśny, trzeba bylo słuchać. Dlatego teraz małolaty a Lecha idą za 6-8 baniek a Pazdana nie chce pies z kulawa noga mimo ze jest 5 razy lepszy. To nie FM to zycie. Pozdro z innej cz Polski

ludzik, 31.01.2018 11:07:52 - *.centertel.pl

Kopczynskiego mogliby dorzucic w prezencie albo wymienic na kilka nowych pilek

Rawa mazowiecka L, 31.01.2018 11:14:48 - *.play-internet.pl

Lech na jednym zawodniku zarobi tyle ile Legia sprzedając całą kadrę.
Niby Legia bardziej znana, ale Lech na lepszą renomę i uznanie co do sprzedawanych zawodników.

tomiacab, 31.01.2018 11:14:59 - *.184

Miał przyjść Kopczyński, a tym czasem odchodzi całą jego konkurencja.

Adi , 31.01.2018 11:15:03 - *.opera-mini.net

Bez szacunku od kibicow to nie dziwi że odchodzi. Dzieki za wszystko za twoja walke na boisku oraz za bramke z Realem super sprawa.

EBR , 31.01.2018 11:16:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dwóch sprzedali więc oczekujmy w nadchodzących godzinach jakiś transferów do klubu. Czuje że Miodek jeszcze nas pozytywnie zaskoczy. Napastnik i rozgrywający. Tego potrzebuje Legia.

Rezus, 31.01.2018 11:18:31 - *.play-internet.pl

Czyli nadzieje na chociaz remis z Zagłebiem to utopia. Jestesmy zwykłym szarym ligowcem a mielismy dominowac kolejne sto lat

Trans, 31.01.2018 11:24:07 - *.play-internet.pl

Wartosc Legii po sezonie bedzie ok 10-12mln euro bo nie wierze ze Malarz, Kopczynski, Kucharczyk, Broz, Niezgoda, Pasquato, Dąbrowski, Pazdan zrobia Mistrza. Moulin i Gui to byli najbardziej wartosciowi piłkarze Rojeka i Dynamo pozbyl sie odpadu Antolic i Vesovic nikt za frytki nie sprzedaje w Chorwacji dobrych graczy a Ci sa słabi o mumii Eduardo nie ma co gadac

Gonzo, 31.01.2018 11:27:36 - *.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Habib Maigi w drodze podobno. Stawiamy stopniowo na black power w skladzie. To jeszcze Trezegeut w ataku prosze.

Roma, 31.01.2018 11:28:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jesienią było w Legii 3 dobrych piłkarzy : Guilherme, Moulin i Pazdan. Został już tylko Pazdan - ale czy dłużej niż do dzisiaj ?

soly, 31.01.2018 11:33:11 - *.adsl.cybercity.dk

CHORE!!!!!!...Sadiku Moulin...odchodza...Sadiku bo faoworyzuje sie DREWNIANEGO NIEZGODE..a MOULIN przez kibicow i atak na parkingu....i co Sadiku dobry na lige Hiszpanska,a na Legie za slaby???...

@rek do EBR, 31.01.2018 11:35:37 - *.dynamic.chello.pl

Spokojnie z tymi "godzinami"... Okienko transferowe w Polsce trwa aż do 28 lutego.. Pozdro (L)

Lawren, 31.01.2018 11:39:08 - *.play-internet.pl

Legia Cudzoziemska z słabymi żołnierzami a wrecz kadeci.
Vesovic, Pasquato, Antolic, Radovic, Remy, Eduardo, Astiz, Hlousek, Hamalainen, Nagy, Hildeberto, Chukwu. Jest do wziecia Żurkowski młody zdolny Polak na co czeka Prezes???????????!!!!!!!!?????????????????????????

(L)egiunia Fanatic(L), 31.01.2018 11:42:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Krzyż na drogę zarówno dla Albanca jak i obrazalskiego nikt tu po nich płakać nie będzie a jakimiś super piłkarzami nie byli,oby przyszli wartościowi gracze za nich i będzie in plus. Tylko Legia!

Wacław Mazowiecki, 31.01.2018 11:43:44 - *.play-internet.pl

Mioduski robi w Legii zwykły interes chce bez wkładu zdobywac Mistrzostwa Polski i wyciagac maksymalnie duzo pieniedzy jak sie nie uda to sprzeda kogo sie da zaciagnie kredyty wyssa wszystko co jest warte cokolwiek i odda za grosz powtorka z Polonii Warszawa Mioduski to taki ala Irek Król z tym ze ten byl nastawiony na natychmiastowy szaber

Krytykant_Zawodowiec, 31.01.2018 11:43:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Dzięki Thibault i powodzenia.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 31.01.2018 11:46:59 - *.tvp.pl

Niestety ale słabo to wygląda. Sprzedajemy dwóch ważnych zawodników w najlepszym wieku dla piłkarza w sumie za 2,5 mln euro. Zostajemy w ataku z Niezgodą i wielką niewiadomą Eduardo. Środek pola to Mączyński, Pasquato, Kopczyński, Antolić i ewentualnie Remy. Mało kreatywności. Może wystarczy na mistrza a może nie. Jedzenia łyżeczką ciąg dalszy.

BBB, 31.01.2018 11:51:20 - *.elblag.dialog.net.pl

Najważniejsze, że zostają Cierzniak, Jędrzejczyk, Broź, Koczyński, Kucharczyk. To jest trzon na lata. Ekipa co się zowie. Legioniści. Reszta na chwilę.

Awantura, 31.01.2018 12:00:34 - *.play-internet.pl

Jest Konflik Jozak vs Mioduski to sie porobiło Jozak moze opuscic klub jeszcze w tym tygodniu

LordV75, 31.01.2018 12:07:41 - *.sggw.waw.pl

Co ten Mioduski odpie...ala Saidiku ( ok nie pokazał czegoś wielkiego ale myślałem że po okresie przygotowawczym pod trenerem Jozakiem odpali bo nie wierzę że Eduardo będzie czynny 90 minut w każdym meczu )teraz Moulin a chwalił się żę szybko przeprowadzone zakupu pozwolą zgrać drużynie się a tymczasem się OSŁABIAMY ....

Juri, 31.01.2018 12:11:14 - *.static.gprs.plus.pl

Thibu powodzenia,grać w piłkę potrafisz.

@rek, 31.01.2018 12:12:32 - *.dynamic.chello.pl

do SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY

Rozumiem twój pesymizm, bo ostatnie wieści dla nas kibiców są "poniekąd" zaskoczeniem i w sumie nie są dla nas miłe w kontekście pierwszych meczy w lidze... Ale....................................

Ale czy wiele osób z tutaj obecnych nie psioczyła na sadiku, nie nazywała Sadiku "szajsiku" i wolała "stawiać" na naszego Niezgodę...??? No to teraz tenże Niezgoda ma szansę się wykazać... Zobaczymy jak teraz Niezgoda poradzi sobie z tą niebotyczną presją na nim ciążącą... Niezgoda do boju...:)))

Ale czy wielu z tutaj obecnych nie psioczyła wiele razy na formę Moulina, na te jego straty i kiepskie zagrania, na te jego fochy po odejściu VOO..? No to teraz chłopisko sobie poszedł, aby nas nie "drażnić" tą swoją formą...:)))

Ale czy wielu z nas nie psioczyła i nadal nie psioczy na jakość i styl gry Kopczyńskiego..? Teraz tenże Kopczyński po odejściu Moulina może RAZ NA ZAWSZE pokazać nam wszystkim swoje zaangażowanie i swoją przydatność w zespole (L)egii Warszawa... Dlatego wczoraj odrzucił ofertę jego wypożyczenia do szkockiego Hearts... Kopa - teraz masz prawdziwą szansę, albo już nigdy więcej jej nie otrzymasz... A więc Kopa do dzieła...:)))

Osobiście mam tylko jedną prośbę do DM, JR i IK a mianowicie: Panowie, nie łatajcie powstałych dziur po Muolin i Sadiku byle kim, ale na spokojnie kupcie 2 porządnych i klasowych graczy, bo mamy na to czas aż do końca lutego br. ... Pozdro (L)

@awamtura, 31.01.2018 12:13:16 - *.centertel.pl

Z tego co slyszalem to do konca tygodnia ma byc na forum kilka konkursów i dla zwyziezcow jest przewidziane stanowisko trenera, zastępcy, mozna tez zostac recznikowym albo skautem. Dodatkowo droga losowania wygrany zastapi prezesa do konca sezonu. Badzcie na bieżącą i powiedzenia. Dla pierwszych pięćdziesięciu osób jest dodatkowy upominek w postaci proporczyka dla calej reszty kalendarze z 2005 roku.

Krzeszczu, 31.01.2018 12:15:16 - *.137

Mnie osobiscie tych dwoch szkoda. Tzn szkoda ze odchodza. I nie chodzi mi o to ze byli takimi naszymi Messim i Harrym Kane. Ale bardziej o to jaka dziure zostawiaja.
Odejdzie Moulin zostaje el Kapitano Kopczynski.
Sadiku zostawia sympatycznego ale jakze marnego Niezgode.
Eddy bedzie sie leczyl wiec o nil nie wspomne. Takze pusto bedzie. No chyba de jeszcze kogos podlapiemy.
@rek, masz jakies info?

A swoja droga interesujace ze coraz wiecej wypowiadajacych sie tutaj plasuje stara mumie Eddy u fyzjoterapeuty a nie na boisku. A kiedy ja tak na samym poczatku mowilem to oj jaki byl sztorm....

Psi Patrol, 31.01.2018 12:15:22 - *.play-internet.pl

Miodelski Pudel to kret nastawiony na zysk jego g***o interesuje Legia on chce wygrywac wszystko nie dajac nic Bogus mial racje. MODELSKI OUT

@rek, 31.01.2018 12:20:21 - *.dynamic.chello.pl

Ponoć Legia Warszawa złożyła ofertę zakupu reprezentanta Luksemburga Chrisa Philippsa z FC Metz. To 23-letni defensywny pomocnik. Może też grać na środku obrony. Ponoć bardzo duże prawdopodobieństwo finalizacji... Pozdro (L)

Świstak666, 31.01.2018 12:20:37 - *.dynamic.chello.pl

a po sezonie do wzięcia jest Golla z Holandii, Sobota z Niemiec, Kubicki z Zagłębia, ale także Trałka, Masłowski, Brożek czy Wawrzyniak ;)

Sawo, 31.01.2018 12:24:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

https://mobile.twitter.com/K_Stanowski/status/958657540287533057

Miecio, 31.01.2018 12:24:46 - *.dynamic.chello.pl

To jest dobra wiadomosc.

matus007, 31.01.2018 12:24:49 - *.play-internet.pl

Szkoda.... co się tu dzieje zostanie sam Niezgoda haha

Ksiegowy, 31.01.2018 12:25:38 - *.play-internet.pl

Jak i formuje DZ Legia ma brak w budzecie ponad 9 milionów złotych i juz w kwietniu moze zabraknac pieniadzy na wypłaty, stad decyzja o zatrudnieniu tanich Iloski i Philips z Metz reprezentant Luksemburga. Prawdopodobnie odejdzie tez Niezgoda za 2 mln euro do Spartaka Moskwa. I tak oto trio Mioduski, Lesnodorski, Wendzel rozłozyli Legie na łopatki ładujac w swoje kieszenie

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 31.01.2018 12:26:19 - *.tvp.pl

@rek: nie wiem dlaczego kierujesz swoją odpowiedź do mnie, ja na Sadiku nie psioczyłem, liczyłem na niego, mogłem być zawiedziony jak zagrał słabo, ale on był u nas bardzo krótko i równie dobrze na wiosnę mógł odpalić. Mógł, ale tego się nie dowiemy. Obaj z Niezgodą mają po 7 bramek w sezonie, oczywiście liczę na Jarka ale do gry o mistrza potrzeba rywalizacji. A Eduardo to wielki znak zapytania. W tym momencie raczej upada też pomysł gry 3-5-2 cz 4-4-2, no chyba że Rado będzie grał w ataku (jeśli w ogóle jeszcze coś będzie grał) Moulin raz grał lepiej, raz gorzej, ale 1,5 mln euro za niego (jeśli tyle będzie) to jednak są drobne. Kopa jaki jest każdy widzi - to dla mnie solidny gracz zaplecza, wychowanek (a pamiętajmy o limitach wychowanków), zawodnik który w rotacji może spokojnie zagrać 10-15 meczów w sezonie. Jak mu to pasuje to niech zostanie. Tylko że my faktycznie się osłabiamy a nie wzmacniamy.

@rek, 31.01.2018 12:26:56 - *.dynamic.chello.pl

A to też ciekawe... Ponoć Tsubasa Nishi przenosi się z rezerw (L)egii Warszawa do słowackiego MFK Zemplín Michalovce... Pozdro (L)

@rek, 31.01.2018 12:31:29 - *.dynamic.chello.pl

Z ostatniej chwili...

Romeo Jozak nie rozpacza po stracie Moulina i Sadiku. Jutro testy medyczne przejdzie Chris Philipps (Def. Pom), a Habib Maiga dołączy do Legii do niedzieli (def pom) @LegiaWarszawa @przeglad #transfernews

znaffca, 31.01.2018 12:36:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

odszedł Jodłowiec i Moulin, bo mamy Kopczyńskiego i Mączynśkiego :O

Aster, 31.01.2018 12:38:44 - *.play-internet.pl

Kto przyjdzie za Jozaka, obraził sie na zarzad bo druzyna trenowala pod Moulina?

@rek, 31.01.2018 12:39:05 - *.dynamic.chello.pl

No proszę... On już do nas leci, a dopiero co wczoraj wieczorem na Polsacie oglądałem go w "Kapitan Phillipps"...:))) Pozdro (L)

Joza, 31.01.2018 12:41:34 - *.play-internet.pl

Juz wiadomo Romeo Jozak mocno obrazony na Prezesa

@rek, 31.01.2018 12:41:37 - *.dynamic.chello.pl

Dariusz Mioduski‏ @DariuszMioduski

Słowa D.Mioduskiego sprzed kilku minut:

"Żeby kupować trzeba sprzedawać. Cierpliwości

Alojzy, 31.01.2018 12:43:54 - *.play-internet.pl

Ile mamy n transfery?
Ile sobie naruchasz tyle bedziesz miał.
Czyli mamy 2,5 mnl euro na Kocura czy mamy wyrownanie za Vesovicia, Antolicia, Remy i wypłate Eduardo?

@rek, 31.01.2018 12:44:32 - *.dynamic.chello.pl

Dariusz Mioduski‏ @DariuszMioduski

Cały tekst: "...Żeby kupować trzeba sprzedawać. Cierpliwości

Mietek, 31.01.2018 12:45:02 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Pozostaje wiara, że z Fatalczykiem i Kopczyńskim idziemy po mistrza...

EBR , 31.01.2018 12:52:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Maiga i Philips blisko Legii. Info potwierdzone. Oprócz nich Legia zakontraktuje jeszcze Napastnika.

wieprzek, 31.01.2018 13:02:02 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Gole będą strzelać Fatalczyk z Niezgodą, a w odwodzie pozostanie Kopczyński. Drżyj Europo!

@rek, 31.01.2018 13:07:20 - *.dynamic.chello.pl

Info 1.

Mateusz Praszelik i Grzegorz Aftyka w czwartek dołączą do Legii trenującej w Benidormie... Zagrają też w sparingu z Chińczykami... Czyli tylko "świnia" nie zmienia zdania...:)))

Info 2.

Romeo Jozak: "Thibault Moulin dostał nową propozycję kontraktu od Legii. Francuz chyba potrzebował zmian..." No tak, jak zwykle, zawodnik dostaję nową propozycję, a i tak spieprza z (L)egii gdzie pieprz rośnie...:))) Pozdro (L)

mcb, 31.01.2018 13:08:57 - *.dynamic.mm.pl

bo tyle jest warta polska liga

#, 31.01.2018 13:23:21 - *.internetdsl.tpnet.pl

Zapomnieliście że kasa jest pusta ? To jest pokłosie braku awansu do LM i LE gdzie wirtualne ojro zostało zagospodarowane choć go jeszcze nie było na koncie. Klasycznie podzielono skórę na niedźwiedziu ,to teraz trzeba rzeźbić aby dopiąć budżet. Nowi grajkowie = nowe (mniejsze) kontrakty.

WojtasBB, 31.01.2018 13:32:38 - *.dynamic.mm.pl

Odpowiadam gościowi do wojtasbb:
W którym miejscu napisałem, że Kopczyński jest dobry? Wg mnie Kopa nie zmieściłby się w żadnym! zespole z Ekstraklasy w podstawie. W Legii gra, bo wychowanek...
Podkreślam tylko, że dostali całkiem niezłą kasę za gościa, który odpowiada za odpadnięcie z LM i LE, który ostatnio grał piach i wcale nie chciał za Legię umierać, a co tam umierać, on nie przykładał się solidnie do podstawowych pracowniczych obowiązków! Przecież od jakiegoś czasu grał na pół gwizdka i pojedyncze przebłyski nie powinny zaciemnić obrazu jego gry.

Matt, 31.01.2018 13:33:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi tam Moulina niespecjalnie szkoda. Ostatnią rundę miał przeciętną i nikt mi tego nie wmówi, że był jakimś liderem. Porównując go i Jodłowca (obu w formie), to pamiętam jak ten drugi trzymał za gębę środek pola. Moulin był solidny, miał przebłyski, ale na pewno nie jest nie do zastąpienia.

Sadiku żal mi trochę bardziej, bo tak jak wielokrotnie piszecie w komentarzach, nie miał spokojnego okresu gry w pierwszym składzie i może by odpalił. Poza tym uważam, że Sadiku>Niezgoda.

Jak Pazdan zostanie, to o Moulinie szybko zapomnę.

WWM, 31.01.2018 13:45:01 - *.centertel.pl

Legie mial za nic

Bukmacher, 31.01.2018 13:45:18 - *.static.ip.netia.com.pl

No to baty z Zagłebiem az miło.
Dzieki Modelski pajacu

Marko, 31.01.2018 13:48:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Info juz potwierdzone Moulin przeniosl sie do Paoku za Milion Euro plus bonusy wpostaci występow w greckiej lidze. Sadiku 800tyz na czysto zostanie nam ok 300tys euro

syjon85, 31.01.2018 13:57:40 - *.play-internet.pl

Thibault dzięki za grę i za tą bramkę z Realem ... powodzenia

olew, 31.01.2018 14:10:07 - *.warszawa.vectranet.pl

Podziękowania za grę dla Legiunii . Niech zdobywają Europę.

romeo i legia , 31.01.2018 14:30:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

kto jest taki że sprzedaje dwóch zawodników w ostatnim dniu okienka transferowego . Sadiku strzelił by jeszcze może kilka bramek Moulin zanotował by kilka asyst i by poszli za dwa razy więcej xxxxdddd

sali999, 31.01.2018 15:20:15 - *.icpnet.pl

My gadu gadu...a Lech juz myśli o Olkowskim z FC Koln i pewnie jeszcze zaskoczy nazwiskami!!! a My tylko gadamy....

mietek, 31.01.2018 15:25:58 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Wiesz, odnośnie Thibault, to on chyba się po prostu "obraził" na Legię po odejściu Vadisa i po odrzuceniu letniej oferty z Anderlechtu. Bardziej nawet myślę, że chciał się zawijać po odejściu Vadisa. I chyba żadne pieniądze by go nie przekonały. Jak mu się chciało, to był bardzo przydatny na boisku. Szkoda, że jesienią znacznie częściej mu się nie chciało. Dlatego mam mieszane uczucia co do jego odejścia.

A Szajsiku to wiem, kto mówił ;)

lw73, 31.01.2018 16:27:42 - *.dynamic.chello.pl

TM Zawodnik który nie tracił piłek bo zagrywał je do tyłu lub bezpiecznie w szerz boiska, a jego rzuty rożne i wolne to tragedia!!! Ani jednego celnego dośrodkowania

Legionista, 31.01.2018 16:47:35 - *.226

Szkoda mi Moulina :( Dziękuję ci za: Bramkę z Realem, poprzedni sezon (nie doceniany bohater...) oraz ten - Może i był słaby, ale jak wiemy nie miał z kim grać... Wielka strata dla Legii i moim zdaniem straciliśmy kolejnego piłkarza który nie powinien odejść za grosze, a odszedł...

do księgowy, 31.01.2018 17:42:30 - *.play-internet.pl

Idz razem z tym Dz walnijcie łbem w ściane,może otrzeźwiejecie troche

donek, 31.01.2018 19:59:46 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

brama z realem byla kozak, na zawsze w naszej pamieci wiekopomny mecz (bez udzialu kibicow!!!)

kucik, 01.02.2018 13:55:19 - *.2-4.cable.virginm.net

mine ma jakby miał sie zesrac za chwile...zadowolony z transferu na pewno:)

(L), 01.02.2018 15:31:09 - *.191

Zamienił salony w Legii na saloniki. Jego strata.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.