Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Radość Thibaulta Moulina - fot. Mishka / Legionisci.com
Radość Thibaulta Moulina - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 13 stycznia 2018 r. godz. 00:00

28. urodziny Moulina

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj swoje 28. urodziny obchodzi Thibault Moulin. Francuz urodził się 13 stycznia 1990 roku we Flers na północy Francji. Karierę seniorską rozpoczął w Caen, potem występował w Chateauroux, Clermont Foot oraz Waasland-Beveren. W 2016 roku został piłkarzem Legii, a w listopadzie przeciwko Realowi Madryt zdobył swojego pierwszego gola dla stołecznej drużyny.

Z okazji urodziny życzymy Thibaultowi samych sukcesów podczas występów w Legii Warszawa. Mamy nadzieję, że zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych będzie dla niego niezwykle owocne i w zbliżającej się rundzie będzie ważnym ogniwem w szeregach mistrzów Polski. Sto (L)at!



Komentarze: (12)

Rio , 13.01.2018 00:50:24 - *.ip.oxynet.pl

Dużo zdrowia i jeszcze więcej udanych występów.

Darek , 13.01.2018 00:53:57 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Zdrowka i sukcesow z Legia.
Solidny pilkarz mam nadzieje ze zostanie w Legii.

L!, 13.01.2018 06:00:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sto lat Timo!

P, 13.01.2018 06:37:41 - *.dynamic.chello.pl

Good luck

Rambo, 13.01.2018 08:14:29 - *.centertel.pl

Cent ans Thibo !!! Reste avec nous ;-)

Adasr, 13.01.2018 10:47:40 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

100lat i wielu udanych meczów w Legii

LOL, 13.01.2018 11:54:10 - *.ssp.dialog.net.pl

100 lat Tibo

eMGie, 13.01.2018 13:47:14 - *.play-internet.pl

Sto lat Tibo! Wygrana w dzisiejszym spotkaniu byla najlepszym prezentem urodzinowym dla ciebie jak rowniez dla mnie. LEGIA gol! Allez allez!!!

krys008 , 13.01.2018 14:02:20 - *.serv-net.pl

Najlepszego Thibo! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami i wróci Ci radość z gry jak za czasów wspólnych występów z VOO.

Forumowicz, 13.01.2018 15:08:52 - *.netfala.pl

Jaka to przyjemnosc wejsc na nasz portal, przeczytac newsa i 100% pozytywnych komentarzy :)

100 lat Tibo i samych sukcesow w Legii :)

Super(L)asek, 14.01.2018 16:40:17 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Thibault ! Sto (L)at !

S * , 14.01.2018 23:37:32 - *.play-internet.pl

NajLepszego :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.