Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kibice na meczu Legia Warszawa - Asseco Gdynia - fot. Hugollek / Legionisci.com
Kibice na meczu Legia Warszawa - Asseco Gdynia - fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 7 października 2017 r. godz. 19:47

Koszykówka: Legia Warszawa 76-87 Asseco Gdynia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na Torwarze w obecności ponad 3 tysięcy kibiców z Asseco Gdynia 76-87. Wyniki poszczególnych kwart: 20-23, 19-19, 20-27, 17-18. Więcej informacji o sekcji w dziale Koszykówka
Fotoreportaż z meczu - 50 zdjęć Hugollka







fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com



Komentarze: (39)

Juri, 07.10.2017 20:46:39 - *.centertel.pl

Walczyć,trenować,Warszawa musi Panować!

Piotr , 07.10.2017 21:15:48 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Ilekroć bym nie słyszał hymnu Legii to za każdym razem mam gęsią skórkę. Meeegaaaa klimat!!!

Do Juri,, 07.10.2017 21:15:58 - *.satfilm.com.pl

Wszystko cacy ale w kosza niestety będzie szybki spadek

Mariano, 07.10.2017 21:29:21 - *.dynamic.chello.pl

Kibice super, drużyna trochę słaba oby się utrzymali. Tylko 100% walki.

Do jurii, 07.10.2017 21:58:21 - *.adsl.inetia.pl

Obys nie mial racji..

Martinez, 07.10.2017 22:07:36 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Stary o czym Ty mówisz

Kibol 85, 07.10.2017 22:24:36 - *.dynamic.mm.pl

Może nie wygrali ale serce zostawiają na boisku w przeciwieństwie do naszych kopaczy . Pozdro

Kibic (L), 07.10.2017 22:50:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Tragedia. Chaos, straty i nieskuteczność. Jak tak się gra to trudno wygrywać. I ten Wyka. Grająć w Szkle narobił nam wiele kłopotu, a z Asseco tak samo.

Oprawa///, 07.10.2017 22:52:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Oprawa maeczu gorsza niz na Bemowie, a już nie ma co jej porównywać do tych, które były parę lat wstecz na Torwarze. Czyli taka sama jak gra naszych "tuzów".

Cytuję...., 07.10.2017 23:03:19 - *.static.ip.netia.com.pl

"Odskoszcyli na 10 pktw 3QT i nie pozwolili się dogonić..." Guzik prawda. To nasi będąc nieskutecznymi, chaotycznymi i robiącymi dużo strat dali Asseco PREZEANT w postać ich wygranej.

Uwaga ....., 07.10.2017 23:13:13 - *.static.ip.netia.com.pl

"Mistrzem Polski jest Legia". Fakt. Ale to w piłce nożnej, więc takie przyśpiewki dobre są na Ł3, a nie na Torwarze i Bemowie. Reszta też miała być (oprawa) z wielkim rozmachem. Była, ale bez wielkich fajerwerków. A co miało nie być we wcześniejszych zapowiedziach.

Kajt., 07.10.2017 23:25:57 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Prawie 40 lat temu jeździłem na kosza. Też 1 liga, a w młynie było nas 20-30 osób. Na parkiecie Kwasiborski, Ciak(217 cm)...tyle pamiętam. Porządkowy pan Edek- taki dzisiejszy ochroniarz. Było sympatycznie ale teraz to coś pięknego. Ogólnie zimą fajne mecze. Polonię można było poganiać na ich koszu. Takie treningi przed wiosną. Był też hokej i tu bywało ostro (np. ŁKS).

Toni , 07.10.2017 23:36:53 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jak sie utrzymamy to bedzid git.Na wiecej w tym sezonie bym nie liczyl.Nie tym skladem.

do Kajt ...., 07.10.2017 23:41:53 - *.static.ip.netia.com.pl

No dobrze. Ale weź z drugiej mańki: zauważ, że kiedyś było więcej sekcji w Legii i to sekcji liczących sie w kraju. A teraz ? Mamy kopaczy i koszykarzy o których się słyszy i widzi. I na tym The End. A jak teraz slyszę "CWKS" to mnie śmiech ogarnia. Bo co oni mają wspólnego z wojskiem. Może jakby się ich w kamasze wzięło i wysłało na poligon to może wtedy grali by inaczej i ci kopacze i ci od koszykowki.

Japa, 07.10.2017 23:51:43 - *.centertel.pl

Dyszkę zapłaciłem ale ostatni raz !!! Piątaka jak cus to na następny mogę zaplacic bo inaczej mnie nie zobaczycie !!! Masakra :( pozdro dla tych co przepłacają ... trzy rysie wariatów :)

DO ŻYLETY, 08.10.2017 04:32:20 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

JESTEM DUMNY Z TEGO CO DZIŚ ZROBILIŚCIE. TAKIEGO DOPINGU NIE MA ABSOLUTNIE NIKT W POLSKIEJ KOSZYKÓWCE. JAK NA MECZU PIŁKARSKIM BRAWO!

do DO ŻYLETY, 08.10.2017 08:49:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe czy po następnych meczach będziesz dumny jak 2/3 tych osób co wczoraj była nie przyjdzie.

do żyleta, 08.10.2017 09:47:19 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Niestety nie wróżę naszym koszykarzom dobrze mimo najszczerszych chęci. Mam nadzieję, że złe dobrego początki ale o utrzymanie będzie bardzo ciężko.
Co do dopingu: Myślę że był świetny... ale na Ł3. Do koszykówki to jednak nie to. Każda dyscyplina rządzi się swoimi prawami. W kosza nie prowadzi się dopingu w taki sam sposób jak na piłce. Brakowało gwizdów przy zagraniach przeciwników oraz waparcia przy wolnych.

Tak jak kibice koszykówki muszą się nauczyć dopingu na stadionie tak kibice piłki muszą się nauczyć dopingować na koszu.

@rek, 08.10.2017 10:35:33 - *.dynamic.chello.pl

Generalnie jest coś nie tak z tymi naszymi grami zespołowymi... W piłce nożnej przegrywamy w ekstraklasie i III lidze... W kosza męczymy się lub przegrywamy... W siatkówce II liga i także przegrywamy... Dlaczego..? Pozdro (L)

Phoenix(L)k, 08.10.2017 10:44:20 - *.dynamic.chello.pl

do Uwaga:
2 pytania:
1) Jeśli (odpukać) w tym roku kopacze nie zdobędą tytułu - jak rozumiem cały kolejny sezon będziesz mówił, że nie powinniśmy śpiewać "Mistrzem Polski jest Legia", gdyż to nie jest prawda?
2) Przykro mi, że Sekcyjnym Fanatykom nie udało się spełnić twoich oczekiwań na temat oprawy... może za dwa tygodnie sam pokażesz, jak powinna ona wyglądać?

Oczko, 08.10.2017 10:46:51 - *.centertel.pl

Ostatnie zdjęcie wymiata

grzesiek, 08.10.2017 11:10:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

tylko narzekanie i narzekanie. Popatrzcie na cheerleederki i buźki wam się same uśmiechną...:)

do grzesiek, 08.10.2017 16:50:49 - *.play-internet.pl

Te cheerleederki to chyba jeszcze w takim wieku,ze prokurator by sie tobą zainteresował za zainteresowanie nimi.

UWAGA do Phoenix(L)k, 08.10.2017 17:35:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Ad.1. A śpiewajcie co chcecie, byl na temat i bez CWKS, bo dzisiejsza Legia nie jest już klubem wojskowym.
Ad.2. Albo robic coś jak się o tym wypowiadano wcześniej, albo robić (oprawy0, ale bez pisania jakie to będzie cudo. Te z dawniejszych lat były lepsze i więcej było dzielnic i osiedli na Torwarze. Nawet te z OSiR Bemowo były lepsze. Może się to porawi. Zobaczę następnym razem. I to nie jest krytyka tylko uwaga.

Kibic (L), 08.10.2017 18:12:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Może wyczerpali nasi pasmo porażek. Niby w każdym meczu wyrównane QT-y, ale koniec zwykle taki sam-porażka.

Do uwagi, 08.10.2017 20:43:44 - *.s126.sekocin.pl

Uwaga, powiedz gdzie miałeś napisane i kiedy się dowiedziałeś że będzie oprawa? Sam się do roboty lepiej weź

Phoenix(L)k, 08.10.2017 21:07:18 - *.dynamic.chello.pl

1) Zieloni Kanonierzy... kojarzysz taką nazwę? Niech zgadnę - wzięła się ona stąd, że obecna sekcja koszykówki jest prowadzona przez kibiców Arsenalu...

No bo przecież nie z historii, no nie? Zapomnijmy o niej, bo obecna Legia nie ma z tamtą nic wspólnego...

2) Mnie taka oprawa się podobała. Czasami prostota wygrywa z udziwnianiem na siłę

do .s126.sekocin.pl-odpowiadaWAGA, 09.10.2017 07:24:33 - *.com.pl

Ty chyba nie byłeś na ostatnich meczach na OSiR Bemowo. Tam to były oprawy. Teraz też była, ale jej było daleko do tamtych.

c.d. odpowiedzi........., 09.10.2017 08:29:02 - *.com.pl

Przeczytaj to co jest pod tym tematem napisane. Chodzi o temat poprzedzający bieżący temat.

FOREVER LEGIA, 09.10.2017 08:43:45 - *.play-internet.pl

Uwaga-Gaz Wyb.

Ha, ha, ..., ha., 09.10.2017 08:52:11 - *.com.pl

Wcześniejsi "Zieloni kanonierzy" mają tyle wspólnego z teraźniejszością drużyną koszykówki, co CWKS Legia z dzisiejszymi kopaczami. Czyli tak naprawdę n i c.

Phoenix(L)k, 09.10.2017 09:54:50 - *.dynamic.chello.pl

do Ha, ha, ..., ha.:

innymi słowy - koszykarze nie mają żadnego tytułu mistrzowskiego, a piłkarze tytułów mają o kilka mniej - dobrze rozumiem? Skoro nie mają nic wspólnego... to rzeczywiście nic...

Capital, 09.10.2017 14:30:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zagrali dwa mecze, sporo zawodników przyszło, kilku bardzo niedawno. Może dajmy im czas potrenonowac ze sobą i zagrać jeszcze kilka spotkań. Na efekty czasem trzeba poczekać, a liczy się miejsce w tabeli na wiosnę a nie po dwóch spotkaniach.

Do do Grzesiek:
Raczej już prokuratur nie wchodzi, bo raczej nikt nie dziara dzieci przed 16, już nie wspominając o pełnoletności.

After spacer, 10.10.2017 01:04:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Ha, ha, ..., ha. : nie bądż gamoniem , nawet jeśli masz na myśli aktualny poziom , to i tak nie gadaj bzdur . My to dalej my , n i c się nie zmienia . Jak wstajesz rano z łóżka to jesteś kimś innym niż wczoraj wieczorem ? No widzisz . C W CWK CWKS LEGIA !!! Zieloni kanonierzy do boju ! (L)

do Capital..., 10.10.2017 07:31:48 - *.com.pl

To po co były sparingi ? Poza tym oni tylko trenują i grają. To przecież nie amatorzy, którzy pracują i później zajmują się dodatkowo grą.

Odp. do After spacer, 10.10.2017 07:47:47 - *.com.pl

Niestety. TYLKO nazwa pozostała, bo umiejętności są mierne. Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy, a nie ślepo wmawiać sobie to i owo. Kibicuję Legii, ale do fanatyka mi daleko, więc piszę o tym co widzę.

do Phoenix(L)k......od ha, ha, ...ha, 10.10.2017 12:49:22 - *.com.pl

Odpowiem tak: "Zieloni kanonierzy" to przeszłość, a CWKS to stara nazwa nie mająca nic wspólnego z dzisiejszą Legią. Czy Legia nadal jet klubem wojskowym ? Tak, czy nie ? I o to mi chodzi.

Phoenix(L)k, 10.10.2017 17:34:17 - *.dynamic.chello.pl

Do ha, ha, ...ha

Legia nie jest klubem wojskowym.
Teraz ty odpowiedz. Jeśli tak bardzo chcesz zapomnieć o tym, że takim klubem byliśmy - o ile tytułów mniej mają nasze sekcje? Jeśli zapominamy o tamtej części historii, to zapominamy także o tytułach, no nie? W końcu - skoro nie jesteśmy klubem wojskowym, to czemu przyznajemy się do tytułów przez klub wojskowy zdobytych?

odp. do Phoenikx(L)k od ha, ha, ...,ha, 11.10.2017 07:37:25 - *.com.pl

Legia jest w dalszym ciągu Legią. Ale ..... bez CWKS. I tylko o to mi chodziło. Nie wiem ile masz lat, ale lata '60 i '70 to były lata apogeum CWKS Legii w piłce nożnej, koszykówce, ciężarach i nawet w boksie. To tak ogólnie nie rozdrabniając się na ilość tytułów w danych sekcjach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.