Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r. godz. 09:19

Legioniści rozpoczynają przygotowania

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek przed południem drużyna Legii stawi się przy Łazienkowskiej 3 i rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Przez pierwsze dwa dni "Wojskowi" odbędą się testy medyczne i wytrzymałościowe. W środę zespół uda się do USA, gdzie będzie trenował do 21 stycznia i weźmie udział w turnieju Florida Cup.

Przygotowania z drużyną rozpocznie czterech nowych zawodników: Eduardo da Silva, Domagoj Antolić, Marko Vesović i William Remy. Ten ostatni dziś powinien zostać oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Legii.

Znane są już także wstępne decyzje Romeo Jozaka dotyczące niektórych zawodników. Na zgrupowanie mają nie lecieć Tomasz Jodłowiec, Daniel Chima Chukwu, Dominik Nagy, Jakub Czerwiński i Łukasz Moneta. Wszyscy najprawdopodobniej zmienią kluby jeszcze tej zimy. Chorwacki szkoleniowiec nie zamierza także zabierać młodzieży z rezerw i drużyny CLJ. Miejsce w "jedynce" ma jedynie Mateusz Żyro. Z drużyną będzie przygotowywał się także Radosław Majecki, który jest wypożyczony do Stali Mielec, ale Legia zagwarantowała sobie możliwość skrócenia wypożyczenia. Do USA ma lecieć także 19-letni łotewski bramkarz Vjaceslavs Kudrjavcevs, który jesienią testowany był w zespole mistrzów Polski.

Sparingi
- 13 stycznia godz. 21:00 z ekwadorską Barceloną SC
- 20/21 stycznia godz. 00:00 z kolumbijskim Atletico Nacional
- 27 stycznia z duńskim Silkeborg IF
- 1 lutego z czeską Viktorią Pilzno
- 2 lutego z chińskim Shanghai Shenxin



Komentarze: (45)

maj, 08.01.2018 09:28:43 - *.adsl.inetia.pl

A mega talent Kopczyński? Czyżby poleciał do USA?

dziki miki-, 08.01.2018 09:33:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wrescie dobre zakupy legiuni zgrać drużynę w sparingach i po dublet Mistrzostwo i PP.

warszawiak66, 08.01.2018 09:45:20 - *.dynamic.chello.pl

A co z Szymańskim?

wojti, 08.01.2018 09:49:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

W moim sercu po dziś dzień Legia Warszawa ( od 1993 roku ). Tylko Legia !!! Powodzenia.

do warszawiak66, 08.01.2018 09:55:42 - *.dynamic.chello.pl

Szymański jest zawodnikiem pierwszej drużyny, więc leci.

d2b90, 08.01.2018 09:59:57 - *.centertel.pl

Czyli jest cien szansy ze Pazdan jednak klubu nie zmieni

Janeczkins do warszawiak66, 08.01.2018 10:00:32 - *.centertel.pl

A co ma byc z Szymanskim? Przeciez to zawodnik pierwszej druzyny, wiec co to za pytanie z dupy?

Robb, 08.01.2018 10:12:48 - *.218

Szymański to chyba już stała "jedynka" :P

Kamil, 08.01.2018 10:13:54 - *.play-internet.pl

Wiadomo jakie są terminy sparingów, czy w ogóle Legia będzie takowe rozgrywać ? ;)

Legion, 08.01.2018 10:22:10 - *.play-internet.pl

A Radović już wznowi treningi?

@rek do Warszawiak66, 08.01.2018 10:23:22 - *.dynamic.chello.pl

W "jedynce" na obecną chwilę jest Żyro, Szymański i Turzyniecki... Mateusz Żyro uda się za zgrupowanie z "jedynką", ale później chciałby zostać wypożyczony, najlepiej na poziom I ligi, byłby to dla niego kolejny krok w rozwoju. Wizę otrzymał również Łukasz Turzyniecki...:)))

Co do Kopczyńskiego, bo niektórzy tutaj o to pytają, to on także jedzie... Po prostu w środku pomocy podczas wyjazdu do USA trenerzy muszą mieć pole manewru do czasu, aż nowi się zgrają z drużyną... Dość logiczne... Pozdro (L)

11, 08.01.2018 10:24:55 - *.91.static.bait.pl

Legia-Barcelona SC transmisja w Eleven Sports 2.

@rek do Kamil, 08.01.2018 10:25:17 - *.dynamic.chello.pl

Kolego, terminy sparingów masz jak na tacy podane na głównej stronie tego serwisu... Sylwester jeszcze "trzyma"..? Pozdro (L)

Oczko do wojti , 08.01.2018 10:30:02 - *.centertel.pl

Nie bierz juz tego albo zmniejsz dawkę ;)

Felek, 08.01.2018 10:33:45 - *.play-internet.pl

A król dryblingu Fatalczyk leci do USA?

Sawo, 08.01.2018 10:35:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ufff... nasz kapitan Kopa leci...

ja do Kamil, 08.01.2018 10:36:14 - *.189

Wiadomo i powiem Ci więcej że transmisje z tego turnieju przeprowadzi stacja Eleven ale jako prawdziwy kibic powinieneś być na stadionie i dopingować Legię z trybun a nie siedzieć w domu i oglądać mecz w tv :)

despi, 08.01.2018 10:37:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czerwiński? Dziwne nie jest to wielki grajek ale też nie jakiś najgorszy.

Do Kamil, 08.01.2018 10:57:11 - *.opera-mini.net

Jesteś debilem czy z Poznania?

Do Do Kamil, 08.01.2018 11:12:14 - *.134

debil nie do poznania

DO do Kamil, 08.01.2018 11:13:47 - *.play-internet.pl

kretynie jak korzystasz z telefonu to nie widać nic na stronie głównej;)

Kamil, 08.01.2018 11:16:13 - *.play-internet.pl

Ale się sracie. ,, powinieneś na mecze jeździć " tacy kibice wielcy a ciekawe czy latacie na każde zgrupowania ;) ja nie muszę chodzić na mecze, żeby być prawdziwym kibicem tyle i aż tyle. Macie w sobie więcej jadu niż te parówki z doznania.

łysy, 08.01.2018 11:32:33 - *.adsl.inetia.pl

Felek !!! Całe szczęście, że ty nie lecisz ?

wojti, 08.01.2018 12:04:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wszystkie mecze Legii z tyrnieju Florida Cup będą transmitowane na kanałach Eleven Sport.

Juri, 08.01.2018 12:08:03 - *.centertel.pl

Messi będzie grał w tej Barcelonie?

Do łysy, 08.01.2018 12:09:19 - *.play-internet.pl

fajnie bo ty pewnie lecisz.

wojti, 08.01.2018 12:10:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kamil ja na stałe mieszkam daleko poza granicami Polsk( chwilowo po kilkunastu latach w PL) i nie mam możliwości jeździć na mecze a kibicuję Legii o 1993 roku , noszę ( L ) w sercu i to mój ukochany klub....ale czy moje uczucia do ukochanej drużyny są gorsze od uczuć ludzi którzy chodzą na mecze....szczerze wątpię. Pozdrawiam wszystkich z ( L ) w sercu.

Kamil do wojti, 08.01.2018 12:23:29 - *.play-internet.pl

właśnie o to chodzi. Większość myli kibicowanie z pseudo lataniem na mecze. Ja wolę się skupić na meczu a na stadionie to by się nie udało. Pozdrawiam :)

ostet, 08.01.2018 12:44:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeżeli nie odejdzie chociaż jeden z dwójki drewnianych patałachów Fatalczyk lub Kiepsczyński to moja noga na Łazienkowskiej nie postanie na wiosnę...

do ostet, 08.01.2018 13:01:46 - *.245.ipv4.supernova.orange.pl

chlopie ,Kucharczyk jest od kilku lat w top3 klasyfikacji kanadyjskiej w naszej drużynie ,statystyki przemawiają za nim więc zamilcz sezonowcu.

do oset, 08.01.2018 13:27:17 - *.centertel.pl

to nara paziu

olew, 08.01.2018 13:27:25 - *.warszawa.vectranet.pl

do ostet

naszych grajków się nie obraża, gdybyś chodził na Legię , to trochę kultury byś nabył był.

do ostet, 08.01.2018 13:55:34 - *.162.host.citystrada.pl

oooooo kurde jaka szkoda ze cie nie będzie na stadionie. Wszyscy już płaczą i zawieszają doping a piłkarzyki bojkotują mecze bo jaśnie Pan strzelił focha

Do oset, 08.01.2018 13:58:16 - *.play-internet.pl

Milcz chwaście

Do Kamil, 08.01.2018 14:17:19 - *.opera-mini.net

Kretynie a ja korzystam z telefonu i wszystko widze.zainwestuj w smartphona paziu.

tobi59, 08.01.2018 14:46:11 - *.195

A co z Rado?

Do Do kamil, 08.01.2018 16:19:31 - *.play-internet.pl

sklej tam dziure. Telefon mam pewnie 3 razy droższy niż ty.

kultura?, 08.01.2018 16:19:36 - *.dynamic.chello.pl

"naszych grajków się nie obraża, gdybyś chodził na Legię , to trochę kultury byś nabył był."

tak wszyscy widzielismy te kulture i brak obrazania zawodnikow ..zwlaszcza jak zostali przywitani na parkingu klubowym i przeprowadzono z nimi "rozmowe" za pomoca slow i rak ..hehe :)

do kultura? , 08.01.2018 17:06:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki tej rozmowie mamy lidera . A Rado leci ? Przecież już chyba jest zdrowy ? A od Kopczyńskiego sie odwalcie , miał dostać jeszcze jedną szansę to niech ma tą możliwość , nie przeszkadzać . To nasz wychowanek , czy sie mnie pomyliło ?? Hę ?

Do Kamil, 08.01.2018 17:14:25 - *.6-2.cable.virginm.net

To po co ci taki drogi telefon jak nie umiesz się nim obslugiwac?

Do Do Kamil, 08.01.2018 18:17:26 - *.play-internet.pl

żebyś miał się nad czym zastanawiać ;)

Arek, 08.01.2018 18:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ostet, takim jak ty to powinno się odebrać prawo do chodzenia na Legię, a nie, że jeszcze kretynie szantażujesz, że łaskawie na stadion nie pójdziesz. Zresztą wcale bym się nie zdziwił jakbyś w ogóle na stadionie nie był. Najlepiej okop się w perzu i nie wyłaź, bo wali z ciebie masakrycznie.

Kreon, 08.01.2018 22:37:30 - *.play-internet.pl

A dlaczego Jodła nie? Jedyny zawodnik mający trochę siły i ktory nie da sie przeciągnąć. Szkoda... ale swoich Vieskowiczów trzeba lansowac

Nout, 08.01.2018 22:53:52 - *.play-internet.pl

@Kreon bo sprzedany do innego klubu jest lub bedzie

turek, 09.01.2018 09:35:27 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jarek tego starszego pana Eduardo zje na śniadanie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.