Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 10 sierpnia 2017 r. godz. 11:20

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Sheriffem Tiraspol

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17 sierpnia o godzinie 20:45 Legia Warszawa rozegra mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy z Sheriffem Tiraspol. Rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. .

UWAGA! Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2017/18, wchodzą na mecz z Sheriffem Tiraspol na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej, na Wyspie Legii w M1 w Markach lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:




Komentarze: (22)

cwks, 10.08.2017 11:52:10 - *.itsa.net.pl

Wszyscy na mecz! Wsparcie dopingiem będzie potrzebne.

Koza, 10.08.2017 13:06:22 - *.dynamic.chello.pl



forma formą nie zawsze idzie jak byśmy sobie życzyli ale ceny na takiego rywala to chyba jakiś żart!

R, 10.08.2017 13:16:18 - *.play-internet.pl

A może piłkarze za swoją marną postawę zafunduja kibicom bilety ?? Na sektory czerwony bilety po 90 zł .. Żarty sobie robią. Ogólnie bilety za drogie są. Zastanawia mnie jedno dlaczego na mecze przychodzi tylko maks 25 tys kibiców albo i mniej? ? Ja jestem na każdym meczu i jest bardzo dużo wolnych miejsc. Cienko to wygląda jeśli chodzi o frekwencję.

Maciek, 10.08.2017 13:38:43 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

ceny zabójcze jak na tak na taką ''potęgę''.... i ''super formę'' Legii....

drogo, 10.08.2017 13:41:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

czemu drożej niż na Astane ? przecież 13k to max co przyjdzie ?

drożej, 10.08.2017 13:46:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ceny jak za grupę ,czyzby nie wierzyli w awans :p 90 zl za szeryfa , lekka przesada

pele, 10.08.2017 14:00:43 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za ten blamaz z astana i Nieciecza to powinni kibiców wpuszczać za darmo .90 zl to jakaś paranoja!!

FOREVER LEGIA, 10.08.2017 15:02:11 - *.play-internet.pl

50 zeta najtanszy bilet-nie dajmy sie d...c.

marcelinho, 10.08.2017 15:31:54 - *.centertel.pl

Ha nie chodzi o ceny bo ta runda eliminacji i Mistrz Polski .
Ale.. k.wa .jaki stosunek gry do kwoty i przeciwnik .ile ludzi nie pójdzie bo nie chce już pić więcej żeby wytrzymać

do R, 10.08.2017 15:42:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

25k kibiców to Ci przyjdzie pare razy w sezonie, tak to frekwencja sięga max do 20k

@rek, 10.08.2017 16:20:50 - *.dynamic.chello.pl

Jak podali na Twitterze 3 godz. temu..:
"15 tys. zajętych miejsc na mecz #LEGPIA oraz 6 tys. na #LEGSHE (sprzedaż zamknięta)"... Hmmm, póki co to szału nie ma... Pozdro (L)

As, 10.08.2017 16:24:00 - *.dynamic.chello.pl


JAK WAŻNA DLA KIBICA JEST CENA BILETU NAJDOBITNIEJ POKAZAŁ MECZ O SUPERPUCHAR Z ARKĄ
BILETY BYŁY TANIE I MIMO ŻE TO PIETRUSZKOWY PUCHAR I SEZON WAKACYJNY STADION SIĘ PRAWIE NA FULL.....

...no ale wtedy organizatorem był PZPN więc było tanio.

Na Sherifa nie idę bo najzwyczajniej za drogo..
i mówcie co chcecie.

., 10.08.2017 16:55:15 - *.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

IV runda el.LM 2016 Legia - Dundalk 28zł
IV runda el.Le 2017 Legia - Sheriff 25zł

R, 10.08.2017 17:44:45 - *.play-internet.pl

Masz racje kolego trochę mnie fantazja poniosła z tą 25 tysięczną frekwencją. Mimo wszystko uważam, że bilety za drogie ale to tylko moje zdanie.

Siwy, 10.08.2017 18:55:40 - *.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda kasy,moze Magiera zasponsoruje....

Lipa panie lipa , 10.08.2017 22:27:04 - *.200.ipv4.supernova.orange.pl

Bawcie sie sami za taka Padake nie zapłacę nawet złamanego grosza chyba ze mnie zaprosicie na koszt kudłatego

Do redkcji, 10.08.2017 22:50:11 - *.26

W jaki sposób mogę wejść z 7 letnim dzieckiem za darmo żeby miał on swoje miejsce siedzące obok mojego. Zawsze muszę go sadzać- stać na swoim miejscu . Jest info dzieci do kat 8 za darmo , ale jak zaznaczyć to w systemie biletowym ? Zazwyczaj siadam na trybunie wschodniej gdyż rodzinny mi z pewnych względów nie odpowiada.

Stefciu do do redakcji, 11.08.2017 08:46:54 - *.centertel.pl

Schowaj go do kapelusza i wejdź na żyletę tam nie ma przypisanych miejsc siedzących i rozkoszuj sie wolnymi krzeselkami ...

L87, 13.08.2017 16:20:00 - *.play-internet.pl

To "wkłady" powinny płacić ludziom za to ze chcą na nich patrzeć,dzięki...

Finansowe Wiersze, 14.08.2017 15:03:26 - *.9.245.33

Co ja widze w systemie 3 dni przed meczem estadio WP prawie cale na zielono sie swieci...ok 40% poszlo...
Wszyscy na wakacjach?!

wszyscy na mecz ! , 14.08.2017 16:35:59 - *.static.chello.pl

redakcji zróbcie taka mobilizacje jak przed Astaną :) napisze parę ładnych słów !

Thx do lipa, 16.08.2017 15:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze możesz jeździć do Dortmundu. Padaka? Spójrz w tabelę . Jest jak " karuzela " co kolejka to lider. Leeds United miało swoje 5 minut , a teraz

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.