Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi
fot. Hagi
Poniedziałek, 9 października 2017 r. godz. 10:30

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

15 października o godz. 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 12. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:





Komentarze: (27)

Legionista, 09.10.2017 10:35:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pełny stadion na Lechie . CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM . Teraz w tym momecie gdzie jest ciężki czas media po nas jada pokażmy ze mamy ich w dupie

L, 09.10.2017 11:00:46 - *.play-internet.pl

Jeśli ktoś ma zamiar nie przyjść na mecz przez słabą grę kopaczy niech odpuści sobie chodzenie na Legie.

olo, 09.10.2017 11:04:55 - *.pl

Szkoda mojej kasy na te leniwe, wyżelowane gwiazdki. Wrócę na trybuny jak zobaczę walkę na boisku i zaangażowanie.

GrubyRYDZ, 09.10.2017 11:28:06 - *.centertel.pl

Tym meczem żegnamy "trenera" Jozaka.
I zastanówmy się wspólnie kto będzie najlepszy na stanowisko trenera Legii ?


Nie widzę niestety na rynku nikogo Ale na pewno drużyny nie można zostawić takiemu nikomu jak Romeo.

Sorry ale ktoś bardzo głupio Mioduskiemu doradzil .

Darek jak to DAREK ...widac że nie czuje sportu. Nie czuje drużyny.


Musimy pomóc Darkowi w w doborze kolejnego szefa więc proszę!!! Rzucamy propozycje !!!

Kto na Trenera Legii ????


e(L)o, 09.10.2017 11:45:54 - *.sieradz.vectranet.pl

Pusty stadion! Nie ma zespołu, a za oglądanie małp w zoo dużo mniej się płaci!

kojot, 09.10.2017 12:59:23 - *.28-151.wind.it

Drogo to co prezentują piłkarzyki powinno być o połowę taniej

kkk, 09.10.2017 14:38:50 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

pusty stadion !!!

Legia⚽️News , 09.10.2017 14:50:05 - *.72


Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów: Za drogie na wyniki,dzieci nie do 8lecz do 13 lat a seniorzy od 50 a nie 60 I pewni jesteśmy Mr M,że stadion bédzie pełny młodych i starszych kibicòw .

Kokos, 09.10.2017 15:34:17 - *.centertel.pl

Chu* z wynikami! Oczekuję walki... a tej nie ma :(

Sivy, 09.10.2017 15:53:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

co z biletami dla tych co byli w białym ?

kryniek76, 09.10.2017 15:59:36 - *.jmdi.pl

co z biletami dla tych co byli w Łajstoku

MKK, 09.10.2017 16:16:45 - *.warszawa.vectranet.pl

A co z darmowymi biletami za Białystok?

@e(L)o i @olo, 09.10.2017 16:18:41 - *.rev.snt.net.pl

wypier....ć z Legii oglądaj sobie LM w TV i nie wpisuj się do naszego forum

do kkk, 09.10.2017 17:00:19 - *.play-internet.pl

Chyba w twoich snach ten pusty stadion.

Witek, 09.10.2017 17:32:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam prośbę niech nie przychodzą kibice sukcesu tylko prawdziwi kibice którzy są z klubem na dobre i na złe Zapraszam wszystkich na stadion

jo, 09.10.2017 18:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@kkk - chyba powinieneś mieć nick ksp...

ostet, 09.10.2017 21:34:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do puki takie drewna jak kucharczyk czy kopczyński będą w Legii to moja noga na Łazienkowskiej nie postanie... Leśny wróć szopen out!

Trwa SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ Z LECHIĄ, 09.10.2017 21:53:14 - *.33

http://legionisci.com/zdjecia2/2016/1464096603.jpg Zapełniamy Ł3 !Pełny!stadion!12sty!Warrior!Leegiiiii!Liczy!sie!Tylko!Zwycièstwo!heej!Leeegiiiooo!

do e(L)o, 09.10.2017 23:26:35 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

ty żałosny widzewski prowokatorze z Sieradza - wypad z naszego forum!!!!

L, 09.10.2017 23:30:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co widze po komentarzach to kibice sukcesu nie idą i bardzo dobrze. Będzie lepsza atmosfera tak jak zawsze kiedy was pajace nie ma. Tak jak wcześniej napisałem odpuście sobie chodzenie na Legie i przerzućcie sie na real albo psg.

Legionista80, 10.10.2017 02:30:26 - *.play-internet.pl

Pusty stadion - te hasla wypisuja zapewne dzieci z bialej bialystok i z krainy bulwy...wracac na swoje wiochy. LEGIA TO MY!!!!

kibic L, 10.10.2017 08:24:15 - *.centertel.pl

Dwa karneciki kupione ! Niech przyjdą tylko fanatycy! A do was pazie: Nie oczekujcie na bilety na Final PP na wiosnę..

Bartoszyce, 10.10.2017 09:27:22 - *.bartnet.pl

Przestańcie bić pianę z tym pustym stadionem. Jesteśmy potrzebni na tym spotkaniu, MY KIBICE !!! Mieszkam 300 km od Wawy i zebrałem 100 kibiców i wybieramy się na 2 autokary. Nie patrzę że wrócę przed 2 w nocy i na 7 do pracy.
Jeżeli macie w sercu L, to się pojawicie. Do zobaczenia na Ł3 bracia!!!

MAGAZYNIER, 10.10.2017 12:09:22 - *.w-b.pl

Tu nie chodzi o to że pusty stadion tylko o to jak dotrzeć do tych grajków,na pewno nie biciem po gębie i opluwaniem jest źle bardzo źle wręcz armagedon ale i z tego da się wyjść PANOWIE KUŹWA DO ROBOTY !!! NO W MORDĘ!!!

brauniarz, 10.10.2017 15:22:15 - *.dynamic.chello.pl

Może ma ktoś karnet i nie będzie na meczu z Lechią i chce przepisać bilet na ten jeden mecz?

Prośba o kontakt.

gości , 11.10.2017 17:01:45 - *.centertel.pl

Niech ktos poda info ze karnety można kupować do niedzieli

O nie!!!, 11.10.2017 19:32:23 - *.centertel.pl

Loczek kasy odemnie nie dostanie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.