Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Skomplikowała się sprawa transferu Guilherme - fot. Woytek / Legionisci.com
Skomplikowała się sprawa transferu Guilherme - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. godz. 13:58

Guilherme nie trafi do Benevento?! Małe szanse na powrót do Legii

Wiśnia, źródło: Twitter

Od kilku tygodni było niemal pewne, że wraz z nadejściem nowego roku Guilherme przeniesie się do Benevento. Brazylijczykowi skończył się kontrakt z Legią i był o krok od parafowania umowy z Włochami, ale... ostatecznie do tego nie doszło. Mistrzowie Polski monitorują sytuację, ale według Dariusza Mioduskiego małe są szanse na powrót pomocnika do stolicy.

Sprawą całego zamieszania jest najprawdopodobniej agent Guilherme, który w kluczowym momencie zmienił wcześniejsze ustalenia z władzami Benevento. Miał zażądać większej ilości pieniędzy za transfer, co zniechęciło Włochów. Na tę chwilę Brazylijczyk jest bez klubu, dlatego pojawiły się pogłoski, że może wrócić do Legii. Wygląda jednak na to, że szanse na taki rozwój wypadków są minimalne.





Komentarze: (87)

jaca, 08.01.2018 14:04:08 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

I bardzo dobrze chytry dwa razy traci .

Pio, 08.01.2018 14:05:41 - *.play-internet.pl

Buhehe tak kończą pazerniaki

bubu, 08.01.2018 14:05:41 - *.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Haaaaa ,jest takie przysłowie ,chytry 2 razy traci .Jezeli wierzyć wiesciom.

lucho_83, 08.01.2018 14:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezłe jaja, ale jak ktoś jest pazerny dwa razy traci...

Krzeszczu, 08.01.2018 14:09:47 - *.cust.bredband2.com

Zachcialo sie Frodo siana to i skonczyl w konskim lajnie. Dla mnie akcja Frodo Baggins jest zakonczona. Niech spada.
Panie Prezesie, zadnego wyciagania rak.

manekin, 08.01.2018 14:12:39 - *.toya.net.pl

czolowy zawodnik Legii bez klubu Guilherme wracaj

karol, 08.01.2018 14:15:00 - *.centertel.pl

Ja bym go brał jeśli zgodzi się na mniejszy kontrakt niż ostatnio

, 08.01.2018 14:15:21 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grubasek chciał poprostu uciec z Legii, a później wyszarpać więcej kasy. Oby nie znalazł klubu.

Wolfik, 08.01.2018 14:15:59 - *.238

Wiadomo nie od dziś, że te wszystkie "menagery" tylko zamieszanie w głowach zawodników robią.
Temat powinien być zamknięty, Gui nie przedłużył umowy zatem "good bye" i powodzenia na nowej drodze życia.

PAKA, 08.01.2018 14:16:11 - *.centertel.pl

A MOWILEM !!!!!!! MOWILEM ZE TO LALECZKA BEZ HONORU I TAK TO SIE KOŃCZY WLASNIE JAK SIE UCIEKA Z KLUBU KTORY MU TYLE FZL I MOGL DAC !!!! Bedzie tęsknił i tyle mu pozostało ale po tym co zrobił nigdy nie bedzie LEGIONISTA !!!!!!!! I skonczy tak jak mowilem w 4 lidze włoskiej !!!!!!!!!

eth, 08.01.2018 14:18:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe kiedy Gui wyje*ie tego agenta.

Bear, 08.01.2018 14:21:09 - *.63.ipv4.supernova.orange.pl

Nie wierzę żeby wrócił.
Ale gdyby tak było... no to byłaby niezła paka.

Patologia piłkarska, 08.01.2018 14:21:59 - *.play-internet.pl

Buahahahahahaha !!!

Ali, 08.01.2018 14:22:15 - *.134

doskonały przykład na to, że większość menago to chu i sku, którym bynajmniej nie zależy na swoich podopiecznych. brawo Gui, brawo za dokonanie dobrego wyboru!

m, 08.01.2018 14:23:09 - *.internetdsl.tpnet.pl

też patrzałem kiedy on podpisze kontrakt a tu ciagle lipa pewnie wyladuje gdzies w Turcji czy Grecji będą problemy z płaceniem i skończy w lechii ...

Sawo, 08.01.2018 14:25:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czulem pismo nosem. Gui wroci.

@rek, 08.01.2018 14:27:31 - *.dynamic.chello.pl

Czyli dobre miałem "cynki", iż Gui nie podpisał...:))) No cóż, jak mawiają chytry traci dwa razy więcej... Teraz to albo Gui zostanie parę miesięcy bez klubu i jego forma będzie jedną wielką niewiadomą, albo wróci z podkulonym ogonem do (L)egii..... i to raczej na podobnych warunkach, jakie już miał (czytaj: bez spektakularnej podwyżki...) P.S. Skoro jego agent wystawił go do wiatru, to niech zmieni agenta na innego... Mamy w Polsce uznanego "specjalistę" od rynku brazylijskiego...:))) Pozdro (L)

PanDemonium, 08.01.2018 14:27:56 - *.66.wlantech.pl

Głównym problemem Gui, jest jego pazerny menago który nie dość że skutecznie miesza chłopakowi w głowie to jeszcze jest całkowicie niewiarygodny i niesłowny.

sylwiusz11, 08.01.2018 14:35:49 - *.adsl.inetia.pl

no to spróbował " czegoś nowego"
nóż w plecy od menago jeśli samowolnie bez wiedzy Gui zmienił ustalenia z wlochami :)))...wywaliłbym na pysk

a wrócic zawsze może --trzeba negocjować kontrakt w sumie wolny zawodnik za którego nie trzeba płacic --tylko pensja i zero dla menago:)))))))))))

mietek, 08.01.2018 14:40:47 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu i Wolfik: Słusznie. Trzeba się szanować.

Jak mu obiecywali cuda na kiju, to Warszawa była zła, więc teraz bon voyage. Ostatecznie przecież to on by podpisywał kontrakt, a nie jego manager, więc można smiało powiedzieć, że to on zdecydował o wypięciu się na Legię.

E.S.K., 08.01.2018 14:42:42 - *.dynamic.chello.pl

Panie prezesie Mioduski - NIGDY WIECEJ tego gówniarza w naszej LEGII !!!!! Żaden z niego legionista,niewart tych pieniędzy,które zarabiał !!!

Krzeszczu, 08.01.2018 14:46:38 - *.cust.bredband2.com

@ mam identyczne podejscie do sprawy.
Cytujac kolejnego klasyka: a paszol won i arrivederci roma!
:-))

pawel, 08.01.2018 14:46:42 - *.wolomin.net

a w komentarzach dzika radość bo się chłopakowi nie udało. BRAWO Polacy, wylejcie żółć i wróćcie zmywać gary w UK. Mi go po ludzku, k...a, szkoda.

Juri, 08.01.2018 14:58:34 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda Gui,manager to chciwy śmieć.
Rękę należy wyciągnąć,dużo dla klubu zrobił.

lol, 08.01.2018 15:03:38 - *.ssp.dialog.net.pl

szkoda chłopaka

mg, 08.01.2018 15:07:46 - *.2

Agenci, managerowie.... chcieli Włochów zrobić , to im pokazali co oni mogą.... niezła beka.

grzesiek, 08.01.2018 15:12:33 - *.centertel.pl

Ha ha ha niech spi***** do 3 ligi wloskiej

robochłop, 08.01.2018 15:14:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Pandemonium - zapominasz chyba że Gui jest dorosłym facetem..ma żonę i dziecko w drodze...poszedł w nieznane, będąc graczem bardzo lubianym przez trybuny...zrezygnowal z gry o najwyższe cele w Polsce i możliwy awans do LM... menago go nie zmuszał pod pistoletem chyba...na razie to wyszedł na debila...

Napinacze , 08.01.2018 15:23:15 - *.changeintegrated.com

Wyluzujcie. Skoro agent tak zagrał to ma również alternatywę. Nie jest raczej idiotą.

Olic, 08.01.2018 15:40:20 - *.stansat.pl

Brazylia czeka..

Ale jaja, 08.01.2018 15:44:50 - *.skranetcan.pl

Śmierdzi transferem do amiki poznan

loko, 08.01.2018 15:51:12 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

do rogera na ubera

Roma, 08.01.2018 15:53:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Skoro Krzeszczu mnie wywołał, to muszę powiedzieć, że znacznie bliższy jest mi wpis "pawela". Pewnie rację ma "Napinacze" bo sam DM napisał, że wątpi, żeby temat wrócił. Ale jeśli by wrócił - ja bym się cieszył.

Rio , 08.01.2018 15:58:30 - *.ip.oxynet.pl

Szybko znajdzie klub, może Lechia Gdańsk go będzie chciała. Lepiej niech zostanie w Polsce, dziecko w drodze, ale raczej nie w Legii.

Cult⚽️Legia, 08.01.2018 16:02:32 - *.198

Juri, 08.01.2018 14:58 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda Gui,manager to chciwy śmieć.
Rękę należy wyciągnąć,dużo dla klubu zrobił.

DzipsiMan, 08.01.2018 16:03:10 - *.2

Hahaha Frodo Bagins w opalach! Wyladuje w ogonach jakiegos szmateksowego 2 ligowca na Wegrzech lub Turcji. Miales chamie zloty rog....

Trebor, 08.01.2018 16:03:46 - *.petrus.pl

Niewiem skąd ten hej na Gucia.Ja bardzo bym chciał zeby by wrócił.Za to co zrobił dla klubu logicznym jest ze nalezy wyciagnac do niego rękę.Chcial zarobic wiecej i zmienic klub.Mial do tego prawo, takie jest zycie ze idzie sie ram gdzie zaplaca wiecej mimo sympatii dla bylego pracodawcy i kibicow.A hejterom polecam polecam pracowac do konca zycia w jednej firmie za ta sama stawke i z lojalnosci do pracodawcy wydziarac sobie logo firmy.Np. amica czy inne tam kuchenki...

GooDOMaDOM, 08.01.2018 16:05:55 - *.4-2.cable.virginm.net

Wracaj GUI!

Do krzeszczu, 08.01.2018 16:13:50 - *.play-internet.pl

Ty tez spadaj lamusie!!!!!!

Gizior, 08.01.2018 16:21:54 - *.128

Niech nie wraca... Gdyby miał Legie w sercu to by przedłużył kontrakt a po temu dopiero chciał odejść żeby legia coś zarobiła a tak to uciekła za darmo...

flotta, 08.01.2018 16:39:53 - *.supermedia.pl

Z tym hejtem to Was poniosło. Zapomnieliście ile razy był najlepszy w meczu i dupsko przez te lata uratował? Osobiście jestem przeciwny żeby Go teraz zatrudnić bo jak tak zrobimy to to każdy nie będzie umowy przedłużał a jak klubu nie znajdzie to wróci... Takie będzie myślenie!!!

ajg, 08.01.2018 17:07:34 - *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten GUI jest stanowczo przereklamowany!Wystarczy obejrzeć jego statystyki.Dużo szumu ale bez efektów.Za te pieniądze,które by zarabiał lepiej zatrudnić dobrego skrzydłowego albo napastnika!Popieram wszystkich ,którzy go nie chcą w Legii !!!!!!

, 08.01.2018 17:17:45 - *.centertel.pl

Ten jego menadżer jest jakiś popier...

lol, 08.01.2018 17:20:31 - *.ssp.dialog.net.pl

wróci za połowe gaży

Wojtas, 08.01.2018 17:31:21 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wezmą go do Lecha :-) albo Lechii

olo, 08.01.2018 17:31:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kto z nas nie chce więcej zarabiać i szukać drogi rozwoju, miał prawo odejść i skoro nic z tego nie wyszło, ma prawo tutaj wrócić. Chyba za to co dla Legii zrobił nie powinien być piętnowany

zaba285, 08.01.2018 17:40:59 - *.lukman.pl

ja pier... czy wy nie rozumiecie, że dla nich to jest zawód...
tak jak dla Was wasza praca...

jakby Wam ktoś zaproponował w młodym jeszcze wieku lepsze pieniądze i lepsze miejsce to co byście zrobili? bylibyście wierni swojemu pracodawcy? litości...

żenada, idealizujecie piłkę jakby to było coś wyjątkowego, ja się chłopakowi nie dziwie, że chciał spróbować sił w mocniejszej lidze, tak to funkcjonuje wszędzie i tyle

ja go szanuje za to, że walczył dla Legii na tyle, na ile go było stać i jako jeden z niewielu trzymał w miarę równy poziom, to jedyny z tych Brazylijczyków którzy mieli zbawić Legie który się tu sprawdził

trochę szacunku dzieciaki

grzesiek, 08.01.2018 17:52:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A co przepraszam ten guilherme takiego zrobił dla Legii ? Przez 4 lata gry może i strzelił kilka ważnych bramek, ale po za tym to w każdym meczu dno.
No i tradycyjne żwyżki formy kiedy kontrakt się kończył i zniżki kiedy kontrakt przedłużył...

Arek, 08.01.2018 18:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Robalinho jego mać! On chyba tak mi się coś kojarzy Rogera prowadził. Jak będzie prowadził Guilherme jak tego Rogera, to na uberze skończy jak nic. A mógł być gwiazdą u nas. A tak ani u nas, ani tam, ciekawe jak to się skończy. Bo jakoś w to, że do nas wróci nie wierzę. Nie z tym pajacem managerem.

siwy, 08.01.2018 18:08:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja bym nie plakal.
jak bedziecie miec na utrzymaniu rodzine i rodzice przestana wam na wszystko dawac to zmieni sie wam poglad na podobne sytuacje

jasz, 08.01.2018 18:17:43 - *.adsl.inetia.pl

jak czytam te qewskie komentarze o chłopaku który jako jeden z nielicznych zostawiał przez 4 lata serce na boisku dla Legi to się zastanawiam co za łajzy na tym forum piszą,napisze tak: wypi...ać ! na Konwiktorską

L, 08.01.2018 18:29:38 - *.dynamic.chello.pl

niektórym to się chyba w d...poprzewracało. Czy wy myślicie, ze Legia to Real Madryt i każdy marze żeby tu grac, a jak już przejdzie do Legii to chce tu zostać do końca zycia?! opanujcie, bo az rzygac się chce od tej fali nienawiści. zawistni, mali nic nieznaczący ludzie...
szkoda gościa. ciekawe jak bys się czuł jeden z drugim jakbyście mieli podpisac umowę w nowej pracy, rezygnując z poprzedniej a tu nagle klops? pomyślcie...

bie(L)sko, 08.01.2018 18:30:52 - *.bielskobiala.vectranet.pl

...miał fajne chwile w LEGII ok, pożegnalismy Go i cześć
.Ale coś czuję że On wyląduje w jakimś polskim klubiku
i na nieszczęście będzie nam strzelał gole. LEGIA MISTRZ HEJ

zaba285, 08.01.2018 18:32:42 - *.lukman.pl

@siwy taka prawda, nie rozumieją, że to nie liga okręgowa gdzie ludzie grają z sentymentami do miejsca, tylko zawodowa piłka i oni grają w Legii bo to ich praca

@jasz bardzo dobry komentarz, jak u nas grał, to pewnie na trybunach nieraz ze stadionem śpiewali "Guilerhme" i się cieszyli że Legia ma dobrego grajka, a teraz żałosne ubliżanie...

dla mnie kibic Legii nie powinien ubliżać takim zawodnikom

DDreporter, 08.01.2018 18:32:49 - *.centertel.pl

Spadówa! Niech chytrus kontynuuje kariere w drugiej lidze wloskiej, karierowicz za 3 grosze. Gui pamietaj ze skąpy dwa razy traci.

CXC, 08.01.2018 18:40:58 - *.centertel.pl

Nie dal Legii na sobie zarobic wiec niech spada na bambus. W Legii tylko Legionisci z charakterem a nie skąpe dusibuły liczące tylko na jak najszybsze opuszczenie klubu najlepiej za darmo. Żegnamy bez żalu Baginsie.

sebb, 08.01.2018 18:50:53 - *.dynamic.chello.pl

Pazerinho, coś nie pykło :)

Prosty kibic , 08.01.2018 18:52:55 - *.centertel.pl

Jak cygana ocyganili.
Mówił,że ma pół roku aby się pokazać. Okaże się,że Benevento utrzyma się bez jego pomocy. A on podobno patrzy w stronę Gdańska,śledzi oraz Wronek. No ale tam jemu nie dadzą tyle ile mógł mieć w Legii.

Szelka, 08.01.2018 18:57:10 - *.dynamic.chello.pl

@@@Hej chłopcy hejterowcy! Wasza bezmyślna "jazda" po Guilherme świadczy fatalnie tylko o was samych! Wstydzę się, że wielu z was może się mienić moimi braćmi po szalu. Istna kulturowa makabreska...

Alex uk, 08.01.2018 19:03:54 - *.90

Hehehe Alex Hunter chcial do Realu a trafil dla Holywood:-)

Alex uk, 08.01.2018 19:09:59 - *.90

Czegos tu nie kumam skoro Vesovic, Eduardo, Antolic i ten Francuz przyszli grac za ok 300-400 euro tys rocznie to jakim cudem taki Gui nie moze...
A poza tym do amici nie pojdzie, tam kazda zlotowke kroja pilka do metalu w plasetrki

grzesiek do siwy, 08.01.2018 19:17:18 - *.centertel.pl

Tak tylko zauważ, że Guilherme jeśli by chciał to by u nas grał tylko z o wiele niższym kontraktem. A guilherme chciał podwyżki. A przecież jak grał czasami to każdy widział. Dośrodkowanie na odwal, strzał na odwal.

Kaczy69 , 08.01.2018 19:21:12 - *.centertel.pl

Ech. ....zobaczył chlopaczyna jaka paczka się zbiera i się rozmyslil!

do jasz, 08.01.2018 19:27:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Masz racje ci którzy ubliżają Gui i le mu życzą to niech wyp... na swój chlewik na Konfiture

Gil skacze, 08.01.2018 19:53:10 - *.dynamic.chello.pl

Jak chce wrócić to za pół dotychczasowej wypłaty. Trzeba się szanować:)

Pawciu, 08.01.2018 20:41:11 - *.dynamic.chello.pl

Byle nie wyladowal w ... Lechu,Wisle albo Lechii. Pozostalych klubow na Gilherme nie stac w polskiej lidze...

Tempo, 08.01.2018 20:42:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może to jest taka zagrywka jak kiedyś Hama zrobił z Lachem

Krzeszczu, 08.01.2018 20:44:22 - *.cust.bredband2.com

@ jasz, szelka, zaba285 i innych wam podobnych pseudakow: jak odchodzil Rado to darliscie mordy ze zdrajca, judasz, ze bez honoru, honor tu, honor tam.
A teraz sobie ten wasz caly honor wsadziliscie gleboko w dööpe.
Zalosni jestescie.

Kruszyna, 08.01.2018 21:01:31 - *.7

Do zaba285......chyba zapomniales o Rogerze i Edsonie(wspaniale rzuty wolne) albo jestes za mlody aby pamietac

Samolub , 08.01.2018 21:06:54 - *.play-internet.pl

... ja bym nie wyciągnął do niego ręki.... chociaż pewnie większa wina jest po stronie managera... ale jak ma isc do milicji w krakowie czy do pyrlandii to wtedy bym go brał w ciemno

, 08.01.2018 21:17:38 - *.centertel.pl

Twoj komentarz popieram w 100%. Dyskusja z jakims jaszczem, zaba itp nie ma sensu bo to rozmowa jak z drzewem w lesie.



Nikki, 08.01.2018 21:54:28 - *.dynamic.chello.pl

@Krzeszczu, Rado odchodził w zupełnie innych okolicznościach i nie da się tego porównywać do okoliczności odejścia Gui. Z tą płytką oceną kolegów kibiców, zdecydowanie przeszarżowałeś.

Biała Łapa, 08.01.2018 23:54:23 - *.dynamic.chello.pl

@krzeszczu (h:20.44'22)- w imieniu ww. postponowanych kibiców internautów odpiszę tobie pięknym za nadobne, tj.:
1. "Drzeć mordę" to ty możesz jedynie na członków swojej rodziny lub znajomych, oczywiście jeżeli ci na to przyzwolą;
2. Zaręczam, że nigdy nie interesowało mnie co ty mógłbyś sobie "wsadzić głęboko w dupę" - to nie przenośnia tylko językowa obrzydliwość, która w polemicznym amoku jest chyba dla ciebie normą;
3. Użyty przez ciebie zwrot "żałośni jesteście" pasuje jak ulał do twojej osoby. Napomnę, że jesienią ub.r. to ty właśnie zaliczyłeś klasyczną "sodówkę". Pisałeś o wszystkim, czyli o niczym. Wówczas wielu (ja również) forumowiczów, a także pracownicy redakcji sugerowali ci tzw. wyluzowanie i bazowanie jedynie na konkretach w podejmowanych przez ciebie "ognistych" polemikach. Dzisiaj mogę stwierdzić, że wówczas posłuchałeś życzliwych rad i odpuściłeś, ale jak się okazało nie na długo. Cóż, cud zdarza się tylko raz w danym pokoleniu;
4. Jeżeli sądzisz, że początkujących forumowiczów lub internautów o mało popularnych nickach można tak bezkarnie gnoić i znieważać to informuję ciebie, że się okrutnie mylisz. Zresztą, abyś mógł zrozumieć przesłanie mojego postu, a szczególnie jego pkt 4 - najpierw musisz się przespać, otrzeźwieć i ochłonąć, a dopiero później odpowiedzieć sobie na pytanie: "Dlaczego, po raz kolejny, zrobiłem sam z siebie idiotę?" Ręczę ci, że trzeźwa odpowiedź na to pytanie będzie bardzo boleć dosłownie i w przenośni;
5. A propos' "odejścia Rado" - nie przypominam sobie, aby którykolwiek z ww. przez ciebie kibiców negatywnie komentował jego odejście do Chin. Ty zapewne również nie jesteś tego pewien, ale jak się "walczy z milionami i na wielu frontach" to rzucanie błotkiem w lewo lub w prawo "bohaterskiemu forumowiczowi" nie stanowi żadnej różnicy. Grunt do własne dobre (czyt.: fałszywe) samopoczucie;
6. I ostatnia uwaga dot. twojego "żałosnego" wypisu. Należę do niewielkiego grona kibiców, którzy do końca wierzyli, że Rado zmieni zdanie i pozostanie przy Ł3. Jeżeli jednak jego - nieudana - wyprawa za "Wielki Mur" nadal komuś stoi przysłowiową ością w gardle, to wypada przypomnieć jego istotny wkład w świetną grę drużyny Legii w fazie grupowej LM. Zarówno on jak i pozostali piłkarze zespołu AD.2016' już przeszli do historii klubu.
Ps.: ponieważ obydwaj - chcąc nie chcąc - należymy do jedynej w swoim rodzaju legijnej rodziny, życzę ci w pierwszych dniach Nowego Roku szeroko rozumianego otrzeźwienia i ponownego powrotu na wyrozumiałą matkę ziemię.

Gepetto, 08.01.2018 23:58:47 - *.dynamic.chello.pl

Ooo to Gui w wymarzonym Sportingu ;). Zapraszamy do Nas ale na trybuny :). Dzięki za grę dla Nas i powodzonka gdzieś na świecie. Tak samo jak My mówimy Ci nara tak damo Ty powinieneś powiedzieć swojemu skromnemu agentowi.

L!, 09.01.2018 00:09:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wracaj Gui. Siatkarze, drukarze, koszykarze, prezesi też zmieniają BARWY, miejsce swojej pracy dla kasy.

Męski szowinista, 09.01.2018 01:56:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zauważyłem , że jak tylko ktoś pocznie dziciocka , to od razu dostaje ciśnienia na kasę ( nadmiernego) . To jest błąd w myśleniu , bo najważniejsze to : nawracać się i zbierać punkty na bilet do Nieba , być zawsze b(L)isko braci ( w sytuacji naszych piłkarzy - grać najdłużej jak się da , za wszelką cenę dla nas (L) , i dobrze wychowywać dzieci ( a piniądze to nie wszysko ) . Tylko Legia Warszawa , a Barcelony , Makarony , Angole czy Żabojady nie powinny być planem nikogo z naszych piłkarzy . Nawet Benewento . Chyba , że zostaną zwolnieni ze służby dla nas przez naszego Trenera ( aby skład był najsilniejszy ) . Nie chcę obrażać naszych sióstr , ale czasem mi się zdaje , że oprócz głupich , wyrachowanych menadżerów , także żony ''podkręcają'' swoich mężów pod kątem powiększenia zarobków . Mam nadzieję że jednak się mylę . Baby są jakieś dziwne .

Jarząbek, 09.01.2018 07:29:50 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czytam czytam i czytam ... piszecie ze akcja zakończona, ze nie chcecie go w Legii... każdy co tak pisze to chyba zna się na piłce jak świnia na gwiazdach... tu nie chodzi o obrażanie ani o wyciąganie pomocnej dłoni ... jeśli jest cień szansy żeby grał on przy Ł3 to powinien prezes spróbować ten cień szansy wykorzystać. Ja dałbym mu tyle ile było proponowane z tym ze podpisujemy kontrakt na 4 lata bez klauzuli odstępnego.

mietek, 09.01.2018 08:23:32 - *.emea.ibm.com

@Jarząbek: Przeczytaj jeszcze raz tego tweeta u góry i wypowiedź prezesa. Muszę przyznać, że DM od ostatniego okienka mocno "dojrzał" w zakresie swoich publicznych wystąpień i teraz mu się nie zdarza puszczać "w eter" byle czego. Temat na dzisiaj zamknięty i trzeba patrzeć w przyszłość. A nie w nieskończoność wspominać przeszłość - jak pewien dziennikarz z zaczesywaną łysiną, który do dzisiaj podnieca się remisem na Wembley.

@Jarząbek, 09.01.2018 09:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I to byłby największy błąd .Aby podpisać kontrakt ile chce najpierw kasę trzeba mieć ( widocznie nie ma skoro prezes go nie zatrzymał ) głównym problemem i to jak widać nie tylko w Legii była prowizja dla menażera ( czytaj wypowiedź Mioduskiego ) i to jemu byłaby wypłacona duża kwota .Drugi problem to jak nie byłaby napisano kwota odstępnego to co runda byłby problem z odejściem bo obaj panowie piłkarz ,menażer szukaliby większej kasy dla siebie a piłkarz zamiast grać zajęty byłby szukaniem możliwości odejścia.

grzesiek, 09.01.2018 10:10:49 - *.centertel.pl

Widzę ze rozgorzała dyskusja odnośnie tego piłkarza. W sumie to dobrze. Spedzil u nas 4 sezony. Ale zastanowcie sie ile zaangazowania zostawial na boisku? I ktory pilkarz zasluguje na gre w koszulce z (L) na piersi po blamazach w astanie i z sheriffem tyraspol. Rewolucja kadrowa jest potrzebna i to natychmiast. Kuchego tez pewnie uwielbia wiekszosc komentujacych tutaj. Ja nie uwielbiam - mam takie zdanie i prosze o uszanowanie go. A komntarze typu " wyp na konwiktorska" sa zenujace. Prosze o argumenty czemu ten brazylijczyk mialby grac w Legii. Taki roger byl 100 razy lepszy niz ten guilherme. Po za tym guilherme chcial wyzszego kontraktu, a czy gra naszych pilkarzy wskazywala aby ktoremus dac podwyzke? Moim zdaniem grali tak ze az dostali z liscia po prsyjezdzie z poznania. No i to chyba sa fakty. Wiec dziekuje guilherme za pare waznych bramek i powodzenia w szukaniu sobie nowego klubu. Mi nawet troche szkoda nie jest ze odszedl.

R, 09.01.2018 13:23:23 - *.essilor.com

Podjął ryzyko inwestycyjne i miał pecha. Długo wodził klub za nos niepodpisując nowego kontraktu. Moglibyśmy go przyjąć tylko płacić mu mniej i większość kasy w premiach za występy/bramki/asysty żeby sobie nie zrobił tutaj wakacji albo szpitalu.

Stare Bielany , 09.01.2018 13:56:20 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Robalinho nie mial dla Gui zadnej oferty.
To on sam porozsylal oferty do roznych klubow.
I Beneventto sie odezwalo. I nic wiecej
Teraz Wlosi maja Gui w garsci.
Musza ich zwodzic do ostatniego dnia okna transferowego i w koncu zaproponować kontrakt roczny 150 tys euro.
Pamietam , ze ten Robalinho opowiadal bajki , ze Roger ma oferte z Ajaxu.
Dziennikarz z Weszlo zadzwonili do rzecznika Ajaxu
A ten im odpowiedzial , ze Robalinho im przysłał oferte i mu odpowiedzieli, ze uprzejmie dziękują za zainteresowanie ich klubem bo kazdemu tak odpowiadają.
Mioduski sugeruje, ze Robalinho ma z Gui tak skonstruowana umowe , ze Gui nie ma nic do gadania. Jak niewolnik.

L, 09.01.2018 14:09:55 - *.internetdsl.tpnet.pl

Nie będę zdziwiony jak się niedługo zaprezentuje w koszulce Amiki..

zaba285, 09.01.2018 14:23:39 - *.lukman.pl

@kruszyna: pamiętam :) ale chodzi mi o tych młodych Brazylijczyków, którzy zostali sprowadzeni w tym samym czasie, tylko Guilherme wypalił. Mogło mi się coś pomylić i nie jestem pewny czy dokładnie pamiętam, ale chyba przyszedł w tym samym czasie co sprowadzano jakiś Brazylijczyków chyba z Fluminese?

@Krzeszczu: sam jesteś żałosny. Typowe dziecko neo, pod każdym (albo prawie każdym) postem jakiś komentarz, a każdy poziom komentarza to żal...
Kibic który obraża zawodników swojego klubu to ch.. nie kibic, niczym się nie rożni od Janusza z wioski który jebnie "jabola" i przychodzi bluzgać na okręgówce chłopaków bo jakiś skiksował... tyle że obrażając w necie nie staniesz z zawodnikiem twarzą w twarz, a w okręgówce nie jeden taki Janusz w mordę dostał.. Powiedz to jakiemuś zawodnikowi prosto w twarz, podejdź do niego i nawyzywaj jak jesteś taki odważny kozak... pewnie byś w mordę dostał, zaliczył glebę i tyle by było z wyzywania

a co do wsadzania w d.. to sam taki tekst dużo mówi o Twoich skłonnościach...

nigdy nie krytykowałem Rado, bo sam grałem w piłkę i wiem jak to działa. Zwłaszcza w przypadku Rado, dla niego wyjazd do Chin finansowo to "strzał życia" i po zakończeniu kariery może już nigdy nie zarobić takich pieniędzy, a dzięki temu zapewnił sobie i swojej rodzinie spokój na dłuższy czas

mietek, 09.01.2018 17:17:27 - *.internetia.net.pl

@Stare Bielany: Ale chyba chłopak nie jest ubezwłasnowolniony i może umowę rozwiązać? A jak nie potrafi, to niech pójdzie do jakiegoś prawnika się poradzić, co może zrobić, żeby się z takiego kanału wydostać.

Stare Bielany , 09.01.2018 19:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Umowe moze wypowiedzieć.
Ale ma tez aneksy, ze przy wypowiedzeniu bedzie mu placil Gui po 35% od każdej kolejnej zawartej umowy. Takie govnoo podpisal z nim w Brazylii.
Niewolnik.
Skad to wiem? Hm hm
Mioduski na bankiecie w Sheratonie o tym mowil.
Kumpel moj tam byl......
Mioduski ma bardzo daleko wizje Legii...
Uważa, ze kraj ok 40 mln ludzi musi mieć talenty pilkarskie....potrzeba tylko systemu i bazy treningowej a potem chce byc Ajaxem Europy wschodniej i sprzedawac grajkow po 10 mln euro.
Zobaczymy
Pożyjemy

emanue(L), 10.01.2018 23:36:26 - *.dip0.t-ipconnect.de

Jak go w ostatnim meczu trener zmieniał, to trybuny śpiewały jego nazwisko. Już zapomnieliście? Tak dużo czasu minęło? Ja oczywiście że bym go widział z poworotem. A Gui powinien definitywnie tego managera odpalić.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.