Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r. godz. 10:21

Vesović: Transfer do Legii jest niemal przesądzony

Woytek, źródło: novosti.hr, Legionisci.com

- Myślę, że był to mój pożegnalny mecz w Rijece. Z tego co wiem mój transfer do Legii jest niemal przesądzony. Tak przynajmniej wynika z informacji które posiadam - powiedział Marko Vešović niedzielnym meczu HNK Rijeki z Rudes Zagrzeb. Drużyna Czarnogórca wygrała 3-0, a on sam zdobył jedną z bramek. Jego umowa z obecnym klubem kończy się w czerwcu, więc z Legią będzie mógł podpisać umowę jako wolny zawodnik.

W większości spotkań w obecnym sezonie występował na pozycji prawego obrońcy, ale może również grać jako skrzydłowy. Jesienią 26-latek urodzony w Podgoricy zagrał w 27 meczach HNK Rijeka. Strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Mate Males na defensywnego pomocnika?
Bardzo możliwe, że transfer Vesovicia nie będzie ostatnim na linii Warszawa - Rijeka. Mistrzowie Polski chcą pozyskać także 28-letniego Mate Malesa, którym interesowali się już rok wcześniej.



Komentarze: (76)

Paka, 18.12.2017 10:45:09 - *.centertel.pl

Nastepny szrot ściągany na L4. Lepiej mu by było odrazu iść do benevento śladami naszego grajka

Kondzio12311, 18.12.2017 10:47:11 - *.164

Poczekajmy na potwierdzenie. Na razie nie ma powodów do radości.

MOKOTOW, 18.12.2017 10:49:30 - *.ds1-ynoe.adsl.cybercity.dk

I co to zmieni?..tu trzeba przynajmniej 11 nowych naprawde dobrych zawodnikow,lata zaniedban,brak szkolenia,bo to co jest,to jakas zenada,zadnych rezultatow.Klub cyrk jesli chodzi o sposob proawdzenia klubu,i potraktowanie pilkarzy przez kibocow,kto tu rozsadny bedzei chcial grac?..a kto bedzie chcial zostac w klubie,gdzie pilkarzy atakuja kibice?..generalnie porazka,..tak zle nigdy nie bylo

Kondzio12311, 18.12.2017 10:56:52 - *.164

@paka
Nie wydaje mi się żeby jeden z najlepszych graczy mistrza Chorwacji, drużyny która z powodzeniem występuje w lidze europy był "szrotem".

kuba, 18.12.2017 11:03:53 - *.net136.okay.pl

26 lat i chce przyjsc do cyrku ? Brak ambicji czy brak umiejętności ?
Ale od Kopczyńskiego na pewno gorszy nie będzie. Bo gorzej się udawać nie da.

Siwy, 18.12.2017 11:04:12 - *.142

Gramy jeden z najgorszych sezonów w historii najnowszej a mimo to liderujemy... inni na maksymalnej spince albo grają sezon życia ale ciągle są za nami... Szczerze? Nie wiem już co myśleć o tym "zjawisku"...

AGEON, 18.12.2017 11:08:32 - *.231

Super! kolejny darmowy szrot!!!

@rek, 18.12.2017 11:10:33 - *.dynamic.chello.pl

do Paka i innych narzekaczy...

To dobry nominalny prawy obrońca, który może też grać na PP... Facet jest całkowicie gotowy do gry, bowiem jest w rytmie meczowym i do tego potrafi strzelać bramki... Jakie zatem L4..? To raczej BL wespół z ŻBB i JM naściągali do (L)egii szrotu, który nam teraz odbija się czkawką...

Nie ma możliwości, aby RJ widząc co zastał w (L)egii samemu teraz pozwalał sobie na nieprzemyślane zakupy... Radzę więc wstrzymać się z idiotycznymi ocenami i uszczypliwymi uwagami do momentu, aż zobaczymy faktyczny skład (L)egii na wiosnę 2018 roku... Pozdro (L)

@rek, 18.12.2017 11:18:16 - *.dynamic.chello.pl

Pamiętajcie też koledzy, iż każdy w miarę dobry gracz z terenów dawnej Jugosławii, który do nas przyjdzie, to przyjdzie przede wszystkim ze względu na osobę i szacunek do trenera Jozaka Romeo, który na tamtym rynku piłkarskim znaczy bardzo wiele... Tak więc spoko... JR byle szrotu nam nie naściąga, bo wtedy straciłby na swoim wizerunku... A na to RJ nie może sobie pozwolić, bo (L)egia to tylko jeden z etapów jego trenerskiej kariery... Pozdro (L)

DawidL, 18.12.2017 11:27:24 - *.dynamic.mm.pl

Wielcy znawcy z was naprawdę gratuluję wiedzy i pewności siebie w wypisywaniu swoich mądrości w Internecie.To dobry piłkarz właśnie takich wzmocnień nam potrzeba (L)

do Siwy, 18.12.2017 11:28:14 - *.pl

Mam podobne przemyślenia i mętlik w głowie. Najsłabszy skład osobowy od lat, beznadziejna forma i wiele meczów w czapę a i tak zakończymy na co najmniej drugim miejscu. Nie zmienia to faktu, że ciężko będzie obronić mistrzostwo. A ponowna gra w Lidze Mistrzów to już w ogóle jakiś science fiction.

papiak1969, 18.12.2017 11:30:55 - *.play-internet.pl

Umowa kończy się w Czerwcu....pożegnalny występ? Za darmo to tak ale w Czerwcu....coś tu nie pasuję....:)

Paka, 18.12.2017 11:32:15 - *.centertel.pl

My potrzebujemy gwiazd pokroju Ljuboi Niko albo Prijo a nie pseudopilkarzy

van basten, 18.12.2017 11:40:27 - *.play-internet.pl

Mam kolegę z mojego rocznika,czyli lata 70-te. On również w 27-miu meczach strzelił dwie bramki,zupełnie niechcący..." Bo tak siadła na nodze". A tak serio...ludzie o czym my tu mówimy?

@rek doDawidL, 18.12.2017 11:40:40 - *.dynamic.chello.pl

Jasne, że to dobry piłkarz... Narzekacze zawsze pozostaną narzekaczami... Taki już ich charakter... Vesovic to z musu prawy obrońca w tym sezonie, ale w poprzednim sezonie grał na skrzydle i całkiem niezłe liczby wykręcił (10asyst + 4gole)... To bardzo uniwersalny piłkarz, a teraz właśnie takich piłkarzy lubią trenerzy... Pozdro (L)

mietek, 18.12.2017 11:43:52 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Bracie, ale póki co z powyższego tekstu wynika, że może negocjować z Legią umowę od lata. Na razie nie ma żadnego potwierdzenia - poza słowami samego zawodnika - że przyjdzie już teraz. A przynajmniej ja nic takiego nie znalazłem.

Tomeczek, 18.12.2017 11:55:22 - *.2

Wielu znawców piłkarzy wypisuje tu swoje wypociny, gorsza to padaka niż grsa naszych grajków.
jeszcze zawodnika nie ma w klubie ani razu piłki nie kopną a już uważacie że szrot.
dażę dużym zaufaniem trenera RJ i jego sztab. tak jak napisał @Rek zgadzam się że ze względu na osobę trenera możemy kogoś ciekawego kupić. wiem że pod wodzą RJ piłkarze będą dobrze przygotowani do gry. dajmy im pracować a dopiero później oceniajmy.
wielu chwaliło koralika a dla mie to był nieprawdziwy człowiek, co teraz wychodzi. Mam nadzieję że LocZek podziała w dobrym kierunku.
pozdrawiam Was.

:-), 18.12.2017 12:04:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

TOMECZEK doobrze prawisz

Arek, 18.12.2017 12:05:09 - *.free.aero2.net.pl

W lecie to mu się kontrakt kończy, co znaczy, że podpisać może już teraz.

Prze do Paka, 18.12.2017 12:09:49 - *.play-internet.pl

A przychodząc Niko czy Prijo czy Vadis wiedziales ze beda takimi zawodnikami ? Niko statystyki mial zajebiste ale reszta już nie koniecznie, a co robili w naszej lidze każdy widzial. Uwazam ze to bardzo dobry zawodnik a na skrzydlo ktos taki nam potrzebny. Pozdro L

@rek do mietek, 18.12.2017 12:14:09 - *.dynamic.chello.pl

Vesovic samemu powiedział w ten weekend: "Według informacji jakie posiadam, mój transfer do Legii jest niemal zakończony - powiedział 26-letni pomocnik w chorwackich mediach..." Tak więc Vesovic już chyba od jakiegoś czasu jest mocno "dogadany" z RJ o przejściu do (L)egii...

Do tego wszystkiego wg. moich informacji ponoć chce przyjść do nas reprezentant Szwecji Oscar Lewicki na def. pomocnika (najprawdopodobniej za Kopę)... Tak więc zaczyna się WRESZCIE coś dziać...

Kurczę, musimy wszyscy zrozumieć, iż aby zrobić 2 duże kroki do przodu, to wpierw musimy zrobić mocny 1 krok do tyłu (czytaj: wietrzenie szatni, odmłodzenie składu, właściwe przygotowanie do sezonu, nowa taktyka boiskowa...) Ja ufam RJ i wierzę, iż wiosną będzie GIT... Pozdro (L)

Byniek Marki Legiunia, 18.12.2017 12:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kot czy ogór? Prosze o wypowiedź znawcow.

Paka, 18.12.2017 12:30:29 - *.centertel.pl

Ogor 100% tak jak loczek i juzek

Leron, 18.12.2017 12:31:25 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

szrot ? rozumiem, że niektórzy się Messiego no co najmniej to Lukaku spodziewali. Gość jest jednym z lepszych zawodników klubu na poziomie Lecha. Papiery ma wystarczające to czy się wpasuje to inna sprawa. Zostaje zaufać Jozakowi i sztabowi. Z pewnością widzieli więcej meczów gościa niż wszyscy tu komentujący razem wzięci.

@Paka chcę Ci przypomnieć, że Nikolic i Prjio też nie mieli wielkich papierów jak do nas przychodzili. Dlatego znaleźli się tutaj a nie w Niemczech.

Tomek, 18.12.2017 12:34:37 - *.play-internet.pl

Mamy tak slaby atak ze musimy szukać wzmocnień na obronie. Co sie nie uda strzelić to może obrońcy wybronia

zylu007, 18.12.2017 12:53:29 - *.centertel.pl

Wreszcie wracamy do starego, dobrego kierunku z transferami. Balkanscy pilkarze w większości sie sprawdzali a nie jakies cziga- czugu bez ambicji

Lucas36, 18.12.2017 13:11:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek - masz rację,jak przyjdą do nas konkretni piłkarze z Bałkanów to głownie dzięki Jozakowi - on po prostu ma rynek bałkański ogarnięty i jest na nim znany, ma nazwisko..
Ja słyszałem też, że razem z Vesoviciem ma przyjść z Rijeki Mate Males,defensywny pomocnik..O Vesoviciu słyszałem, że on bardziej na skrzydło niż na obronę..o Malesu na TT piszą ludzie znający ligę chorwacką,że to lepsza wersja Moulina i Vrdoljaka, facet gra ponoć świetnie w odbiorze i ma dobre prostopadłe podanie no i przede wszystkim żaden z niego człapak..

do Paka, 18.12.2017 13:40:19 - *.centertel.pl

zabieraj swoje dupsko na na Bułgarską, Reymonta albo na Konwiktorską, co tu jeszcze robisz ogórze?

mietek, 18.12.2017 13:43:06 - *.emea.ibm.com

@ @rek: OK, byłoby fajnie. Ale wiesz, jeśli miałby przyjść już teraz, to albo Legia za niego zapłaci (a nie wiem nic o żadnej ofercie), albo chłopak rozwiąże swój kontrakt z Rijeką (o czym też nie słyszałem).

Dlatego nie gniewaj się przyjacielu, ale z otwieraniem szampana poczekam jednak do oficjalnego potwierdzenia transferu :)

Chociaż muszę przyznać, że jestem podobnie jak i Ty bardzo optymistycznie nastawiony do zimowego okna transferowego. Jedyne obawy budzi we mnie to, czy znajdzie się ktoś chętny na nasz skład węgla i papy. Bo tutaj osoba Romeo może niewiele zdziałać - chyba każdy widzi, jakich mamy niektórych drewnianych zawodników :)

Martines , 18.12.2017 13:51:31 - *.play-internet.pl

Nic z tego nie będzie. Pewne info.

0055gp, 18.12.2017 14:02:00 - *.112.ipv4.supernova.orange.pl

do @rek - przynajmniej jeden głos rozsądku.

Paka, 18.12.2017 14:13:10 - *.centertel.pl

Nie szczekaj do mnie moge mowic co mi sie podoba i uważam za słuszne a to ze mi sie nie podoba kto Legia zarządca i w jaki sposób to jest moja prywatna sprawa

Rocco, 18.12.2017 14:23:43 - *.185

Trudno wyrokować co z niego będzie. Na plus trzeba oddać, że jest podstawowym zawodnikiem w klubie oraz grającym reprezentantem Czarnogóry. Jego statystyki nie są zbyt powalające. W poprzednim sezonie strzelił 6 bramek w obecnym 2, ale na pewno nie jest to ogór jak tutaj piszą niektórzy. Bałkany to dobry kierunek więc wydaje się że może się sprawdzić

@rek do mietek, 18.12.2017 14:29:27 - *.dynamic.chello.pl

A ja bym to tak widział przyjacielu tak:

RJ zapewne zrobił przez te 3 miesiące rzetelny przegląd stanu posiadania... Już wie sporo o grajkach zarówno I, jak i II składu... I wcale się nie zdziwię, jak scenariusz będzie następujący:

1 - podziękowanie tym, co kończą się im kontrakty...
2 - sprzedanie tych, co można ich sprzedać i "coś" zarobić...
3 - delegacja pozostałych graczy do składu II (L)egii...
4 - podebranie z II składu zdolniejszej młodzieży i ogrywanie ich w I składzie (L)egii...
5 - 6-7 konkretnych zimowych transferów dobrych graczy, zdrowych i sprawnych 'na ciele i na umyśle", graczy w tzw. rytmie meczowym...
6 - zgranie tych nowych piłkarzy, tych młodych grajków z II (L)egii oraz tych pozostałych "niedobitków" ze starego składu podczas zimowego zgrupowania tak, aby to WSZYSTKO MOCNO ZATRYBIŁO już wiosną 2018... Pozdro (L)

Roma, 18.12.2017 14:35:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@rek - podzielam Twój apel o powstrzymanie się z ocenami, aż nowy skład będzie znany, ale dotyczy to też Twojego hura - optymizmu. Jozak to może tylko wskazać jakiego piłkarza widzi w nowym składzie, ale decyzję podejmie prezes Mioduski, który hojnością przy transferach do tej pory się nie wykazywał. I myślę, że można już przestać winić Leśnodorskiego za obecną sytuacje kadrową ( czego ja nie podzielam ), bo przecież już za dwa okienka transferowe w całości odpowiada Mioduski, a za wiele dobrego się w nich nie wydarzyło.

Os, 18.12.2017 14:38:48 - *.dcenter.bezeqint.net

Całkiem spoko ta wczorajsza pożegnalna brameczka...

https://www.youtube.com/watch?v=0r2LkAsuzGY

zduneq, 18.12.2017 15:01:06 - *.elblag.dialog.net.pl

Raczej szrotu nie wycenia się na 1,75mln E

https://www.transfermarkt.pl/marko-vesovic/profil/spieler/98101

Darek , 18.12.2017 15:09:52 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

A ja jestem ciekaw ilu zawodników przyjedzie do Legii w tym okienku transferowym?
Ilu z tych zawodnikow okaze sie wzocnieniem?
Ilu z nich wejdzie od pierwszego meczu do podstawowej 11 i da druzynie jakosc?
Ilu bedzie potrzebowalo mitycznego pol roku aklimatyzacji?
A ilu zasili trzecio ligowe rezerwy?

Perfect, 18.12.2017 15:25:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale po co ?

bs, 18.12.2017 15:37:55 - *.play-internet.pl

Piszą na HRTsport, ze ma przyjśc razem z nim Mate Males

Jacek, 18.12.2017 15:50:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dajmy mozliwosc wykazac sie glownodowodzącym Legią. Trenerzy widzą jakie są potrzeby i na kogo Legie stac. Osobiscie mam zaufanie do sztabu trenerskiego i nie mozna z gory skreslac ich transferowych zamiarow. Sądzę jak wiekszosc z nas, ze rynek bałkański trener JR ma rozpracowany. Jestem przekonany, ze bedzie chcial sciągnąc tylko takich pilkarzy, ktorzy podniosą poziom Legii. Do tego nie zapominajmy, ze przynajmniej jest nadzieja na zdecydowanie lepsze niz poprzednio przygotowanie fizyczne Legii. Tak czy siak trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na zdecydowanie lepszą Legię wiosną i nie wyzywac od ogorow pilkarzy o ktorych nic konkretnego jeszcze nie wiadomo i ktorzy nie podpisali nawet jeszcze kontraktu z Legią.

RS, 18.12.2017 15:50:54 - *.internetdsl.tpnet.pl

Piłkarzy na rezerwę już mamy: Niezgoda, Sadiku, Pasqato, Kucharczyk. Teraz czas na wzmocnienia, bo póki co nasz skład wygląda tak:

-------------------- brak--------------------
brak ----- Hamalainen ----- brak
Mączyński - brak
(Moulin)
Hlousek - brak - brak - brak
---------- [brak] ----------

Przemek(L), 18.12.2017 15:51:40 - *.play-internet.pl

Pracuje w monachium i moim kolega z pracy jest chorwat kibic rijeki. Powiedzial mi rano ze dwoch najlepszych zawodnikow przechodzi z rijeki do legii. V

mietek, 18.12.2017 15:52:56 - *.internetia.net.pl

@ @rek: W to, że RJ zrobił przegląd kadr, to nie mam żadnych wątpliwości. Natomiast jest różnica między chęcią sprzedania jakiegoś zawodnika, a znalezieniem na niego kupca (w przypadku kilku naszych "gwiazdorów" to raczej frajera :) ). I od tej strony się trochę boję, że Jozak może niewiele zrobić, bo tu nie będzie miał po prostu wpływu.

Przemekl, 18.12.2017 15:56:55 - *.play-internet.pl

Ten drrugi z Rijeki to Males. Srodkowy pomocnik. Wiec za kopczynskiego przyjedzie on albo ten z malmo. Z moich info jakie posiadam od kolegi z chorwacji kibica rijeki to jeden i drugi sa bardzo dobrymi zawodnikami. Przypomne ze rijeka wygra w le z milan

Legionista, 18.12.2017 16:28:16 - *.226

Według mnie jest to nie potrzebny transfer... Potrzebujemy: środkowego obrońce, środkowego pomocnika, napastnika, skrzydłowy oraz bramkarza!!!

@rek do Roma, 18.12.2017 16:40:03 - *.dynamic.chello.pl

Niemożliwe nie istnieje... Mnie kolego nie cechuje hura-optymizm... Mnie cechuje wiara wieloletniego kibica (L)egii, iż po chudszym okresie musi wreszcie przyjść ten bardziej tłusty okres... i na takowy liczę wiosną 2018 roku... Pozdro (L)

mietek, 18.12.2017 17:11:50 - *.internetia.net.pl

@RS: Świetnie. A gdzie rezerwowi dla obrońców, pomocników?

do Paka, 18.12.2017 17:12:50 - *.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty jesteś Paka z grodu pedalskiego Kraka.

Legion, 18.12.2017 17:17:52 - *.internetdsl.tpnet.pl

Według mojej opinii gość jest lepszy od Guilherme pod każdym względem.

https://www.youtube.com/watch?v=Ahyh4mHknZM

zerknijcie sobie... gość wraca (gui nie wracał), potrafi przymierzyć (gui raz na rok coś trafil), do tego szybki, waleczny, z techniką i ze smykałką do gry kombinacyjnej, a i jeszcze jedno na pewno nie tak drogi jak gui ....

Gocław, 18.12.2017 17:29:55 - *.dynamic.chello.pl

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/fac51969f9d81bec

@rek do Legionista, 18.12.2017 17:53:05 - *.dynamic.chello.pl

Kolego, wybacz ale tym razem mocno bredzisz... My kuźwa potrzebujemy dobrych graczy na każdą pozycję, począwszy od bramkarza, poprzez obrońców i def. pomocników, a skończywszy na napastniku, -ach... Jeśli tego nie rozumiesz i chcesz (L)egię opierać na tych starych, przemęczonych i zgranych "starych dziadkach" to jesteś zwyczajnym "sabotażystą"... P.S. W (L)egii od "biedy" to może z tych "starych" zostać Hlousek, Moulin, Pasquato, Mączyński, Radovic i ew. Berto... Reszta to rezerwy (tzn. II Legia) i stopniowe "OUT"... Taką mam koncepcję...:))) Pozdro (L)

Do @rek, 18.12.2017 18:17:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Darku, to ty?

pastuch, 18.12.2017 18:20:23 - *.35

Ciekawe jak Gui odchodzi do Benevento to wszyscy mówią że brak mu ambicji i zamienia drużynę na gorszą to ciekawe co mówią kibice Rijeki że zamienia drużynę z LM na jakiegoś przeciętniaka który odpada z pastuchami z Kazachstanu

Do Arek, 18.12.2017 18:45:42 - *.cytanet.com.cy

Jakże jednak pamięć ludzka jest krótka bądź selektywna....
BL nadciągał szrotu ? Szrotu owszem - tez ale chyba trudno oczekiwać aby kazdy transfer wypalił.
To tak w skrócie. Za czasów BJ do klubu przyszli Nikolic, Prijovic, Holusek, Bereszynski, VOO, Gui, Pazdan i paru innych.
I radzę odświeżyć ilosc trofeów wtedy zdobytych.
Słowem troche obiektywizmu .
Pozdrawiam

WWL do @rek, 18.12.2017 19:00:14 - *.play-internet.pl

Ogólne mam takie samo zdanie.
Tylko najbardziej się boję znanej maksymy:"jednak nie dla Legii"
Nie zgadzam się jedynie co do Berto.To ogór jakich mało. Taki paralita że aż oczy bolą. Potyka sie o wlasne nogi.
Niezgoda też resztą łamaga: jak strzeli nogą i trafi nieczysto to może bramka wpadnie.To samo glową a się okazało że ramieniem.......
To że mimo tak słabej gry jesteśmy liderem dowodzi tylko że Sheriff rozje...ł by tę naszą ligę.
A wszyscy się podniecają że Legia odpadła, a gdzie są ich kluby???? Q dup.e :-)

ido(L), 18.12.2017 19:21:09 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

jeszcze Jevtovic i gra nam idzie.

@rek do Do, 18.12.2017 19:30:47 - *.dynamic.chello.pl

BL, Żawłak i BungaBunga to min.: Aleksandrow, Cierzniak, Sadiku, Czukwu, Kazaishvili, Langil, Czerwiński, Moneta, Berto, Nagy, Ojama i wielu innych, których nie chce mi się teraz wymieniać... Z pozytywów: Prijo, Niko, Bereś, VOO... i może Pasquato... Powtarzam: szrotu nasprowadzano hurtem co niemiara... A teraz RJ musi SAM tę stajnię Augiasza wyczyścić... Pozdro (L)

mietek, 18.12.2017 19:34:37 - *.internetia.net.pl

@pastuch: I te pastuchy z Kazachstanu wyszły z grupy w Lidze Europy. No popatrz, jaki ten los przewrotny.

@ @rek: Wiesz, co będzie największym paradoksem tej jesieni? Jak mimo wszystko będziemy liderem :)) Jest 75 minuta, Górnik w czapę 0:2 od pasiastych. Nienawidzący Legii Misio Probierz jednak robi wszystko, żeby nas nikt z tronu nie zepchnął :)

mietek, 18.12.2017 20:09:47 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Bracie, zapomniałeś o najważniejszym, po którym szrotomierz się przekręcił :)) Masłowski za te słynne 800 tysięcy ojro :)

@WWL: I tu masz rację. Astana awansowała ze swojej grupy w Lidze Europy, a Sheriff trochę frajersko ten awans stracił w ostatniej serii spotkań. To wprawdzie nie czyni z tych drużyn nie wiadomo jakich potęg, za to czyni odpadnięcie z nimi bardziej bolesnym.

slus, 18.12.2017 20:47:42 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Wg mnie pierwszy priorytet to pozbyć się kilku gości którzy mocna dociążają budżet, Chukwu wiecznie nieprzygotowany Berto i jeszcze kilku ananasów a wtedy znajdą się pieniądze na gości do grania. Tylko pytanie kto ich weźmie. Chyba nawet Lechia nie da się naciągnąć:)

Legionista, 18.12.2017 21:53:33 - *.226

@rek, (L)egia powinna mieć najlepszych piłkarzów, ale ten Vesović nie jest takim zawodnikiem i jest to bardziej ogór niż prawdziwe wzmocnienie. Według mnie jak przeprowadzamy rewolucje kadrową to musimy kupować lepszych piłkarzy, a nie na zasadzie który młodszy i przede wszystkim z głową...
Wiadomo, że na każdą pozycję potrzebujemy wzmocnień, ale na wszystko nie starczy - 1.5 mln.euro + z sprzedaży, a to co napisałem powinny być najważniejszymi celami na te okno i przede wszystkim z głową, a nie na oko - Mam nadzieje, że to zwykła plotka i będą "normalne" transfery :)

kuba, 18.12.2017 23:58:09 - *.dynamic.chello.pl

A to nie jest przypadkiem strzelec jednej z dwóch bramek przeciwko Milanowi w niedanym meczu rozegranym w ramach Ligi Europy? Chyba, że się mylę.

Portowiec, 19.12.2017 00:18:00 - *.centertel.pl

Za chwil kilka wjadą wagony pelne anonimowych kopaczy z Balkanow. A gdzie są utalentowani chlopcy z Mazowsza, Warszawy? No chyba, ze skauting Legii dokladnie zbadal teren i komisyjnie stwierdzono, ze takowych nie ma;-)

Lu, 19.12.2017 01:12:56 - *.play-internet.pl

Będzie grał w pierwszej 11 i to dobrze zobaczycie

Do arek, 19.12.2017 07:34:32 - *.play-internet.pl

Nie to zeby mi sie wszystkie poprzednie transfery podobały ale k.... Troche obiektywizmu.
Nagy to zajebisty kot i kazdy sie nim tu zachwycał a ze sodówka uderzyła to chyba nie wina BL.
Sadiku ? Gosciu akurat ma papiery na granie tylko potrzebuje dobrej linii pomocy.
Kazaishvili - nie dostawał szans od Pana Magiery za co akurat mozna miec do niego pretensje ale cel osiągnął MP i awans z grupy LM do LE wiec szacunek Panu Jackowi sie nalezy.
Czerwiński - trudny temat. Miał przebłyski ale obecnie bez formy.
Co do reszty zgoda ale czy to tak duzo ?
Maslowskim wszyscy byli w pewnym momencie zachwyceni a Nawałka powołał go do kadry. Coz, nie odpalił . Takie piłkarskie zycie....
Jeszcze raz apeluje o obiektywizm ale ponieważ wiem ze jestes z tych co musza miec ostatnie zdanie wiec z mojej strony EOT
Pozdrawiam

Mr T, 19.12.2017 08:05:05 - *.dynamic.mm.pl

A niech RJ ściąga "szrot" jak Besnik Hasi. I niech go nawet zwolnią. Ale jak ściągnie takich zawodników jak VOO czy Moulin to mu wybaczę ;)

Afro, 19.12.2017 09:17:26 - *.static.nsti.pl

Vesovicowi kończy się kontrakt w czerwcu więc pewnie poczekają do lata, żeby go ściągnąć bo kasa klubu raczej pusta. Mam nadzieję, że się mylę i dorzucą się żeby przeszedł wcześniej.

Lucas36, 19.12.2017 09:37:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Do arek
akurat Nagy to jest wina BL i jego ekipy bo zrobili zły research o tym chłopaku - gdzie cały Budapeszt trąbił,że Dominik ma ewidentne problemy z głową..mam szwagra Węgra,kibola Ferencvarosu i on od razu po transferze zadzwonił do mnie mówiąc,że będziemy żałować..skauting nie polega tylko na wyszukiwaniu zawodnika o dobrej technice ale również na określeniu jego profilu odnośnie charakteru - u Nagya chyba o tym zapomniano..

Prazanin, 19.12.2017 09:50:52 - *.play-internet.pl

to znaczy ,ze wylatuje pan Broz :)...super informacja!!!

Gocław, 19.12.2017 10:42:37 - *.dynamic.chello.pl

A mi się wydaje, że to jest transfer nie za Pana Brozia, tylko za (przepłaconego) Pana Jędrzejczyka.

Swoją drogą w ataku skrzydła Hlousek i Vesović - nie brzmi to głupio. Daje to możliwość gry kilkoma ustawieniami, nawet z trzema obrońcami w środku.

Ciekawe jak to będzie.

mietek, 19.12.2017 10:56:25 - *.emea.ibm.com

@Lucas36: To prawda. Nawet na polskich stronach pojawiały się wypowiedzi dziennikarzy węgierskich mówiących dokładnie to samo - że chłopak ma ewidentne problemy z głową. Ale u nas w klubie zawsze wiedzą lepiej :)

Daniel Grabowski, 19.12.2017 11:20:26 - *.play-internet.pl

do @Paka .... przypominam że jak przychodził Piro to też był płacz że 2 liga turecka itp itd tak a propo twojej wypowiedzi jakiego piłkarzy pokorju potrzebujemy .... po drugie gdyby miał dłuższy kontrakt to Legia mogłaby o nim pomarzyć , piłkarze z Dinama,Splitu,Rijeki sa po za naszym zasięgiem finansowym .... tylko jak im się kontrakt kończy to możemy starać się ich wyższą pensją kusić .... i to też nie wszystkich.... widzę że płacz na forum jest duży .. poczekamy, pożyjemy , zobaczymy

lw73, 19.12.2017 12:06:06 - *.dynamic.chello.pl

Aż tu nagle standardowy tekst:
Vesović nie dla Legii

Snowcrash, 19.12.2017 21:58:51 - *.dynamic.t-2.net

Vešović - A player that can play all side positions left/right back, and winger. Switching positions inside one match as manager changes the tactics. As right/left winger, can have 8-12 goals and 10-14 assist per season.
Maleš - classical def. midfielder, can fill many holes, good ball control and excellent tackle, rarely comes to offensive phase, but it has a cannon from 30-35 m, when there.
Rijeka will probably go under their real values, it is more important that they receive better salaries.

Bowi, 21.12.2017 03:31:00 - *.86

Ciekawe transfery Rijeka to nie ogórki.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.