Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kalendarze od Nieznanych Sprawców
Kalendarze od Nieznanych Sprawców
Środa, 10 stycznia 2018 r. godz. 09:16

Ultras World: Legia nr 1 na świecie w 2017 roku!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa jak co roku uplasowała się w ścisłej czołówce kibicowskiego zestawienia przygotowywanego przez Ultras World. Podobnie jak w roku 2016, również za 2017 rok ultrasi "Wojskowych" zostali uznani numerem jeden na kibicowskiej scenie na świecie!

W zestawieniu zostały zaprezentowane oprawy, które mogliśmy oglądać i podziwiać w ubiegłym roku. Poniżej pełna klasyfikacja TOP10 za rok 2017 według Ultras World i film z kompilacją opraw wszystkich ekip.



1. Legia Warszawa (Polska)
2. Spartak Moskwa (Rosja)
3. Crvena zvezda (Serbia)
4. Lech Poznań (Polska)
5. Rapid Wiedeń (Austria)
6. MC Algier (Algieria)
7. AS Saint-Etienne (Francja)
8. Olympiakos Pireus (Grecja)
9. FC Kopenhaga (Dania)
10. River Plate Buenos Aires (Argentyna)


Kalendarze NS-ów do kupienia także wysyłkowo

Kalendarze na rok 2018 przygotowane przez Nieznanych Sprawców, zawierające fotografie z opraw z minionych dwunastu miesięcy, są teraz także do kupienia z możliwością wysyłki. Zamówienia można składać mailowo na adres kalendarzeNS2018@gmail.com, podając dane do wysyłki oraz ilość kalendarzy. Cena kalendarza wynosi 30 złotych + koszty wysyłki. Cały zysk przeznaczony zostanie na cele ultras.



























Komentarze: (30)

Juri, 10.01.2018 09:33:15 - *.centertel.pl

Legia i Lech wyżej w rankingu światowym,jak reprezentacja Polski w piłkę nożną.
Rudy co ty na To?

Tomek , 10.01.2018 09:35:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Gratulacje

Rychu, 10.01.2018 09:41:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Gratulacje dla NS i nie tylko!

do Juri, 10.01.2018 09:43:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

a czy czasem tego zestawienia nie przygotowują Polacy? Bo jeśli tak to te nasze wysokie miejsca niewiele znaczą w tym rankingu...

wojti, 10.01.2018 09:46:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gratki . Tylko Legia !

e(L)o, 10.01.2018 10:03:09 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Na UltrasWorld 72% użytkowników to Polacy więc ten ranking nie jest nic wart!

@rek, 10.01.2018 10:07:30 - *.dynamic.chello.pl

Moje gratulacje dla NS i innych aktywnych grup... Szacun... Pozdro (L)

Adam wlochy - do Juri:, 10.01.2018 10:12:27 - *.9.245.13

wez sie walnij w lepetynke baranku. Nie porownuje sie kadry do klubow.

@ do Juri, 10.01.2018 10:16:11 - *.play-internet.pl

Czyli jak amerykański film dostaje oscara to nic to nie znaczy bo wybierają amerykanie..

Sebo(L), 10.01.2018 10:40:11 - *.slupsk.vectranet.pl

Z pierwszego miejsca należy się cieszyć ale szczerze przyznam,że najbardziej piorunujące wrażenie robi na mnie El Monumental wypełniony po brzegi i śpiew 60 tysięcy kibiców River Plate. W ogóle atmosfera na stadionach w Argentynie jest niesamowita.Tam po prostu piłką nożną żyją wszyscy.

tmr, 10.01.2018 11:47:41 - *.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gratulacje dla Lecha z Poznania za zajecie miejsca tuz za podium. Tylko w sexie analnym warto być za. Ale to i tak spory sukces. Jeszcze raz gratulacje.
P.S. Ruskie jak zwykle coś ukradli. Panorama Moskwy dziwnie znajoma.



---, 10.01.2018 11:48:02 - *.pool-118-173.dynamic.totbb.net

SZKODA ZE JESZCZE NIE POTRAFIMY ŚPIEWAĆ TAK RYTMICZNIE JAK W AMERYCE PŁD

Alan, 10.01.2018 11:49:34 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeśli prawdą jest ze to Polacy decydują to raczej nie można powiedzieć że Legia pod względem ultras jest na 1 miejscu bo wiadomo ze swoj głosuje na swojego bardziej sprawiedliwe by było jakby każda ekipa miała np po 100 pkt do dania na innych nie siebie, choć jedno nie ulega wątpliwości jakiś tam prestiż jest ale by pisać zaraz ze najlepsi na świecie to chyba duże uproszczenie.

..., 10.01.2018 12:03:25 - *.play-internet.pl

Ultras World prowadzi ktoś z Kielc

eth, 10.01.2018 12:12:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy to nasi wybierają czy nie, między nami i resztą jest przepaść. Rok temu takiej różnicy nie było, lecz jak na mój gust w 2017 odlecieliśmy reszcie na pewien dystans. Wielkość i wielość opraw, ich jakość graficzna, rozmach, pomysł - to wszystko sprawia ze 1 miejsce jest jak najbardziej zasłużone. Brakuje tylko nieco fanatycznej mentalności, bo mam wrażenie że niektórzy widząc że sąsiad nie śpiewa, myśli sobie "aaaaa on nie śpiewa to co ja się będę wygłupiał"

Phoenix(L)k, 10.01.2018 13:36:31 - *.226

do wszystkich mówiących, że ten ranking jest niewiarygodny, bo stronę ponoć prowadzą Polacy...

Pokażcie klub, który zrobił większą ilość opraw na takim poziomie... jednorazowym wyskokiem nie wygra się rankingu podsumowującego cały rok

GS, 10.01.2018 14:47:15 - *.2

Amikorz czwarty xD Za co!?xD

Pab(L)o Odwł, 10.01.2018 15:12:56 - *.62.atman.pl

Dokładnie. Kto by nie prowadził tego FB, prawdą jest, że NS w 2017 zostawili wszystkich daleko w tyle.

Jeżeli się mylę proszę o wskazanie lepszej ekipy ultras w 2017 r.

The Beściaki, 10.01.2018 15:39:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wiem kto organizuje zestawienie , ale zawsze można zgłosić protest do Żiri czy podliczających głosy . Nie ma protestów ? To znaczy , że wszystko jest prawidłowo .

Adam11110, 10.01.2018 17:14:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gratulacje z Wrocławia. Nie macie sobie równych od lat. Wasze oprawy są pomysłowe a zarazem ciężkie, z użyciem bardzo dużej ilości pirotechniki. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

Kijek, 10.01.2018 19:25:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

8.20 oprawa Olympiakos-u , czy ja gdzieś już tego nie widziałem ??

Tomek Mokotów , 10.01.2018 19:59:43 - *.dynamic.chello.pl

Za oprawę nt Powstania Warszawskiego...

Tylko za tę jedną.

Bo oprawa to nie tylko ilość środków piro, nie tylko jakość i wykonanie ale i przesłanie. I to w odpowiednim momencie...

Ale jaja, 10.01.2018 20:43:18 - *.skranetcan.pl

Reszta stawki daleko w tyle

Zlb , 10.01.2018 22:03:04 - *.centertel.pl

Ludzie to pierwsze miejsce chyba wiadomo za jaka oprawe? Odbiła się echem po całym Świecie, nie tylko ULTRA! Nawet jakbyśmy już żadnej innej oprawy nie robili to chyba i tak no.1 powinien należeć do Nas!

Do Phoenix , 10.01.2018 22:05:44 - *.centertel.pl

My wygraliśmy jedną oprawą, ale taką że pierdo.... było na cały Świat!!

oLaf, 10.01.2018 23:06:08 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

nasze oprawy wymiatają!! : )

Cult⚽️Legia, 11.01.2018 02:18:36 - *.123

N.S. Aby!tak!Forever!Bravo!

Phoenix(L)k, 11.01.2018 10:13:25 - *.226

do do mnie;)
Tak - ta oprawa nie miała sobie równych... ale - serio... jesteś pewien, że tylko ta jedną? Moim zdaniem przedstawiciel UEFA, kartoniada - odliczanie, czy sektorówka "Do końca" to też ścisła światowa czołówka

wgtw, 11.01.2018 11:11:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

Niesamowity jest poziom tych opraw.

Ekstra, 11.01.2018 17:56:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie poddawaj się ! (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.