Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 15 lipca 2017 r. godz. 23:04

Magiera: Dziękujemy Górnikowi za lekcję

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Wygrała drużyna lepsza, Górnik pokonał Legię. Za dużo popełniliśmy błędów jeśli chodzi o organizację gry i reakcję po stracie gola. Graliśmy zbyt radośnie w defensywie jako zespół, dlatego ponieśliśmy porażkę. Gol tak naprawdę był tylko na osłodę. Mamy materiał, który przyda się drużynie, żeby grać dużo lepiej. Dziękujemy Górnikowi za lekcję i za to, że byli tak zdeterminowani na boisku.

Niepokoi mnie kontuzja Arka Malarza. To nie jest przyjemna sytuacja, kiedy piłkarza zabiera karetka do szpitala. Arek odzyskał przytomność, odpowiada świadomie na to, co się dzieje, ale od lekarza wiem, że był nieprzyjemny moment. Zobaczymy, co będzie. Jeśli będzie trzeba, zostanie w szpitalu na obserwacji. Jeśli będzie mógł, wróci karetką do Warszawy albo autokarem z drużyną. Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie wróci do zdrowia. Na pewno to było przypadkowe, ale nie wiedziałem wtedy, dlaczego leży na boisku.

fot. Woytek / Legionisci.com

Kto jest winien porażki? Nie można nikogo skreślać od razu. Ja jestem mądrzejszy o te 90 minut. Gdybyśmy teraz mieli grać ten mecz, gralibyśmy inaczej, może nastąpiły by też zmiany personalne. To za proste, żebyśmy wskazywali jednego winnego, a jeśli już, to mnie, bo to ja jestem odpowiedzialny za to, jak zespół gra i ustawia się na boisku.

fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (110)

@rek, 15.07.2017 23:09:22 - *.dynamic.chello.pl

Magicu, dobrze chociaż, iż bierzesz tę porażkę na klatę: "... bo to ja jestem odpowiedzialny za to, jak zespół gra i ustawia się na boisku..." Fakt, to Twoja wina i tyle w temacie... Pozdro (L)

WKURZONY , 15.07.2017 23:10:00 - *.internetia.net.pl

TRENERZE SAM MÓWIŁEŚ , ŻE LEGIA ZROBI KROK DO PRZODU TAKIMI WZMOCNIENIAMI JAK ODIDJA OFOE - ZOBACZ NA PIERWSZĄ 11 SZWOCHY HAMALAINENY ITD W SKŁADZIE - ZOBACZ NA ŁAWKĘ - ZROBILIŚMY KROK DO PRZODU CZY DO TYŁU DO CZARNEJ ... - POKA JAJA IDZ DO PREZESA I ZARZĄDAJ TRANSFERÓW JAKICH BYŚ OCZEKIWAŁ !!
NAWET BŁASZCZYKOWSKI - STOCH CZY GRALI BY W 1 CZY SIEDZIELI NA ŁAWCE = ALE PRZYNAJMNIEJ BYŁO BY KOGO NA BOISKO PUŚCIĆ W TAKIM MECZU - ROZGRYWAJĄCEGO NIEMA - NIE MA NIC . DOBRANOC MAM NADZIEJĘ , ŻE TRENER POKAŻE JAJA I PÓJDZIE NA POWAŻNA ROZMOWĘ DO PREZESA .

Olo, 15.07.2017 23:10:43 - *.13-2.cable.virginm.net

Przy tym budżecie, i składzie osobowym przeciętny trener rozjechałby Górnik paroma bramkami. Ty nawet przeciętny nie jesteś. Wstyd żeby taki klub z takim aspiracjami niepotrafił sprowadzić porządnego trenera tylko bierzemy kogoś z łapanki bo tani, a potem dziękuje beniaminkowi za lekcje futbolu. DRAmat

Zonk, 15.07.2017 23:12:07 - *.bb.sky.com

Dlaczego gra Kopczyński panie trenerze?

nic, 15.07.2017 23:12:09 - *.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

nie graliscie. A bramkarz dostaje w twarz z kolana a gracze patrzą. zamiast powstać z kolan.

panie Jacku, 15.07.2017 23:12:18 - *.play-internet.pl

Dziekujesz górnikowi za lekcje? To chcesz się uczyć od beniaminka?

i tyle., 15.07.2017 23:12:41 - *.dynamic.chello.pl




Kopczyński do Legii nie pasuje.

Szwoch pasuje do Arki

Benny, 15.07.2017 23:13:10 - *.bchsia.telus.net

Gonimy, gonimy, gonimy, pracujemy, pracujemy, pracujemy, trenujemy, trenujemy, trenujemy.
Spolojnie panowie, bez paniki, wakacje dopiero niedawno sie zaczęły, a po wakacjach pan Jacuś od wuefu po lekcjach znowu nam to wszystko poukłada

Cult⚽️Legia , 15.07.2017 23:14:31 - *.244

I dzièkujemy panu,nie wyciàga pan wnioskòw,Szacunek trenerze ale my to znamy

Juri, 15.07.2017 23:15:52 - *.centertel.pl

Panie Jacku jestem z Panem.
Głowa do góry,będzie dobrze.
Co nie zabije to wzmocni.
Legia Pany !

iwan(L), 15.07.2017 23:16:09 - *.17-1.cable.virginm.net

znowu zaczyna sie powtorka z poprzedniego sezonu

artekketra, 15.07.2017 23:19:15 - *.dynamic.chello.pl

Samokrytyka w pełni zasłużona. A jeśli uważa pan Górnik za lepszą drużynę, to życzę szybkiego przejścia do pełnienia innych obowiązków...

L, 15.07.2017 23:19:33 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie, przecież to pierwszy mecz w sezonie 2017/2018. Dajcie spokój Jackowi i oceniajcie po kilku meczach. Wiem, że denerwuje wtopa w Superpucharze z Arką i dzisiejszy łomot, ale Jacek to nasz człowiek - Legionista i zasługuje na zaufanie ze strony nas, kibiców.

KIBIC L, 15.07.2017 23:21:52 - *.dynamic.chello.pl

Magiera ty dziekuj lesnemu ze ci dal ciepla posadke.Nie bedzie z ciebie trener klasy swiatowej.ZENADA PAJACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaaa, 15.07.2017 23:22:32 - *.centertel.pl

Wstyd co tu wiecej pier...

Krzeszczu, 15.07.2017 23:23:41 - *.cust.bredband2.com

Gdzie sa teraz wszyscy znafcy i kozaki co zawsze dra jape ze "to nigdy wina trenera"?

Jedyna sensowna wypowiedz JM po meczu, przynajmniej nie ucieka od odpowiedzialnosci.

KIBIC L, 15.07.2017 23:23:46 - *.dynamic.chello.pl

Magiera ty dziekuj lesnemu ze ci dal ciepla posadke.Nie bedzie z ciebie trener klasy swiatowej.ZENADA PAJACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gostynin, 15.07.2017 23:23:49 - *.dynamic.chello.pl

Liczy się mistrzostwo na koniec. Dziś było źle, ale będzie tylko lepiej.

Arek trzymaj się!

Jurek, 15.07.2017 23:24:38 - *.dip0.t-ipconnect.de

Przed rokiem też było 1:3 z beniaminkiem

Andrzej, 15.07.2017 23:27:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Która to już lekcja. Dlaczego Legia nie potrafi kupić szybkich skrzydłowych czy napastnika To jest klucz. Taki drewniany i powolny napastnik jak Hamalanien i czy kiwający się w miejscu GUI to strata pozycji. W górniku grali juniorzy razem z nie nadającym się Wieteska

zenek, 15.07.2017 23:27:53 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla tych co tłumaczą, że to dopiero początek sezonu i dajcie czas odpowiadam: Czas na wtopy to był na obozie w Warce, Górnik jakoś dziwnym trafem w formie. Czyżby wielka kariera pucharowa tak nas zmęczyła w poprzednim sezonie hehehe Jedyne wytłumaczenie tych patałachów to że sprzedali mecz a to by była ch...a sytuacja

KIBIC L, 15.07.2017 23:28:48 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze jedno pseudo trenerze nic nie zrobilel po uderzeniu malarza mimo to ze ten ich grajek mogl zrobic wszystko zeby go nie trafic.A ty stales i przeczesywales swoja grzywke.Oj do d..z takim trenerem

Rafa(L), 15.07.2017 23:33:31 - *.play-internet.pl

Siostry i bracia po szalu. Spokojnie. Po 1 Magic powiedział tak z szacunku do hanysow, po 2 to 1 kolejka ( w silnych ligach czołowe kluby tak potrafią ) a po 3 . Niko przez pierwsze ok 4 kolejek cały czas był na spalonych i nie strzelił żadnej bramki

Kibic, 15.07.2017 23:34:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak! za porażkę odpowiada pan panie trenerze .LEGII POTRZEBNY JEST DOBRY TRENER a nie gość który uczy się trenerki. Mówiłem to po jego zatrudnieniu ,po zdobyciu mistrza i mówię to teraz i tyle w temacie .Wystawienie dzisiaj Kopczyńskiego to był sabotaż !!! a takim wynikiem kończy się kumoterstwo i forowanie swojego pupilka .

krislegia, 15.07.2017 23:35:43 - *.centertel.pl

Jacek jesteś marnym trenerem , tak samo jak Legia jest marnie zarządanym klubem , marny prezes marny dyr. sportowy. Powiedzmy sobie prosto w oczy Legia to jest korpo - maszynka do zarabiania kasy dla korpo właścicieli . Kasa z LM zostala w tajemniczy sposób przepier.... . Transferów nie ma i nie bedzie , a sprowadzanie cipatych bez przygotowania to nie są transfery na miarę tego klubu .
W tym sezonie podziłału punktów tak jak LM nie bedzie , jak sie nie ogarnie zarząd to LE też nie bedzie . Tak słabej kadry to od lat nie było . A Magiera to nie jest trener mimo mojego całego szacunku trener na miarę Legii.

Mati , 15.07.2017 23:36:54 - *.dynamic.chello.pl

Legia od kilkunastu lat albo i więcej zawsze zaczyna sezon tak samo czyli bardzo słabo.

Nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz.

Magic wie że musi coś zmienić

wrt, 15.07.2017 23:39:46 - *.play-internet.pl

miałem napisać ,że trzeba podziekować Górnikowi za tą lekcję , bo lepiej teraz niż póżniej , widzę ,że trener powiedział prawie to samo . Broź , Hamalainen i Szwoch pokazali ,że raczej nie pomogą już zespołowi chyba ,że w jakiś epizodach

Magiera WON, 15.07.2017 23:40:04 - *.play-internet.pl

Tym razem punktów się nie dzieli po 30 kolejkach i przez to szans na mistrza nie widzę!

, 15.07.2017 23:40:30 - *.static.ip.netia.com.pl

W tym sezonie będzie takich lekcji znacznie więcej

(L)egia, 15.07.2017 23:41:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Górnikowi udał się jeden mecz i zapanowała euforia i entuzjazm jakby chcieli mierzyć w mistrzostwo. Beniaminek pokonał mistrza, no cóż, to przeklęte Zabrze nam nie służy. Dobrze, że chociaż Sadiku na dzień dobry przywitał się z nami golem. Pierwszy mecz sezonu, nic wielkiego, mecz do zapomnienia. Jedziemy dalej, wygrywamy z Mariehamn i poźniej w lidze, trener i zespół dadzą radę.

Tylko Legia.

Terry, 15.07.2017 23:44:00 - *.centertel.pl

@olo
Nie, nie olo... tym mitycznym budżetem posługuje się Żewłak i przede wszystkim Szopen. To nie Magiera sprzedał Vadisa poniżej rynkowej wartości. To nie on otwiera portfel żeby kogoś kupić. Szopen pajacu, sam mówiłeś że to ostatni rok kiedy łatwiej wejść do LM i fundujesz nam 21 letniego chłopczyka o którym dowiadujemy się że do gry będzie gotowy za miesiąc. Po ch...j sprzedajemy i Rzeźnika i Wieteskę skoro mamy grać na 3 frontach i do wyjazdu szykuje się Pazdan???? !!!! Żeby na stoperze grać Jędzą???
Magiera ma inne grzechy. Po trzymał tego Albana na ławie skoro i tak nie ma innej 9-tki a ten jak sam powiedział jest przygotowany do gry. Gdzie Niezgoda i Sonogo, kogo my mieliśmy na tej ławce? Czemu Mączyński siedzi na ławce? Do czego w tej drużynie służy Szwoch i Kopczyński? Kopczyński tak fajnie się prezentował na treningach że posadził Mąkę na ławie?

Biała Łapa, 15.07.2017 23:50:55 - *.dynamic.chello.pl

Ze smutkiem stwierdzam, że w dzisiejszym meczu najbardziej dał .... trener Magiera. Jeżeli ta wtopa uwolni nas od Kopczyńskiego to jestem w stanie to przełknąć...

Ropa(L)-"Dziekuje Ci Jacku za lekcje"!, 15.07.2017 23:58:36 - *.statics.netsource.ie

Po dzisiejszej lekcji jestem niemalze pewien,ze Ty czlowieku to najwyzej mozesz prowadzic zespol srodka tabeli a nie klub z ambicjami.
Po jakiego c.uja mieszasz w taktyce jak trol w jajach?
Po jakiego... wytsawiasz w pierwszej jedenastce Kopczynskiego,Szwocha i Hame,skoro ich slaba dyspozycje zauwazaja juz chyba na innej planecie.
Czlowien...z takimi trikami,upodlisz Legie i zostanie tylko bialy kurz po twoich czarach, magiku.
Scisnij sie za jadra i przemysl co jest wazniejsze.Dobro Legii czy dobro twoich pupilkow.
Bierz do roboty bo twoj czas w Legii zaczyna byc szybciej liczony.

Tomek, 16.07.2017 00:04:36 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Kupują ludzi i potem siedzą na ławce Magiera mógłby zakończyć z kopczynskim hamakainenem szlochem i broziem

Hiszpan, 16.07.2017 00:10:32 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bezbarwny piłkarz bezbarwny trener. Ucz sie fachu w okręgowce a nie dziękuj Górnikowi. Trzeba być slepym żeby wstawiać Kopczynskiego Szwocha i Jędrzejczak.

Rondel, 16.07.2017 00:15:30 - *.play-internet.pl

Jedza na stoperze to tragedia, poraz kolejny, serio to tak trudno zauwazyc?

Hiszpan, 16.07.2017 00:15:58 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tu trzeba trenera jak Czerczesow za mordy złapać krótko.

kopczyński i szwoch, 16.07.2017 00:19:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kopczyński i szwoch to wielkie nieporozumienie, są za słabi na Legię i to widać na pierwszy rzut oka, nie wiem czemu na siłe są promowani, nie ten rozmiar kapelusza...

olew, 16.07.2017 00:24:02 - *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przegrać z Górnikiem można. Zabrze grało fajnie. Legia była słabiutka, sam Nagy nie wygra ligi - to fakt . Wczoraj tylko On grał, reszta uczestniczyła. Ale ton wpisów tutaj taki jak od dłuższego czasu - płaczliwy i panikarski. Jest jeszcze 36 meczów by wygrać ligę, trochę czasu by zgrać drużynę, wreszcie można zmienić trenera, choć ten niestety jest faworytem zarówno prezesa jak i kiboli ( moim nigdy nie był, choć to fajny facet ). Legia zwykle źle zaczyna ligę , potem zaś łomocze konkurencję...

(L)evy, 16.07.2017 00:36:12 - *.181.internetia.net.pl

Jacek z całą sympatią do Ciebie ale skład ,który wystawiłeś to kompletna parodia o czym już tutaj wcześniej koledzy i koleżanki powiedzieli .Szwoch,Hama ....nie widzialem ich...Dabrowski ,którym się wielu zachwycało na wyrost bez Pazdana nie istnieje bo to Pazdan mu czyścił błędy ! Druga sprawa Kopczyński to max Pogoń Siedlce nie widzisz tego?Moim zdaniem nie bedziesz juz trenerem Legii po świętach.

Krzysztof, 16.07.2017 00:39:51 - *.pljtelecom.pl

Po co ja to czytam :)

Cult⚽️Legia, 16.07.2017 00:46:06 - *.244

Amen

tom, 16.07.2017 00:48:00 - *.dynamic.chello.pl

Kopczyński tragedia on sie nie nadaje do Legii . Szwoch to samo , Broź masakra.... i trenować z drużyną wrzucanie piłki w pole karne bo Ci piłkarze nie potrafią celnie dośrodkować......

Dawid91, 16.07.2017 00:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I co na niego najezdzacie? Już zapomnielisccie z jakiego bagna nas wyciągnął? To nie wina jego tylko baranów od transferów, że ściągają drewno. Pozatym to pierwszy mecz, nie srajcie, Magic wie co robi

123, 16.07.2017 01:06:29 - *.dynamic.chello.pl

I tym sposobem RC 33 wskakuje na lata między słupki

123, 16.07.2017 01:07:44 - *.dynamic.chello.pl

I chyba koniec Szwocha w Legii

Kamil M, 16.07.2017 01:30:43 - *.play-internet.pl

Szwoch nie pasuje do Legii jest fatalny...Hamalainen kolejne wielkie nieporozumienie...Jędrzejczyk to zawsze duże zagrożenie utraty bramki. Odkąd wrócił do Legii jest cieniem poprzedniego Jedrzejczyka...Broz kolejny slabeusz...Co do Kopczyńskiego to nadaje się tylko na zmiennika. Pierwszy skład przerasta Michała. Ten mecz pokazał,ze znowu źle wchodzimy w sezon. Jacek Magiera to dobry trener,ale musi sobie zdawać sprawę,ze wyniki muszą być już. Nie ma na co czekać. Za chwilę dwumecz z FK Astana. Z taką formą dostaniemy wbecki,a odpadniecie z Ligi Mistrzów zaboli wszystkich...Podobnie jak porażka z beniaminkiem,co awansował w ostatniej kolejce pierwszej ligi. Dodam,ze ten Angulo za faul na Arku Malarzu powinien wylecieć z czerwoną kartką. Wpadł na Arka z premedytacją...mógł uciec,a uderzy leżącego bramkarza...Wstyd dla Musiała za brak jakiejkolwiek interwencji. Wstyd dla komentatorów Canal + za ich komentarz o przypadku w tej sytuacji...

Radzio C., 16.07.2017 01:36:20 - *.play-internet.pl

....aaaaaleee JA nie chcę,nie umiem tak jak było,było super!ale oco tu chodzi ? Że JA ,dziękuję POSIEDZĘ,A Konrad to co?? Zresztą Arek nie udawaj !!


RADEK

Lechia Gdansk, 16.07.2017 01:54:52 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Jak bym Nowaka slyszal taki sam amator jak Magiera Lechia i Legia to samograje przy lepszych trenerach dawno te 2 zespoly by lige rozwalily

WnukPowstańca, 16.07.2017 01:58:38 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Górnik miał dzisiaj lepszych piłkarzy niż Legia. Tego meczu mając do dyspozycji takich grajków nie wygrałby nawet Guardiola więc dajcie spokój Magierze.

eLka, 16.07.2017 02:02:24 - *.play-internet.pl

Czas najwyższy się przyzwyczajać że nie gra już VOO czyli jakieś 50% skuteczności, nieszablonowości rozgrywania i pomysłu na grę.I trzeba inaczej drużynę zestawić Panie Trenerze.

GreenCricket, 16.07.2017 02:15:14 - *.244.wlantech.pl

Czy to wina Magiery, że ma takich graczy do dyspozycji? To zasługa pana prezesa Mioduskiego, który czarował z Ofoe, tak że sprzedał go za półdarmo tuż przed startem ligi. A to na Ofoe opierała się cała ofensywa w zeszłym sezonie. Teraz prezes twierdzi, że Ofoe może zastąpić Hamalainen, Szwoch czy Masłowski. To co biedny trener ma niby zrobić? Gra tym co dostał...

ja, 16.07.2017 04:41:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

zaczyna się kur....a je...o m..ć

Banio 74, 16.07.2017 05:33:28 - *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Poziom komentarzy równy onetowej gimbazji! Czego się spodziewacie że co powie?

kibic, 16.07.2017 06:00:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

DZIEKUJE GORNIKOWI ZA LEKCJE????? PANIE TRENERZE JA MYSLALEM ZE TO MYY W TYM SEZONIE BEDZIEMY UCZYC INNYCH JAK SIE GRA ALE CO JA MOGE WIEDZIEC TO JA TU JESTEM ZWYKLYM PIONKIEM POZDRO

Adm, 16.07.2017 06:05:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żałosne, że tylu komentujących to kibice sukcesu

Kieł , 16.07.2017 06:21:36 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja nie rozumiem i nie wiem po co ta panika?! A już zdania że mistrza nie będzie, to chyba wakacyjne żarty. Przecież za wcześnie... co nie zmienia faktu, że po 7-9 kolejkach trzeba będzie już panikować i na gwałt trenera szukać. W sumie mógłbym się założyć :) Generalnie dramat.

PauL, 16.07.2017 06:28:15 - *.itvmedia.pl

do Tom / nic ująć nic dodać - 3 grajków do wyj... od ręki i zapomnieć o tym Fińskim ślimaku jak najszybciej też by się przydało...

KIBIC, 16.07.2017 06:49:15 - *.play-internet.pl

No to macie Kopczyńskiego!!! Jak dlugo jeszcze będzie lansowany ten pseudozawodnik, który absolutne ale to absolutnie - co widzą wszyscy poza trenerem - nie przystaje poziomem gry do Legii???!!! Rozumiem, że Magiera stawi ana niego przez sentyment, bo to zawodnik z tej pozycji na której grał on sam i do tego "wspaniały" jak "wspaniałym" zawodnikiem był on sam - mówiąc szczerze na grę obu patrzeć nie mogłem. Myslałem, że jako trener Magiera będzie lepszy i przede wszystkim mądrzejdszy, ale zawiodłem się!!!

(L)eon, 16.07.2017 07:07:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mniej gwiazdorzenia na you tubie a wię

N/G, 16.07.2017 07:22:05 - *.static.ip.netia.com.pl

ZA CO TY DZIĘKUJESZ?? KIEDY ZROZUMIECIE ZE TO WY MACIE WALCZYĆ BO KAŻDY NA WAS JEST SPIĘTY NA 300% JAK BY WALCZYŁ O ŻYCIE!
BRAK WAM WOLI WALKI WALKI

(L)odz, 16.07.2017 07:26:37 - *.toya.net.pl

Mnie dziwi i szokuje jedno,bo jak mawiał klasyk ŚP.Kazimierz Górski,mecz mozna wygrać ,przegrac i zremisowac..ale w wywiadzie przedmeczowym na antenie+ Trener Magiera mówi że wiedział praktycznie po meczu z Lechią że Vadis odejdzie ,czyli mamy plan B ,który nie został przez nikogo wdrożony,wszyscy wiedza że odchodzi mózg zespołu a przez ponad miesiąc na te pozycje nie ściągnięto nikogo!!!Czy to jest profesjonalizm!!!To mnie przeraża tu nie ma wizji i logicznego działania,to jest chore!!!

kibic , 16.07.2017 07:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po zdobyciu mistrzostwa wszyscy zapomnieli o stylu w jakim to nastąpiło . Autorska Legia pana Magiery w zdecydowanej większości grała bez jakiejkolwiek myśli taktycznej ,większość zawodników zdecydowanie poniżej swoich możliwości,wyglądało to słabo jakby nasz zespół był źle przygotowany do sezonu . Na dodatek wielokrotnie źle zestawiał zespól ,popełniał błędy w taktyce . Ja i moi koledzy z wściekłością opuszczaliśmy nasz stadion po kolejnych fatalnych meczach .Kiedy niemalże wszyscy fascynowali się transferami przed sezonem ja zadawałem sobie pytanie a co z trenerem ! Czy Legia będzie grać zdecydowanie lepiej ? Wczoraj mieliśmy pierwszą odpowiedź .Ustawienie zespołu fatalne ( Kopczyński !!!!!! Szwoch ) bez myśli taktycznej ,wolno powoli źle ! Magiera to stosunkowo młody trener ,bez doświadczenia i chyba jak na razie bez umiejętności aby prowadzić Legie .Tu jest klub w którym nie ma czasu na błędy i naukę . Mimo straty Vadisa nasz klub ma zdecydowanie teoretycznie najsilniejszą kadrę( 7 reprezentantów kraju )i powinien też teoretycznie zmieść ligę . Czy tak będzie ? trudno być optymistą bo z przeciętniaka nagle nie zrobi się geniusz trenerski . Pewnie znów będzie człapanie a nam kibicom znów przyjdzie opuszczać stadion ze wściekłością po kolejnym fatalnym meczu ale czy tak musi być ? to pytanie do właściciela i prezesa klubu .

Personalnie, 16.07.2017 07:32:28 - *.dynamic.chello.pl

Jak bedzie grał Szwo

FANATYK, 16.07.2017 07:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po raz kolejny mieszanie i eksperymentowanie składem wychodzi wielką klapą Panie Magiera, masz Pan nauczkę... i stawianie na kilku grajków gdzie z meczu na mecz wielki Piach...!

ja sie pytam?!, 16.07.2017 07:39:56 - *.centertel.pl

Kogo Magic mial wystawic zamiast hama szwocha i kopczynskiego???? Odpiwiedzcie znafffcy...

:-), 16.07.2017 07:47:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja sie zastanawiam dlaczego oni maja taka kase a nie raz przechodza kolo meczu w tym przypadku 1 połowa

Rob L, 16.07.2017 08:13:51 - *.centertel.pl

znamiennym faktem była reklama przed meczem przez naszego trenera pisma"asystent trenera"..
przecież LEGIA rozegrała w tym roku jeden dobry mecz(z łachem)!!!

Jacek, 16.07.2017 08:23:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeden pozytyw po tym meczu to taki,ze tacy pilkarze jak Broz, Kopczynski i Szwoch sami sie odstrzelili. Oczywiscie inni oprocz węgra nie grali nic wielkiego ale ta wspomniana trojka niech sobie ze spokojem poszuka innego klubu. Jedza na prawą obrone bo zaden z niego stoper. Mimo kiepskiej gry to i tak Legia nie powinna tego meczu przegrac. Sytuacji bramkowych bylo kilka i powinny byc wykorzystane. Pewnie i Musial mial jak zwykle wklad w zwyciestwo Gornika
Przy pierwsze bramce Hlousek byl faulowanu. Jak mial wyskoczyc do pilki gdy Wieteska lezal mu na plecach. Ale to tylko detale bo gra Legii nie powala i musi byc lepiej bez tej trojki i wytlumaczeniu Gui, ze tak jak gra w ostatnich meczach to na Copacabanie moze sie pilką bawic.

Kiwi , 16.07.2017 08:48:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Broź,Kopczyński,Szwoch co takie pseudo grajki robią w Legii ???ich miejsce nie jest w Legii !!!

R do adm, 16.07.2017 08:57:31 - *.play-internet.pl

Nie chodzi o to ze kibice sukcesu tylko spójrz obiektywnie odkąd gra kopczynski ile miał asyst goli podań. .. ?? Przecież gość tylko stoi i nie robi to oglądasz mecze i ślepy jesteś? ? Widziałeś próbę dośrodkowania brozia? To jest piłkarz ekstraklasy a takich rzeczy juniorzy nie robią. Widziałeś szwovha? ? Odbija się jak od ściany. .. Hama dwie setki. .. Ja jak gra dobrze to napisze dobre słowo jak odwalaja taka maniane to jak się nie wkur. ... Kupują gościa który ma być za miesiąc gotowy bo ma ma braki fizyczne to co on kur... robił ??? Żenada. . Poza tym jak u nas gra wygląda? ?długa laga do przodu, GUI to dramat gwiazdor się zrobił a straty i podania w aut. .. I zrozum to ze oni maja tylko trenowac no ale ja np mogę iść do pracy na 8 nie raz nawet 12 godzin wrócić i zrobić trening a jak mam dzień wolny wiec zrobię nawet dwa albo trzy a oni jeden trening dzienne maks dwie godziny i zmęczenie odczuwają. .. brak slow

(L), 16.07.2017 09:21:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Wynik slabiutki tak jak gra-faktycznie.
Ale to nie jest mecz,który odebrał nam szansę na mistrzostwo. Sam jestem zdania takiego ,ze takie katastrofy nie powinny się przydarzyć drużynie ,która aspiruje o najwyższe cele.
Gdy udało się Magicowi obronić tytuł to były ochy i achy Ale gdy zaczyna słabo to już jest ch.. I D.. .
Brak transferów do klubu jest błędem. Sztab wiedział ,ze Ofoe chce odejść i nie robili nic aby szukać piłkarza podobnego. Jeżeli myśleli ,ze Szwoch ,Moneta lub Niezgoda będą ciągnąć ten wózek to widać jaki to był błąd.

Oby było lepiej bo pierwsza piątka będzie Max. Bez pudła

AAA, 16.07.2017 09:40:14 - *.dynamic.chello.pl

19 h os wyjazdu do powrotu a Ty dziekujesz tym hanysom za lekcję?

Pawe(L), 16.07.2017 09:54:05 - *.centertel.pl

1 mecz 1 przegrana i trener out?? Ludzie ogarnijcie w czerwcu każdy dziękował ze jest u nas Magic a tu po pierwszej porazce już jest skreślony?? Pikniki ogarnijcie się i patrzcie co piszecie bo jeżeli będzie LM lub chociaż LE i Magiera zrobi wynik poodobny do poprzedniego to wtedy będzie : o WIELKI TRENER!!!? każdy wtedy będzie za nim. Brawo za samokrytyke walczyć Legio 22.08 tylko 3 pkt !!!

rrr, 16.07.2017 09:54:23 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze mam do Ciebie wielki szacunek, ale dziękować za lekcję tej zabrzańskiej ku.wie to już przesada. Przecież Wy ich powinniście rozjechać, a wynik oraz sposób gry jaką Nam kibicom zaserwowaliście to kompromitacja. Sami jesteście sobie winni!!!

DoPana Jacka Magiry, 16.07.2017 10:10:55 - *.dynamic.chello.pl

Panie TRENERZE !!
DWIE SPRAWY....
Kiedy Pan w końcu zrozumie że wystawianie Hamy na tej pozycji to BŁĄD !! ILE JESZCZE PRÓB ?? Wszyscy widzą, kibice, komentatorzy że to nie gra ! że to nie wychodzi !! nie pierwszy i nie ostatni raz !! Jest Pan tak bardzo uparty ??

Druga sprawa Panie trenerze..

Notoryczne stawianie na Kopczyńskiego !! Ile jeszcze razy ?? Teraz do tego Szwoch w pierwszej 11-tce !!
Chciałbym napisać że jeden i drugi zasługuje co najwyżej na ławkę rezerwowych ale nieeeeee.... ONI NIE ZASŁUGUJĄ NAWET NA ŁAWKĘ !!
Osobny temat to Pan piłkarz Broz ale już chyba nie ma co dalej strzępić ryja...
Mimo że Pana szanuje to jest Pan trenerem typu - Ciepłe Kluchy... Niestety bez jaja

word!up, 16.07.2017 10:21:40 - *.adsl.inetia.pl

Zespół gra tak jak każe trener. Magiera nie ma pojęcia o taktyce czy ustawieniu zawodników na boisku. Ta gra bocznymi obrońcami gdzie oni przejmują rolę skrzydłowych jest do bani i do kitu. Co wtedy mają robić pomocnicy?

obiektywnie, 16.07.2017 10:52:45 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Apeluję o spokój, chłopaki mieli ciężki sezon wyczerpująca liga, walka do końca w pucharach, ledwo rozpoczęły się upragnione kanikuły, a już powrót do ciężkiej wymagającej ligi krajowej. Zakupy w galeriach handlowych robione na chybcika, brak czasu na dobór właściwego żelu w perspektywie całej rundy, nie zdążyli wybrać nowych tatuaży, a i do salonu audika nie było po drodze. Po prostu mało czasu i brak regeneracji. Lipiec czy sierpień to nie jest czas do grania. Dobra rozgrzana plaża, tam są teraz myślami. I do tego ktoś jeszcze na początek rzucił na nich młodych wygłodniałych Zabrzan, kiedy tu jeszcze stypa po Vadisie i strach niepewności czy wróci Melanżil? Z tak dobrym trenerem i jedenastką Super Strikers odrobimy i 20 pkt., a na razie dajcie im spokojnie podreptać do września na 2 biegu.

Supa Striker, 16.07.2017 10:55:33 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawać Tsubase z rezerw, poukłada te klocki

Rychu, 16.07.2017 11:03:26 - *.centertel.pl

To już zaczyna być irytujące. Przegrywamy superpuchar, dostajemy baty od beniaminka. Żenada goni żenadę, Legia jest coraz słabsza zamiast piać się do góry. Tragedia.

maf20, 16.07.2017 11:20:12 - *.legionowodom.pl

@(L)evy
Dokładnie! To AZDAN lepił wszystkie dziury w obronie, przecinał kluczowe podania i w zamieszaniu był tam gdzie powinien. Jestem pewien, że przynajmmniej jedną z tych bramkowych sytuacji dla Górnika by powstrzymał.
Panie Mioduski bez Pazdana będą nam strzelać po 2 bramy na mecz. JĘDZA nie zastąpi PAZDKA bo to zawodnik podobny do Dąbrowskiego. Będą się ze sobą zderzać, przewracać o własne nogi i nie nadążać za akcją.
Cieszyłem się na formę Dąbrowskiego, gdyż w końcu pojawił się solidny wysoki stoper i uratował nieco stałe fragmenty, ale całą resztą rządzi Pazdan!

zyga, 16.07.2017 11:25:51 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakiś znajomy grymas na twarzy :D

http://legionisci.com/news/68496_Hasi_zaczal_jak_Okuka_Skonczy_tak_samo.html

Tagi, 16.07.2017 11:26:39 - *.dynamic.chello.pl

wkur...wia mnie jego pozorny spokój w takiej sytuacji.
Dobrze że wkróce jade na urlop , niech spier...la z tym swoim filozoficznym gadaniem. Oni powinni zapier...ć i wygrwyać , a nie przynosić wstyd z zabrzańskimi frajerami.

grzesiek, 16.07.2017 11:49:14 - *.centertel.pl

Panie trenerze spokojnie ! Moze z korona albo sandecja uda sie ! Moze pan po prostu zapomnial swojego grubego notesu trenerskiego przejrzec...

KONAR-ski, 16.07.2017 11:49:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie trenerze, czy jest pan w stanie wytłumaczyć prezesowi Mioduskiemu że Kopczyński to zawodnik nie na Legię czyli że dalej nie można już go promować kosztem wyników, że Szwoch to co najwyżej może w fujarce wymiatać ale nie w Legii?

IceMan, 16.07.2017 11:49:52 - *.dynamic.chello.pl

To Ty trenerze uraczyles nas Szwochem i Kopczynskim zamiast Maczynskiego i Sadiku. Od parublat widac, ze ta aktualna mlodziez to nie jest siła Legii. Mlodziez skonczyla sie na Rybusie i powinienes to wiedziec a nie ciagnac na sile na zyczenie Pudla.

oLaf, 16.07.2017 12:03:47 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

"dziękujemy za lekcję Górnikowi" ???? czy ja śnię ????????

Jakieś ogóry (7-miu debiutantów w ekstraklapie) nas ogrywają a my im dziękujemy?????? zamiast przeprosić kibiców za tę chałę???!!!!!???

WSTYD !!!!

Wolfik, 16.07.2017 12:08:15 - *.dynamic.mm.pl

Pierwszy raz zdarzy mi się krytykować Jacka. Skoro w każdym meczu mają grać zawodnicy najlepiej dysponowani, to nie rozumiem decyzji "Mączyński na ławę". Był oszczędzany przed meczem z Finami??? Jędrzejczyk na środku obrony to jest nieporozumienie. A skoro nie mógł grać Pazdan (serio ta jego kontuzja taka ciężka, czy coś innego się szykuje?) czy stawiany za wzór zaangażowania na treningach Czerwiński, to było grać 3-ką obrońców + Mąka od początku, a nie ostatnie 15 minut kiedy było "po ptkokach".

Ale rozumiem, każdy mądry po szkodzie.

Rysiek, 16.07.2017 12:08:52 - *.adsl.inetia.pl

Kto broni Magierę ten nie jest kibicem Legii.

KONAR-ski, 16.07.2017 12:21:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zwolniono Stacha Czerczesowa bo nie chciał promować drewnianej młodzieży na sprzedaż.
Dla czego do tej pory nikt w klubie nie odpowiedział za sprowadzenie Hasiego?
W każdej firmie za taki wielbłąd odpowiedzialny wyleciałby z hukiem, więc co jeszcze w (L) robi polonista Żewłakow który sprowadził tego nieudacznika, czekamy na następną katastrofę?

p23d, 16.07.2017 12:59:10 - *.dynamic.chello.pl

Nie dziękuj za lekcje, tylko brać się ku.wa do roboty!

hejterHejterów LEGIA MISTRZ, 16.07.2017 13:09:51 - *.adsl.inetia.pl

Do wszystkich znawców , i ludzi którzy uznają ze po jednym meczu ligowym Magiera się nie nadaje :) Jakby Legia zremisowała albo wygrała nikt z was kibice z przed telewizora , którzy siedzicie albo przed tv i jesteście piknikami , Magiera przyznał się do błędu , fakt wystawienie szwocha , kopczyńskiego czy Hamalalainena to błąd , bo był Mączyński, Armand Suidoku , powinien być Niezgoda , a co mamy jakiegoś michalaka , szymańskiego czy makowskiego którzy są anonimowi , Mączyńskiego na Ławce , Jędza na środku bo nie ma środkowego obrońcy !! Co jest z Pazdanem ?? Co jest z Czerwińskim ? Ludzie Wróci Rado , Kuchy , będzie Berto , Masłowski Kupią obrońcę dadzą wkońcu niezgodę będzie team, Co do sytuacji z Malarzem dostał kolanem w głowę , Magic ma od tego sztab by go informowali co się dzieje z bramkarzem , nie widział sytuacji bo pewnie w momencie strzelenia gola obrócił się w stronę ławki co nie uchwyciły kamery tv a było widać z trybun , Arek leżał Magic patrzył co się dzieje i odrazu dokonał zmiany , drogie pikniczki to Jacka błąd i dobrze ze się przyznał do tego a nie jak pseudotrener Hasi ze to wina piłkarzy.. wziął to na siebie , on dopiero 1,5 sezonu jest szkoleniowcem pierwszego składu czy to ZS czy Legii każdemu sie zdarzy taki mecz , Legia nie będzie każdego meczu wygrywała a wiadomo byśmy tak chcieli i co za każdym razem magic won ? albo ze trener zespołu środka tabeli ? Kurna wyjdź debilu z Football managera i ty poprowadź zespół weźcie się debile walnijcie w głowę lub waszego małego do szuflady i przytrzaśnijcie bo pierdzielicie głupoty , Jesteście ekspertami z przed kompa i tv zróbcie licencje trenerską i niech was Legia zechce zobaczymy czy będziecie Lepsi i czy się nie zesracie pozdro dla kumatych

Czarny, 16.07.2017 13:45:29 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Zaczęli gorzej niż za albańca....

Andrzej, 16.07.2017 14:31:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ku lekcje to można brać od Realu czy Borussi a nie od Górnika którego sr wartość zawodników to 150 tys (wiem że wartości nie grają) i ciężko jest wymienić ich nazwiska bo nikogo nie znam.
Druga ważna rzeczą jest że trzeba coś wyciągać z lekcji i ciekawe czy Kopczyński,Szwoch czy Hamalanien zagrają w następnym meczu.

do ja sie pytam, 16.07.2017 14:37:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to proste:

na szpicy Sadiku, za nim Hamalainen, a zamiast Kopczynskiego- Maczynski

Adm do R, 16.07.2017 14:55:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No widzisz, i Ty przedstawiasz konkretną krytykę i za to props, też się wkurzam opór jak widzę, że nikt w tych barwach oprócz Nagy'a nie gryzie trawy tylko grają w chodzonego, 1-3 po walce i byłaby inna rozmowa. Ale jechanie po Magierze, który miesiąc temu załatwił nam mistrza i z ch...a-grających piłkarzy zrobił machinę która postawiła się Realowi to jakiś żart. Rozumiem - krytykować piłkarzy, albo chociaż rzeczowo skrytykować taktykę, lub krytykować politykę transferową - ok. Ale pisanie o kumoterstwie, o tym że p. Jacek nie nadaje się do Legii, i to jeszcze parę dni po marudzeniu, że nie ma prawdziwych Legionistów w Legii tylko muslimy się zjeżdżają? To jakiś żart i dlatego napisałem o kibicach sukcesu, bo żaden normalny-prawdziwy kibic miesiąc po tym jak śpiewaliśmy do Magiery Allez Allez przed podniesiem pucharu nie wypowiedziałby takich durnych kwestii na głos. Pozdro

Zibin55, 16.07.2017 17:00:40 - *.play-internet.pl

Do hejterahejterow: może jednak bez wyzwisk bo to świadczy tylko o kulturze autora...marnej:((

mietek, 16.07.2017 18:08:52 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: W końcu się przyznał, że nie ma pomysłu, jak zorganizować grę drużyny.

Ale wczoraj też była jedna ciekawa rzecz. Tutaj na stronie brano w obronę Kopczyńskiego, że niby niesłusznie kibice po nim jadą. To dosyć odważne podejście, skoro wczoraj zszedł z boiska jako pierwszy - mimo, że Hamalainen był jeszcze większą tragedią.

Krzeszczu, 16.07.2017 18:23:13 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: swiete slowa.

Tylko czekam jak sie fanboysi zaraz pojawia i zaczna nam bluzgac od placzkow itp.

Wczoraj bylem totalnie wq...ny, ale dzisiaj tak na zimno sobie to wszystko przemyslalem.
Juz nie bede po raz umty powtarzal ze nie mamy skautingu a Band of Brothers gra sobie w kulki.

Wydaje mi sie ze problemem w Legii jest fakt ze chce sie na przymus sciagac "drogich" zawodnikow, te takie pseudo "gwiazdy". Poniekad zeby udobruchac kibicow, ze sie wydaje pieniadze i inne takie bezsensowne duperele.

Ale widac ewidentnie, jak wczoraj Gornik, ze mozna kontraktowac zawodnikow "AMBITNYCH". Wszyscy wiedza ze to nie nazwiska graja. Wiec zamiast tak juz na sile starac sie sciagac pseudo-gwiazdy (alban?), warto posilic sie poszukac zawodnikow o niezlej klasie, ktorzy nie przyjda na sezon a beda grali dluzej, i ktorzy tez pod tym wzgledem beda poniekad inwestycja na przyszlosc.

Ale do tego trzeba miec strategie, plan dzialania, dzial skautingowy, i ludzi ktorzy (w przeciwienstwi do Konwiktorska Brothers) inwestuja swoj czas w prawdziwa prace.
A nie pici-polo na youtubie czy inne ryby w afryce.
No i trenera, bo ja juz dawno temu przestalem byc oczarowany Tragickiem. A Mistrzostwo Polski go wcale nie broni.Taki drugi Durny (czy Dorna, czy jak mu tam).

Maciej, 16.07.2017 18:45:07 - *.play-internet.pl

Ten magiera to jakiś bezpłciowy jest :) słabizna trenerska, miekka faja

Enero, 16.07.2017 19:48:01 - *.timplus.net

Napatników potrzebujemy a obrona po drugiej bramce to co zrobił dąbrowski to puszcza niepołomice gra lepiej

md , 16.07.2017 20:54:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tradycyjny poczatek !

Kipkorir, 16.07.2017 21:43:18 - *.dynamic.chello.pl

Przychodzi dwóch gości, którzy po jednym treningu z drużyną lepiej się prezentują niż cała reszta po letnich pseudo-przygotowaniach, a ten geniusz ich sadza na ławie. Przychodzi Berto, to ten gada, że potrzebuje on miesiąc przygotowań! W takim wypadku Kopczyński ze Szwochem chyba by musieli przez rok tyrać i to w łagrze u Staszka!

mietek, 17.07.2017 08:13:02 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Wiesz, Albanowi można dać szansę. Jak będzie strzelał bramki, to czemu ma nie grać? Ale jak zacznie mieć odpały pozaboiskowe, to szybko sprzedać. Gorzej, że ze sprzedażą może być kłopot, bo on nie ma unijnego paszportu i tak łatwo go nikt nie kupi.

I nie rozumiem, dlaczego nie możemy zrobić solidnego wietrzenia szatni. Wiem, że to nie będzie do końca trafne porównanie, ale skoro kuchenkorz może robić rewolucję, to my tym bardziej powinniśmy. Jesteśmy w końcu Mistrzem Polski i to my powinniśmy wyznaczać standardy budowania silnej drużyny w tej lidze.

Tak jak Ty już nie chcesz się wypowiadać o Band of Brothers, tak samo ja już przestaję wierzyć, że ktoś ich wreszcie pogoni. Drugi z Żewłaków dalej nie znalazł ani jednego zawodnika do Legii, za to w kółko siedzi na Woronicza i ze Szpakiem mecze komentuje. To za co mu Legia w końcu płaci?

bolo, 17.07.2017 12:48:23 - *.ssp.dialog.net.pl

Mistrz Polski ustami swojego trenera(?) dziękuje za lekcję drużynie w której występuje 7 dyletantów(nie pomyliłem się). Co to kużwa jest? Lekcję to Ty możesz brać od Realu,BVB czy od innych topowych klubów. Co Ty bierzesz człowieku wystawiając Kopczyńskiego,Gui oraz Hamę na szpicy? Sadiku ,Mąka na ławce tzn. że to nie są wzmocnienia tylko uzupełnienia? Daj sobie spokój z Legią i spływaj do Sosnowca.

imchotep, 17.07.2017 13:37:17 - *.fttx.telefonserwis.pl

Dziwne, że jeszcze 2 miesiące temu Magiera był super trenerem który wygrał z Legia mistrzostwo i zremisował z Realem i pokonał Sporting a dziś jest "amatorem", "wuefistą", "beztalenciem" itp itd... Legia przegrała mecz i trener wziął na klatę porażkę, że źle dobrał skład, taktykę, wyraźnie powiedział że mieli mecz pucharowy i podróż ale nie można zwalać na to winy. To źle? Hasi zawsze zwalał na piłkarzy a Urban i Skorża robili podobnie. Górnik zagrał na mega ambicji i miał za sobą cały stadion, dodatkowo przyjeżdża znienawidzona Legia, pierwszy mecz po awansie do Ekstraklasy. Byli lepsi to fakt, dzielenia punktów nie ma, ale do ku....wy nędzy mamy dopiero PIERWSZĄ!!!! kolejkę za sobą a tu już lament że nie będzie szans na mistrza. Też jestem wkur.....iony i dlatego dziś piszę komentarz kiedy emocje opadły a nie na gorąco. Zagrali źle, kompletnie bez pomysłu, dodatkowo kontuzja Malarza pokrzyżowała plany bo myślę, że w przerwie Sadiku i Mączyński pojawiliby się na boisku. Czemu nie grał Sadiku? A jak Hasi w LM wystawił Vako z Dortmundem kiedy ten nie znał imion i wołał wszystkich po numerach to ile było lamentu? To samo miał zrobić Magiera? Przeprowadził zmianę bo nie miał nic do stracenia a Sadiku strzelił bramkę. Kto miał grać w obronie? Pazdan chory, Czerwiński kontuzjowany. Teraz płaczecie że nie ma Rzeźniczaka a jak był to że "paralityk i beztalencie" itp. Dziś płaczecie... Szkoda, że nie patrzycie przez pryzmat trenera. Odejdźcie od Fify i FM zróbcie uprawnienia trenera i do roboty!!! Skoro Magiera to beztalencie i wuefista to pewnie każdy z was będzie lepszy od niego!!!!

lol, 17.07.2017 16:00:41 - *.adsl.inetia.pl

no jest kur..a za co dziekowac

md, 17.07.2017 20:37:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A Chukwu to gdzie ! LEGIA !!!

md , 17.07.2017 21:16:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA musi sie podniesc po sobotnim meczu ! LEGIA !!!

md , 17.07.2017 21:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziekowac za co ? LEGIA do boju ! LEGIA !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.