Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W ten sposób Armando Sadiku zdobył pierwszego gola w barwach Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
W ten sposób Armando Sadiku zdobył pierwszego gola w barwach Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 15 lipca 2017 r. godz. 23:12

Gol w debiucie Sadiku

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Górnikiem Zabrze w barwach Legii Warszawa zadebiutował Armando Sadiku. Albańczyk pojawił się na boisku w przerwie spotkania, kiedy zmienił Michała Kopczyńskiego. Napastnik był aktywny w ofensywnie i kilkukrotnie popisał się dobrymi zagraniami. W 80. minucie wykończył świetne dogranie od Dominika Nagy'a i mocnym strzałem zdobył pierwszego gola dla swojego klubu.

fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (35)

@rek, 15.07.2017 23:15:13 - *.dynamic.chello.pl

Mówiłem, iż będą z niego ludzie... Ale co z tego, jeśli po kilku tygodniach okaże się, iż nie ma z kim poklepać piłki... Tak czy siak: brawo Armando i tak 3-maj... Pozdro (L)

d2b90, 15.07.2017 23:17:48 - *.dynamic.chello.pl

Pierwszy mecz i już wg. mnie wywalczył sobie pozycję zamiast Kopczyńskiego

Terry, 15.07.2017 23:47:22 - *.centertel.pl

@d2b90
A może za Arka Malarza??? Wpadłeś tu na chwilę z forum "Plotek"???

robochłop, 15.07.2017 23:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

piękna bramka...widać że ma to coś...nie kombinuje tylko jak ma szansę to strzela...oddał też grozny strzał z ok 20 metrów i widać że kopyto ma...tylko trzeba mu dogrywać dobre piłki , a obecnie tylko Nagy to robi...będzie z niego pociecha...następny mecz powinien zacząć w podstawie...ciekawe jak potoczyłby się dzisiejszy mecz gdyby zagrał od początku , i to on dostał te dwie piłki a nie Hama...

Arek, 16.07.2017 00:09:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre wejście. Będą z niego ludzie. Tylko żeby jeszcze miał mu kto dogrywać, bo je...cie ma. Wydaje się, że mamy napastnika. Oby tak dalej!

Legia i tylko legia, 16.07.2017 00:17:01 - *.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niby Ok, niby nie. Legia na tle innych w lidze powinna brylować. Od 3 lat tego nie widać. . Podstawa, to nie schodzić poniżej pewnego poziomu.
Chcę żeby moja ukochana Legia, nie dawała satysfakcji innym tak często jak ostatnio. Jestem na każdym meczu, czy to ekstra, czy puchar. Legia ma kreować i strzelać.

coulibaly, 16.07.2017 00:19:10 - *.centertel.pl

Z Nagyego bedzie pociecha oczywiscie tylko przez rok bo po koncu sezonu zakomunikuje naszemu bezjajecznemu prezesikowi ze odchodzi do Grecji za 20 piłek albo 10 kilo kielbasy. Nawet jakby byl wart 10 mln euro to bezjajeczny odda go za grosze.

olew, 16.07.2017 00:28:51 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podoba mi się , dziwne dlaczego nie grał od początku. chyba nie mamy trenera.

Cult⚽️Legia, 16.07.2017 00:40:26 - *.244

✨⚽️✨Bravo!Napadzior!

antyk , 16.07.2017 00:41:52 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

jedyny mały plusik tego żenującego spektaklu

x, 16.07.2017 00:51:51 - *.play-internet.pl

Kopczyński, kiedy rok szkolny się zaczyna ? dawaj za kownackim bo czas nagli, menago musi zarobić !!

123, 16.07.2017 01:12:15 - *.dynamic.chello.pl

Górnik spuchł w 80 minucie

antyk do coulibaly, 16.07.2017 01:21:01 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

no to jest dziwne że takie kluby nawet z końca serbskiej czy chorwackiej tabeli potrafią swoich grajków po 10mln euro sprzedawać a my takiego odide oddajemy prawie za darmo albo mamy ch.jowych promotorów i negocjatorów albo jesteśmy debilami po prostu

@ coulibaly, 16.07.2017 01:25:56 - *.centertel.pl

Ale z ciebie gamoń. Znawca biznesu zza kompa na raty od mamy

, 16.07.2017 01:31:37 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jak ktos jest dobry to wchodzi i strzela.A jak jest ogor jak Chukwu to sie czeka pol roku by oddal jeden celny strzal na bramke.

eLka, 16.07.2017 02:01:38 - *.play-internet.pl

Oby więcej, Gratulacje!

jarfer, 16.07.2017 02:08:27 - *.play-internet.pl

Panowie, nie ma sie co denerwowac. Przegrana taka jak ta tylko wychodzi na dobre. Myslicze, ze Miodek nie wezmie trenera na dywanik? Czy to nie kibice po ogloszeniu skladu pytali co robi tam Kopczynski I Swoch, H ama? Trener juz nie powtorzy tego bledu. Cieszy mnie fakt, ze z dobrej strony pokazal sie nowy nabytek. Poza tym, transfery sa dobre. Bedziemy mieli 3 nowych zawodnikow w pierszym skladzie. Fakt, ze stracilismy Vadisa, Radovica (raczej juz nie wroci do formy). Ale bedzie dobrze.

O P T Y K , 16.07.2017 02:14:20 - *.play-internet.pl

Był bym skłonny zasponsorować J.M. OKULARY ALE to raczej nic nie da bo JA widzę że PROMOCJA I PSEUDO REKLAMA swojego pupilka ,KOPY' TRWA I RACZEJ BĘDZIE !!! NASZ KLUB Z TAKIM NAAAJWIĘKSZYM BUD ŻETEM POWINIEN ROBIĆ 2-3 WZMOCNIENIA,DOBRE ,PRZEMYŚLANE!!! I STARCZY ! I WALEC JEDZIE DALEJ !!! A MY GRAMY PANEM DREWNALDHO-KOPĄ ,

@terry, 16.07.2017 06:14:24 - *.dynamic.chello.pl

Za Arka też by się ktoś przydał

Rrr, 16.07.2017 08:32:24 - *.centertel.pl

W następnym meczu koniecznie Kopczyński musi być kapitanem. Poza tym na następny mecz oprócz Kopczyńskiego, Brozia, Szwocha, trzeba dołączyć do składu Maslowskiego, Mateusza Zyro i innych mlodych wilków. Oni na pewno się zgraja i wejdą do Ligi Mistrzów oraz bez problemów zdobędą kolejne Mistrzostwo Polski. Panie Jacku liczę na Pana. Dzięki też za Zabrze. Nabralismy więcej doświadczenia oraz zebraliśmy lekcję, którą wykorzystamy w przyszłości.:-)

jdjshd, 16.07.2017 08:39:19 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Magiera w tygodniu mówi że gość nie ma zaległości i że może grać a ten go nie daje od początku to jakis żart tym bardziej że w środę zagrać nie może.

dsad, 16.07.2017 10:25:09 - *.206

To po co były te lecje z Realem i Borussią? Górrniki z nimi nie grał a u mnie lepiej grac pressingiem niz my.

r, 16.07.2017 10:36:11 - *.dynamic.mm.pl

czy sadiku morze grac z Kazachstanem?

oLaf, 16.07.2017 12:07:04 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jedyny plus meczu...

Wolfik, 16.07.2017 12:12:59 - *.dynamic.mm.pl

Trochę to smutne, że jemu jednemu się chciało mimo że jest w klubie od kilku dni. Wymowna scena z końcówki meczu - Sadiku goni rywali po nieudanej akcji zespołu podczas gdy 4-ech naszych spokojnie drepce w kierunku środka pola. To lekko niepoważne...

grzesiek, 16.07.2017 15:13:54 - *.centertel.pl

Ja tych pajacow pilkarzy juz mam wywalone. Zagranicznych to jeszcze rozumiem ze biora wysokie kontrakty i dreptaja zamiast biegac. Ale niestety w Legii jest paradoks. Bo bardziej po zagranincznycb widac ze sie staraja a polacy? Polacy w lidze odpuszczaja. A spinaja sie na puchary zeby jakis skaut ich dostrzegl i zeby wyjechali za granice i brali kapuche za siedzenie na lawce. Na szczescie nie wszyscy Polacy sa tacy sami. Przyklad Lewandowskiego pokazuje ze jak sie chce to mozna i to nawet wtedy gdy Legia go nie chce bo ma aruhbarene..

pnk, 16.07.2017 15:23:56 - *.dynamic.chello.pl

Widzę że w tym roku kozłem ofiarnym jest Kopczyński... ogarnijcie się. A co do wyniku to... Legia z beniaminkiem w pierwszym meczu sezonu... Łatwy zakład ze sporą stawką.

Sputnik 44, 16.07.2017 15:32:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@r: mimo wakacji MOŻESZ poćwiczyć (choć trochę) ortografię...

mietek, 16.07.2017 18:14:02 - *.ssp.dialog.net.pl

@olew: No bo nie mamy. Każdy nowy zawodnik w kadrze u niego zaczyna od ławki, bo "się musi wkomponować w drużynę". Bzdura. Jak ktoś jest dobry, to sobie od początku będzie radził.

Wolfik, 16.07.2017 21:19:42 - *.dynamic.mm.pl

@Mietek. Tak, poradziłby sobie gdyby nazywał się Ozil albo André Schürrle. Już Hasi miał genialny pomysł i wystawił Vako w meczu z Dortmundem kiedy ten ledwo z samolotu wysiadł. Jak się to skończyło, oboje wiemy.

mietek, 17.07.2017 08:16:29 - *.emea.ibm.com

@Wolfik: No, Sadiku jakoś sobie poradził. Od napastnika oczekuje się strzelania bramek i on to zrobił. Z każdą kolejną minutą widać było, że czuje się coraz lepiej na boisku i zaczyna rozumieć się z niektórymi zawodnikami. Czego chciałeś więcej? Żeby w debiucie 5 goli rypnął? Nikolić nie trafiał w pierwszych trzech meczach dla Legii, a jak było potem, to wszyscy wiemy.

Oczywiście pamiętam casus Hubnika, więc nie będę się zbytnio podpalał, ale... jeżeli mam znowu oglądać snującego się po boisku, wiecznie zblazowanego Hamalainena, to wolę już tego Albańczyka.

No i Vako... Jemu to by nawet 5 lat nie pomogło na aklimatyzację - boiskowy egoista i tyle.

Oboje? Dobre :)))

Wolfik, 17.07.2017 08:28:24 - *.dynamic.mm.pl

@Mietek: Sorry Kolego, ale z czym sobie poradził??? Że strzelił gola honorowego przy stanie 1:3 gdy graliśmy z przewaga jednego zawodnika? To była końcówka meczu, łebki z Zabrza były już mocno zmęczone a gola strzeliliśmy po naprawdę ładnej akcji.

Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie jemu się naprawdę chciało. I zapewne następny mecz ligowy rozpocznie w pierwszej 11-stce. Wówczas ocenimy jego zdolności.

mietek, 17.07.2017 10:35:59 - *.emea.ibm.com

@Wolfik: Naprawdę myślisz, że Hamalainen na jego miejscu by to strzelił? Nie zamierzam latać pod sufit z radości - celowo przywołałem Hubnika, który w debiucie strzelił Cracovii, a potem było drewno - ale też po trzech dniach pobytu w Legii nie spodziewałbym się nie wiadomo jakich cudów. Ale zgadzamy się co do tego, że gościowi się chciało i to bardzo. Widać to było po sposobie, w jaki się poruszał na boisku. Nie to co Chukwu, który się chowa przed podaniami.

Nie graliśmy wtedy z przewagą jednego zawodnika :) Na boisku był Hamalainen, więc to tak, jakbyśmy grali w dziesięciu :)

ser, 17.07.2017 11:06:14 - *.230

wszedł walnął mocno i konkretnie pod poprzeczkę bez kalkulacji ! Brawo. ale technicznie jest drewniany . Piłka go szuka i strzela to plus

Tomi, 17.07.2017 15:12:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobry ruch z jego transferem do Legii. Pierwszy mecz i bramka. Widać że jest w gazie! W ekstraklasie spokojnie zdobędzie ponad 20 bramek w sezonie. I kilka dołoży w LM

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.