Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 2 sierpnia 2017 r. godz. 21:15

1944 - powstańcza oprawa na Żylecie! (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przepiękną oprawę zaprezentowali na początku spotkania fani zgromadzeni na Żylecie podczas meczu Legii z Astaną. Zapraszamy do obejrzenia filmu z kartoniadą, ogromną sektrówką, transparentem i 4 zwrotkami hymnu Polski, który odśpiewał stadion.






Komentarze: (57)

Hector, 02.08.2017 21:23:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Łza się kręci...brawo Pamiętamy!

Krzeszczu, 02.08.2017 21:29:36 - *.cust.bredband2.com

Bez watpienia i cienia watpliwosci jedna z najokazalszych i imponujacych a za razem wzruszajacych opraw jakie mialy mozliwosc i zaszczyt ogladac moje piekne oczy.
Szacunek i czapki z glow!

A tak na marginesie to podajcie jakies konto to chetnie od teraz sie przyloze finansowo na nastepne oprawy.

Prosty kibic , 02.08.2017 21:43:06 - *.centertel.pl

Super oprawa

pytanie, 02.08.2017 21:45:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu niemiec nie ma głowy?

PGL, 02.08.2017 21:48:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niemcom dupę ściśnie w Komisji Jewropejskiej

JoKer, 02.08.2017 21:51:00 - *.4-2.cable.virginm.net

P R Z E P I Ę K N A O P R A W A !!!!
Bohaterom Cześć i Chwała !!!

Wwo, 02.08.2017 21:56:13 - *.play-internet.pl

Co jestvnapusane na transparencie ? Ktoś przetlumaczy ?

Krzeszczu, 02.08.2017 22:03:56 - *.cust.bredband2.com

Bez watpienia i cienia watpliwosci jedna z najokazalszych i imponujacych a za razem wzruszajacych opraw jakie mialy mozliwosc i zaszczyt ogladac moje piekne oczy.
Szacunek i czapki z glow!

A tak na marginesie to podajcie jakies konto to chetnie od teraz sie przyloze finansowo na nastepne oprawy.

robochłop, 02.08.2017 22:06:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ciężko będzie to przebić kiedykolwiek...i komukolwiek...chodzi o wymowę oczywiście...niskie ukłony dla NS...

M4, 02.08.2017 22:14:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szacun, piwo pij Niemca bij

Krzeszczu, 02.08.2017 22:23:13 - *.cust.bredband2.com

@ Wwo: " w czasie Powstania Warszawskiego niemcy zamordowali 160.000 osob. Tysiacami nich byly dzieci"

zabol, 02.08.2017 23:00:31 - *.eimperium.pl

POzamiatane na długie lata....szacun

Artec, 02.08.2017 23:01:54 - *.centertel.pl

Oprawa zawodowa ale czy zamiast słowa niemcy nie można było umiescić hitlerowcy?

@Krzeszczu, 02.08.2017 23:03:01 - *.centertel.pl

Chyba 180.000

Pyra, 02.08.2017 23:04:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Cudowna. Szacun. Powodzenia w następnych meczach.
Bez napinki.

Pako, 02.08.2017 23:14:13 - *.dynamic.chello.pl

Dawac koszulki z nadrukiem oprawy

(L)odz, 02.08.2017 23:15:22 - *.toya.net.pl

Szacunek za oprawę ,brawo, samo sedno zostało ujęte.

ding, 02.08.2017 23:24:54 - *.dynamic.chello.pl

1. Dlaczego postać w mundurze Wehrmachtu nie ma paska z klamrą, na której napisano "Gott mit uns"?
2. Zabijali nie tylko Niemcy. Bardzo dużo morderstw popełniła zdradziecka RONA, a także Litwini, Ukraińcy, Łotysze, Węgrzy.

Hugo, 02.08.2017 23:26:42 - *.red.212.procono.es

Oprawa wzruszająca i prowokująca do refleksji, mimo że nikt z obecnych na stadionie tych czasow nie pamięta i się z tymi wydarzeniami nie identyfikuje emocjonalnie, natomiast jako przekaz podprogowy przed ważnym meczem wybór fatalny.

Krzeszczu, 02.08.2017 23:42:01 - *.cust.bredband2.com

@ powyrzej: na transparencie jest 160.000 wiec tak podalem.

@Artec, 02.08.2017 23:43:28 - *.play-internet.pl

Nie bądź taki poprawny POlitycznie !!!
Hitlerowcy byli niemcami !!!

Tad, 02.08.2017 23:44:02 - *.play-internet.pl

@Artec - nie można bo nie ma takiego narodu "hitlerowcy". To byli niemcy!!!

HELA , 02.08.2017 23:45:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niemiec nie ma głowy bo stadion się skończył ;)

(L), 02.08.2017 23:51:38 - *.dynamic.chello.pl

@ Pyra
Dzięki i jutro pożegnajcie Utrecht.

@Artec, 02.08.2017 23:53:15 - *.play-internet.pl

Nie bądź taki poprawny POlitycznie !!!
Hitlerowcy byli niemcami !!!180 szacowana liczba ofiar 18 tyś powstańców Ci zginęli w walce mowa jest o wymordowanych !!!!

kizior, 02.08.2017 23:56:49 - *.dynamic.chello.pl

do artec nie nie mozna bylo.ojej nie placz.

rozbawiony, 03.08.2017 00:06:35 - *.centertel.pl

do artec : a po jakiemu mówili oprawcy ? po hitlerowsku?

Krzeszczu, 03.08.2017 00:16:55 - *.cust.bredband2.com

@ @Krzeszczu, 02.08.2017 23:03:01 - *.centertel.pl:
Jest na transparencie 160.000?
To tak podalem.

Do artec, 03.08.2017 00:19:09 - *.play-internet.pl

A hitlerowcy kim byli? Mieszkancami Wysp Zielonego Przylądka? Eskimosami? Kosmitami?

Rychu, 03.08.2017 00:20:03 - *.centertel.pl

Szczena opadła i łza się w oku zakręciła. Brawo NS!

Magda, 03.08.2017 00:26:45 - *.play-internet.pl

Najpiękniejsza,konkretna,dosadna oprawa jaka widziałam-pójdzie w Świat !!!! Jesteście najlepsi NS!!!

Pol, 03.08.2017 00:53:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem kibicem Widzewa ale muszę złożyć Wam szacunek za to że potrafiliście w prostych słowach i obrazie przdkazać światu to czego nie potrafią zrobić ci którzy powinni to robić z urzędu SZACUN

zachodniopomorskie, 03.08.2017 01:02:07 - *.warszawa.vectranet.pl

ja już w domu ( tzn w Warszawie ale od 29.07 do 05.08 to mój dom). tydzień w Stolicy. dwa mecze Legii. szkoda że bez awansu do rundy 4. 1 sierpień godzina W na żywo na Dmowskiego :) Może za rok też się uda. Pozdrowienia Legioniści

echo już się odbija;), 03.08.2017 04:02:57 - *.dynamic.chello.pl

Jedno jest pewne - kolejna zbiórka na oprawę będzie rekordowa;)

Poczytałem trochę net i odzew w świecie już w nocy jest duży, np:
http://sport.bild.de/fussball/champions-league-qualifikation/ma8435808/legia-warschau_fk-astana/liveticker/

http://www.dailyrecord.co.uk/sport/football/football-news/legia-warsaw-fans-unveil-striking-10920110

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4755422/Legia-Warsaw-fans-display-provocative-banner.html

http://www.soccernews.nl/news/398713/WTF!_Legia-fans_komen_met_BIZAR_oorlog-spandoek

a najlepsze oburzenie foxdojcza:
https://twitter.com/lis_tomasz?lang=pl

Adzix, 03.08.2017 07:28:37 - *.icpnet.pl

Wielki szacun. Cos pieknego. Kibic Lecha.

Kibic (L), 03.08.2017 07:46:55 - *.com.pl

WSTRZĄSAJĄCA umysły ludzi sektorówka.

Lechita, 03.08.2017 08:05:48 - *.eaw.com.pl

Szacun za oprawę! Najlepsza jaką widziałem! Pozdro z Poznania ;). Tomasz Lis już ujada. Brawo KIBOLE!

boodec, 03.08.2017 08:52:22 - *.85

Szacunek i Wielkie Podziękowania !!! Cała Polska jest Wdzięczna i Dumna !!!

Kibol z Poznania, 03.08.2017 09:03:18 - *.icpnet.pl

Piękna oprawa i przekaz - prawda historyczna, która idzie w świat. Jestem pod wielkim wrażeniem. Tak na marginesie wiedziałem, że oprawa będzie związana z Powstaniem Warszawskim ale nie spodziewałem się tego co zobaczyłem, wbiło mnie to w fotel i łzy stanęły mi w oczach. Jeszcze raz gratulacje i pełen szacun.

do ding piotrek_easy, 03.08.2017 09:20:41 - *.158

ad. 1. pewnie nie ma takiego napisu bo nie przyszedłeś i nie domalowałeś, następnym razem dołącz do Chłopaków zamiast teraz czepiać się ze nie ma napisu
ad 2. jak już przyjdziesz domalować szczegóły z pkt 1 to dodaj te całą zgraje do sektorowki która zjeżdza z dachu i ma być wyraźna z oczywistym przekazem

fantom, 03.08.2017 09:24:16 - *.dynamic.chello.pl

dziekuje za te oprawe. wazny komentarz.

Jakub, 03.08.2017 09:36:24 - *.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To co przeżyliśmy wczoraj na stadionie- bezcenne. Dzięki NS

do PGL, 03.08.2017 09:49:23 - *.bnpparibas.pl

Nic Niemcom nie ściśnie, dla nich wojna to przeszłość.
To tylko "nasze" życzenia by dać im popalić, ale oni mają to gdzieś. Zresztą trudno by wnuki odpowiadały za czyny swoich dziadków.

Ona, 03.08.2017 09:57:29 - *.adsl.inetia.pl

Jestem wzruszona i szczęśliwa!
Coś pięknego! Prawdziwie i szczerze!
I tak trzymać!
Pozdrowienia dla kibiców, dla niektórych jesteście solą w oku, ale nie ma się co martwić tylko dalej konsekwentnie robić swoje!!

Wojtas, 03.08.2017 10:23:40 - *.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brak mi słów zeby opisać piękno tej oprawy. Łzy się cisną do oczu. Cześć i chwała Bohaterom

lendzian, 03.08.2017 10:32:32 - *.play-internet.pl

Mistrzostwo świata w oprawie! Od lat nie mamy konkurencji,szacun NS.

Joanna , 03.08.2017 15:24:36 - *.grupazpr.pl

Oglądając wzruszyłam się, łzy mi leciały po policzkach.... Bardzo Wam dziękuję ! Jak podacie konto to dorzucę się do przyszłych opraw. pozdrowienia z Gdańska ( kibicuje Lechii Gdańsk :-))))

Kibic (L), 03.08.2017 16:58:14 - *.centertel.pl

Szkoda,że legoniści nie dostosowali się do oprawy.

Andrzej, 03.08.2017 17:09:17 - *.promax.media.pl

Ja Poznaniak chylę czoła za oprawę na meczu z Astaną. Dziękuję za przypomnienie Polakom i Europie, kto był katem, a kto Ofiarą. Chwała Bohaterom. Niech nas łączy Wolność i Patriotyzm.
ps. Myślę, że kibice Lecha chętnie będą zbierać kasę, aby wspólnie zapłacić karę nałożoną przez UEFA.

Zlb , 03.08.2017 20:11:41 - *.centertel.pl

NieSamowite!!!!!

Zlb , 03.08.2017 20:18:34 - *.centertel.pl

Jestem kibicem Legii 100 lat, ale to co pokazalismy z Astana!!!! Ludzie to w Świat poszło, cos pięknego!!!!

lodzianin10, 03.08.2017 22:57:37 - *.agg2.dyx.chf-qkr.eircom.net

za wczorajsza oprawe wielki szacun od kibica Widzewa!! Info jakie poszlo w swiat jest bezcenne!!

Kibic (L), 04.08.2017 13:45:48 - *.com.pl

Ale żeście dołożyli do ognia !!!!!!!! Teraz niektórzy ujadają.

corsa, 04.08.2017 23:34:47 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za oprawę.
Brawo za pamięć historyczną i postawę patriotyczną

Misiek, 06.08.2017 13:08:54 - *.centertel.pl

Ta oprawa to mistrzostwo świata.
Brawo!!!

Misiek, 06.08.2017 13:09:25 - *.centertel.pl

Ta oprawa to mistrzostwo świata.
Brawo!!!

Elena, 06.08.2017 20:18:17 - *.ingram.com.pl

Chylę czoło.To majstersztyk.Tak trzymajcie młodzi
patrioci.'Jeszcze Polska nie zginęła........i nie zginie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.