Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 15:30

Brosz: Ten mecz to nagroda za awans

Wiśnia

- Nie ma już biletów na mecz, więc chyba lepszego początku ligi niż spotkanie z Legią nie mogliśmy sobie wyobrazić. Nie jest zaskoczeniem, że aż tylu kibiców było chętnych na zakupienie wejściówki. W poprzednim sezonie również dopisywała nam frekwencja. Na mecz z beniaminkiem przyszło przecież 12 tysięcy ludzi. W Zabrzu chcą oglądać piłkę na najwyższym poziomie, cieszyć się ze zwycięstw, a po niepowodzeniach nas wspierać - mówi Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze.

Cały czas chcemy pracować nad tym, co udało nam się zbudować w zeszłym roku. Sobotni pojedynek to dla nas ostatni etap naszego awansu do ekstraklasy. Z kim nie zacząć, jak z mistrzem Polski, przy pełnym stadionie? - powiedział szkoleniowiec.

- To będzie nagroda dla całej drużyny. Po to walczyliśmy cały poprzedni sezon, aby teraz grać z rywalami, których młoda część szatni naszej drużny mogła dotychczas oglądać tylko w telewizji - dodał Szymon Matuszek, który jest pomocnikiem Górnika.

Marcin Brosz nie zasiądzie jednak w sobotę na ławce rezerwowych. Jest to efekt kary dyscyplinarnej nałożonej na niego przez PZPN. W ostatniej kolejce poprzedniego sezonu trener został odesłany na trybuny za wbiegnięcie na murawę. Ponadto za swoje zachowanie został ukarany jednym meczem zawieszenia. W tej sytuacji drużynę formalnie poprowadzi w starciu z Legią Marek Kasprzyk, drugi trener zespołu.



Komentarze: (11)

Umpire, 14.07.2017 15:39:42 - *.static.chello.pl

O, Legii już przed pierwszą kolejką pomagają, bo trenera żaboli zawiesili - takie farmazony już pewnie u skiślaków, śledzi czy bulw

XDDDD

Super*Samiec, 14.07.2017 16:03:56 - *.internetia.net.pl

Ten mecz to nagroda dla nas (L)egionistow za mistrzostwo i LM w poprzednim sezonie z kim nie zaczac jak górnikiem Zabrze najslabsza druzyna ekstraklasy na start

Hiszpan, 14.07.2017 16:28:37 - *.ipcom.comunitel.net

Dobrze ze Torcida wróciła .

Jack (L) do Umpire, 14.07.2017 16:40:39 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Co ty bierzesz? Zmniejsz dawkę albo zmień lekarza. W czym niby Legii pomagają? Jak kara była nałożona po ostatniej kolejce i nikt nie znał kalendarza na następny sezon. Nawet nie wiedziałeś wtedy czy twój klub dostanie licencję.

O.E, 14.07.2017 17:32:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie od dzis wiadomo ,że na mecze z Legia wszystkie zespoły a zwłaszcza ksiegowi zacieraja rece.Tak było jest i bedzie.Frekwencja np w Gdyni 3-4 tysiace a jak Legia prtzyjedzie .To bedzie full.

md, 14.07.2017 19:21:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gornik 1 - 1 LEGIA !

Krzeszczu, 14.07.2017 19:30:53 - *.cust.bredband2.com

@ O.E: Na calym swiecie tak jest, kiedy przyjezdzaja najlepsi. Albo najwieksze gwiazdy. W kazdym sporcie.
Wiec o co ta bulwersacja?
Pachnie kompleksami....

do Jack(L), 14.07.2017 19:35:52 - *.dynamic.chello.pl

Ty tak na serio ??? :)
Nie wyczuwasz szydery ?:)

Kedyw, 14.07.2017 19:54:01 - *.centertel.pl

O.E. niezupełnie.Poczytaj o frekwencji na Górniku w I lidze.Z kibicowskim pozdrowieniem!

LEGIUNIUNIUNIUNIA, 14.07.2017 23:17:55 - *.play-internet.pl

PRZYJDZIECIE CHAMY BO MY TAM GRAMY !!!!!!! C.W.K.S (L) MISTRZ !!!!!!!

Arek, 15.07.2017 00:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@jack (L) Czy Ty aby znasz pojęcia typu ironia, szydera, żart? Jeśli nie, to zapoznaj się z definicjami, a potem zluzuj poślady.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.