Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Eduardo da Silva i Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Eduardo da Silva i Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 31 stycznia 2018 r. godz. 16:21

Benidorm: Ostatnie szlify przed sparingami

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na środowym treningu stawili się wszyscy obecni na zgrupowaniu piłkarze. Indywidualnie trenował tylko Marko Vesović, ale zajęć nie dokończyli Cezary Miszta i Łukasz Broź. Bramkarz poczuł ból pleców, a obrońca w trakcie gierki lekko skręcił staw skokowy. Uraz wyeliminuje Brozia z ostatnich dwóch sparingów.
Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Na pełnych obrotach ćwiczył Miroslav Radović, ale po zajęciach przyznał, że ze stopą jeszcze nie jest idealnie.

Tym razem trening obejmował różne piłkarskie aspekty. Była gra w dziadka, sprinty, interwały oraz praca nad utrzymywaniem się przy piłce. Nie zabrakło także wielu strzałów, które starali się bronić bramkarze stołecznej drużyny. Ostatnim punktem zajęć była gierka, podczas której zawodnicy zostali podzieleni na drużyny, w jakich najprawdopodobniej obejrzymy ich w nadchodzących grach sparingowych.

„Czarni”: Cierzniak – Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek – Mączyński, Remy, Antolić – Szymański, Niezgoda, Hamalainen

„Niebiescy”: Malarz (Kudrjavcevs) – Bartczak, Żyro, Dąbrowski, Turzyniecki – Iloski, Pasquato, Kopczyński – Radović, Eduardo, Kucharczyk

W czwartek o godzinie 16:00 z Viktorią Pilzno zagrają „Czarni”.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
Cezary Miszta i Łukasz Broź nie dokończyli treningu. Z prawej stoi doktor Jan Szneider - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (16)

Cch, 31.01.2018 16:32:42 - *.dynamic.mm.pl

Musze powiedziec ze czarni nie wygladaja zle. Rado za Hame, Malarz i ktos za Astiza (moze mlody Zyro?) i sklad całkiem fajny, moze nawet na Lige Europy.

1909, 31.01.2018 16:35:25 - *.promax.media.pl

Kinga brak na zdjęciach pojechał gdzieś nareszcie transfer? nareszcie wzmocnienie? składy prognozowanie kuchy już nie zagra z L

Kuba, 31.01.2018 16:37:15 - *.135

Skład ''czarnych'' wcale zle nie wygląda. Wiadomo ze Astiz zagra za Moulina bo Remy idzie wtedy na pomoc a nei na obrone. Docelowo w przyszłosci to moze byc 4-3-3, czyli:
Malarz-Jedza,Remy,Pazdan,Hlousek-Mąka,Antolic,Maiga-Rado,Niezgoda,Szymański

Macca, 31.01.2018 16:40:04 - *.196

1. Cierzniak przerósł Malarza?
2. Szymanski i Niezgoda > Eduardo i Radović?

R, 31.01.2018 16:50:08 - *.45.domynet.pl

Kuchy to powinien 8 godzin ćwiczyć celność prostych strzałów bokiem stopy, to się da wyćwiczyć. A póki co niech nie szuka słupków i okienek tylko niech strzela w sam środek bramki - wtedy chybiając o 2-3 metry będzie miał piękne bramy

Ora, 31.01.2018 16:50:58 - *.dynamic.chello.pl

Niech zgadnę, gierka skończyła się wynikiem 0-0 ? Od dłuższego czasu nie ma w naszej drużynie napastnika gwarantującego kilkanaście goli w sezonie i znowu będziemy rzeźbić z Hamalainenem i Radovićem w ataku, bo Niezgoda to jest dobry ale w Ruchu Chorzów...

Rychu, 31.01.2018 16:53:58 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Do Czarnych nie pasuje mi Cierzniak i Niezgoda. Ja bym dał w zamian Malarza i Eduardo, przynajmniej na początek. Później wprowadzałbym coraz częściej Rado. No i Vesović też powinien gdzieś wchodzić. Wreszcie Romeo przejrzał na oczy i odstawił naszych wirtuozów Fatalczyka i Kopczyńskiego do rezerw, za co należą się gromkie brawa.

łysy, 31.01.2018 16:59:19 - *.adsl.inetia.pl

@1909 ! Oj ślepota ogarnęła ! Przypatrz się dobrze na pierwsze zdjęcie ?????? , a także na skład " niebieskich "

1909, 31.01.2018 17:09:24 - *.promax.media.pl

no to po wzmocnieniu... bu haa ha ha

Yogulec, 31.01.2018 17:16:40 - *.233.ipv4.supernova.orange.pl

Co Oni tacy inwalidzi, co trening to nie ma pełnego składu, albo ktoś nie dokończył bo go a to palec boli albo plecy albo palec.....

NAPASTNIK, 31.01.2018 17:18:52 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIKA BRAKUJE @@@

Jaaaa, 31.01.2018 17:29:12 - *.play-internet.pl

Co z tym vesovicem on jakis szklany jest czy lekarze słabo przebadali bo co jakieś doniesienia ze zgrupowania to o nim ta sama gadka nie trenował z drużyną a co do brozia to akurat wzmocnienie będzie w sparingach

glupotypiszecie, 31.01.2018 18:18:54 - *.dynamic.mm.pl

Nie podniecalbym sie brakuje 3 klasowych zawodnikow obroncy skrzydlowego oraz napastnika o ile broz i łysy po bokach sa ok to dla astiza zmiennik by aie przydal kiepski on nie jest bo przynajmniej nie daje sie przejsc za co lapie tyle zoltek zawsze, skrzydlami to legia grac nie bedzie bo nie ma kim zwyczajnie a gwarancji 12 bramek na seaon co nie jest jakims wyczynem w zespole ktory nie atrzela najmniej bramek w sezonie nie ma

Michał Kucharczyk Legenda Legii, 31.01.2018 18:23:07 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego w Czarnych nie ma Michała Kucharczyka?? Oj będziesz Jozaku jeszcze przepraszał sie z Kuchym, a Kuchy jak to Kuchy - zasadzi kilka brameczek jak zawsze i zamknie buzie krytykantom.

mlbets, 31.01.2018 19:31:12 - *.centertel.pl

@Macca

Raczej nie przerósł Malarza Radek. Jak się dzieli składy do gierki to trzeba je jakoś bilansować więc słabszy bramkarz w lepszej "11"

A co do drugiego pytania - Radko niech fizycznie dojedzie. Jak będzie zdrowy to na najważniejsze mecze sezonu będzie.

Darek , 31.01.2018 22:00:22 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Fajne te zgrupowania.Wytrenujemy sile i kondycje pilkarzy dla innych klubow.A u nas zostana slabi i nowi ktorzy nie brali udzialu w zgrupowaniach i beda gotowi do gry pod koniec kwietnia.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.