Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 1 stycznia 2018 r. godz. 08:11

54. urodziny Dariusza Mioduskiego

Redakcja, źródło: Legionisci.com

54. urodziny świętuje dziś prezes i właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski. Z tej okazji składamy życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym i wielu sukcesów zawodowych. Sto lat!



Komentarze: (52)

Edd, 01.01.2018 08:14:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

100lat!

Pucek, 01.01.2018 08:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sto lat

Lester, 01.01.2018 08:55:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Życze przyjscia rozumu do głowy i odsprzedania Legii komus z kasa i obyciem w piłce. Duzo Zdrowka

manekin, 01.01.2018 08:57:03 - *.toya.net.pl

1916 lat

Hiszpan, 01.01.2018 09:12:34 - *.play-internet.pl

Panie Prezesie zdrowia i cierpliwosci w skutecznym.wietrzeniu szatni. Obinokom i leserom mowimy stanowcze NIE!!!!!!

six, 01.01.2018 09:19:54 - *.dynamic.chello.pl

Sto lat, Panie Mioduski. Make Legia great again! ;)

grzesiek, 01.01.2018 10:04:05 - *.centertel.pl

Duzo kasy zycze

lkm, 01.01.2018 10:05:39 - *.bbtec.net

Najlepszego, i powodzenia w prowadzeniu klubu wedlug swojej wizji!

ja, 01.01.2018 10:06:59 - *.elblag.vectranet.pl

Najlepszego w życiu osobistym i przede wszystkim odsprzedania Legii

Krzeszczu, 01.01.2018 10:49:08 - *.cust.bredband2.com

Najlepszego!

Ronan82, 01.01.2018 10:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Życzę opuszczenia Legii i przekazania jej komuś kto ma pieniądze i nie jest golasem, bo za pana rządów jest tylko wyprzedaż i kupowanie parodystów oraz ostre pikowanie w dół. Zresztą co to za właściciel którego nie ma w Polsce 80% czasu.

lob, 01.01.2018 10:53:00 - *.dynamic.chello.pl

100 lat i znalezienia kupca na Legię z dużą kasą ( może być nawet skośnooki )

L!, 01.01.2018 10:59:36 - *.89

100 lat Prezesie!

Trebor, 01.01.2018 11:11:15 - *.petrus.pl

Dzis to ma urodziny Pan Jacek Magiera .a ten kudłaty co ma kase i klub ponoc też.obu Panom wszystkiego dobrego:-)

Mietek, 01.01.2018 11:13:09 - *.play-internet.pl

Gdzie są transfery kudlaty? Już początek stycznia a tu nie ma żadnego transferu.

Cyniek , 01.01.2018 11:22:51 - *.gostynin.vectranet.pl

Zdrowia i samych trafionych transferow p.s Redakcjo przypominam ze Jacek Magiera tez ma urodziny dzis i wypadalo by tez o tym napisac

Ggffff, 01.01.2018 11:28:21 - *.adsl.inetia.pl

Wydaj na urodziny pare $ dusigroszu

mp, 01.01.2018 11:50:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 LAT !!!!

Cult⚽️Legia , 01.01.2018 12:03:19 - *.120

⚽️Happy⚽️Birthday⚽️Prezesie⚽️

CZAS NAJWYŻSZY, 01.01.2018 12:55:43 - *.internetia.net.pl

NAPRAWDĘ DUŻYCH TRANSFERÓW DO LEGII , JUŻ CHYBA CZAS PRZEJRZEĆ PRZEZ OCZY I ZAUWAŻYĆ , ŻE LEGII SĄ POTRZEBNE NAPRAWDĘ DUŻE TRANSFERY NA POZIOMIE OFOE , BO TAK BĘDZIEMY STALI W TYM LIGOWYM MARAŹMIE PRZEZ KOLEJNE LATA .

@rek, 01.01.2018 12:56:45 - *.dynamic.chello.pl

Wytrwałości i konsekwencji w dalszym WIETRZENIU szatni... New Year = New (L)egia... 100 lat w zdrowiu... Pozdro (L)

Darek, 01.01.2018 12:57:50 - *.dynamic.chello.pl

100 lat panie prezesie.Zdrowia dla pana i pańskiej rodziny.
Powodzenia w budowaniu silnej Legii.Więcej Nikoliciów,mniej Chukwów.

Dickson Chotowski, 01.01.2018 13:00:36 - *.range109-145.btcentralplus.com

Oddaj 20 mln juro zlodzieju !!

tomiacab, 01.01.2018 13:01:45 - *.play-internet.pl

Żebyś zmądrzał przede wszystkim

dex, 01.01.2018 13:27:35 - *.play-internet.pl

Życzę zmiany fryzury i odsprzedania Legii.

agnosticbelieve, 01.01.2018 13:44:20 - *.centertel.pl

Prezesie 100lat!!!
Steruj dobrze naszym wspólnym dobrem

Kris , 01.01.2018 13:57:32 - *.centertel.pl

Darek 100 lat i jazda z kur....My jesteśmy Legia Warszawa!!!

lw73, 01.01.2018 14:12:14 - *.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Prezesie życzę udanych transferów i MP

eMGie, 01.01.2018 14:15:04 - *.play-internet.pl

Duzo zdrowia i pienedzyyy... Oczywiscie zainwestowanych w Legie. Zdobycia dubletu, awansu do ligi mistrzow, wyjscia z grupy i co najmniej polfinalu tych rozgrywek:)

Janusz z Pakistanu, 01.01.2018 14:54:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 lat i sukcesów z Legia!! Proszę nie zwarzać na malokontentow i robić konsekwentnie swoje. Jak będą wyniki to i sieroty po poprzednim prezesie zamilkna.

Juri, 01.01.2018 14:56:12 - *.centertel.pl

100 lat,dobrych inwestycji finansowych,

M3, 01.01.2018 15:16:36 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Sto lat ! Oby prezes pokazał że ma jaja i przewietrzył drużynę. Potrzebujemy wzmocnień !!!

bubu, 01.01.2018 16:05:52 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Dickson Chotowski. Na Ciebie można liczyć .A dla prezesa ,zdrowia.

Writer , 01.01.2018 17:01:34 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przyłączam się do życzeń Redakcji LL

paulus71, 01.01.2018 17:15:09 - *.dynamic.mm.pl

Wszystkiego najlepszego. Dla Jacka Magiery, który również obchodzi dziś urodziny również !!!

Nikki, 01.01.2018 19:37:45 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkiego najlepszego Panie Prezesie, życzę aby każdy dzień przynosił Panu to co w życiu najpiękniejsze: zdrowie, szczęście i radość;

3333, 01.01.2018 20:37:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Japa, 01.01.2018 20:57:47 - *.centertel.pl

Kudłaty zdrowka !!!

Magic, 01.01.2018 21:25:58 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

JACEK MAGIERA. DLA PANA JACKA Wszystkiego Naj(L)epszego z okazji Urodzin.A dla kudlatego więcej rozumu przy transferach.

kopia, 01.01.2018 21:40:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prezesie a na urodziny sprowadź jakiegoś dobrego obrońcę i napastnika

., 01.01.2018 22:49:25 - *.158.ipv4.supernova.orange.pl

Najlepszego

kontroler_biletow, 02.01.2018 02:36:35 - *.dynamic.chello.pl

sto lat!

Mundial w Rosji, 02.01.2018 06:37:36 - *.centertel.pl

Szczęścia, zdrowia słodyczy i lepszych transferów Panie Mioduski.

Radek, 02.01.2018 08:50:13 - *.cnbch.uw.edu.pl

prostownicy do loczków i transferów udanych...

lol, 02.01.2018 08:51:53 - *.adsl.inetia.pl

łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam - wszystkiego dobrego Miodu - to byłem ja kibic Legii Warszawa

olew, 02.01.2018 11:06:29 - *.warszawa.vectranet.pl

Życzę zdrowia i pozbycia się kompleksów ( nielubiany prezes...), cierpliwości i wyrozumiałości , Piękną Żonę Pan ma , wiec tutaj miłości.

Pawe(L) kuj pom, 02.01.2018 11:08:34 - *.dynamic.mm.pl

Dużo zdrowia i jak najszybszego odsprzedania Legii z zyskiem :)

kowaL, 02.01.2018 14:01:25 - *.centertel.pl

GDZIE SĄ TRANSFERY?! HEJ LOCZEK GDZIE SĄ TRANSFERY?!

Kibic, 02.01.2018 15:50:44 - *.dynamic.mm.pl

100 Lat Wszystkiego Naj(L)epszego

b, 02.01.2018 17:48:32 - *.16-1.cable.virginm.net

Skupienia sie na klubie, stworzenia takiej marki jak mial Shaktar Donieck kilka lat temu w Europie. Zycze tez znalezienia inwestora, ktory za "mozliwosci biznesowe, wejscia na salony " wylozy te 5-8mln € rocznie na transfery.

Legia⚽️Legia Cult⚽️Legia Legia⚽️News Sport⚽️Warsaw, 02.01.2018 21:20:43 - *.193

Jeszcze!Raz!Bravo!50!Lat!życzymy!drugie!50z Legiá !i jeszcze dłużej !Prezesie jako Kibice Legii chcielibyśmy swoje rzemiosło art and design wkáponować w sport Polski I Legie jest dobry momént w Ojczyźnie Na sport I zdrowie!jeszcze Raz!Zdrowia I spełnienia marzeń!

Pseudoznawca, 03.01.2018 15:15:34 - *.itvmedia.pl

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Pani Prezesie. Wiele zdrowia, cierpliwości i sił psychicznych do prowadzenia Pańskiej najtrudniejszej działalności. Spełnienia marzeń, radości na co dzień (wliczając w to tytuł Mistrza Polski i awans do europejskich pucharów). Budowy drużyny zdolnej do co najmniej równorzędnej walki z rywalami w Europie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.