Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Saša Zdjelar w barwach Olympiakosu - fot. olympiacos.org
Saša Zdjelar w barwach Olympiakosu - fot. olympiacos.org
Wtorek, 9 stycznia 2018 r. godz. 11:04

Legia zainteresowana Zdjelarem

Wiśnia, źródło: Informer.rs

Legia toczy walkę z Partizanem Belgard o 22-letniego pomocnika Sasę Zdjelara - informują serbskie media. Według dziennikarzy z tego kraju, oferta mistrzów Polski ma być atrakcyjniejsza dla zawodnika Olympiakosu Pireus. Zdjelar na co dzień gra w środku pola. W tym sezonie wystąpił w 11 meczach.

Piłkarz jest graczem greckiego klubu od 2013 roku. Od tamtego czasu był wypożyczany do OFK Belgrad oraz RCD Mallorca. W tym sezonie zagrał m.in. w trzech meczach Olympiakosu w Lidze Mistrzów. Wyszedł w podstawowym składzie w spotkaniach przeciwko Juventusowi oraz Barcelonie, a w starciu w Sportingiem pojawił się na boisku po przerwie.

Zdjelar ma na koncie dwa mecze w reprezentacji Serbii. W przeszłości był również wielokrotnym reprezentantem kadr młodzieżowych.



Komentarze: (63)

Daw1D, 09.01.2018 11:11:54 - *.191

Jeżeli to prawda to mocny transfer by był ...

@rek, 09.01.2018 11:12:33 - *.dynamic.chello.pl

Nioooo... A nie mówiłem (dot. Sawo)...:))) Pozdro (L)

Kieł, 09.01.2018 11:17:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest jakieś szaleństwo! Masakryczne okno. Oby tylko wszystko zatrybiło. Szykuje się mega paczka.

TH, 09.01.2018 11:24:19 - *.pool-118-173.dynamic.totbb.net

łooooo.... gór

wojti, 09.01.2018 11:28:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Super info.....oby wypaliło. Tylko Legia !

Roos60, 09.01.2018 11:29:13 - *.play-internet.pl

Tak, dobre ma staty oficjalnie 105 meczy 0 goli

Sawo, 09.01.2018 11:29:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie jestem przekonany. Legia rozmawia z wielona zawodnikami i codziennie pojawia sie cos nowego.
Legia niech stoczy walke z Partizanem o Bastiana Schweinsteigera. Postara sie wypozyczyc Vadisa i dogada sie z Guilherme. Jakby dolaczyl jeszcze Jevtovic ( @rek twierdzi ze to kozak ) oraz np Le Tallec to mielibysmy najmocniejszy zespol w hostorii.

lob, 09.01.2018 11:33:52 - *.dynamic.chello.pl

Z filmików to przeciętny zawodnik., żadna rewelacja..........ten Gustavo był był lepszy transfer......

Bartoszyce, 09.01.2018 11:33:52 - *.88.bartsat.pl

@irek biorę Ciebie do Bartoszyc jak menadżera, co Ty na to ;)

Bartoszyce, 09.01.2018 11:35:44 - *.88.bartsat.pl

sory, źle napisałem @rek, ale i tak moja oferta aktualna ;)

Martin, 09.01.2018 11:45:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważam że obecnie najbardziej brakuje ofensywnego grającego przed napastnikiem pomocnika (kogoś kto w miarę zastąpi Ofoe) oraz przynajmniej jednego prawoskrzydłowego który zastąpi Gui, bo dla mnie Szymański powinie grać na w podstawowym na lewej stronie. Trochę zaczyna brakować nam piłkarzy technicznych a jest zbyt dużo siłowych i obawiam się o proporcje. Fajnie aby ktoś tez pojawił się jako alternatywa dla Hlouska bo gość zasuwa cały sezon bez przerwy.

Lol, 09.01.2018 11:46:52 - *.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brać!!! Na ekłape wystarczy a zarobić też będzie mozna

@rek , 09.01.2018 11:49:25 - *.dynamic.chello.pl

do Sawo
Temat Le Taleleca i Jevtovica jest "w drodze"...
Oprócz nich jest jeszcze kilkanaście "zaznaczonych" nazwisk... Naprawdę gorąco powinno się zrobić między zgrupowaniami i przed lutym...:)))

do Bartoszyce
W wolnej chwili rozważę twoją propozycję...:)))

Pozdro (L)

grzesiek, 09.01.2018 11:50:19 - *.centertel.pl

Przygotowanych transferow to raczej by bylo na tyle. jozak wzial kogo chcial ma zgrupowanie . Teraz jesli jakis transfer dodatkowy bedzie to juz pewnie tylko taka truskawka na torcie. Nie ma co sie srac sklad jest i tak bardzo szeroki. Warto zauwazyc ze na oboz pojedzie michal kopczynski co moze swiadczyc o tym ze koles ma mega plecy w klubie bo inaczej tego nazwac nie mozna

Sebo(L), 09.01.2018 11:51:41 - *.slupsk.vectranet.pl

Jestem na TAK! To byłby prawdziwy HIT! Piłkarz z doświadczeniem gry w mocnej hiszpańskiej LaLiga2 ,greckiej SuperLeague no i w Champions League a do tego wszystkiego zaledwie 23 letni. Na pewno warto dla niego sięgnąć głębiej do kieszeni :) Tak na marginesie to te okienko na Łazienkowskiej to istne SZALEŃSTWO w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu!!! :)

bubu, 09.01.2018 11:52:54 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Rek -Prezesa tuba?no przyznaj sie ,no nie badz taki heeee heee .Pozdro

Afro, 09.01.2018 11:53:44 - *.static.nsti.pl

A Serbowie i Chorwaci to się lubią już?

ŁKS ŁÓDŹ, 09.01.2018 11:59:14 - *.ksiezyc.pl

Do @rek czy z Gustavo jest coś na rzeczy czy to tylko wymysł pismaków?

do @grzesiek, 09.01.2018 12:03:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Kopczyński ma plecy w postaci tego, że jest oficjalnym wychowankiem. A do pucharów uefa należy mieć, 8 wyszkolonych piłkarzy w kraju (min 3 lata do 21 roku życia w PL) oraz 4 wychowanków klubu (tak samo min 3 lata do 21 roku życia w klubie (wypożyczenia się nie wliczają bo zawodnik jest w innym klubie)), wiec może na ten moment lepiej mieć takiego Kopczyńskiego nawet jako rezerwowego niż 17 letniego o wątpliwym talencie żółtodzioba :) ... jeszcze patrząc na aktualną politykę transferową, to jak na razie polaków coraz mniej... więc na takie zmiany (Kopa out) pewnie trzeba jeszcze chwile poczekać, aż wyklują się nowi wychowankowie... ale mogliby też rozwiązać ten problem ściągając Wolskiego (pewnie za drogi) , Wieteske (ale to chyba jeszcze za wcześnie, a nie ma co, aby na ławie siedział).

@ Sawo, 09.01.2018 12:28:55 - *.64

Z tym najmocniejszy składem w historii to się tak nie podniecaj bo same nazwiska nie grają. Trzeba się przygotować że nie wszyscy nowi piłkarze wypalą. Jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko...

Sawo, 09.01.2018 12:33:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ktos slyszal cos o tym gosciu?

https://www.transfermarkt.pl/egy-maulana-vikri/profil/spieler/548371

Podobno Indonezyjski Messi. Wlasnie skonczyl testy w Saint Etiennne i bardzo chca go pozyskac ale do rozmow wlaczyla sie Legia. Gosc byl obserwowany swego czasu przez Real Madryt Benfike i Sporting.

Sebo(L), 09.01.2018 12:55:31 - *.slupsk.vectranet.pl

@rek czy temat Lewickiego to była tylko dziennikarska spekulacja,czy jest coś może na rzeczy,lub już nieaktualna sprawa?To samo pytanie odnośnie Mandjecka ze Sparty Praga...

@@rek, 09.01.2018 13:02:25 - *.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy Legia będzie mistrzem i kto będzie drugi?

poker face, 09.01.2018 13:02:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

DALEJ POTRZEBUJEMY NAPADZIORA!!!!!!!!!!!!!!!

(Leo), 09.01.2018 13:07:10 - *.wmc-si.pl

@ Sawo,ten indonezyjczyk do nas nie przyjdzie ze względów religijnych,we Francji ma azyl religijny,druga ojczyzna i zapewne tam będzie grał,poza tym z tego co wyczytałem ma ogromne problemy z głową.

Sebo(l) Lewicki już przedłużył kontrakt w Szwecji

Chytra baba, 09.01.2018 14:08:16 - *.155.ipv4.supernova.orange.pl

@rek podaj mi numery totka

@rek, 09.01.2018 14:26:56 - *.dynamic.chello.pl

Okey... Macie bekę ze mnie... Spoko... Ja także mam poczucie humoru...:))
Dla waszej wiedzy, jestem zwyczajnym kibicem, jakich całe setki jest was tutaj..... Kibicem, który od kilkudziesięciu lat jest całym sercem za swoim Ukochanym K(L)ubem... A że czasem mam większe możliwości zdobycia pewnych "info"................. Ale cóż, fakt nic więcej o "nowych" transferach nie muszę tutaj pisać...:))) Pozdro (L)

legiadublin, 09.01.2018 14:27:35 - *.168

Czy ktos sie orientuje czy cokolwiek realnego dzialo/dzieje sie w sprawie Gustavo, czy byl to tylko internetowy szum?

lukbut, 09.01.2018 14:32:57 - *.81

a nie lepiej jakiegos skrzydlowego... srodek pola chyba az taki biedny nie jest (maczynski, antolic, moulin, nie liczac nawet kopczynskiego)... a znajac zycie i tak dwoch z tej trojki zagra.. wiec enough

zdL, 09.01.2018 14:42:21 - *.play-internet.pl

Nie za dużo tych pomocników będzie? Moim zdaniem trzeba jeszcze poszukać jakiegoś napadziora i skrzydłowego

Matt, 09.01.2018 14:50:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja natomiast chciałbym żeby do skutku doszedł transfer Kabanangi. Nie jest wirtuozem, ale jego siła pozwalałaby spokojnie na kilkanaście bramek w sezonie. Na puchary niech tam sobie gra ktoś techniczny, ale w lidze liczy się bardziej kto się przepchnie. Wtedy mogliby ostrzyć sobie na nas kosy, ale kto by postawił się jemu? To jest taki Moussa Ouattara tylko, że w ataku. Robił z naszymi co chciał.

grzesiek do @ grzesiek, 09.01.2018 14:59:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bacznie obserwowałem mecze ligowe w tym sezonie i w zeszłym i śmiem twierdzić, że niektórzy 17 latkowie gorzej by nie grali niż kopa. Najsłabszy obecnie piłkarz w Legii.

do (Leo), 09.01.2018 15:03:01 - *.dynamic.chello.pl

Jeszcze nie przedłużył...:))
Ma kontrakt ważny w Malmo FF do końca 2020 roku, ale w chwili obecnej wyrażają nim zainteresowanie min.: Broendby IF (kanały futbolowe), Young Boys Berno (wg. Expressen) i (L)egia Warszawa (wg. Aftonbladet)

@rek, 09.01.2018 15:09:14 - *.play-internet.pl

Przyjdą te mrozy, czy jednak odpuszczą? ;)

@rek, 09.01.2018 15:11:37 - *.play-internet.pl

Podaję nr Lotto na najbliższe losowanie:
13 23 25 29 37 44

Tomek Mokotów , 09.01.2018 16:03:01 - *.centertel.pl

Pierwszy dobry transfer, no może oprócz Vesovica...

Legia wybitnie działa bez ładu i składu ale w sumie nie moje pieniądze. Choć wolałbym konkretnych graczy na daną pozycję a nie bierzemy wszystko co się rusza...

Choć cieszy choć jeden młody gracz...w kadrze jednego z najstarszych klubów w eklapie...

Pio, 09.01.2018 16:18:41 - *.dynamic.chello.pl

@rek ja czekam na Twoje info i nie robie z Ciebie beki, doceniam że dzielisz się swoimi newsami i nie jest to moje łubudu w Twoja stronę ;) pozdrawiam i oczekuje następnych gorących wiadomosci

Gui, 09.01.2018 16:30:42 - *.dynamic.chello.pl

Gui podpisał wreszcie kontrakt...

Redazione Fantagazzetta | 09/01/2018 12:16

"...Due vittorie consecutive contro Chievo Verona e Sampdoria che hanno restituito entusiasmo e la voglia di lottare ancora per l'obiettivo salvezza. Il Benevento è attivissimo sul mercato in questi giorni e dopo l'arrivo di Billong nelle prossime ore potrebbero essere ufficializzati gli acquisti di Guilherme e Sandro. Queste le parole del presidente Vigorito ai microfoni di OttoPagine: "Problemi per Guilherme? Assolutamente falso, è partita la richiesta di tesseramento. Non ci sono problemi, questa società, poco organizzata come dicono, sta lavorando su mercato internazionale. Il transfer di Billong è arrivato in meno di 24 ore. Dicevano che questa società non era degna della Serie A..."

@@rek, 09.01.2018 16:50:17 - *.centertel.pl

@reksiu nie dąsaj się.super jesteś kolega.fajnie że nam wszystko mówisz co się dzieje w klubie.jestes naszym łącznikiem

@rek do @, 09.01.2018 17:01:29 - *.dynamic.chello.pl

W międzyczasie podrzuciłem wam 2 nowe newsy...;))) Pozdro (L)

@@rek, 09.01.2018 17:14:13 - *.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiesz może kto był w tej grupie z Whatsapp a??

Sawo, 09.01.2018 17:17:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie podpisal zadnego kontraktu. Mowia ze napewno podpisze ale nic jeszcze nie zostalo podpisane.

@rek, 09.01.2018 17:19:19 - *.dynamic.chello.pl

RJ + DM + IK + TZ + RK... No i "oczywiście" ja...:))))

Sawo, 09.01.2018 17:36:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek
Jakie newsy?

Sebo(L), 09.01.2018 17:50:16 - *.play-internet.pl

Wcale się nie dziwię,że kolega rek mógł się poczuć lekko urażony. Tak się składa,że to co nam tu pisze to w wielu przypadkach się sprawdza,i należy docenić to,że mamy info niemal z pierwszej ręki. Nie wnikam z kim w klubie kolega rek ma układy,ważne że informacje się sprawdzają a przede wszystkim są ciekawe bo bez wątpienia ich źródło znajduje się na Łazienkowskiej 3. Także kolego rek czekamy na dalsze newsy ze stadionu Wojsk Polskiego :)

@@rek, 09.01.2018 18:05:40 - *.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzięki @rek pozostaje mi już tylko dopasowac nazwiska do inicjałów.dam znać jak mi się uda

@rek, 09.01.2018 18:08:41 - *.dynamic.chello.pl

Romeo Jozak
Dariusz Mioduski
Ivan Kepcija
Tomasz Zahorski
Radosław Kucharski............ no i "ja"...:))) Pozdro (L)

@rek, 09.01.2018 18:17:30 - *.dynamic.chello.pl

do Sebo(L)
do Sawo

Napisałem dzisiaj pod innym nickiem newsa o Lewickim, bo zadaliście mi o niego pytanie...:))) Pozdro (L)

@ @rek, 09.01.2018 18:30:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

napisz prosze co mnie czeka w 2018 roku... czy dostane awans na admina aplikacji w koncu i czy we wrzesniu bedzie huragan w meksyku bo sie wybieram, pls

Wilgotna @@rek, 09.01.2018 18:30:25 - *.centertel.pl

Jesteś szybki jak piorun a do tego robisz fajne ukryte zabawy z nikami.jak tu Cię nie lubić :*

alien, 09.01.2018 18:43:38 - *.pools.spcsdns.net

Za duzo jugoli.
Chcialbym tylko bramkostrzelnego napastnika
np Gustavo? I wystarczy.

Arek, 09.01.2018 18:58:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@tomek mokotów, jakich to konkretnych graczy byś wolał? Jak już coś piszesz, to może jakimś nazwiskiem rzucisz, bo tak to ja też mogę sobie napisać, że wolałbym konkretnych, a ogólnie to już wolałbym, żeby wiosna była i cieplej trochę, bo zima to przecież nie moja pora. No i chciałbym też żeby już na prawdę konkretnie ciepło cię zrobiło. Tylko czy coś z tego wyniknie dla mnie dobrego? Pewnie nie, ale napisać sobie przecież mogę.

Balcerek, 09.01.2018 19:05:38 - *.interkar.pl

Ciekawy zawodnik jednakże bez paszportu UE. Przy naszym chorym ekstraklasowym limicie może być problem.

F i l u 3 k o l o r y, 09.01.2018 19:53:26 - *.dynamic.chello.pl

Tak jakoś rodzinnie się tu zrobiło... nareszcie ;)

Rambo, 09.01.2018 21:28:38 - *.centertel.pl

@rek czekamy na nowe newsy ;-) nie przejmuj się hejterami. Widzę, że masz dystans do siebie i o to chodzi. Pogoda, numery lotto hehehe... dziwi mnie jak na tym forum kibice naszej ukochanej Legii obrzucają się nawzajem błotem. Fajnie, że jak napisał kolega F i l u 3 k o l o r y powyżej powiało trochę ciepłem wśród piszących.

Do Rambo, 09.01.2018 21:53:06 - *.50

Co ty pier olisz?

Cult⚽️Legia , 09.01.2018 21:53:44 - *.115

@rek, 09.01.2018 18:08 - *.dynamic.chello.pl
Romeo Jozak
Dariusz Mioduski
Ivan Kepcija
Tomasz Zahorski
Radosław Kucharski............ no i "ja"...:))) Pozdro (L)

Rambo, 09.01.2018 22:30:37 - *.centertel.pl

Czego nie zrozumiałeś?

L, 09.01.2018 22:59:35 - *.play-internet.pl

Do @rek. Czy to prawda,że transfery ustały, bo nie sprzedaliśmy Pazdana i zabrakło kasy?

do rambo, 09.01.2018 23:38:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wpisz w google co to znaczy hejter i obrzucanie blotem bo zupelnie nie masz pojecia.

Rambo, 10.01.2018 10:17:44 - *.centertel.pl

Czekaj już Ci wrzucam w skrócie opis z Wikipedii:

"Hejter – określenie osoby, która wyraża kłótliwe i agresywne komentarze w Internecie. W sposób napastliwy i używając tzw. mowy nienawiści krytykuje daną rzecz lub osobę." Naprawdę chcesz mi wmówić, że na tym forum nie ma tego typu komentarzy? Mam wkleić czy już sam sobie poszukasz? Daleko naprawdę nie musisz :) Do kolegi @rek już przytyki, że człowiek Mioduskiego itd. Wiem, że żyjemy w świecie teorii spiskowych, ale bez przesady... Akurat pod tym artykułem dało się wyczuć trochę poczucia humoru, trochę delikatnego sarkazmu, więc napisałem, że fajnie, iż powiało ciepłem. Wyraziłem też ogólną opinię, że zbyt dużo na tym forum jest nienawiści wobec siebie. Że dziwi mnie taka postawa choć w większości przypadków pewnie piszą do siebie ludzie z jednej trybuny, bracia po szalu. Ale to już może znak czasów, a ja jestem za stary :) Pozdrawiam.

Terry, 10.01.2018 15:47:04 - *.centertel.pl

to będzie piąty def. pomocnik, nie liczę już Jodły oczywiście, a jako szósty grywa ram też Remy. Po co? potrzebujemy skrzydłowych
nie mamy jyż tak bramkostrzelnych graczy jak Niko, Prijo czy Sa

Prosty kibic, 10.01.2018 22:13:20 - *.centertel.pl

Witam wszystkich.
@ rek, czytam twoje posty i fajnie,że to co piszesz w sprawie transferów w jakimś sporym stopniu się sprawdza.
Mam nadzieję, ze jeszcze przyjdzie ktoś między zgrupowaniami.
Może ten Sylla?
Nie zrazaj się i jeżeli masz jakieś info to dziel się chłopie z nami.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.