Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Piątek, 11 sierpnia 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Legia - Piast Gliwice

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 20:30 Legia Warszawa rozpocznie walkę o kolejne ligowe punkty w sezonie. Rywalem zespołu Jacka Magiery będzie Piast Gliwice, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Łazienkowskiej 3!




Komentarze: (24)

Kris, 11.08.2017 19:21:19 - *.centertel.pl

guilerme na lewej obronie? Czukwu w ataku? Znowu Hamalainen? A gdzie zbawca z Juve Pasquato? Nawet na lawe się nie łapie? Aaa super transfer sadiku za grube miliony? Eur też nie przygotowany? Miota się Pan JM. A gdzie Kopczyński kapitan? Pewnie oszczędzamy na szeryfa ze względu na pogodę..

Legionista, 11.08.2017 19:22:46 - *.226

Dosyć ofensywne ustawienie ;D Mądry pomysł z hlouskiem - Powinien dostać odpoczynek i dostaje :D Ogólnie bardzo mądra 11nastka i idziemy po 3 pkt!! Mam nadzieje że berto dostanie szanse na ostatnie 20 min.

Cch, 11.08.2017 19:23:51 - *.dynamic.mm.pl

a pasquato zyje?

wwwojtecky (L), 11.08.2017 19:27:08 - *.play-internet.pl

Tylko zwycięstwo!

FC, 11.08.2017 19:27:52 - *.play-internet.pl

Chukwu odpali!!!!!!!

Maly, 11.08.2017 19:35:20 - *.dip0.t-ipconnect.de

Magiera wierzylem Tobie do dzis ale jak znow to grajki spie...rdola to WON. Po co te kombinowanie tym skladem ciagle? Gdzie sadiku? Guilherme sie marnuje jako lewy obronca. Nowy spo pasqato gdzie? Hama na druga polowe, szymanski zasluguje zagrac od poczatku. Tak to oni nigdy sie nie zgraja bo na LE napewno slynne "rotacje" znow beda. Zenada. No ale... do boju Legio!!!!

?, 11.08.2017 19:53:14 - *.internetia.net.pl

KTOŚ TU CHYBA KŁAMIE - LEŚNY WBIJAŁ , ŻE LEGIA TO NAJBOGATSZY KLUB W POLCE - MIODUSKI - NIE KUPIŁ NIKOGO BARDZO DROGIEGO A SPRZEDAŁ TROCHĘ - I MÓWI , ŻE LEGIA MA DŁUGI - TO GDZIEŚ TU CHYBA KTOŚ TROCHĘ NAGINAŁ SIĘ Z PRAWDĄ .

grzesiek, 11.08.2017 19:55:21 - *.centertel.pl

Moim zdaniem magik w koncu wybral dobrych pilkarzy. Lepiej pozno niz wcale.

Krzeszczu, 11.08.2017 20:33:55 - *.cust.bredband2.com

Tak sie wszyscy jarali 8 asystami Pasquato a jego Tragic nawet na lawce nie posadzil.
Nota bene powiedzial niedawno w wywiadzie ze potrzebny kreatywny ofensywny pomocnik.
Czyli wloch juz skreslony i kolejny transfer w kibel.
Albaniec, mowilem ze to pomylka a nie transfer (nota bene DM powiedzial ze to najdrozszy transfer w historii Legii) ktorym tez tak wielu sie jaralo bo ach, och, strzelil jednego gola na Euro, juz na lawce. I tak bedzie.

A zaden z Zewlakow za to kryminalne marnotractwo nie odpowiada.
Trickovski, Alexandrow, Langil, Vranjes, Dyego, Necid(?), Dr Alban...

Rece opadaja....

Kipkorir, 11.08.2017 20:36:42 - *.dynamic.chello.pl

A ten zaś rotuje składem. Gui na lewej obronie - to woła o pomstę do nieba!

Kibic L, 11.08.2017 20:45:11 - *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie jest źle, wreszcie nie gra ten drewniany Kopczyński więc są szanse na remis bo przy tym trenerze o zwycięstwa będzie coraz trudniej.

Staff, 11.08.2017 20:56:40 - *.timplus.net

Ja to się zastanawiam czy istnieje skład, przy którym płaczki by nie jechały z jęczeniem od razu

Smigol, 11.08.2017 21:11:47 - *.play-internet.pl

Chukwu.....powinem otrzymywać zasiłek dla bezrobotnych z taką gra!!! On nie potrafi celnie odegrać piłki rzuconej z autu....kto go tu ściągnął!

jimek, 11.08.2017 21:12:51 - *.adsl.inetia.pl

Chukwu to jakiś żart

LW , 11.08.2017 21:33:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pasquato i Sadiku to gdzie sa ? LEGIA !!!

LW , 11.08.2017 21:35:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO gramy mecz a nie sparing ! LEGIA !!!

Hiszpan, 11.08.2017 21:35:58 - *.88

O ja Hildeberto na żywo jest jeszcze grubszy. 90 wnosi na wagę jak nic.

Kipkorir, 11.08.2017 21:58:33 - *.dynamic.chello.pl

Z minuty na minutę coraz gorzej. Pozostaje tylko czekać czy wybronią czy wpadnie szmata.

Hiszpan, 11.08.2017 22:05:35 - *.88

O zesz Tragic broni wyniki.

Legionista, 11.08.2017 22:18:17 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl


Jakos przy 3 bramce cos ucichly te placzki... Dajmy im grac. Zaczyna to wygladac coraz lepiej. Zgraja sie chlopaki i zaczniemy wygrywac regularnie!

Sylvazdan, 11.08.2017 22:22:16 - *.play-internet.pl

Hej wszystkim
Ja trochę zmieniam temat. Mam pytanie, czy był by ktoś chętny skorzystać z darmowego wejścia zemną (jako opiekun) na czwartkowy mecz Legii z Szerifem? Na Legii byłem dopiero 2 razy (w październiku zeszłego roku spełniłem swoje marzenie będąc po raz pierwszy na stadionie Legii), a odległość 200 km od sto(L)icy mnie nie przeraża. Czekam na Wasze zgłoszenia. Gdyby ktoś był zainteresowany to potrzebny będzie nr karty kibica lub PESEL, który muszę podać do zaksięgowania biletu.
Pozdrawiam

mcandi, 11.08.2017 22:30:34 - *.play-internet.pl

Nie wierzę że to dzieje , to co grają mimo wszystko to żenada może Miodek ma na celowniku Nawałę to gra Legii się poprawi. Mimo wygranej skład taki dziwny jak gra .

pozamiatał, 11.08.2017 22:47:03 - *.adsl.inetia.pl

Michał KUNG-FU PANDA Pazdan i tyle w tym temacie

tomiacab do krzeszczu, 12.08.2017 00:04:56 - *.18-2.cable.virginm.net

co ty chłopie tu wypisujesz. Albaniec to jest najlepszy transfer tej rundy. On i Mąka. Tyle ze Mąka dopiero dziś

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.