Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
2018-01-20  zgrupowanie,Floryda,Clearwater,Legia Day,spotkanie, kibice, autografy - fot. Hagi / Legionisci.com
2018-01-20 zgrupowanie,Floryda,Clearwater,Legia Day,spotkanie, kibice, autografy - fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 08:56

Floryda: Trening bez Vesovicia. Spotkanie z kibicami

Hagi, źródło: Legionisci.com

Załamanie pogody na Florydzie trwało zaledwie jeden dzień. Jedyny piątkowy trening "Wojskowych" odbył się w temperaturze 20 stopni i przy mocno świecącym słońcu. W zajęciach nie wziął udziału Marko Vesović, który dzień wcześniej zszedł z treningu przed końcem.
Fotoreportaż z Legia Day - 38 zdjęć Hagiego

- Na szczęście nie jest to nic poważnego. Marko poczuł w nodze napięcie mięśnia, wynikającą ze zmiany nawierzchni, na której teraz trenujemy. Na pewno nie zagra w sobotnim sparingu, ale w niedzielę powinien wrócić do normalnych zajęć - powiedział Romeo Jozak, który wrócił na Florydę po jednodniowej wizycie w Filadelfii.

Z Legią nie trenował Michael Waclaw. 18-latkowi jeszcze dużo brakuje, by mieć szansę zaistnienia w drużynie mistrzów Polski. Sztab szkoleniowy dopiero będzie zastanawiał się na temat jego przyszłości. Z kolei szansę w najbliższym sparingu może otrzymać 22-letni Brian Iloski. - Prawdopodobnie zagra 10 lub 15 minut. To utalentowany zawodnik. Poobserwujemy go jeszcze podczas treningu i podejmiemy decyzję, czy zabrać go do Hiszpanii - powiedział trener Legii.

fot. Hagi / Legionisci.com

Legia Day w Clearwater
Wieczorem delegacja Legii Warszawa udała się do Clearwater, gdzie odbyło się drugie spotkanie z Polakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych. Sala w Polskim Centrum Jana Pawła II wypełniła się do ostatniego miejsca. Zgromadzeni brawami przywitali Miroslava Radovicia, Sebastiana Szymańskiego i Arkadiusza Malarza, a następnie rozpoczęła się seria pytań do legionistów. Mała dziewczynka zapytała "Szymiego" jaki smak lodów lubi najbardziej, a Arkadiusz Malarz wspominał swoje początki przygody z piłką nożną. - Zaczynałem w wieku 7 lat. Czasami zamiast na lekcje, chodziłem na boisko, które miałem niedaleko domu. Mama zawsze wiedziała gdzie mnie szukać w takich sytuacjach - przyznał bramkarz Legii.

Zgrupowanie w USA dobiega końca. Przed drużyną Legii jeszcze tylko mecz z Atletico Nacional, który odbędzie się o godzinie 18 miejscowego czasu (o północy w Polsce) oraz niedzielny poranny trening. Po południu zespół wyruszy z Orlando w drogę powrotną do kraju. Na lotnisku Chopina "Wojskowi" powinni lądować w poniedziałek ok godziny 14.

Zapraszamy do śledzenia naszej RELACJI LIVE! z meczu Legia - Atletico. Nadawanie rozpoczniemy ok. 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli około godziny 22:00 polskiego czasu!

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Fotoreportaż z Legia Day - 38 zdjęć Hagiego



Komentarze: (27)

rdzenny, 20.01.2018 09:17:56 - *.cluster-e.forcepoint.net

trenerze bierz go !! zabierz do Hiszpanii mam przeczucie że ten chłopak się odnajdzie w Legii :)

ibic emeryt, 20.01.2018 09:28:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby ta wiadomość o niegroźnym urazie Vesovicia okazała się prawdziwa bo to już czwarty który nie zagra dzisiaj i to praktycznie wszyscy potencjalni zawodnicy podstawowego składu .Parę miesięcy temu oglądałem sparingowy mecz Arsenalu w którym w podstawowym składzie grał Bielik i byłem pod wrażeniem jego dojrzałej gry i to samo zaznaczał komentator . Teraz pojawiają się wiadomości o możliwości wypożyczenia zawodnika na dwa lata bez możliwości skrócenia pobytu w którym strona Angielska pokryłaby część uposażenia zawodnika ( 700 tysięcy funtów rocznie). To byłoby bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich stron a przede wszystkim dla samego zawodnika bo dałaby możliwości grania na arenie międzynarodowej a w Anglii nie ma na to szans.

KIBIC, 20.01.2018 09:58:50 - *.internetia.net.pl

LEGII POTRZEBNE SĄ JESZCZE WIELKIE TRANSFERY , OBY TA CISZA BYŁA PRAWDZIWĄ CISZĄ PRZED BURZĄ I JAKIMŚ HOTOWYM WZMOCNIENIEM LEGII

Ocxko, 20.01.2018 10:26:31 - *.centertel.pl

Koszulke mogli by przeprasowac a nie taki gniot wisi ..

mG, 20.01.2018 10:32:05 - *.centertel.pl

Pozdro dla wszystkich Legionistów w Stanach! :)

@rek, 20.01.2018 10:32:55 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli chodzi o (L)egijne dziary to Malarz wymiata... Szacun Arek... Pozdro (L)

LL, 20.01.2018 10:42:39 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam @rek....wszyscy ty czekalismy na Ciebie i Twoje info.
1.Czy Borysiuk i Wszolek to ploty?
2.W sprawie Bielika cos sie dzieje i jaj przyjdzie to na pozycje sridkowrgi obroncy?
3. Kiedy beda te zapowiadane transfery i na jakie pozycje,szukaja lewoskrzydlowego i def.pom.?

walo, 20.01.2018 10:52:35 - *.play-internet.pl

Fajna ta w koszulce Polski ;)

@rek do LL, 20.01.2018 10:58:10 - *.dynamic.chello.pl

Witaj... Dopiero wczoraj wylądowałem w kraju i po tropikalnych temperaturach teraz przechodzę aklimatyzację... Brrrrrr... Ale już od poniedziałku biorę się ostro do roboty i popytam "tu i ówdzie" o transfery... Z tego co wiem, to WLT mają rozgrzane łącza telefoniczne i mailowe... Co do Bielika, to mogę zapewnić, iż sprawa jest mocno "rozwojowa" i Arsenal nie idzie już tak "w zaparte"... Pozdro (L)

LL, 20.01.2018 11:15:20 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek
Kto to WLT?
Kiedy mozna sie spidziewac czegos, myslisz ze przed wylotem do Hiszpanii czy juz raczej pozniej.Bo inni niby wiedzacy twierdzili ze 2 transfery mialy czy maja byc przed wylotem do Hiszpanii

LL, 20.01.2018 11:31:47 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek to mawet chyba Ty przed wyjazdem twierdziles ze w ciagu kilku dni ma cos byc, czyzby chodzilo Ci o Sylle czy jakies inne transfery sie nie udaly.

OSA(L), 20.01.2018 11:37:53 - *.145

WLT - ŁotsapLEGIATim ;)
...dawno mnie tu nie było pisemnie...
śledzę tylko komentarze, transfery lubią ciszę :)

FWK do @rek, 20.01.2018 12:16:51 - *.play-internet.pl

Popytasz tu i owdzie czy poprostu przejzysz neta w te i we wte???

VASCO, 20.01.2018 12:18:15 - *.lukman.pl

Testujemy no name made in USA, a tymczasem wymiatacz z Victorii Sulejówek, Daniel Smuga urodzony w Warszawie podpisuje kontrakt z Górnikiem Zabrze.

krys008 , 20.01.2018 12:28:28 - *.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witamy @rku. Tęskniliśmy, brakowało Ciebie i twoich informacji na forum. Wypoczęty, to z nowymi zasobami energii zapraszamy do udziału w dyskusji. Po ostatniej gorączce transferowej jakiś marazm chwilowy nastąpił.

@rek do LL, 20.01.2018 12:31:01 - *.dynamic.chello.pl

WLT - WhatsappLegiaTransfers

Co do transferów, to najświeższa wypowiedź DM brzmi: "Bardzo intensywnie pracujemy, bo cały czas patrzymy, w jaki sposób możemy jeszcze wzmocnić drużynę. Patrzymy też na sytuację zawodników, którzy raczej nie będą u nas grali w najbliższej rundzie. Cały czas toczą się rozmowy"... Z dzisiaj, tak na gorąco po kilku telefonach..:
- Jodła idzie na wypożyczenie do Piasta...
- Sylla podpisał jednak z KV Mechelen...
- Majecki idzie dalej na wypożyczenie do Stali Mielec...
- Cagliari i Genova biją się o M.Wieteskę (what the fuck)...
- Kopa zostaje w (L) (póki co...)... Pozdro (L)

LL, 20.01.2018 12:35:07 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek o tym to akurat pewnie wszyscy wiemy i o Wietesce i o Kopie i o Sylli i Jodle.Liczymy na swieze info o transferach do klubu.
Wypowiedz DM tez tu wiekszosci pewnie znana jest od kilku dni.

@rek do krys008, 20.01.2018 12:44:51 - *.dynamic.chello.pl

Widzisz sam bracie... Świeżych info na forum było brak, ale fala hejtu jest tutaj zawsze "obecna"...:))) Pozdro (L)

Sawo, 20.01.2018 12:45:32 - *.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest dwoch gosci na twiterze co maja informacje o wszystkich transferach wczesniej niz podaje je jakikolwiek portal. Np informacje o tym ze Jach przechodzi testy medyczne w Crystal Palace.

Szczegolnie dobrze poinformowany jest gosc o nicku janekx89 - ma 100% sprawdzonych informacji i z jego kontaktow zaczely korzystac juz portale takie jak transfery.info

Kolejny chlopak ktory cos tam wie to kibic Legii maciek90

Sawo, 20.01.2018 12:51:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A tu macie info o Jachu w ktorym portal transfery.info powoluje sie na informacje uzyskane od tego goscia janekx89

http://transfery.info/110136,transferowy-rollercoaster-jach-jednak-w-premier-league

FWK, 20.01.2018 13:48:49 - *.play-internet.pl

Fala hejtu jest tu obecna jak rowniez proba lansu co nie ktorych osob z tego forum

Arek, 20.01.2018 14:22:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hejt był, jest i będzie. Dlatego szkoda czasu zajmować się fajfusami, bo gnioty tylko dowartościowują się w ten sposób.

Daro, 20.01.2018 15:10:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Brawo Mioduski!!!!!!!!!!!
Sciagamy odpady i testujemy wynalazki a Gornik podpisuje ze Smuga urodzony Warszawiak ultra talent wcale sie nie zdziwie jak pilkarze typu Smuga Wieteskanigdy nie beda chcieli u Nas zagrac bo tak sie młodziez traktuje.!

Damian, 20.01.2018 15:14:35 - *.static.ip.netia.com.pl

do Daro
Ogladałem tego Smuga na żywo robi wrazenie az dziwne ze taki talent buja sie w 3 lidze techniczne lepszy od Vesovicia ktory piłki nie potrafi przyjac 400tys za takie drewno

Do Damian i Daro, 20.01.2018 19:37:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale ty żałosny jesteś :) sam sobie odpisujesz? :) Chyba to nie przypadek ten sam operator w przeciągu kilku minut *.static.ip.netia.com.pl hahahaah

@Do Damian i Daro, 20.01.2018 20:17:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Raczej ten sam typ biorąc pod uwagę fakt ze komentarze publikowane są po pewnym czasie a tu po paru minutach sobie odpisał

Prawda, 20.01.2018 22:09:44 - *.dynamic.chello.pl

A w jakim charakterze znalazł się tam kontuzjowany dziadek Rado, z którego przecież nie będzie już żadnego pożytku, w zasadzie od powrotu z Chin nie zabłysnął, bardziej celebryta niż piłkarz (...)

Woytek (LL!): Radović po powrocie z Chin: 36 meczów, 13 goli, 10 asyst + do tego kontuzja przez którą nie grał ostatnie pół roku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.