Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kopczyński, William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com
Michał Kopczyński, William Remy - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 27 stycznia 2018 r. godz. 17:48

Kopczyński: Fajnie, że udało się wygrać

Woytek i Mishka , źródło: Legionisci.com

- Rzeczywiście, w tym tygodniu mieliśmy najcięższe treningi w obecnym okresie przygotowawczym. Szczególnie przez dwa ostatnie dni dostaliśmy mocno w kość, ale to jest normalne. Wreszcie przyszły sparingi, a sparing jest przecież kolejnym elementem przygotowania fizycznego - mówi po meczu z Silkeborgiem Michał Kopczyński.

- Fajne jest to, że mimo zmęczenia, udało się wygrać. Ćwiczyliśmy ostatnio w systemie z trójką obrońców i dzisiaj w pierwszej połowie ustawienie było pewną tego kontynuacją. Czy jesteśmy ustawieni 3-5-2, czy 4-4-2, momentami na boisku dzieją się te same rzeczy. Przeciwnik często zagęszczał dziś środek i chcieliśmy jakoś rozprowadzić grę. Z tego co słyszałem, w kolejnym tygodniu mamy wrócić do ustawienia z trójką obrońców. W którym się lepiej czuję? Wiadomo, że w tym co lepiej znam. Trzeba sobie wyćwiczyć pewne mechanizmy, schematy. Trochę praktyki i inne ustawienie nie powinno być dla nas problemem. Na razie nie porozumiewamy się płynnie z Remy'm. Wiadomo, że Thibault Moulin mu pomaga trochę, tłumaczy co mówi trener. Na pewno jest to jakaś przeszkoda, ale język piłkarski jest międzynarodowy i podstawowe zwroty i gesty są uniwersalne.



Komentarze: (17)

camel, 27.01.2018 18:29:11 - *.static.ziggozakelijk.nl

fajnie ze udalo sie wygrac , ale juz mniej fajnie ze nie udalo sie ciebie pozbyc pilkarzyno

Peter mokotuff, 27.01.2018 18:42:20 - *.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

...piłkarski fenomen wiecznie młody 26letni pomocnik wychowanek z Zamościa !!!!!a i kapitan z prawdziwego zdarzenia!!!

Balde do camel, 27.01.2018 18:47:25 - *.9

Lepiej być takim piłkarzyną niż takim "kibicem" obrażającym swoich.

Okej, 27.01.2018 19:07:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo .

Zamoj, 27.01.2018 19:10:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"... udało się wygrać" to tyle jeśli chodzi o mentalność kopacza Kopczynskiego, z takimi jak on to może "uda się wygrać" ligę

Pio, 27.01.2018 19:29:08 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie przestańcie mu cisnąć bo aż przykro czytać

Mario, 27.01.2018 19:53:45 - *.dynamic.chello.pl

Kopczynski Malarz Jędrzejczak i Kucharczyk musza odejsc z Legi bo ja oslabiaja!

do Mario, 27.01.2018 20:11:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tam pamiętam , że Kopa zrobil ważnego karnego pod koniec rundy jesiennej ( z kim to było ?) , Arek wybronił nam parę meczów , Jędza grał słabo ale chce się zrehabilitować , a Kuchy dogrywał skutecznie Jarkowi Niezgodzie i nie tylko jemu ( dopiero późną jesienią się rozregulował ) . Dobrze nie było , ale ty wymieniłeś tych , którzy według mnie są ( i słusznie) nie do ruszenia . To najważniejsi ludzie , więc trochę rozsądku . Nie bądź taki kategoryczny , lidera jakoś zrobili ( z bólem , ale jednak ) .

prof. Miodek, 27.01.2018 20:23:54 - *.centertel.pl

Słowo "udało się" sugeruje przypadłość...

Obiektywny, 27.01.2018 20:57:07 - *.18

"Fajnie, że udało się wygrać", "Panie Piłkarzu" jeśli po takim przeciwniku myślisz kategorią, "że się udało" to zacznij skreślać totolotka /może też się uda/ i przestań grać w (L). Dla mnie, mimo, że to sparing obowiązkiem była wygrana. Widać nie dla tego piłkarza.

Domigosz, 27.01.2018 23:23:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

"udało się" ja pier....lę i to jest kapitan

wrt, 27.01.2018 23:56:28 - *.centertel.pl

co poniektórzy jadą nim jakby koleś celowo na złość robił , puknijcie się w łby, gra tak jak mu karzą i trenuje , trenerzy lubią zdyscyplinowanych , , jak będą lepsi to będą grali lepsi , Kopa robi swoje ,wolę jego niż Borysiuka i słynne strzały z dystansu

FWK, 28.01.2018 08:55:54 - *.play-internet.pl

Wielu placze ze Legia nie stawia na wychowankow. Jak gra wychowanek tez placz! Sprowadzamy graczy zagranicznych placz!... Bo nie graja polacy!!! Jedza, Kopa, Malarz, Kuchy, Niezgoda, Broz WSZYSCY SA Z POLSKI!!!! ZAWSZOLEK MATOLEK bedzie lepszy???BO W FIFIE JEST DOBRY??

Santino, 28.01.2018 09:29:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Kopczyński, Jędrzejczyk, Malarz, Mączyński, Broź, Dąbrowski, Niezgoda, Sadiku, Pasquato, Astiz, Mioduski, Jozak ze sztabem nie potrzebujemy pozorantow potrzebujemy Legionistów waleczne serca

kibic emeryt, 28.01.2018 10:20:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopa to przeciętny ligowy zawodnik . Faktem jest że w składzie Legii to jeden ze słabszych zawodników . Ale to nie powód aby go ciągle opluwać a w niektórych przypadkach jest wprost obrażany .To dobrze ułożony chłopak znający swoje miejsce w zespole ,nigdy się nie dąsa obraża itp .Przecież za czasów Magiery sam chciał odejść z zespołu a został po wyraźnych namowach . To trener i właściciel decydują czy będzie grał w Legii czy nie . Widocznie jest potrzebny i czy nam się to podoba czy nie zostawmy ten temat do rozwiązania przez Mioduskiego . Inna sprawa że aby myśleć o podniesienie poziomy gry nawet na ławce powinniśmy mieć grajków wyższego formatu i pewnie już w niedługim czasie zabraknie dla tego sympatycznego młodego człowieka miejsca w składzie .Jestem pewny że przyjmie taką decyzje ze zrozumieniem i pokorą .

mietek, 28.01.2018 15:17:38 - *.internetia.net.pl

@Kibic emeryt: W zasadzie racja. Z jednym małym "ale". To Hasi zaczął Kopę wystawiać w pierwszym składzie. I to Dr Alban sprawił, że on został w Legii. Sam to kiedyś mówił w jednym z wywiadów.

taaa, 28.01.2018 19:34:19 - *.229.ipv4.supernova.orange.pl

czepiacie sie słów jak moja 13letnia corka... no chyba ze są tu 13letnie autorytety... nic tylko czytać.. :-p

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.