Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rafał Wolski wróci do Legii? - fot. Mishka / Legionisci.com
Rafał Wolski wróci do Legii? - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 11 lipca 2017 r. godz. 18:35

Plotki transferowe: Sadiku i Wolski na celowniku Legii

Woytek i Wiśnia, źródło: blick.ch, Przegląd Sportowy

Szwajcarskie media poinformowały, że Legia Warszawa zainteresowana jest sprowadzeniem Armando Sadiku. Zawodnik, któremu z końcem czerwca wygasła umowa z FC Zürich, w środę ma stawić się na testach medycznych. 26-letni Albańczyk gra na pozycji środkowego napastnika.

Ostatnio występował w FC Lugano i FC Vaduz, do których był wypożyczony z FC Zurich. W swojej karierze rozegrał łącznie 95 meczów w drugiej lidze szwajcarskiej (58 bramek) i 74 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej (26 goli). Sadiku jest także 27-krotnym reprezentantem albańskiej kadry narodowej. To on w ubiegłym roku zdobył pierwszą bramkę na mistrzostwach Europy w historii swojego kraju. W sumie w kadrze zanotował 9 trafień.



Z kolei według Przeglądu Sportowego na ostatniej prostej jest powrót na Łazienkowską Rafała. "Wolak" ma kosztować około 1 miliona euro.




Komentarze: (112)

Hiszpan, 11.07.2017 18:38:01 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Alban w Legii cos zle sie kojarzy.

dex, 11.07.2017 18:39:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Plotka czy fakt?

Kamil, 11.07.2017 18:41:26 - *.play-internet.pl

znowu ten Wolski...

Broda, 11.07.2017 18:47:16 - *.dynamic.chello.pl

Kozak i tyle transferów wystarczy i jazda po mistrza i podbój ligi mistrzów

(L)eo, 11.07.2017 18:48:31 - *.wmc-si.pl

Sadiku w 232 meczach strzelił 112 goli i zanotował 18 asyst,a ma dopiero 26 lat,po filmikach na YT wygląda na przekota i az mnie zastanawia czemu nikt nie chcial z nim przedłużyć kontraktu po bardzo udanym poprzednim sezonie. Ale gościu u nas moze byc kotem,jestem jak najbardziej za:) co do Wolskiego,hmm 1,2 mln. euro to duzo jak za zawodnika,ktory wg. mnie zawalił swój talent,w Gdańsku nic specjalnego nie pokazywał,oby to tylko była plota,wolałbym już Vasiljewa,chociaż juz w Piaście.

Hiszpan, 11.07.2017 18:51:36 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sadiku nie ma klubu mialy byc transfery po 2 mln a znowu szukamy grajkow za frytki.

m4pierwszy, 11.07.2017 18:52:48 - *.eaw.com.pl

Taki Nikolic, na ekstraklape sie nada, w LM nic. obym sie mylił.

assa, 11.07.2017 18:54:51 - *.sieradz.vectranet.pl

Oby nie Wolski!

grzesiek, 11.07.2017 18:55:23 - *.centertel.pl

Wolski jak najbardziej jestem za. Ale cena troche wysokawa....

jo, 11.07.2017 18:57:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cyt za Wikipedią: FC Vaduz – klub piłkarski z Liechtensteinu, założony w 1932, grający obecnie w Challenge League. Jedyny profesjonalny klub w swoim kraju... Pół roku poszukiwań i ..... Ja PIE#DOLĘ pół roku poszukiwań i wykopali typa grającego na pograniczu piłki zawodowej i amatorskiej. Ja bym za 1/5 tego co zarabiają ci skauci znalazł całą chmarę kopaczy do weryfikacji. Pięknie kur#a, pięknie...

Hiszpan, 11.07.2017 18:58:39 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wolski jak najbardziej tak. Jeszcze 2 napadtnikow i moze uratujemy sezon.

Dickson Chotowski, 11.07.2017 18:58:49 - *.range86-158.btcentralplus.com

O nie, drugi Dr Alban.

L, 11.07.2017 19:00:22 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po obejzeniu filmiku nasuwa sie jedno stwierdzenie - połaczenie Niko z Ljuboją.Ciekawy transfer sie szykuje,tylko żeby to nie byla plotka transferowa.

xx, 11.07.2017 19:00:27 - *.netservis.com.pl

Wolski za 1,2 mln Euro.. Ktoś tu upadł na głowę :/

Bartez, 11.07.2017 19:00:45 - *.hypernet.biz.pl

No liczby całkiem niezłe.

bdhd, 11.07.2017 19:04:36 - *.80

On jest bardzo dobry! Mowiono ze ma zastapic Doumbia w FC Basel.

Browar, 11.07.2017 19:06:26 - *.dynamic.mm.pl

albancom juz dziekujemy...

wolski won, 11.07.2017 19:11:42 - *.play-internet.pl

Wolski pajacu, nigdy nie będziesz LEGIONISTĄ! Pamiętamy uciszanie stadionu po golu. Jeśli tu przyjdziesz, to mam nadzieję że będziesz traktowany jak kaczorowski.

aa, 11.07.2017 19:12:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

jaki by kurna tranfer nie byl i tak wiekszosc bedzie plakac a przypomnijcie sobie jak Niko przychodzil do nas co bylo ??? TO SAMO!!! A mi sie wydaje ze jak przyjdzie bedzie z niego bardzo dobry napastnik tak samo jak z Chukwu !!!!!

mietek, 11.07.2017 19:16:37 - *.ssp.dialog.net.pl

@jo: On tam był tylko wypożyczony z FC Zurich, które kilka lat temu nas sprało w eliminacjach do wtedy jeszcze Pucharu UEFA. A szwajcarska Challenge League to drugi poziom rozgrywkowy w tym kraju, wcale nie amatorski.

Zresztą, przypomnij sobie, z jakiej to "potęgi" sprowadzaliśmy Kennetha Zeigbo. Svitlica przed transferem do nas też się specjalnie nie nagrał w wielkich klubach.

Hoh, 11.07.2017 19:20:55 - *.dynamic.chello.pl

Wolski za 1,2mln euro???!!! Oszalał ktoś? Było go brać jak odchodził z Wisły.

500 tys. euro go max.

Watson, 11.07.2017 19:21:04 - *.dynamic.mm.pl

Wszystko fajnie ale my potrzebujemy wyrafinowaego doświadczonego rozgrywajacego a nie Wolskiego który nie pokazuje nic ciekawego i na pewno nie ma mentalności pozwalającej mu grać w LM. Dlatego gra w w Lechii. Nikt nie pamięta że przez dwa lata siedział tylko na ławce. Nawet linnetty rozwinął się mocno fizycznie za granicą a Wolski? Legia w LM gra tylko z kontry a on w odbiorze jest gówno warty.

77/82, 11.07.2017 19:25:55 - *.dynamic.chello.pl

@jo: abstrahując od Sadiku, czy to samo napisałbyś np. o Gliku? Też gra w klubie z kraju, gdzie nawet nie mają ligi. Bzdurna argumentacja. Fakty są takie, że gość grając w w pierwszej/drugiej klasie rozgrywkowej w Szwajcarii strzelił 112 gole w 232 meczach, czyli liczby ma niezłe. Może nie jest to nazwisko z pierwszych stron gazet, ale czy Nikolic, a tym bardziej Prijovic takie mieli przed przyjściem do Legii?

KRZYCHU (L), 11.07.2017 19:29:08 - *.18

Kopie lewą i prawą = nadaje się !

do Hiszpan, 11.07.2017 19:33:15 - *.speed.planet.nl

Uratujemy sezon?! Sezon się jeszcze nawet nie zaczął...

Dickson Chotowski, 11.07.2017 19:36:03 - *.range86-158.btcentralplus.com

Ma dwie nogi i oddycha wiec wystarczy dla Mioduskiego.

WWL, 11.07.2017 19:52:01 - *.dynamic.chello.pl

Sadiku dla mnie wygląda kozacko-połączenie Nikolica z Orlando Sa- oby wypalił

Do wolski won- sam won od Legii pajacu znawco.
Wolski to nasz diament nie do końca oszlifowany-tylko zawsze się dziwiłem,że jak wrócił do Polski to Legia go nie chciała,a poszedł do Wisły.
Teraz za ten błąd trzeba zapłacić prawdopodobnie 1,2 mln EURO

Hector, 11.07.2017 20:01:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przypominam ze sezon temu Niezgoda zdobył ponad 30 % bramek dla Ruchu sam. Gdzie Ruch mało atakpwal i tych szans miał mało a wiekszosc bram to obroncy z roznych

Mariano, 11.07.2017 20:02:15 - *.dynamic.chello.pl

Napadzior-Kopie w dobrą stronę, brać go, na ekstraklape starczy:) Wolski to troche słaby pomysł.

Zyga, 11.07.2017 20:16:52 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tragedia. Po taniosci. Stare klepane graty, troche szpachli i klepania, gotowe na druga mlodosc na wschodniej flance. Zachodni prezes plakal jak oddawal hehe

Sir Alex, 11.07.2017 20:29:49 - *.3

Wolski za milion euro? Ta chudzina co ledwo na nogach się trzyma? Mój Boże...

Kajtus Czarodziej, 11.07.2017 20:36:20 - *.83.threembb.co.uk

Na temat albanca nie chce sie za bardzo rozpisywac, ale.. Pamietam ten mecz na euro kiedy Sadiku strzelil gola dla albanii.. Gosc mial duza latwosc w odnajdywaniu sie pod bramka rywala ale partolil niesamowicie.. Pamietam ze sie z niego smialem ze bez problemu powinien ustrzelic hattricka!!! Pewnie dlatego nikt z nim jeszcze nie podpisal kontraktu ;o) Co do Wolskiego to szkoda gadac, prawdziwy suchar! Jeszcze tylko zyro sciagnac z powrotem z anglii!!! ;o) Zapowiada sie irytujaca jesien..

Drzwi klubowe, 11.07.2017 20:42:42 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Akwizytorom i Albancom dziekujemy.

do jo, 11.07.2017 20:50:40 - *.speedtransfer.pl

Ale zdajesz sobie sprawę że to liga szwajcarska?

@rek, 11.07.2017 20:50:41 - *.dynamic.chello.pl

Z tego Armando Sadiku to całkiem przyzwoity grajek... Przyda się nam taki mocny zawodnik w środku napadu... Martwi mnie jedynie fakt, iż ma paszport albański, a zatem ogranicza pole manewru Jackowi Magierze (vide: limit obcokrajowców)... Tak czy siak brać go niezwłocznie... Pozdro (L)

do jo, 11.07.2017 20:51:33 - *.speedtransfer.pl

Poza tym oni grali w zeszłym sezonie 1 lidze. Spadli teraz.

papa, 11.07.2017 20:53:59 - *.zask.pl

W tekście jest błąd, Sadiku ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w FC Lugano, nie w Vaduz

ps, 11.07.2017 20:56:21 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli dopniemy Wolskiego + napastnika to finisz będzie ok...
Szkoda że nie mogli trenować z zespołem wcześniej

ZARTY, 11.07.2017 20:59:42 - *.233.neoplus.adsl.tpnet.pl

POSLUCHAJCIE MNIE. BARDZO MI SIE TO NIE PODOBA. KOWNACKI 4,5 MLN EURO + 2 MLN EURO BONUSY, BEDNAREK 6 MLN EURO PLUS BONUSY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VADIS ODIDJA OFOE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 MLN ?!?!?!??!?!?!??!?!?!? CO TO MA ZNACZYC JA SIE PYTAM!?!?!??!?!?!??!?!?!? KTO ZA TO ODPOWIADA ?!?!?!?!?!?!??!?!?!? GDZIE JEST KASA Z LIGI MISTRZOW ?!??!?!?!?!??!?!?!??!?! CO TO MA BYC ?!?!??!?!?!??!?!?

Ed, 11.07.2017 21:02:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Juz jeden Albaniec był w Legii...

Drde, 11.07.2017 21:06:07 - *.dynamic.chello.pl

Jak czytam tych internetowych zafajfancoe brak słów. Na VOO tez jechaliscie cioty intrrnetowe wypad. TROLE. Kto wam placi?

Bekon, 11.07.2017 21:06:55 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kałt wznawia karierę może Legia ?

Ale jaja , 11.07.2017 21:14:32 - *.skranetcan.pl

Wolski jak najbardziej sprawdzony zawodnik nawet za 1 mln €

Balde, 11.07.2017 21:19:59 - *.9

Czytając większość komentarzy, to aż serce rośnie że żaden z autorów tych wypocin nie ma nic do powiedzenia w Legii. Czasem się zastanawiam jaki transfer byłby w stanie zadowolić komentujących i chyba nikt mi do głowy nie przychodzi, bo CR7 od razu byłby nazwany nażelowaną panienką, a Messi chuderlawym karłem z gigantyczną pensją.

Somer, 11.07.2017 21:21:34 - *.dynamic.chello.pl

Wolski za tyle kasy. Ciekawe kto jest jego agentem. To jest jakaś porażka on teraz jest przeciętnym grajkiem.

Mr T, 11.07.2017 21:23:02 - *.dynamic.mm.pl

Za slaby. Poszukajmy jeszcze lepszego (pisze o napastniku).

Do-Do jo , 11.07.2017 21:33:57 - *.knc.pl

No właśnie to liga Szwajcarska... i z niej go wypozyczyli do slabiutkiej ligi Luksemburskiej... skoro to taki kot jak niektórzy piszą na różnych portalach to czemu był za słaby na ligę Szwajcarską??

Kader, 11.07.2017 21:38:31 - *.play-internet.pl

Jak dla mnie Legia powinna wypozyczyc Ondreja Dude, chlopak tam malo gra wiec bylby w rytmie meczowym, a zalata dziure po odzidzi. A jestem pewiem ze Duda i Nagy by sie pieknie zgrali w polaczeniu z Berto.

mietek, 11.07.2017 21:44:16 - *.ssp.dialog.net.pl

@do jo: Grali w Challenge League, czyli na drugim poziomie rozgrywkowym. I z niej spadli.

@ZARTY: Lepiej zadaj to pytanie kuchenkorzom. Niby tyle hajsu wydoili za swoich grajków, a cały czas robią bieda-transfery zawodników z kartą na ręku.

kibic, 11.07.2017 21:45:42 - *.dynamic.chello.pl

Jak dla mnie ciekawy gość ten Sadiku. Zgodnie z filmikiem strzela obiema nogami, głową także, nieźle też z dystansu, asystuje, no i karne strzelane w pół-drugie tempo - niczym ubogi Lewandowski. W dodatku za darmo... ;-)

zygfryd, 11.07.2017 21:48:29 - *.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sprzedać za 0.5 mln a potem odkupić po 2 latach za 1 mln tak się robi niezłe deale.

Arek, 11.07.2017 21:49:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamiętam tego Albańca z euro we Francji i pomyślałem wtedy, że w sumie mógłby kiedyś przyjść do Legii. Fajnie tam się prezentował, choć jak już ktoś wspomniał mógł ustrzelić kilka goli, a strzelił chyba wtedy jedną. Ale do sytuacji bramkowych dochodził łatwo. Wtedy jednak nie myślałem, że Legia się kiedykolwiek nim zainteresuje, a tu proszę. Ciekawe tylko, czy to plotka, czy jednak prawdziwe zainteresowanie.

Krzeszczu, 11.07.2017 21:54:23 - *.cust.bredband2.com

@Balde: ale przeciez CR7 to wlasnie nazelowana panienka, z tradzikiem, a Messi to karlowaty chuderlak. Tyle tylko ze to przeogromni artysci pilkarscy :-))
Aczkolwiek nasz Pazdek slicznie sie zaopiekowal Krystynka w dwumeczu...
Ale wiem o co Ci chodzi, wiec u mnie spoko :-)))
pzdr.

Poznań, 11.07.2017 22:03:50 - *.243.tesatnet.pl

do mietek kasa w połowie za Bednarka wydana , gro kasy idzie na szkółkę i nowe boiska ,miedzy innymi będzie balon pełnowymiarowy , wam w sumie tez ze szkółki Lecha się coś skapnęło , a mianowicie Kozak :-)))))))
z własnych wychowanków robi się kasę i o to tez walczy wasz Mioduski ale trochę mu na to zejdzie czasu

johnson, 11.07.2017 22:12:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wolski tak, Furman tak.

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 22:24:08 - *.188

Do Poznań,Do trzech razy ✨⚽️

(LEGIA), 11.07.2017 22:24:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jest no dobry pozdro dla legi zagłebie ado den haag

Kobolt, 11.07.2017 22:25:00 - *.dynamic.mm.pl

200 k euro to max za Wolskiego. Serio ten milion to jakiś ponury żart, ale Leśny zapłacił za Borysiuka krocie to teraz za piłkarza trzeba 3 x tyle. A tak serio oceniać nie chce, ale z takimi pomysłami chyba ciężko bedzie... Z eklapy po za młodymi nie ma sensu brać. Jedynie def można rozważyć. Jakość niestety jest za granica

Martin, 11.07.2017 22:28:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sadiku jak najbardziej tak, Wolski nie. Sadiku zagwarantuje nam przynajmniej te 10-15 bramek w sezonie i o to chodzi. Wolski natomiast to niespełniony talent - za drogi i często łapie kontuzje, a do tego fizycznie nie powala. Fenomen Ofoe polegał na tym, że pomimo że był mocno zbudowany i potrafił się przepchnąć przed każdego, to do tego był szybki i świetny technicznie. Naprawdę lepiej byłoby już od Piasta odkupić Wasiliewa i byłby luz na 3 lata. Obecnie potrzeba 2 napadziorów, ofensywnego pomocnika i śr. obrońcę - nie więcej nie mniej.
PS> Mąka nie zastąpi Ofoe, Mączyński sto razy bardziej pasuje na pozycję za Kopczyńskiego w środku razem z Mouilinem i wtedy taki środkowy trójkącik w pomocy (+zastępstwo dla Ofoe) będzie mógł fajnie klepać między sobą piłkę ze wsparciem skrzydeł. Póki co jedyną alternatywą za Ofoe z obecnego składu jest kontuzjowany Rado.

Sebo(L), 11.07.2017 23:01:42 - *.play-internet.pl

Z tego co pamiętam Sadiku bardzo fajnie prezentował się na Euro 2016. To może byc na prawdę poważne wzmocnienie ataku. Statystyki ma co najmniej przyzwoite. Jak to się mówi "jestem na tak" :)

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 23:03:32 - *.188

Martin dobrze nawija, nalejcie mu piwa

Daszka, 11.07.2017 23:13:29 - *.dynamic.chello.pl

Rafał Wolski - absolutnie tak!
@ Martin - obejrzyj na spokojnie i przeanalizuj jak były legionista grał w swoim dotychczasowym klubie. Jeżeli masz wątpliwości to przypomnę, że liczą się fakty, a nie resentymenty. Dajmy mu szansę, a nuż odpłaci w dwójnasób.
Miro musi mieć wsparcie na swojej pozycji, sam nie pociągnie, nie te lata i nie to zdrowie.

Danie(L), 11.07.2017 23:30:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Zarty; a co Cię to obchodzi? Dokładałeś się może do komitetu transferowego? A może jesteś cichym współwłaścicielem, właśnie się obudziłeś i jesteś zdziwiony informacją?
Wyłącz capslocka i przestań zaglądać komuś do portfela, zajrzyj ewentualnie do swojego albo do portmonetki mamy i policz ile lat będziesz musiał pracować żeby móc sobie sprzedać bez żalu piłkarza wartego 5 baniek za dwie - Mioduski może, Ty nie - dobranoc, kolorowych snów...

Legionista, 11.07.2017 23:38:35 - *.226

Sadiku może być (mam wrażenie że była by wojna w szatni..), chodziarz wolałbym Uros Djurdjevic... Rado by miał z kim porozmawiać... I na pewno byłby lepszy niż Sadiku... Pewnie by strzelił w ekstraklapie 30 bramki... Wolski nie! Nie! Jestem przeciw!
@Poznań jeszcze bym dodał Bereszyńskiego, Bielika (który uważa że Legia jest Lepsza od Lecha pod względem wychowywania piłkarza...) W tym roku to wy sprzedaliście za tyle piłkarzy - My za niedługo Szymańskiego, Monete oraz Niezgode - Ogólnie mówiąc te sprzedaże były udane przez mały skład - np: w ataku mieliście Robaka, duńczyka więc kownacki nie miał z kim rywalizować - Jak by miał to pewnie teraz byłby wypożyczony do Termaliki...

Daszka', 11.07.2017 23:42:31 - *.dynamic.chello.pl

Gdyby jeszcze do nowej drużyny Legii dołączył Dominik Furman to mielibyśmy pakę przynajmniej na dwa sezony! Realne wsparcie dla Miro i...jedziemy z ogórkami (przynajmniej w środku pola - a to wiele znaczy).

Cch, 11.07.2017 23:45:34 - *.dynamic.mm.pl

Prijo tez przychodzil z drugiej tureckiej bodajze. Pytanie w jakiej jest formie i czy zdazy na kolejna runde LM. Co do Wolskiego, troche drogo i troche szklany.

Balder14, 12.07.2017 01:00:43 - *.nyc.res.rr.com

Wolski tak!!! Alban nastepny udawacz... mentalnosc mentalnosc mentalnosc....

Krzeszczu, 12.07.2017 01:02:04 - *.cust.bredband2.com

Wolski?
Furman? FURMAN??? Serio?

To moze jeszcze Paixao, Wasilewski, Lukasik i Wawrzyniak?
Zaraz pewnie sie obudzi ten od yaya banana i zacznie napierac na Drogbe, Berbatova i Essiena?

Na to niestety juz nie ma lekarstwa.....

Pepe, 12.07.2017 01:23:11 - *.setaptr.net

I bardzo dobrze! Jeden Alban wprowadził nas na salony europejskie to i drugi da radę! A potem zimą dostanie kopa w zad i najwyżej dołączy do Necida.

Beonno, 12.07.2017 06:48:48 - *.dynamic.chello.pl

Co tak przeżywacie ta cenę? Wy będziecie płacić?? Co z tego ze kupimy taniej skoro i tak zaoszczędzone pieniądze nie pójdą na transfery. Dopiero dostaliśmy ponad 2 miliony za Odidja! Kasa z Ligi Mistrzów..... niech biorą Wolskiego. Bo na ta chwile brak zmienników.

mietek, 12.07.2017 07:03:21 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Nie wywołuj wilka z lasu :)))

A na Twojej liście jeszcze brakuje Borysiuka :)))

LM, 12.07.2017 07:07:04 - *.dynamic.chello.pl

Ciągle pytania o kase z LM. Boguś i Wan. dostali po kilkadziesiąt milinów a i pensyjki wcześniej też pobierali niezłe. Klub miał sukcesy ale kasa poszła do byłych Prezesów i koniec tematu.

WWL, 12.07.2017 07:18:25 - *.play-internet.pl

Cytat z dzisiejszego Przeglądu:

"Dariusz Mioduski: Adrian wiele lat gra poza Polską i nie prowadzimy z nim rozmów. To nie do końca nasz kierunek. Rafał jest legionistą, byłym zawodnikiem klubu, znamy go, cenimy i obserwujemy, ale na dziś nie ma tematu transferu."

Bez komentarza

mordo_ty_moja, 12.07.2017 08:04:31 - *.ip-point.pl

Do WWL
Co za brednie wypisujesz? Wolski nie chciał do Legii. Leśny chciał go ściągnąć jak ten jeszcze był we Włoszech. Dwa razy Legii odmawiał, więc niech się kisi w Gdańsku.

Mariusz, 12.07.2017 08:11:41 - *.101

Środek pomocy będzie wyglądał nieżle:

Radović(Kucharczyk), Moulin(Jodłowiec), Kopczyński(Mączyński),Guilerme(Wolski).

Widać plan Magiery to mieć wartościowych zmienników na każdą pozycję.

mietek, 12.07.2017 08:17:25 - *.emea.ibm.com

@WWI: Ale tutaj nie ma mowy o Mierzejewskim, tylko o Sadiku. Natomiast wrzucasz wybiórczo te cytaty, bo ciekawsza jest wypowiedź Szopena o Masłowskim.

Balde, 12.07.2017 08:21:03 - *.toya.net.pl

do WWL
A co miał powiedzieć w wywiadzie? Nawet jak go chcą i prowadzą rozmowy to takie publiczne deklaracje tylko podbiłyby cenę.
A w tytule artykułu masz wyraźnie napisane plotki transferowe, więc gdzieś tam ktoś tam usłyszał. Jedne są bliższe prawdy inne nie mają z nią nic wspólnego.

Do mietek, 12.07.2017 08:27:48 - *.play-internet.pl

Mierzejewski się tylko podpiął.
Dałem cały cytat, ale chodziło mi o jego drugą część -o Rafale Wolskim

Balde, 12.07.2017 08:35:36 - *.toya.net.pl

do WWL
A co miał powiedzieć w wywiadzie? Nawet jak go chcą i prowadzą rozmowy to takie publiczne deklaracje tylko podbiłyby cenę.
A w tytule artykułu masz wyraźnie napisane plotki transferowe, więc gdzieś tam ktoś tam usłyszał. Jedne są bliższe prawdy inne nie mają z nią nic wspólnego.

do Jo, 12.07.2017 08:37:16 - *.dynamic.mm.pl

dziwne że Glik poszedł do jakiegoś Monaco, ktore jest jedynym zawodowym klubem pilkarskim w swoim kraju

qemp, 12.07.2017 08:43:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Za cieszynki w stylu Ronaldo może się nie pojawiać.Ku**a mać, co to za moda?Idziemy w ilość jeśli chodzi o napastników.Mam wrażenie, że Niezgoda będzie na podobnym poziomie.Może wypalić ale ryzyko jest ogromne.Teraz skąpimy grosza na kluczową pozycję a później się okaże, że mamy 4 napastników ale każdy nadaje się tylko na ławkę.

Do Poznan , 12.07.2017 09:02:21 - *.16-1.cable.virginm.net

Wystarczy, ze Beresia, Bielika wzielismy. Do tego Hame, ktory regularnie was upokarza w lidze. Albaniec da rade, Wolski nie chcial grac u nas, niech sie rozwija w Gdansku. Trzeba graczy na puchary bo na lige wystarczy to co mamy. Szkoda, ze Osa nie do wyjecia.

do Mariusz, 12.07.2017 09:12:39 - *.play-internet.pl

Radowicz won, Jodłowiec won, Kopczyński won, Wolski won.

W czymś jeszcze ci pomóc?

McA, 12.07.2017 09:41:43 - *.126

Ja sié zastanawiam po jaki czort sa te komentarze, aby miernoty intelektualne mialy gdzie sie powyzywac a pseudo znafcy z FMa dawaly upust swojej wyimaginowanej fachowosci....

Ludzie ogarnijcie sie jak nie macie nic madrego do powiedzenia to zamilczcie bo sie kompromitujecie.

Tylko Legia!

tfj83, 12.07.2017 10:04:50 - *.ssp.dialog.net.pl

Bo ilość Albańczyków w Legii musi się zgadzać! Tylko w ten sposób awansujemy znowu do Champions League! :D :D :D

tfj83, 12.07.2017 10:05:49 - *.ssp.dialog.net.pl

@McA tylko nie pseudo znafcy! ;) Ja jestem prawdziwym znafca z FMa ;). Dzisiaj rano nawet poprowadziłem Liverpool do wygranej nad Swansea! ;) ;) ;)

Ale tak... doskonale rozumiem co masz na myśli. Cokolwiek się nie wydarzy to płaczki tutaj marudzą.

Historyk, 12.07.2017 10:16:53 - *.dynamic.mm.pl

Orlando Sa

o Sadiku, 12.07.2017 10:20:08 - *.83

Z tego co ja widzę, to i FC Lugano i FC Vaduz grają w Swiss Super League, FC Vaduz gra też w el. LE.

Lepiej płacić za napastnika, który może nie odpalić, czy brać za darmo? Odpali to się na nim zarobi, nie odpali, to się nie straci za dużo.

nordsea, 12.07.2017 10:37:19 - *.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do wzięcia jest bramkarz PRZEMYSŁAW TYTOŃ. Obecnie jest piłkarzem Deportivo la Coruna, ale nowy trener powiedział że nie będzie na niego stawiał i otrzymał od klubu wolną ręke do szukania nowego pracodawcy. Klub chce się go pozbyć więc cena powinna być niska (na transfermarkt wyceniany jest na 1 mln euro). W przeszłości był piłkarzem PSV Eindhoven, VfB Stuttgart. Ma 30 lat więc dobry wiek jak na bramkarza.

Krzeszczu, 12.07.2017 10:38:16 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: no tak, zapimnialem o Borysiuku. Pozno bylo :-)
To dofajmy jeszcze Rasiaka i Van der Vaarta. Jak szalec to szalec, pelna geba -;))

Szymon , 12.07.2017 10:38:17 - *.dynamic.chello.pl

Ch.. z transferami. Pudel dostanie w kapę w Finlandii i sranko gotowe. Tak wygląda Miszcz Polski i jego zwariowany właściciel. Kopa w srake i wio do domu

Krzeszczu, 12.07.2017 11:07:09 - *.cust.bredband2.com

@ nordsea: Jesli dobrze pamietam to temat Przemka Tytonia pojawij sie juz w zeszle lato. Ale byla to jak widac plotka.

Osobiscie uwazam ze sciagniecie Przemka byloby jak najbardziej przydatne, bo jest to swietny bramkarz. Z ogromnym doswiadczeniem.

Watpie czy nasz pseudo skauting ma o tym jakiekolwiek pojecie....

mat, 12.07.2017 11:26:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do wszystkich co to wieszcza ze Wolski nie jest wart 1 mln euro. Pamietacie jak odchodził od Nas za 3? W tedy był warty tych pieniędzy? Wyróżniający się piłkarz z Naszej eklapy i narzekanie. Takie samo gadania było o Pazdanie Dąbrowskim Borysiuku i jak to wszystko wyszło?

JANUSZ, 12.07.2017 11:50:02 - *.66

SERIO?! WOLSKI?!

A MOZE BORYSIUK?!
PADAKA TOTALNA. CHLOPAK PRZEGRAŁ KARIERĘ KONTUZJAMI.
TAK JAK KAPUSTKA ZŁYMI WYBORAMI.

PO CO NAM TAKI SZROT!!!!

janusz, 12.07.2017 11:54:05 - *.66

lepiej SADIKU NIZ NIKT.

BO OBECNIE NIE MAMY STRIKEA. A MOZE SIĘ ROZEGRA? MOZE BEDZIE DRUGIM NIKO!!!

NIKO WRÓC!!!!

krys008, 12.07.2017 11:55:53 - *.82

do mordsea - tez sobie pomyślałem o Tytoniu, niby 30 lat, mało perspektywiczny, ale bardzo solidny zawodnik.

do mat, 12.07.2017 12:03:32 - *.66

a tak wyszło, ze borysiuk to nawet nie jest średniej klasy. oprócz żóltych kartek i jednego strzału z dystansu niczym nigdy nie świecił. Wolski miał technikę ale jak to w Ekstraklapie za wcześnie odszedł i przepadł. Po co nam taki grajek?

Krzeszczu, 12.07.2017 12:10:25 - *.cust.bredband2.com

Na prawde swietny wywiad z Maczynskim, warto obejrzec i posluchac.

https://www.youtube.com/watch?v=B6qWPfZX5Wk

Maka, witamy w Legii i oby samych sukcesow! Powodzenia!

mietek, 12.07.2017 14:09:45 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Tak całkiem poważnie. Rasiak jak na swój wzrost to miał naprawdę całkiem niezłą technikę. On jednak nie był aż taką pokraką jak Peter Crouch.

Krzeszczu, 12.07.2017 14:30:46 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: tez calkiem powaznie, pamietam jak przyszedl do Tottenhamu, i o jeeeeeezu.........
Masakra totalna, nawet dwoch krokow bez balkoniku nie potrafil sam zrobich.
A Crouch? Crouch potrafi przeciez "Robo-dans" :-))))

amos80, 12.07.2017 14:34:04 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I po co znowu ten Wolski? Komu u po co on potrzebny?

adam70, 12.07.2017 14:48:52 - *.play-internet.pl

Ci co jadą dzisiaj po Wolskim będą się jeszcze palić ze wstydu jacy z nich znawcy futbolu od siedmiu boleści , czu jest obecnie w Legìi piłkarz którh umie wykonać stały fragment gry?

oLaf, 12.07.2017 15:34:37 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Wolski???? A co on ostatnio w sezonie strzelił 30 bramek że mamy go brać???

Lubię gościa ale jak w Lechii nie jest gwiazdą strzelającą masę bramek + ma kontuzje to czy będzie wzmocnieniem Legii??? NIE!

Sadiku ? może coś z tego będzie....

mietek, 12.07.2017 15:51:46 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: W Tottenhamie faktycznie nic z niego nie było. Ale na poziomie Championship wymiatał i ładował te bramy seryjnie. W przeciwieństwie do noszonego w Polsce na rękach Frankowskiego. Pamiętam jedną jego kozacką bramkę z czasów gry w Derby - takiego zwodu to by się nawet nasz Gui nie powstydził :)

Kibic legi KEICAM, 12.07.2017 16:20:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To samo było z Daniel Chima Chukwu ładne film a nawet nie gra w pierwszym składzie

jnq, 12.07.2017 16:46:03 - *.static.ip.hexaoperator.pl

ja tam chce Wolskiego i jestem pewien ze to bedzie dobry i trafiony transfer, przy Magicu chlopak odzyje

Zajmon, 12.07.2017 17:32:54 - *.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten Alban całkiem dobrze się zapowiada a Wolski to porażka,ale cóż Magiera go chce- podobnie jak faworyzyje Kopczynskiego-wiec nie poradzisz. Ja bym wolał Starzyńskiego.

(L)egia, 12.07.2017 17:41:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten Sadiku wygląda całkiem obiecująco, obyśmy go zakupili. To będzie drugi Nikolic!

Pijany Kogut, 12.07.2017 18:07:16 - *.193

Dziwne propozycje transferowe...

Pamietacie albańczzyka Plaku w Śląsku Wrocław ?

Czy ktoś się może orientuje co sie dzieje z Danielem Chima Chukwu ? (za słaby na gre czy Magiera nie daje szansy ?)

Z kibicowskim pozdrowieniem
Pijany Kogut

Krzeszczu, 12.07.2017 19:00:49 - *.cust.bredband2.com

@ Pijany Kogut: Chukwu zlapal (kolejna) kontuzje.
Podobno wlozyl za male majtki i mu puscil miesien.
Jak nie buty, to gacie.....

@ Zajmon: wlasnie przed chwila ogladalem "Sam na Sam" z Magiera, i jeszcze jakis inny wywiad, i w jednym z nich mowi ze ma dlugie powiazania z Kopczynskim.
Wiec jaki by ten Kopa faktycznie nie byl, to jest faworytem JM i jestesmy na niego skazani.
Jedyna nadzieja w tym zeby z Kopy zrobil sie porzadny pilkarzi to bardzo szybko, bo jak nie to bedzie jak Jenas albo Bentaleb niedawno w Tottenhamie.
Spursi grali wtedy kazdy mecz w 10-ke i gööwno przez lata wygrywali.

Forest.G., 12.07.2017 19:42:18 - *.dynamic.chello.pl

Po bramce cieszy się jak Forest Gump.

mietek, 12.07.2017 22:52:02 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: To chyba jedyna nadzieja w tym, że Nawałka nagle dostanie zaćmienia umysłu i powoła Kopczyńskiego do reprezentacji. Wtedy jakiś zagraniczny klub go może weźmie jako "kadrowicza" :)

Tak jak on gra na alibi, to jest jakaś tragedia. Porównuję go sobie z Mariuszem Lewandowskim. Obaj na tej samej pozycji, obaj praktycznie niewidoczni na boisku. Ale Lewandowski stanowił zaporę nie do przejścia, a Kopczyński jest synonimem otwartych bramek na autostradzie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.