Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku i Michał Żewłakow - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Armando Sadiku i Michał Żewłakow - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Sobota, 15 lipca 2017 r. godz. 11:34

Sadiku: Legia chciała mnie już rok temu

Woytek, ar2r, źródło: supersport.al

- Legia chciała mnie już rok temu zaraz po Euro 2016, gdy trenerem był Besnik Hasi. Wówczas transfer nie doszedł jednak do skutku, ponieważ oczekiwałem lepszej oferty. Miałem jednak szczęście, że tego lata Legia nadal była mną zainteresowana i podpisałem kontrakt - powiedział nowy napastnik stołecznej drużyny Armando Sadiku.

- Przyznam, że oczekiwałem ofert z dużych europejskich krajów takich jak Niemcy lub Włochy. W poniedziałek miałem cztery oferty, ale to Legia była klubem, który zaoferował mi najlepsze warunki. Nie zastanawiałem się dwa razy i już w ten weekend będę gotowy do gry - dodał Sadiku.

- Mam nadzieję, że zdobędę wiele bramek i pomogę drużynie jak tylko będę umiał. Legia ma ambicje by grać w Lidze Mistrzów. Już pierwszego dnia dyrektor sportowy powiedział mi, że wszystkie mecze są ważne, a szczególnie te w Ekstraklasie i Pucharze Polski. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Nie czuję presji, jestem pewny siebie. Będę dawał z siebie 100 procent w każdym spotkaniu. Gdziekolwiek nie grałem zdobywałem serca kibiców i wierzę, że to samo stanie się w Warszawie - powiedział na łamach supersport.al.

Być może już dziś w Zabrzu Armando Sadiku otrzyma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (33)

Krzeszczu, 15.07.2017 11:40:56 - *.cust.bredband2.com

"Przyznam, że oczekiwałem ofert z dużych europejskich krajów takich jak Niemcy lub Włochy. W poniedziałek miałem cztery oferty, ale to Legia była klubem, który zaoferował mi najlepsze warunki."

Najemnik. Ale przynajmniej szczery.

matus007, 15.07.2017 11:49:26 - *.play-internet.pl

Duże wzmocnienie: 26 lat,dobra forma fizyczna,występy na euro 2016 i bramka,nie jest zalany tłuszczem,myślę że dzisiaj zagra i będzie na poziomie 15-20 goli w sezonie coś a'la nikolić może i lepszy

Anty, 15.07.2017 11:54:18 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny grajek ktoremu zalezy tylko na kasie. Jak cos zagra to za rok go nie zobaczymy bo mu w albani dadza o 200 euro wiecej.

Leron, 15.07.2017 11:57:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli jednak nie zakochał się troszkę ? całe szczęście.

Kormoran, 15.07.2017 11:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Życie depcze wyobraźnię mordko

Matt, 15.07.2017 12:03:10 - *.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Skoro chciał go Besnik Hasi rok temu to będzie dobry! :) Jedynym nietrafionym transferem Besnika jest meLanżil, który i tak uważam że czysto pilkarsko jest dobry, jako jedyny skrzydłowy potrafi dosrodkowywac powyżej pasa :)

Kipkorir, 15.07.2017 12:09:05 - *.dynamic.chello.pl

Innej opcji nie ma, gdyż póki co jest naszym jedynym nominalnym i sensownym napastnikiem.

mahallo, 15.07.2017 12:17:19 - *.access.telenet.be

widać pewny siebie gość, takich trzeba, oby pokazał tą pewność na boisku, już nawet dziś

Vo(L)f, 15.07.2017 12:28:48 - *.jmdi.pl

I dobrze że się nie zakochał może nie spier...li za falafela jak Vadis

bubba, 15.07.2017 12:41:49 - *.net.hawetelekom.pl

Ja bym się jeszcze pochylił nad Robakiem, Europy nie zwojuje ale kilka ekstraklasowych "potęg" byłby w stanie ukłuć, do końca sezony mógłby u nas pograć.

@rek do Krzeszczu, 15.07.2017 12:42:59 - *.dynamic.chello.pl

Najemnik... Ale otwarty i szczery do bólu... Nie mydli nam oczu... Nie tatuuje sobie (L) na ramieniu... Ale za to uczciwie ma u nas zagrać i zapracować na swój hajs... I kropka... A co do wczorajszego wątku... Co być powiedział, jakby tak Karim Benzema miał wolną kartę na ręku i powiedział: a pojadę sobie pograć 1 rok w (L)egii, by odbudować swoją formę..? Hmmmm, wszak on też ma brodę i też jest muzułmaninem...:):):) Pozdro (L)

Sebo(L), 15.07.2017 12:47:23 - *.play-internet.pl

Najemnik,najemnik. Panowie czy wy wszyscy myślicie,że piłkarz z zagranicy przychodzi do Legii bo zawsze o tym marzył i pała wielką miłością do "Wojskowych" bo od dziecka jest jej kibicem?KAŻDY ale to KAŻDY piłkarz obcej narodowości jest w Legii tylko i wyłącznie najemnikiem,który chce coś zarobić i ewentualnie ma jeszcze ambicje coś osiągnąć z nowym klibem.Są wyjątki,że niektórzy z małymi epizodami w innych klubach zostają tu na dłużej albo na stałe bo jest im tu dobrze (Vuković i Radović) za co należy im się wielki szacunek. Dla mnie Sadiku może być najemnokiem ale ma robić swoje czyli strzelać jak najwięcej bramek,pomóc Legii w awansie do LM, zdobyć z nią MP2018 i PP2018 i nie ściemniać ze swoją ewentualną przyszłością w Legii jak zrobił to Odjidja.

Do anty, 15.07.2017 12:51:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Taki zawód czego się dziwisz?

robochłop, 15.07.2017 12:53:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie owija w bawełnę i bardzo dobrze...ważne żeby zasuwał na boisku , strzelał bramki i dawał z siebie maxa...lepsza taka deklaracja niż głupoty w stylu Bille Nielsena , który pierwszego dnia pobytu w Posen deklaruje że nigdy w Legii nie zagra i nie lubi naszego klubu...powodzenia Armando...

gc, 15.07.2017 13:13:50 - *.dynamic.chello.pl

wszyscy piłkarze zawodowi to najemnicy Tylko u nas się gra za zasługi albo bo kocha się (L) jak np totalnie bez formy Guilehrme

e(L)vis10, 15.07.2017 13:20:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczycie będzie OK, tylko jest jedno ale to najemnik, Legia to jego kolejny przystanek, ucieknie po dobrym sezonie, może dwóch ....

Krzeszczu, 15.07.2017 13:21:23 - *.cust.bredband2.com

@ rek: Roznice sa kolosalne, i nie porownuj jablek do pomaranczy.
Benzema nigdy sie nie wychylal ze skrajnymi pogladami, nigdy nie dawal przyczyn by w nim widziec jakikolwiek radykalizm, czy to do religii, czy to do komunizmu lub innej polityki.
Benzema ani razu nie odmowil podania reki kobiecie, przynajmniej ja o tym nigdy nie slyszalem i nie czytalem.

No i na sam koniec, nie porownujmy kultu, tej (jaka by nie byla) francuskiej, z kultura (???) albanska.

Pzdr.

Do Krzeszczu, 15.07.2017 13:28:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No tak, w końcu każdy Albańczyk ogląda co tydzień Ekstraklasa i od dziecka marzy o grze w Legii...

Do Anty, 15.07.2017 13:34:33 - *.static.cytanet.com.cy

Czy Tobie w pracy nie zależy na $? Przeciez to nie jest podwórkowe kopanie a praca. Za szacunek kibiców rodziny nie wyżywisz :)

Simeone1984, 15.07.2017 14:27:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bramki strzela tak jak mówi, konkretnie i pewnie, raczej typ killera. Podobny trochę do Nicolicia tj. sam nie kreuje sytuacji ale skutecznie wykończy akcje. Jeśli nie odpali to delikatnie mówiąc mamy problem. A wróć, jest nieśmiertelny Radovic, tylko kto mu dogra skoro Rado będzie w ataku?

Kalafior, 15.07.2017 14:35:06 - *.play-internet.pl

A co to za ogórek...

Hugon, 15.07.2017 14:43:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Gośc spoko nie śćiemnia ,ma strzelać bramki dla LEGII w tym sezonie .Na 2 rok może odejść za dobrą kasę i o to chodzi.

Arek, 15.07.2017 14:48:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@bubba, to oczywiście żart był z Twojej strony. A co do Sadiku, oczywiście, że najemnik. No chyba nie myślicie, że przyszedł tu z miłości do Legii. Nikt mu nie płaci za pier...e farmazonów, tylko za dobrze wykonaną robotę. Tak więc powodzenia Panie Armando!

mietek, 15.07.2017 14:52:22 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: To prawda, szczery. Ale wydaje mi się, że on tych ofert z Niemiec czy Włoch oczekiwał rok temu, po Euro. A teraz wziął, co było - jakkolwiek brutalnie to brzmi.

Jjj, 15.07.2017 15:13:48 - *.centertel.pl

Czyli zawodnik maks na rok a pozniej ucieknie

s(L)avo78, 15.07.2017 15:35:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Sebo(L)
Po przeczytaniu tego artykułu chciałem napisać dokładnie to, co Ty-ale czytając Twój komentarz zrezygnowałem, bo po co się powtarzać. 1916% racji bracie-nic dodać nic ująć...
Niech strzela i prowadzi Nas do triumfów.
POZDRO SERDECZNE!

pietka, 15.07.2017 16:07:03 - *.abaks.pl

super kot, ostatnio w meczu w czerwcu w meczu albanii z Izraelem 2 budy zasadzil w el. MŚ. jest w formie.

wrt, 15.07.2017 17:17:53 - *.play-internet.pl

To chyba był opcją na wypadek odejścia Nikolica bo inaczej po cholerę mieli go kupować , coś mi tu nie gra

Krzeszczu, 15.07.2017 17:21:09 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: tak wlasnie, na bezrybiu i rak ryba.

A ze niby teraz mial w czym wybierac to taki pic na wode. Kazdy to odwala zeby stac sie "wazniejszym" i wiekszym w oczach kibicow, jaki to on niby kozak ze wszyscy go chcieli ale wybral Legie.

Co mowil dr alban rok temu zanim poszedl do posredniaka?
Ze mial tyle wspanialych ofert ale Zewlak go przekonal do Projekt Legia i wybral nas.
Pic na wode fotomontaz i tyle
:-)

md, 15.07.2017 17:23:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy i zobaczymy ! LEGIA !!!

Michał, 15.07.2017 20:23:25 - *.dynamic.chello.pl

On ma wykonać swoją pracę jak najlepiej potrafi, czy pokocha klub czy nie, zawód: piłkarz. Hajs się musi zgadzać :)

aaaaa ZOBACZYCIE !!!!!!! , 15.07.2017 23:19:34 - *.play-internet.pl

ZA MIESIĄC ZAPOMNIMY O NIKO I PRIJO !!!! BĘDZIE WYMIATAŁ,SORRY JUŻ!!! ZACZĄŁ !!!!

qemp, 16.07.2017 08:54:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przynajmniej nie ściemnia, że Legia to według niego topowy zespół w Europie.Każdy chce grać w jak najlepszej lidze.Podoba mi się jego szczerość.Ja rozumiem, że wolicie tych, którzy wchodzą w dupsko przez cały sezon a później odchodzą i jeszcze fochy strzelają.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.