Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto Pereira i Jacek Magiera - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Hildeberto Pereira i Jacek Magiera - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Poniedziałek, 10 lipca 2017 r. godz. 20:19

Hildeberto piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / Legia.com

W poniedziałek Portugalczyk Hildeberto Jose Morgado Pereira podpisał czteroletni kontrakt z Legią Warszawa. W umowie znalazł się również zapis o możliwości przedłużenia umowy o kolejny rok. W poprzednim sezonie 21-latek występował w Nottingham Forrest do którego był wypożyczony z Benfiki, teraz definitywnie pożegnał się z portugalskim klubem. Hildeberto Pereira jest wszechstronnym zawodnikiem - może grać na prawej obronie, skrzydle, w środku pola, a nawet w ataku.

W Legii będzie występował w koszulce z numerem 7 i przydomkiem "Berto".

Hildeberto zaczynał przygodę z futbolem w Ponte Frielas. Następnie grał w Odivelas, potem w Loures, aby w 2011 roku trafić do Benfiki. Wspinał się po kolejnych szczeblach lizbońskiej akademii aż wreszcie, w wyjazdowym, wygranym mecz z Farense (3:0), 15 marca 2015 roku dostał szansę debiutu w zespole rezerw. Błysnął w spotkaniu z FC Porto, w którym zdobył dwie bramki. W drugim zespole "Orłów" wystąpił w 37 spotkaniach, strzelił trzy gole. Jednak w pierwszej drużynie nie zdołał zadebiutować. W lipcu 2016 roku został wypożyczony do Nottingham.

Zawodnik ma także za sobą grę w młodzieżowej Lidze Mistrzów w barwach Benfiki oraz mecze w reprezentacji Portugalii do lat 18, 19 i 20.








Komentarze: (110)

Krzeszczu, 10.07.2017 20:22:18 - *.cust.bredband2.com

Szanowna Redakcjo, w pierwszym artykule czytalismy "wypozyczenie/kontrakt na rok".
Teraz kontrakt 4 + 1 letni.
Jesli sie dobrze orientuje to nie ma 4 letnich wypozyczen, wiec transfer definitywny?
Czy sie myle?

:-) , 10.07.2017 20:25:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie czaje to kupili czy wypożyczyli i we wtorek ?

zachodniopomorskie, 10.07.2017 20:27:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

będzie drugi Nagy - powinien się fajnie rozwinąć

Mlody cari, 10.07.2017 20:27:40 - *.215

Powodzenia (L)

PrezeSq, 10.07.2017 20:28:08 - *.eltronik.net.pl

Bravo dobry ruch młody perspektyeiczny dynamiczny techniczny same zalety można wyciągnąć z poprzedniego nagrania video myślę będzie kocur jak Pan trener znajdzie mu właściwe miejsce na boisku (L)egia Forever !

Mario, 10.07.2017 20:29:11 - *.130

Dzisiaj poniedziałek, a on we wtorek podpisał ? Przeniósł się w czasie ? Fachowcy jak zaczęli działać, to nawet czas zaczęli wyprzedzać.
Zaraz się okaże, że po Ofoe zostanie opylony.

Ma(L)echa, 10.07.2017 20:29:16 - *.play-internet.pl

Cos za wszechstronny ten Berto, na bramce moze tez bronic? Mimo wszystko witamy i powodzenia.

Panadol, 10.07.2017 20:30:51 - *.dynamic.chello.pl




"Hildeberto jest wszechstronnym zawodnikiem - może grać na prawej obronie, skrzydle, w środku pola, a nawet w ataku."


Czyli napastnik i ofensywny pomocnik już nie potrzebni!

Brawo!

lucho_83, 10.07.2017 20:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A na bramce nie gra? ;-) A tak poważnie, to witamy i powodzenia!!

Brat, 10.07.2017 20:34:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwszy transfer,zazwyczaj prawy obrońca z ciągiem na bramkę,wygląda dość solidnie, oby dał taką jakość jak Gui. Czas na bramkostrzelnego napastnika !

zbz, 10.07.2017 20:36:19 - *.158

Dobry! Ale na wideo z Legia.com to ma kilka kilo nadwagi.

mietek, 10.07.2017 20:36:39 - *.ssp.dialog.net.pl

Ciekawe, czy teraz coś napiszą ci geniusze, którzy pod tekstem o testach medycznych pisali, że Portugalczyk przychodzi na wypożyczenie. By trochę długie było :)

Balde, 10.07.2017 20:37:30 - *.9

To może być bardzo ciekawy transfer. Portugalczyk z dobrą techniką wprawiony w twardych starciach w Championship. Jeszcze ktoś do ataku i będzie już całkiem dobrze.

Adrianeekkkk , 10.07.2017 20:37:31 - *.play-internet.pl

To nie ten człowiek co na filmiku hahahah gdzie twoje włosy haha kolor nie ten ;))) podruba ;))

DZIADEK, 10.07.2017 20:37:33 - *.static.ip.netia.com.pl

Ponoć i bramkarzem..

md , 10.07.2017 20:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy w LEGII ! LEGIA !!!

KuraqL, 10.07.2017 20:38:29 - *.241

Hi(L)deberto!!! Witamy!!! :)

PiotrŻo(L)iborz, 10.07.2017 20:38:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Welcome in Legia and good luck, hope u will keep up and be as good as our previous Pereira :)

Oskar, 10.07.2017 20:39:05 - *.v28.interkam.pl

Pechowy numer, oby był wzmocnieniem.

:-), 10.07.2017 20:40:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyli jak kupno to super Mioduski zapowiadal ze bedzie kupowal a nie wypożyczył ciekawa inwestycja i wzmocnienie pomocy i obrony jeszcze napadzior i bedzie fajnie

tomaszek, 10.07.2017 20:40:36 - *.play-internet.pl

Jest potencjał

Rat, 10.07.2017 20:43:31 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Manu wrócił

mmm, 10.07.2017 20:44:26 - *.play-internet.pl

Jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego

dziwne, 10.07.2017 20:45:34 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe, kontrakt na cztery lata a według TM ma umowę z Benficą ważną do 2021, więc pewnie aż 4-letnie wypożyczenie? Ciekawe, co w przypadku wcześniejszego transferu do innego klubu...

Lopez, 10.07.2017 20:46:30 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Taki szybki ze biegnac na L3 zgubil dredy.

kermit, 10.07.2017 20:49:34 - *.centertel.pl

Wszystko fajnie ale coś mu się na głowie zrobiło ...

Krzeszczu, 10.07.2017 20:49:51 - *.cust.bredband2.com

@mietek: pierwszy tekst byl o rocznym wypozyczeniu...

A tak swoja droga to swietny ruch ze strony klubu. Sklad nam sie starzeje, bardzo szybko. Mimo ze mamy "wiecznie mlodego" (juz 26) Kopczynskiego
Pazdek, Dabrowski, Hlousek, nawet Moulin, Jedza, Hami juz stukaja w 30-ke. Malarz i Cierzniak grubo po.
Trzeba to wszystko troszeczke odmlodzic.
Berto (oby nie Gryba Berto! lol ) witamy w Warszawie i powodzenia!

Ps: Mam nadzieje ze nie ma w kontrakcie odstepnego za karton fajek i paczke czipsow, ani innej nedznej "dzentelmenskiej umowy"?

Bartez, 10.07.2017 20:50:01 - *.hypernet.biz.pl

W poniedziałek Portugalczyk Hildeberto Jose Morgado Pereira podpisał czteroletni kontrakt z Legią Warszawa. Ogarnijcie się.

Kar, 10.07.2017 20:51:15 - *.113

Czyli na 99 % Pazdan odchodzi i Jędza do środka...

CIEKAWOSTKA, 10.07.2017 20:52:17 - *.dynamic.chello.pl

Mega ciekawostka dot. Nottingham Forest (klubu, do którego wcześniej był wypożyczony).

Nottingham Forest tylko raz w historii byli mistrzami Anglii, ale dwukrotnie zdobyli Puchar Europy! I to nie czasie, gdy była LM w której gra po 4-5 drużyn z jednej ligi. Oni zagrali jako obrońca trofeum i je obronili.

A teraz są na podobnym poziomie jak Legia...

Bysior Legiunia, 10.07.2017 20:57:21 - *.dynamic.chello.pl

To jakas rodzina Rokera Perejry?

Kamil, 10.07.2017 20:57:32 - *.play-internet.pl

jeszcze-ofensywny pomocnik, napastnik i styknie ;)

W czwartek jeszcze ma być podobno ktoś nowy

mdread, 10.07.2017 21:00:25 - *.19-1.cable.virginm.net

http://www.skysports.com/watch/video/sports/football/teams/nottingham-forest/10574415/watch-nottingham-forests-hildeberto-pereira-sent-off-for-celebrating

Ma potencjal chlopak

Legionista, 10.07.2017 21:03:40 - *.226

Gdzie są ci którzy hejtowali polityke transferową... że Magiera będzie kupował swoich kolegów... Może on też jest kolegą Magiery.... Może od razu Magiera wszystkich zna i będzie wystawiał swoich ulubionych piłkarzy... (Na czele Hildeberto...) A wracając to tematu transfer wygląda bardzo dobrze i życzę mu powodzenia :) Mam wrażenie że za niedługo gui odejdzie do tych turków.....

Krzeszczu, 10.07.2017 21:04:45 - *.cust.bredband2.com

Zobaczcie jaka niezla stajnie maja jego menago....

Marcin, 10.07.2017 21:07:06 - *.play-internet.pl

I co że podpisał 4 letni kontrakt jak i tak odejdzie jak będzie chciał. Bo strzeli foszka, a nasi działacze to cienkie bolki. I tyle w temacie!

Zibin55, 10.07.2017 21:08:50 - *.play-internet.pl

Pora przywrócić Langila do drużyny bo myśle ze wtedy byśmy mieli dwa szybkie skrzydła i dopiero wtedy wlasnie nowy napastnik i ci których mamy czyli Chukwu i Sanogo....bo Niezgoda to raczej na razie na zmiany...mogą Legii dać pożądana skuteczność w ataku. Niech Magic pokaże klasę...

Danie(L), 10.07.2017 21:11:52 - *.play-internet.pl

Witaj w L .Jak tak bedziesz dobrze dobrze grał jak na filmikach z yt to wszystkich z pyrlandi wkreccisz w trawe a trałka zaliczy czerwien ze złosci.Powodzenia

Lucas, 10.07.2017 21:19:39 - *.play-internet.pl

7 w ostatnim czasie grali takie tuzu jak Manu czy Salinas

ARON , 10.07.2017 21:21:29 - *.centertel.pl

Nr.7 w LEGII nie wróży nic dobrego obym się mylił powodzenia

Hiszpan, 10.07.2017 21:22:55 - *.ipcom.comunitel.net

Z ostatniej chwili: brame tez ogarnia . Berto - wszystko w jednym nie trzeba juz wydawac na inne transfery.

Andrzej, 10.07.2017 21:27:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo ciekawy zawodnik.
Teraz jeszcze prawy skrzydłowy (Nikolas Spalek, Spas Delev ), rozgrywający (Nacer Barazite bez klubu ,Adrian Mierzejewski bez klubu, Lovro Majer, Enis Bardhi, Michal Skvarka, Seydouba Soumah, Giorgi Chakvetadze przyszłość) i dwóch napastników Luka Zahovic i Gerard Gohou lub może Rudnevsa wypozyczyć.

Cult⚽️Legia, 10.07.2017 21:30:24 - *.219

Welcom⚽️Welcom⚽️Welcom⚽️!

Krzeszczu, 10.07.2017 21:31:18 - *.cust.bredband2.com

Jak dla mnie to jeszcze tylko solidny i w miare mlody (tak z 25-27 lat) bramkarz.
Z calym szacunkiem dla Arka, ale wiek robi swoje.
A Majecki ewidentnie nie istnieje w planach JM. A tak o nim mowiono w samych superlatywach jeszcze rok temu...

Cch, 10.07.2017 21:31:55 - *.dynamic.mm.pl

Albo to drugi jacson, albo to nie ten koles z filmiku :d

Do Lucas, aron, 10.07.2017 21:34:10 - *.dynamic.chello.pl

Pamiętajcie, że w Legii z nr 7 grał też LESZEK PISZ

grzesiek, 10.07.2017 21:38:10 - *.centertel.pl

Coz mi wyglada na filmikach na taka nieco lepsza wersje guilherme. Ale jesli mam go rozpatrywac w kategorii wzmocnienie to raczej wzmocnieniem to on nie bedzie a raczej uzupelnieniem kadry. Dobrze ze chociaz mlody jak odpali do sie opchnie go za pare mln euro. Z.tym ze raczej nie odpali a nawet jak odpali to my i tak kasy za niego nie zobaczymy.
4 letni kontrakt jakos za bardzo mi sie nie podoba bo poki co mamy ogorkowy sklad i koles moze sobie zrobic tutaj wakacje a rozwiazac kontrakt wcale nie musi byc latwo i przyjemnie.
Plus z filmikow taki ze nie boi sie pojedynkow jeden na jeden i ma jako taki ciag na bramke rywali

Legionista, 10.07.2017 21:39:07 - *.226

@Andrzej prawdopodobnie to Berto będzie prawym skrzydłowym... Rozgrywającego pewnie nie kupimy (Na te pozycje mamy wielu piłkarzy: Rado, Moulin,gui,hama, Nagy itp) Potrzebujemy teraz tylko napastnika oraz Środkowego obrońce (Nie ważne czy Chukwu będzie formie czy nie ! Potrzebujemy klasycznego napastnika! A Chukwu może też grać na skrzydle więc po problemie) Jeszcze potrzebujemy 1-2 transfery! @Zibin55 Langil ma tylko szybkość nic więcej i jest słabszy niż Nagy, a także nie pokazuje profesjonalizmu! Więc jego przyszłość w Legii pewnie się skończy...

krys008 , 10.07.2017 21:40:10 - *.serv-net.pl

Dobrze się zapowiada. Życzę powodzenia. Panie Dariuszu, zdarza mi się krytykować, ale zakup Mączyńskiego i dzisiejszy uważam za bardzo ciekawe transfery. Czyżby nareszcie Legia miała jakąś strategię i wizję prowadzenia klubu?
Mam nadzieję, że Pazdan jednak zostanie (chociaż to dla niego ostatni gwizdek na wyjazd), ale jeszcze napastnik i przydałby się bramkarz. Z Malarza jest super gość, lubię typa, ale młodszy już nie będzie, a młody bramkarz rozwijałby się u jego boku.

Wolfik, 10.07.2017 21:58:19 - *.dynamic.mm.pl

Młody ale z doświadczeniem, mocny i dobrze wyszkolony. To plusy. Jeśli nie zgłupieje w Warszawie (nocne życie) i podejdzie profesjonalnie do zawodu (w przypadku Portugalczyków pewności nigdy nie ma) może okazać się sporym wzmocnieniem.

Witamy z Legii, Berto :).

legfan, 10.07.2017 21:58:44 - *.static.chello.pl

wszędzie może grać to malarz jest spokojny .Trochę kumatej myśli. Jak jest najlepszy wszędzie to .....niedokończę.Hilde trzymaj się (L)

matus007, 10.07.2017 22:07:55 - *.play-internet.pl

gościu wygląda konkretnie muły są

Abc, 10.07.2017 22:09:18 - *.play-internet.pl

Można kupić bramkarza Arki - bardzo dobrze bronił na super pucharze.

Arek, 10.07.2017 22:11:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie kojarzę typa szczerze mówiąc, ale życzę powodzenia i samych sukcesów z (L).

Zajmon, 10.07.2017 22:11:40 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

prawa obrona prawa pomoc a po kontrakcie juz i
w środku i w ataku. żebyście nie przesadzili. Czekam na napadziora! !

Andrzej do Legionista, 10.07.2017 22:12:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z tym rozgrywającym Hama to nie przesadzaj, potwierdził po raz kolejny z Arka. Legii potrzebny jest typowy rozgrywający a nie zawodnik który może też grać na tej pozycji. Rado ma już swoje lata i pytanie jak w tym roku ze zdrowiem i forma

jaca, 10.07.2017 22:15:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a tu taka rozmówka
Tomasz Cwiakala‏Konto zweryfikowane @cwiakala 13 min.13 minut temu
Więcej
Rozmowa z dziennikarzem z Portugalii:
- Podpisali tego Hildeberto.
- Z opcją?
- Transfer, a nie wypożyczenie.
- Jakim cudem?!

, 10.07.2017 22:15:44 - *.centertel.pl

Człowiek orkiestra

Rafa (L), 10.07.2017 22:18:42 - *.isp.tvkg.net

Potrafi grać na prawej obronie ..w środku obrony na prawej pomocy, w środku pomocy aaa i w ataku jeszcze

Franco, 10.07.2017 22:22:43 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Coś mi tu pachnie przekrętem... Ten z filmików jest brunetem... A Ten tu blądyn...

Boro, 10.07.2017 22:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A gdzie jest napastnik pytam grzecznie! !!!! Niestety ale naszej Legii nie będzie nawet w lidze Europy. .oj obym się mylił

No i git, 10.07.2017 22:30:43 - *.static.ip.netia.com.pl

Kolejny Pereiro w L. Super :).

Aksamitny Heniek, 10.07.2017 22:38:04 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Pierwszy zawodnik z Akademii Legii, z wielkiego projektu Dariusza Miodulskiego.

Daszka, 10.07.2017 22:46:01 - *.dynamic.chello.pl

Ja również się cieszę, że wreszcie transfery (do Legii!) ruszyły. Pora najwyższa. Jednak moją radość nieco mąci wzrost naszego nowego obrońcy. Chyba trenerowi Magierze może spokojnie wejść pod ramię. Oczami wyobraźni już widzę jego interwencje przy stałych fragmentach gry (rzuty rożne, wolne). Mam nadzieję, że kierownictwo i sztab szkoleniowy klubu wie co czyni...

Niuniek Gomez, 10.07.2017 22:46:41 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeszcze jakiegos klona Luisa Figo prosze.

krys008, 10.07.2017 22:51:29 - *.serv-net.pl

Krzeszczu z bramkarzem mamy podobne spostrzeżenia i wnioski.
Gdzie nasza słynna szkoła bramkarzy, wspaniali herosi :) Boruc, Fabian, Szczęsny...

c4di85, 10.07.2017 22:54:14 - *.play-internet.pl

Co łączy Olympiakos i Nottingham? ..... to może ten bonus za VOO

https://en.wikipedia.org/wiki/Evangelos_Marinakis

Uli, 10.07.2017 23:03:08 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Patrze, czytam i jakoś nie widzę żeby któryś ze specjalistów od teorii spiskowych (Zewłaki, Olmpiakos, Hasi, Ofoe...) zauważył KTO jest właścicielem Nottingham Forest do którego na rok był wypożyczony Hildeberto. No kto?
Evangelos Marinakis! Właściciel Olimpiakosu!

maqs, 10.07.2017 23:09:25 - *.dynamic.chello.pl

to jest to.Ale w sumie szkoda że nie może grać jeszcze na bramce

kibic25, 10.07.2017 23:10:42 - *.2

Żal.pl, zarobili na samej LM 20mln EUR a oni jakiegos pilkarzyka z B-klasy biora za darmo, gdzie sa pieniadze ja sie pytam? Zlodzieju mioduski, gdzie sa pieniadze?

pikuś, 10.07.2017 23:32:25 - *.play-internet.pl

berta - Słownik SJP
https://sjp.pl/berta
1. żartobliwie: niemieckie działo oblężnicze; gruba berta;

:) :) :)

Zajmon, 10.07.2017 23:50:39 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jeszcze parę takich dziwnych ruchów i Magiera po rundzie odejdzie jako trener bez charyzmy

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 00:01:07 - *.219

Odrazu kiedy usłyszałem o Mistrzu Polski Legii I że moge grać dla Mistrza niezastanawiałwm sie tylko przyleciałem do pièknej Warszawy.Pereira

Mister Killmister, 11.07.2017 00:13:17 - *.lv.lv.cox.net

Pewno nasłuchał się na wyspach o mega rasiźmie w Polsce od swoich pastowanych kolesi z Nottingham i zrobił z siebie blondyna.
A tak poza tym gostek ma nawet niezły prawy sierpowy, już się nie mogę doczekać jego starć z Góralskim, albo innymi ekstrakapowymi prowokatorami
youtube.com/watch?v=yJGoYLgj1wg"

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 00:15:43 - *.219

To napadziors brać z Akademi pana Kleksa ,młodego ,zdolnego szybkiego,lub z C L J !Jak niema to brothers wyje... natychmiast bo to poloniści i leniwi pracownicy

Bzx , 11.07.2017 00:16:45 - *.centertel.pl

Dla mnie powinien latać na ksywie HiPer

Bzx , 11.07.2017 00:19:48 - *.centertel.pl

HiPer transfer jak na naszą ligę, gość ma dynamit w nogach, oby wypalił ;)

1337, 11.07.2017 00:22:46 - *.130

Droga redakcjo, ile kosztowal? Czy mial karte zawodnika i przyszedl za darmo?

Bzx , 11.07.2017 00:35:59 - *.centertel.pl

Do "grzesiek": Co ty pieprzysz za głupoty?? 21-letni zawodnik z takim pier.....ciem przychodzi i myśli o braniu kasy za friko?? On doskonale zdaje sobie sprawę jaki ma ofensywny potencjał ( nominalnie jako obrońca!! ) że ewentualnie wie że u nas dobrą grą może pójść za jakiś czas dużo wyżej niż nasza ekstraklasa, tak to może kminić 30 paroletni koleś nierób ( a On na takiego się nie zapowiada) ma ochotę do gry, a co i jak okaże się z czasem, HiPer #7

Zajmon, 11.07.2017 00:43:24 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

chce żeby Legia weszła do LM I mistrza juz nie musi mieć bo będzie ciężko. Nie interesuje to bo chce rozwoju klubu. Poza tym będzie tak L:-) /Lechia /Śląsk puchar dla Cracovii.

Illuminati, 11.07.2017 06:00:25 - *.15

Evangelos Marinakis wlasciciel Olympiakosu Piraus i.... Nottingham Forrest!
Vadis Legia - Olympiakos
Hildeberto Nottingham - Legia
Przypadek?

Marian, 11.07.2017 07:34:34 - *.centertel.pl

na bramce też?

lewa metryka , 11.07.2017 08:08:41 - *.play-internet.pl

21lat ahaha to ja mam 12 a z pracy pisze

grzesiek, 11.07.2017 08:17:58 - *.centertel.pl

Czy on ma pier***cie to sie okaze. Ogladalem narazie jeden filmik z nim i zadnego pier***cia nie widxialem. No tak ma 21 lat i daj boze zeby przyszedl tutaj z mysla o rozwinieciu sie pilkarsko a nie z mysla o imprezowaniu kobietach i szybkim seksie.

Adam, 11.07.2017 08:39:07 - *.45.ipv4.supernova.orange.pl

To jest świetny transfer.
Młody, dobra technika, szybki, silny, dobry przegląd pola do tego Mączyński, solidny reprezentant, ale nadal brakuje mi
1-2 napastników przynajmniej tej klasy co Nikolić-Prijović.

grzesiek, 11.07.2017 08:45:02 - *.centertel.pl

Faktycznie wyglada na jakies minimum 24 lub 25 lat a nie na 21. Ale zobaczymy co pokaze. Narazie mozna tylko gdybac. ;p

Lukas, 11.07.2017 08:51:35 - *.dynamic.chello.pl

Juz sie przyzwyczaiłem ze jesteśmy skazani na nie znanych zawodników. Oby odpalił

Bzx , 11.07.2017 08:52:02 - *.net07-g1.isko.net.pl

Grzesiek i tego się trzymajmy, potrzeba pierd....cia od zaraz bo jutro zaczynamy, niech się szybko wdraża i do boju Legio!! A tak poza tym redakcjo: można go dowołać do tej rundy lm czy do kolejnej?

Bzx , 11.07.2017 08:54:32 - *.net07-g1.isko.net.pl

Ps.: I nie chodzi mi o jutro tylko o rewanż u nas

Qwert, 11.07.2017 09:02:19 - *.centertel.pl

Ciąg na bramkę, holowanie piłki , ryzykowne wejścia w drybling i ani jednego dośrodkowania w pełńym biegu - moje wnioski w oparciu o filmik. Do kozaka daleka droga, chyba że do Miłosza

Szymon , 11.07.2017 09:04:25 - *.dynamic.chello.pl

Mioduski. Gdzie transfery?

Kidzior, 11.07.2017 09:09:56 - *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wygląda jak Walo z Blok Ekipy

ASM, 11.07.2017 09:14:46 - *.mynet.com.pl

Podobny sposób poruszania się po boisku co Gui - dużo chaosu, ale jak wyjdzie to stadiony świata.
Zawodnik raczej z myślą o przesunięciu Jędzy do środka do Dąbrowskiego w miejsce Pazdana, ewentualnie na rywalizację o miejsce w składzie. Na teraz na pewno nie pierwszy skład. Ale transfer mądry, bo odszedł już Rzeźnik, wcześniej Bereszynski, a zaraz jeszcze Pazdan i Broź. Ale czy coś z niego będzie, czas pokaże.

Urbi74, 11.07.2017 09:53:47 - *.internetdsl.tpnet.pl

To nie żaden Bento to naprawdę Terrence Howard, znany z Iron Man'a :)

Sy(L)wek, 11.07.2017 09:55:05 - *.mszczonow.vectranet.pl

Dla tych co nie wierza ile ma lat ur 2 marca 1996 wzrost 177 cm

Sy(L)wek, 11.07.2017 10:15:40 - *.mszczonow.vectranet.pl

I do tych co slusznie zauwazyli to na pewno nie przypadek w tym wypadku mozemy byc pewni,i co do tych "Trojanskich braci" tez uwazam ze w glebi szkodza Legii dopiero musieli byc wkurzeni jak im Vadis odpalil i pociagnal gre i zamiast moze anonimowo pisac itd.to moze by tak cos zorganizowac zeby wiedzieli ze wiemy i dac jasno do zrozumienia ze ich nie chcemy Polonista zawsze bedzie Polonista

Sebo(L), 11.07.2017 10:21:15 - *.slupsk.vectranet.pl

Przyznam szczerze,że dopiero teraz oglądnąłem filmik z grą "Berto" i trzeba jasno powiedzieć,że jestem pod dużym wrażeniem. Jeśli piłkarz pokaże choć część tego co jest zawarte w filmiku to szybko zapomnimy o panu Ofoe. Jak dla mnie Portugalczyk będzie na prawdę konkretnym wzmocmnieniem. Trzymanie go na obronie byłoby grzechem. Widać,że piłkarz ma zapedy czysto ofensywne,widzi dużo na boisku,mocno trzymający się na nogach,przebojowy,dynamiczny...To może być jeden z lepszych transferów w tym okienku transferowym w Ekstraklasie.

Krzeszczu, 11.07.2017 10:40:37 - *.cust.bredband2.com

@ Illuminati: Jest to kolejny dowod jaki ogromny kawal biznesu odstawil DM! "Tak, damy wam Dzidzie ale chcemy kase i cos w zamian. -Dobrze, dam wam mlodego portugalczyka".
I gitara!
Czy Band of Brothers z BL kiedykolwiek wpadli by na taki pomysl? I czy w ogole byliby zdolni to przeprowadzic?

Brawo DM!!!!! SUper transfer!

Panowie grzesiek, mietek, Wolfik, Krys008, Stary Kibic, Jerz z Potoku, Sebo(L), Legionista, Cult Legia i Ci o ktorych (wielkie sorry!) teraz zapomnialem, bijcie BRAWO.

Sebo(L), 11.07.2017 11:37:17 - *.slupsk.vectranet.pl

@Krzeszczu sęk w tym,że właścicielem karty "Berto" jest Benfica Lizbona a nie Olympikos więc tak na prawdę Notthingam Forest z jego właścicielem miał przy tym transferze raczej niewiele do powiedzenia...No chyba,że zrezygnowali z wykupienia Portugalczyka od Benfiki na rzecz Legii,która pozwoliła na transfer Odjidji do Grecji. To są jednak tylko dywagacje i przypuszczenia. Tymniemniej mam cichą nadzieję,że z "Berto" będziemy mieli nie mniejszą pociechę niż z Ofoe,który w Legii grać po prostu nie chciał.

Krzeszczu, 11.07.2017 11:55:08 - *.cust.bredband2.com

@ Sebo(L): Hmmm, jedyne mnie zastanawia, Berto mial (inicjalnie) przyjsc na rok na wypozyczenie. Co przy tym ze Benfica ma jego karte ma sens, bo nie wazne komu zawodnika wypozyczja.
Ale Berto podpisal 4-letni kontrakt z opcja na +1. Wiec jest to napewno definitywny transfer (moje pytanie, bez odpowiedzi, wczesniej do Redakcji).
Wiecj jesli definitywny to w takim razie kto ma/mial jego karte? Benfica czy Nottingham?
Transfer Markt podaje ze jego klubem jest Benfica. Przyszedl z Nottingham. Sam juz nie wiem jaka z tego karuzela.
Zasadnicze pytanie, powtarzam, czy jest to definitywny transfer? Bo o czteroletnim wypozyczeniu nigdy jeszcze nie slyszalem....
pzdr.

Sebo(L), 11.07.2017 12:08:46 - *.slupsk.vectranet.pl

@Krzeszczu przypuszczam,że na 99.9% jest ko transfer definitywny. Wypożyczenia zazwyczaj podpisywane są na sezon,później ewentualnie przedłużane o kolejne jeśli zawczasu nie znajdzie się jakiś chętny kupiec.Tak mogło być w przypadku Legii. Co prawda Anglicy może byli chętni wykupić Berto z Benfiki,ale być może warunkiem Legii przy sprzedaży Ofoe do Olimpiakosu było pozyskanie Berto z Nottingham via Benfica. Coś w tym jest aczkolwiek saga transferu Ofoe do Grecji zaczęła się od razu po zakończeniu sezonu. Ofoe był już zdecydowany odejść do Grecji i był już z nimi dogadany dużo wcześniej.

Krzeszczu, 11.07.2017 12:23:32 - *.cust.bredband2.com

@ Sebo(L): Tak, to co podajesz ma sens.
Saga z Ofoe ciagnela sie w nieskonczonosc, ale im wiecej o niej sie dowiadujemy (np teraz ten transfer Berto, niemalze tego samego dnia w ktorym Dzidzia def odszedl), tym bardziej jestem przekonany ze DM prowadzil ostra gre, gral z grekami i Dzidzia w "Hard Ball", a transfer Berto jest tego poniekad efektem.
2,5 mil ojro + ew bonusy, do tego mlody niezly/dobry pilkarz dzis wyceniany na 750k ojro (z 4 +1 letnim kontraktem, a wiec tez i inwestycja na przyszlosc), moim zdaniem to istny majsterczyk w wykonaniu DM.

DM nie raz podkreslam ze ma wizje i ma plan, czego brakowalo wczesnie przy poprzednim zarzadzaniu. Wiec napewno zanosi sie na interesujace czasy...

Sebo(L), 11.07.2017 14:14:05 - *.slupsk.vectranet.pl

Teraz tylko należy mieć nadzieję,że Berto wszystkie swoje atutu i umiejetności,które prezentuje na filmiku,przełoży na boiskach Ekstraklasy w barwach Legii. Jeśli będzie się prezentował tak samo,to jestem przekonany,że mamy nową gwiazdę .

Ochota (L), 11.07.2017 14:23:26 - *.centertel.pl

Znowu jakis Perejra przyszedł..mamy juz ich troche

Pacajkin, 11.07.2017 15:38:58 - *.101

W pewnym sensie mozemy mówić o wypożyczeniu, albo inaczej o pewnego rodzaju dzierżawie, strategia Benfiki jest taka, że w takiej sytuacji oddaje grajka za friko i zapisuje sobie prawo pierwokupu za czapkę gruszek, zwykle jest to 100 tyś € i wzrasta o pewną kwote co sezon, albo też zapewniają sobie w umowie 50% z następnego transferu, wszystko zależy od ustaleń na jaki zgadzają się obie strony i jak gość wypali to jest ich ewentualnie mogą go upchnąć dalej za stosowną cenę, tak więc to nie Legia zarobi, a jak nie wypali to nie ich problem. Taki trochę śliski układ, ale ważne że na razie bedzie grał dla Legii.

grzesiek do Krzeszczu, 11.07.2017 17:24:22 - *.centertel.pl

Chetnie bede mu bił brawo tak jak odzidzi bilem i chwalilem chlopa jak tylko moglem , ale wpierw niech pokaze co potrafi. Po za tym musze inne filmiki z nim obejrzec. Narazie obejrzalem tylko ten ktory zamieszczono na tej stronie i narazie szału na mnie nie zrobił. Niech zrobi swoja gra.

wrocLawianin, 11.07.2017 17:39:56 - *.internetia.net.pl

Oby byl dobry w napadzie :)

Legionista do Andrzeja, 11.07.2017 19:12:04 - *.226

Hama jest obecnie w słabej formie, (Jestem za tym by go sprzedać...) ale zależy jak na to patrzy Magiera czy chce grać ustawieniem 4-4-2 lub obecnym.... Rado może i jest stary, ale na naszą Lige to wystarczy :) Wolałbym żeby kupili nowego bramkarza i napastnika, a nowy rozgrywający też się by przydał, ale nie powinien być głównym celem :)

grzesiek, 11.07.2017 19:59:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

to jest transfer definitywny, obejrzalem reszte filmikow z jego udzialem i powiem tak : Dobry jest !

kisie(L), 18.07.2017 18:13:19 - *.elblag.vectranet.pl

vadis tez mial nadwage :) hildeberto petarda transfer powodzenia w Legii:)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.