Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Cernych (z lewej) w meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Cernych (z lewej) w meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 8 grudnia 2017 r. godz. 08:15

Cernych na celowniku Legii?

Wiśnia, źródło: Przegląd Sportowy

Fedor Cernych z Jagiellonii Białystok może niebawem zostać piłkarzem Legii Warszawa - poinformował Przegląd Sportowy. Napastnikowi latem przyszłego roku kończy się kontrakt z obecnym pracodawcą, więc zimowe okno transferowe to ostatnia szansa, aby zarobić na jego sprzedaży. Litwin ze szczególnie dobrej strony pokazał się w poprzednim sezonie, w którym zdobył w lidze 12 bramek.

Obecne rozgrywki nie są w wykonaniu Cernych już tak dobre. 26-latek strzelił tylko trzy gole w ekstraklasie, a do tego dołożył jedno trafienie w Lidze Europy. Ma to jednak związek z tym, że nie gra już w ataku, lecz głównie na skrzydle. Przed przyjściem do Jagiellonii reprezentował barwy Górnika Łęczna.

Cernych dał się jakiś czas temu we znaki legionistom, strzelając zwycięskiego gola we wrześniowym starciu obydwu drużyn. Wpisał się wówczas na listę strzelców w 87. minucie spotkania po ładnym uderzeniu zza pola karnego.



Komentarze: (54)

Brodno, 08.12.2017 08:20:39 - *.112.ipv4.supernova.orange.pl

To nie te buty dla niego

V, 08.12.2017 08:26:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie dla niego a dla kogo? Niezgody? Sadiku?

Kibic, 08.12.2017 08:31:59 - *.internetia.net.pl

Kto tam w Legii pracuje - Klich jest do wzięcia , Wszołek w Anglii nie gra mógłby trafić do Legii dwa spore wzmocnienia Polakami z kadry , ale tym się w Legii nikt nie zainteresuje nawet . Jach najlepszy obrońca w lidze . Ta trójką spokojnie mogła by wzmocnić Legię i były by to dobre wzmocnienia Legii w końcu a poza tym Legia potrzebuje jeszcze dobrego Napastnika .

Piotrr, 08.12.2017 08:38:12 - *.customers.d1-online.com

Dać Jadze 200 tys pln i brać go. Może u nas przypomni sobie zeszły sezon.

majusL@legionista.com, 08.12.2017 08:45:37 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Carlitos to rozumie. Ale ten cernych to.... Porażka!!

quentin, 08.12.2017 08:47:52 - *.166.edge-solutions.net

do Kibic: myślisz, ze Legię stać na spełnienie żądań finansowych Klicha czy Wszołka???

Micz Kaningam, 08.12.2017 08:55:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Może poszukać bramkarza?

Quba, 08.12.2017 08:57:22 - *.110

Zapomniałeś dodać że jeszcze do wzięcia jest Rasiak.

Cch do kibic, 08.12.2017 09:00:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1. Zagłębie odrzucilo oferte z rosji sezon temu na dwie banki ojro za Jacha. Teraz jest kadrowiczem wiec wartosc jest na pewno wieksza.
2. Klich kadrowiczem? Kiedy byl ostatnio powolany? Widziales jakis mecz ostatnio z nim? Jednemu juz placimy pol miliona euro rocznie za nazwisko. I to nawet calkiem srednie.
3.wszolek nie lapal sie w drugiej wloskiej, teraz nie lapie sie w szkockiej. Powaznie go chcesz w Legii?
Mysle ze wytlumaczylem.
A co do artykulu, mam nadzieję ze to spory zart.

LW, 08.12.2017 09:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obecnie nie gra najlepiej ! LEGIA !!!

Roma, 08.12.2017 09:12:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tego się spodziewałem, właśnie tego typu wzmocnień możemy oczekiwać ( oczywiście pod warunkiem, że uda się sprzedać Pazdana i Guilherme ).

(L)Łomża(L), 08.12.2017 09:13:13 - *.business.static.vectranet.pl

Brać Krzysztofa Piątka z Cracovii, Szymona Żurkowskiego z Górnika oraz Jarosława Jacha z Zagłębia.

IX14, 08.12.2017 09:13:20 - *.eaw.com.pl

Bardzo dobry piłkarz ,byłby wzmocnieniem Legii. Szkoda, że Mioduski nie chce wyłożyć kasy .

jasiek, 08.12.2017 09:13:28 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

@do Kibic:
Klich nie radzi sobie nigdzie poza słabymi klubami w Holandii, Jach jest lansowany na wyrost moim zdaniem, ma dobre warunki, ale mocno powolny, jeśli się będzie rozwijał dobrze, może być podobnym typem zawodnika do Glika. Problem jest taki, że za Jacha trzeba zapłacić ponad 1euro i sam chce iść zagranicę. Wszołka zostawię bez komentarza, po jego wypowiedziach z czasów gdy grał w Polonii.

M, 08.12.2017 09:14:55 - *.t-mobile.pl

do Kibic, a Twoim zdaniem Klichowi i Wszołkowi kto zapłaci taką kasę jaką biorą na wyspach? Legia? Wolne żarty. Brać ich na wypożyczenie nie ma sensu. Odejdą, klub nic nie zarobi i znowu zostaniemy z tym samym problemem.

jacek678, 08.12.2017 09:18:48 - *.82

ale po co? zeby zrobic na zlosc jadze? zeby nam wiecej goli nie strzelił?

cwks, 08.12.2017 09:21:21 - *.CNet2.Gawex.PL

nasz Joooseeppe chce taki szrot? z resztą pisać,gadać teraz będą 2-3 WZMOCNIENIA i nic więcej.

antek, 08.12.2017 09:37:56 - *.static.chello.pl

Angulo ma spowrotem wrocic w rodzinne strony,i po Górniku

tekken (L), 08.12.2017 09:38:57 - *.92

Powinniśmy się zainteresować sprawdzonymi piłkarzami w polskiej lidze na których nas stać:
1. Sheridan -napastnik, dobre warunki fizyczne, dobry technicznie.
2. Kacharawa-mapastnik, dobre warunki fizyczne, dobry technicznie.
3. Soriano -napastnik, bramkostrzelny, wykańczający
4. Kurzawa- skrzydłowy, dobra wrzutka, strzał.
5. Ambrosiewicz- dobry perspektywiczny technik, brylant.
6. Wolsztyński- napastnik, talent.
7. Kądzior- pomocnik talent.
8. Żurkowski- rozgrywający, talent.
9.Furman- sprawdzony zawodnik solidny środek.
10.Kiełb- skrzydłowy lewy lub prawy, skuteczny, groźny, doswiadczony.
11. Dani Suarez- obrońca środkowy solidny
12. Piatek-napastnik, młody talent
To są moje typy i myślę,że nas stać i byliby wzmocnieniem.
Lepiej kupić sprawdzonego, który będzie wsparciem niż ryzykować znowu z zagranicy. Nie mówię ,żeby wszystkich, ale chociaż paru.
P.S.Cernych może być. to jest dobry zawodnik

Przemass ( L ) , 08.12.2017 09:40:17 - *.play-internet.pl

Jach super pomysł, tylko, że jak dla Legii to cena razy 3 większa. Ot polskie realia. Cernych dał by radę. Na pewno większy pożytek by był z niego niż z DCC a wynagrodzenie o połowę mniejsze.

Świstak666, 08.12.2017 09:41:56 - *.dynamic.chello.pl

Za grosze brać, a jak nie puszczą to latem za free, na pewno będzie lepszy niż Chukwu...a Gui zapewne odejdzie.

Pio, 08.12.2017 09:42:35 - *.play-internet.pl

No mnie ten litwin nie przekonuje.czym on się wyróżnia? Od 2 lat do Anglii idzie i jakoś dojść nie może.to nie wzmocnienie

Juri, 08.12.2017 09:43:30 - *.centertel.pl

Żukowski z Górnika,Jach z Zagłębia.
Ktoś na poziomie do Ataku. Na rozegraniu Gui z Rado i Hamą wystarczą.

@rek, 08.12.2017 09:56:30 - *.dynamic.chello.pl

Mam szczerą nadzieję, iż to jedynie plotka dziennikarska... Pozdro (L)

Maciek, 08.12.2017 10:08:37 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Zurkowski był by chyba ciekawszym rozwiazaniem

Mca, 08.12.2017 10:14:19 - *.hss.com

Czernycha mopzna brac, to szybki nie tuzinkowy grajek, z Naszymi skrzydlami bylby dobrym uzupelnieniem w napadzie. Tylko my musimy zaczac grac 2 napastnikami a nie dwoma defensywnymi w Polskiej lidze to obowiazek!

Brakuje mi odwagi u trenera I co z Szymanskim?! Wole go na 10 minut niz Sadiku.

Napad Niezgoda CZernych bylby ciekawy.

0055gp, 08.12.2017 12:00:23 - *.toya.net.pl

brać tego, brać tamtego, Panowie nie bądźcie śmieszni.
Pytanie który z tak wielu przytaczanych zawodników chce przejść do Legii i co równie ważne, który nadaje się mentalnie do zamieszkania w Warszawie.
Dajmy spokojnie pracować sztabowi szkoleniowemu, zobaczymy co wymyślą, a czasu już nie wiele, bo chyba nowi zawodnicy powinni być obecni na zgrupowaniach.
Panowie cierpliwości.

:-), 08.12.2017 12:05:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie piszecie że Cernych słaby widac Polskiej ligi nie oglądacie tylko sledzicie :-) a wy chcecie Jacha matoły zejdzcie na ziemię nie stać nas wiec po co wypisujecie głupoty Soriano dajcie spokój Piatek młody i waleczny przypomina Teodorczyka głowy nie odstawi Carlitos było by super. Kadzior lub Zurkowski jestem na tak do tego Wieteska i Majecki i jak 4 by zimą przyszlo to juz jest plus i pozbyć sie kilku z duza pensją i za rok bedzie juz duzo lepiej

Wynik, 08.12.2017 12:08:14 - *.play-internet.pl

Na jakim świecie wy żyjecie za co nasz prezesik ma sciagnać Żurkowskiego grubo ponad 5mln euro, Wolsztynski? Oddany kibol Górnika, Kurzawa to samo, Loska to samo. Szanse sa na Angulo bo to najemnik i Wieteska nasz wychowanek. Prawda jest taka z tego kryzysu szybko nie wyjdziemy wszystko zaczelo od rozbioru Mioduski, Lesny i Wendzel tyle w temacie Amen

mietek, 08.12.2017 12:58:40 - *.internetia.net.pl

@Cch: Z jedną małą poprawką - Queens Park Rangers to klub angielski, a nie szkocki :)

@tekken (L): Sheridan wiosną był OK. W tym sezonie ma problem, żeby w bramkę trafić. Nasi "ligowcy" się już go nauczyli i facet nie stanowi żadnego zaskoczenia. I nie zmieni tego transfer do Legii.

Piątek już rok temu dokonał wyboru idąc do Cracovii (myśmy też go próbowali sprowadzić). Więc niech może sobie tam siedzi dalej.

Furman i Kiełb to rozumiem w formie żartu, tak?

Ale zgoda z młodymi z Górnika. W Zabrzu pieniędzmi nie śmierdzą, więc trzeba odpowiednio zagadać i może coś z tego będzie.

filand, 08.12.2017 13:18:27 - *.142

Cernych przychodzi ? Gui odchodzi. Jodłowiec prawdopodobnie wraca w rodzinne strony.
Bilans ? 1 do 2 .
Pożyjemy zobaczymy.

Wolfik, 08.12.2017 13:23:21 - *.238

Super. Widać, że serio w klubie myślą o mistrzostwie :)

grzesiek, 08.12.2017 13:40:04 - *.tpi.pl

wolałbym sheridana lub paixao PANIE PREZESIE

Elekom322111112, 08.12.2017 14:08:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurzawie i Cernychowi kończą się kontrakty wiec cena nie będzie zaporowa ale co do innych zawodników z naszej ligi to bym się zastanowił. Cena dla Legii 3 raz większa :)

mietek, 08.12.2017 14:43:32 - *.internetia.net.pl

@grzesiek: Weź... Paixao się boleśniej odbił od ligi czeskiej, niż Klich od Bundesligi. Od ligi CZESKIEJ.

Arek, 08.12.2017 15:10:13 - *.free.aero2.net.pl

A ja uważam, że ten Cernych może być. A Kurzawa i Żurkowski, obecnie tak, ale jak dla mnie to niech cały sezon tak zagrają jak teraz, bo teraz są w sztosie. Ale dołek w końcu przyjdzie, bo musi przyjść i co wtedy? Wieteskę po zimowym sparingu z Arminią chyba zjedli prawie że na tej stronie, a teraz powrotu chcą. No ciekawe, ciekawe.

Zajmon Szczecin , 08.12.2017 16:29:31 - *.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kurzawa oprócz Czernycha tez by się przydał. może grać na obronie i defensywnym, ma dobry strzał z daleka i dobre dosrodkowania,a do tego nie jest taki drogi i jeszcze rozwojowy. Pomijam ze to oslabianie rywala przy okazji.

Mr T, 08.12.2017 16:38:19 - *.dynamic.mm.pl

To byłby dobry ruch. Szykują się duże zmiany w zimę. Jodłowiec, Guilherme, Kopczyński, Nagy i Pazdan odejdą. Oprócz Cernycha potrzebny będzie jeszcze jeden skrzydłowy. Z resztą transferów możemy poczekać do lata (1. Bramkarz, środkowy obrońca - może Wieteska?, defensywny pomocnik, napastnik z prawdziwego zdarzenia).

Legionista, 08.12.2017 18:57:37 - *.226

Cernych jest średnim zawodnikiem jak na naszą ekstraklasę i sensu w tym transferze nie widzę... Po pierwsze: Forma zawodnika jest pod dużym znakiem zapytania... Po drugie: Jagiellonia będzie chciała około miliona euro lub nawet więcej... Dla Legii będzie większa cena... Po trzecie: ma 26 lat i wielkiej kariery nie zrobił...

sisiukris, 08.12.2017 19:39:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za słaby....no co wy,jaja jakieś?

@rek, 08.12.2017 20:40:21 - *.dynamic.chello.pl

No czegoś kuźwa tutaj nie rozumiem... Najpierw większość kibiców chce natychmiastowych i spektakularnych sukcesów (L)egii w naszej lidze... Ta sama większość chce w 2018 roku awansu (L)egii do LM lub przynajmniej do LE... A teraz ta większość łasi się na jakiegoś Czernycha, Kurzawę czy inne ligowe "zgrane" wynalazki... Jeśli RJ ma stworzyć Nową (L)egię, jeśli RJ ma zmienić styl gry (L)egii, jeśli RJ ma przyzwolenie od DM do stworzenia Wielkiej (L)egii na lata, to RJ musimy oprzeć siłę uderzeniową (L)egii na całkiem nowych zawodnikach... Na takich, których jeszcze nie zna nasza liga i którzy zrobią różnicę na boiskach ekstraklasy i Europy... Takie jest moje skromne zdanie... Pozdro (L)

javed, 08.12.2017 20:57:29 - *.supermedia.pl

brać go.

mietek, 08.12.2017 21:05:07 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Ja się na Cernycha nie napalam :) Uważam, że to zawodnik jednego sezonu. Tak samo jak Vassijlev, czy wcześniej Wilczek lub Stępiński - których na tej stronie też wiele osób chciało na siłę w Legii.

danny, 08.12.2017 22:05:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Carlitos to jest przegosc... Nie ma lepszego piłkarza w ekstraklasie... Tylko jak go wyrwać z Wisły..

@Roma, 08.12.2017 22:14:07 - *.centertel.pl

Guilerme się nie uda sprzedać.bo odchodzi za darmo.mamy wspaniały zarząd

@rek, 08.12.2017 22:19:00 - *.centertel.pl

Loczek nie pajacuj.weź się za transfery.a nie siedzisz 24 na tej stronie i dopisujesz komentarze sławiące swój każdy ruch i tej bandy amatorów zarządzającej Legią

@rek, 08.12.2017 22:40:17 - *.dynamic.chello.pl

Siemka brachu... No właśnie - "wynalazki" jednego sezonu... Te Vassiljewy, Czernychy, Wilczki czy inne Paixao'a... Niech się walą... Każdy tak bardzo "palił się" do gry w (L)egii, że aż iskry leciały...;))) (L)egia potrzebuje jakości... (L)egia potrzebuje świeżości... (L)egia potrzebuje polotu w grze... (L)egia potrzebuje też młodości...

By the way - jakiś koleżka podszywa się pode mnie a z kolei inny koleżka myśli, iż ja jestem "loczkiem"... Kuźwa, ale się porobiło... Jaja, jak berety...:))) Pozdro (L)

portowiec, 09.12.2017 00:47:48 - *.centertel.pl

Solidny ligowy kopacz, ale jesli juz brac kogos z jagi, to bralbym wysokiego brodacza.

tekken (L), 09.12.2017 09:37:31 - *.dynamic.chello.pl

@mietek Sheridan jakby był w gazie to rzuciliby zaporową cenę i Legii nie byłoby stać.

Do wszystkich:Piszcie konkretne nazwiska kogo chcecie i uwzględniajcie możliwości finansowe Legii, bo inaczej kupią nam znowu noname i może się w strzeli, a może nie. Takie jest moje zdanie. Jak pół forum będzie chciało zawodnika w zasięgu to może pomoże to wybrać ludziom pracującym w Legii.

Siara, 09.12.2017 12:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Jagielonii to tylko GUILERME , jak już ... Wolaka , Wieteskę , Michalaka i ewentualnie Krystiano Ronaldo mnie tutej dajcie . Tyle .

mietek, 09.12.2017 14:07:15 - *.internetia.net.pl

@ @rek: To znaczy, że poszedłeś w ślady Krzeszcza. On też tu miał swoją podszywkę :))

@tekken (L): Kolego, w to akurat nie wierzę. Rok temu Cypryjczycy pozbywali się go bez specjalnego żalu. Jego wiosenne wejście do ligi można ocenić jako "beginner's luck". A już jesień pokazuje jego prawdziwą wartość - gra praktycznie w tej samej drużynie, przeciwko tym samym rywalom i efekty słabe.

tekken (L), 09.12.2017 14:59:26 - *.dynamic.chello.pl

@mietek dużo zależy od trenera, ustawienia, przygotowania. odszedł Probierz i nie umieją go wykorzystać. Moim zdaniem nadałby się do Legii, silny umie się zastawić, dobry technicznie. Obecnie cierpimy na brak napastników. W tej formacji potrzebna jest rywalizacja. Dlatego jeszcze paru innych wymieniłem powyżej.

Portowiec, 10.12.2017 04:52:03 - *.centertel.pl

Tekken, dobrze sie czujesz?

xD, 22.12.2017 18:23:59 - *.223.ipv4.supernova.orange.pl

Jak mistrz kraju ma budżet 1 mln euro to sobie może kupić, ale jedynie przegląd sportowy na cały rok

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.