Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. olympiacos.org
Vadis Odjidja-Ofoe - fot. olympiacos.org
Niedziela, 9 lipca 2017 r. godz. 15:28

Odjidja-Ofoe odszedł do Olympiakosu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Vadis Odjidja-Ofoe odszedł z Legii Warszawa do Olympiakosu Pireus. Transfer potwierdziły oficjalnie oba kluby. Legia ma zarobić na sprzedaży zawodnika ok. 2 mln euro plus około 1 mln euro w bonusach. Sam zawodnik będzie zarabiał w Grecji 1,3 mln euro netto rocznie.





Komentarze: (206)

mmm, 09.07.2017 15:34:12 - *.play-internet.pl

Nareszcie! Idź i nie wracaj! Telenowela dobiegła końca.

lucho_83, 09.07.2017 15:34:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Już koniec tej sagi? Strasznie męczące to było...powodzenia Vadis w Grecji!

Tomaszek67, 09.07.2017 15:35:23 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Totalna kompromitacja Dariusza Mioduskiego. Zapowiadał że pozostanie Vadisa to dla niego priorytet. Później że zaproponował mu ekskluzywny kontrakt i wątpi w to że Olympiakos może zaproponować mu lepsze warunki. Dariuszu Legia Cie przerasta.

zenek z buszu, 09.07.2017 15:37:16 - *.centertel.pl

nareszcie!!!

Mr T, 09.07.2017 15:37:37 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dzięki Vadis za pomoc przy Lidze Mistrzów. Powodzenia.

Kkk, 09.07.2017 15:38:20 - *.61

2 mln śmiech na sali.... za 5 bym go nie sprzedawał

KunFuTsu, 09.07.2017 15:39:10 - *.internetdsl.tpnet.pl

No i git. Głupi że nie chciał zostać z nami dłużej. Legia ma duże perspektywy rozwoju. Miasto piękne, kraj przyjazny i ludzie. W Grecji nie będzie mu lepiej. Zwykły najemnik za kasę. Powodzenia VOO.

Dede, 09.07.2017 15:39:15 - *.dynamic.chello.pl

Tomaszek id placzku. On nie chcial u nas grac i koniec.

Tom, 09.07.2017 15:39:38 - *.dynamic.mm.pl

Znowu wyprzedaż?
W tym klubie nigdy nie będzie normalnie, mają tyle kasy ale jeszcze im mało!!!
W takim razie mam w du.... ten klub, nie będę płacić po 50zł za każdy mecz ze świadomością iż nie budujemy dobrej drużyny a jedynie co to liczenie zysków z biletów i transferów!!!

grzesiek, 09.07.2017 15:40:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

odkąd nowy prezes rozpoczął swoje rządy, no to naliczyłem już 5 minusów i 1 plus przez jakiś miesiąc.
A po tej informacji o sprzedaży vadisa za marne 2 mln euro , to aż sam nie wiem co napisać.

Leśny proszę wróć ?

Polo, 09.07.2017 15:40:42 - *.17-1.cable.virginm.net

I co Mioduski twoje słowo to wielka kupa!! Równia pochyła w dół nastała.Odejdż cie...u

JANUSZ, 09.07.2017 15:41:21 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Miodulski potrzebowal kasy na klub.. oddalby za 1 mln

Aha, 09.07.2017 15:42:24 - *.play-internet.pl

Czyli co Darek? Olimpiakos przelicytował Nas o 300 tyś euro? Nie lepiej bylo wydać to na Vadisa niż płacić za Mączyńskiego 500 tyś?

Bartek, 09.07.2017 15:44:27 - *.dynamic.chello.pl

idz i nie wracaj dobry grajek ale jako czlowiek...

Legionista, 09.07.2017 15:45:19 - *.226

W końcu koniec kabaretu! Czas zacząć budować zespół! Podstawą drużyny powinien być Moulin-Mąka-Nagy-Dąbrowski-Jędza-hlousek-Rado (2-3 lata jeszcze pogra) Reszta Won z Legiuni! Oczywiście nie liczę Młodych i rezerwy tylko takich grajków: Hama,Kopa,Pazdan(chce odejść to niech odchodzi) Masłowskie,Langile, Szwochinie Jałochinie oraz Szumskinie itp Pozostawić Cierzniaka i Broża, a także Malarza (koniec kariery coraz bliżej!) ! Kupić normalnego i młodszego bramkarza, środkowego obrońce, napastnika oraz rozgrywającego pomocnika (Nie jakieś Wolskie) I dać czas Magierze bo zna się na trenowaniu!!

Adi, 09.07.2017 15:45:36 - *.6-2.cable.virginm.net

Najwiekszym wzmocnieniem bedzie odsuniecie Kopczynskiego do drugiej druzyny.Moulin Maczynski i Jodlowiec dadza rade w srodku

M@c, 09.07.2017 15:45:42 - *.dynamic.chello.pl

GL Vadis :)

lel, 09.07.2017 15:46:49 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

nie rozumiem. gdyby serio dostal tam duzo wiecej, nie wiem np 3 mln ze sezon, ale roznica 300 tys? tymbardziej ze olympiakos na pewno nie jest mocniejszy sportowo od Legii. niech idzie do pastucha, zateskni jeszcze.

Leron, 09.07.2017 15:47:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szybko dotarł na podpisanie kontraktu... samolot mu nie odleciał, żona nie rodziła przypadkiem kolejnego dzieciaka ??? Niech idzie i nie chce o nim słyszeć więcej, dziękować nie musi. Mógł zachować się w porządku, zachował się jak frajer i tak go należy żegnać.

Dedi, 09.07.2017 15:47:51 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vadis Thanks for all ! Good luck with Olimpiakos.

Trzeba uszanować jego wybór, mogło być tylko trochę więcej za niego, Bednarek obrońca poszedł do rezerw Southampton za 6 mln.
To taki Vadis powinien po tym co pokazywał
W Legii za 9 mln , trochę wstyd panie Mioduski!

Potrzeba nam wzmocnień obudzić się już 10 lipiec a my tylko z Niezgodą....

Dickson Chotowski, 09.07.2017 15:48:35 - *.range109-145.btcentralplus.com

F** off ch***. Mam nadzieje ze sie spotkamy w LM to dostaniesz odpowiednio 'przywitany'. A Mioduski, jestes idiota. Grecy nie placa a czuje ze nawet milion juro nie zobaczy twoje osobiste konta bankowe bo na 100% jestem pewien ze Legia ani grosza z tego nie dostanie !!

Legionista, 09.07.2017 15:49:44 - *.226

Do Grzesiek Teraz Legia jest pod panowaniem Mioduskiego, a jak ci się nie podoba to zmień klub - Amika podobno kupuje fajnych piłkarzy..... I jeszcze ma fajnego trenera który dostał 3 razy od Legii....

maciekk90, 09.07.2017 15:51:41 - *.centertel.pl

Ledwo przyszedł Mioduski a już 2 porażki, pierwsza z Arką, druga - sprzedanie Vadisa za frytki.

krys008 , 09.07.2017 15:53:56 - *.serv-net.pl

Jedyna dobra wiadomość to, że koniec tego zamieszania.
Straciliśmy najlepszego piłkarza i lidera. Rado pomimo całego szacunku jakim go darzę nie jestem pewien, czy jest w stanie pociągnąć zespół. Popadamy w przeciętność. :(

stary kibic, 09.07.2017 15:54:45 - *.dynamic.chello.pl

Panowie,po co pleść głupoty,po co obrażać właściciela, - przecież z piłkarza,który się napalił na odejście pożytku nie ma ! Przypomnijcie sobie Prijovica - identycznie działał !
Klub nie miał wyjścia ani wtedy ani teraz ! Chyba,że właściciel pogodziłby się ze stratą kilkunastu milionów zł !
To ci , którzy tak uważają powinni Legię odkupić od pana Mioduskiego !!! Wtedy będą mogli robić z kasą,co zechcą !!!!
Podejrzewam - bo to drugi przypadek z rzędu - że Alban + Olimpiakos odgrywają się na naszym klubie....
Miejmy nadzieję,że w jakimś momencie spotkamy się na boisku i będzie rewanż !

Biała Łapa, 09.07.2017 15:56:28 - *.dynamic.chello.pl

Bez komentarza!

Krzeszczu, 09.07.2017 15:58:11 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: nie przesadzaj teraz :-)

DM byl postawiony pod sciana i nie mial zadnego pola manewru.
Dobrze ze wyciulal i te 2 mil plus chyba mil z bonusow.
BL opylal wszystkich za 2 mil i nic sie nie dzialo. Kazdy byl tym zachwycony bo przeciez "z niewonika nie ma pracownika" (jak ja tym juz zygam).
Wiec spoko jest. BL nam wyprzedal cala druzyne, DM na razie tylko jednego zawodnika bo i tak nie mial wyjscia.
Na dodatek zalatwil transfer jeszcze przed odejsciem Dzidzi wiec to jest na plus (nie porownujmy Maki i Dzidzi, bo sa to zupelnie inni pilkarze, ale Maka jest bardzo solidny z miedzynarodowym doswiadczeniem).

Wiec kolego, spokojnie, i nie wywoluj wilka z lasu :-)

w koncu, 09.07.2017 15:59:14 - *.dynamic.chello.pl

odszedll ciemny czlowiek.....

hiszpan, 09.07.2017 15:59:29 - *.ipcom.comunitel.net

Interes zycia przepastne kieszenie znowu sie napelnia kosztem braku transferow i nas kibicow-jeleni.

m57, 09.07.2017 15:59:35 - *.dynamic.chello.pl

Wyglądana to, że Vadis miał dość gry w Legii. Różnica w kontraktach nie była zbyt duża ale jednak wybrał Olimpiakos.

starszy , 09.07.2017 16:00:34 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia !

I bajka, 09.07.2017 16:01:07 - *.dynamic.chello.pl

Tylko jeszcze sie wzmocnijmy bo na ławie sama młodzież. Tak słabego składu dawno nie było. Mamy 8-9 dobrych zawodników reszta niestety dwa pozimy niżej. Teraz taki Vako by się przydał. Szkoda Niko, Prio, Vadisa, nawet Beresia. Zobaczcie że w porównaniu z zeszłym rokiem jesteśmy sporo słabsi. Straciliśmy 4-5 dobrych zawodników a przyszedł tylko Mąka.

aa, 09.07.2017 16:02:55 - *.adsl.inetia.pl

Vadis mówił , że ma ważne sprawy rodzinne i wróci na zgrupowanie ale póxniej , po co ta szopka nie tak ma wyglądać poważne odejście z powąznego klubu .

Kajtus Czarodziej, 09.07.2017 16:03:11 - *.range109-156.btcentralplus.com

Kolejny przyklad na to, ze w Legii pracuja ludzie mentalnie bardzo mali! Ten zarzad jest dla mnie skonczony! U nas sie nigdy nic nie zmieni z tymi ludzmi przy sterach, co pol sezonu byle pilkarzyk stawia szefostwo klubu pod sciana!!!!!! Banda pajacow bojacych sie ze drobne im wypadna z kieszeni!!!!!!

Redi, 09.07.2017 16:03:20 - *.centertel.pl

Tomaszku poplacz sie jeszcze. Krzyz mu na droge, gwiazda na poziomie ekstraklasy, jeszcze wroci z podkulonym ogonem za dwa sezony, pewnie znowu z brzuchem. Nara Vadis, nie My Ci powinnismy dziekowac, to Ty Legii podziekuj

Cch, 09.07.2017 16:04:40 - *.dynamic.mm.pl

Wstyd straszny.. nie mozna bylo dac mu taki sam kontrakt? Pewnie by zostal

to nie Dariusz, 09.07.2017 16:05:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie zastanowcie sie dlaczego w klubie nie ma kasy... zgloscie sie po po podpowidz do BL

byk, 09.07.2017 16:06:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wreszcie.

majusL@legionara.com, 09.07.2017 16:07:02 - *.6.139.30

I spokój. Ps. ..jowe te pasiaste stroje....

Artur, 09.07.2017 16:07:11 - *.play-internet.pl

Do wszystkich placzkow i jeczakow! Musiecie drodzy kibice zrozumiec, ze u nas nie graja wychowankowie, ktorzy w wiekoszsci maja jakies poczucie obowiazku wobec klubu, a najemnicy. Dlatego oni odchodza jak tylko poczuja kase.
Dodatkowo sa to wiekowi najemnicy.
Dlatego taka amica, do ktorej tu sporo ludzi nawiazuje (nie tylko w tym niusie) moze sobie spiewac 6 czy 7 mln a my tyle ile nam dadza. U nich bednarek wcale nie chcial odchodzic, to klub zdecydowal, ze jednak takiej kasy nie moze przepuscic.
To sa zaniedbania wieloletnie (uklony panie Boguslawie). Dodatkowo, nie mamy profesjonalnego skautingu. Dlatego prosze sie nie nastawiac na wielkie rzeczy w tym roku, lacznie z MP.
Mam jednak nadzieje, ze w dluzszej perspektywie bedzie wiecej ludzi kompetentnych w klubie.
Milej niedzieli

prawda w oczy kole, 09.07.2017 16:07:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pasuje mu ta nowa koszulka jak swini siodlo

johnny, 09.07.2017 16:08:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widać zatęsknił za Hasim i postanowił do niego dołączyć.

3er, 09.07.2017 16:09:50 - *.centertel.pl

Gromkie wypier****

(L)evy, 09.07.2017 16:10:04 - *.181.internetia.net.pl

Teraz widać róznicę miedzy Leśnym a Mioduskim....Jezeli sprzedawca frytek odaje za frytki goscia wartego dychę to ja nie chce nawet myśleć jak będą wyglądały jego dalsze "rządy" w Legii.

Hjj, 09.07.2017 16:10:16 - *.58

Mioduski WON!

(L), 09.07.2017 16:12:33 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

I GITARA ! wreszcie koniec z tym pajacem.

Massaro, 09.07.2017 16:12:58 - *.122.ipv4.supernova.orange.pl

Śmiech na sali z tym Ofoe!!!!!!!!!!!!! Powinien dostać dyskwalifikację i karę finansową za te fochy, tak samo jak Prijovic. W dupach im się przewraca. Jak tu budować drużynę.

Mioduski to utopia ale Bogus tez nie lepszy, 09.07.2017 16:14:18 - *.dynamic.chello.pl

Bez komentarza dlanie obu panow pwinni zabrac ageci CBS m nadzieje ze sprawa wroci

wwa, 09.07.2017 16:14:58 - *.dynamic.chello.pl

Jak tak dalej pójdzie to każdy trochę lepszy zawodnik będzie sam sobie rządził swoim kontraktem a klub nie będzie miał nic do powiedzenia. Vadis miał jeszcze rok ważny kontrakt. Powinien dostać jasną wiadomość że nigdzie nie odchodzi, a jak nie będzie chciało mu się grać i trenować to Legia II czeka. Pokopałby piłkę parę miesięcy na B klasowych boiskach to trochę pokory nabrałby do Legii. No ale do tego trzeba prezesa z jajami a nie z wydmuszkami.

eth, 09.07.2017 16:15:31 - *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak chciał odejść to niech odchodzi. Z niewolnika nie ma pracownika. Ale sprzedanie Vadisa za 3 mln, czyli razem z bonusami, to jakiś sabotaż.

jnq, 09.07.2017 16:15:37 - *.dynamic.chello.pl

za grosze...az dziwne ze nikt inny nie dawal za niego wiecej...No ale na resznie koniec tego kabaretu...

co wam mowe odebralo , 09.07.2017 16:15:58 - *.dynamic.chello.pl

??????

kilerman , 09.07.2017 16:16:04 - *.tonetic.pl

Judasz!!

Luk, 09.07.2017 16:16:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To klub zarobił?!To jest kpina!

M3, 09.07.2017 16:17:57 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Potrzebujemy rozgrywającego i napastnika, a to nie koniec wyprzedaży.

siwy, 09.07.2017 16:18:10 - *.adsl.inetia.pl

Za 300tys euro więcej mudzina się sprzedała, śmiech na sali. Z legii każdego można wyjąć za 2 melony euro.

Kibic(L), 09.07.2017 16:18:23 - *.centertel.pl

Ogarnijcie się z niewolnika nie ma pracownika Prio Nikolić i inni nie chcieli grać i odchodzili co pudel miał mu się do nogi uwiązać

Taka prawda, 09.07.2017 16:18:24 - *.dynamic.chello.pl



Teraz sprowadzą jakiegoś napadziora z własna kartą w ręku i to bedzie wielki transfer.

Nie oszukujmy się,że bedzie lepiej szybko.




L ka, 09.07.2017 16:18:44 - *.static.as9105.net

Idz w wuj i nie wracaj voodoo

jacek234, 09.07.2017 16:19:58 - *.dynamic.mm.pl

bedzie na spłacanie kolegów. z kasy klubu. jedziemy łyzką

żółta_kartka, 09.07.2017 16:23:18 - *.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No niestety najgorszy z możliwych scenariuszy. Vadis odchodzi a w dodatku do potencjalnego rywala w eliminacjach do LM. Ostatecznie w barwach Olympiakosu strzeli nam bramke i dołoży dwie asysty.

Nie mamy kasy ani na transfery ani na pensje. Dodatkowo zawodnicy rządzą klubem. Decyduja kiedy, za ile i do jakiej drużyny chcą odejść - profesjonalne zarządzanie.

maka, 09.07.2017 16:25:02 - *.userreverse.dion.ne.jp

Przykłąd kolejnego oddanego Legii pseudozawodnika który patrzy jak tu spier.. przy pierwszej okazji. Od ostatniego meczu na jesieni wszystko idzie w dół, wiosna napad ledwo zipał teraz kto to podniesie ??? rado, moneta i ..... ??? to są ludzie na LM? Kto w zamian????????

Anty-Miodek, 09.07.2017 16:26:56 - *.85-194-240-13.net.eco.atman.pl

Mioduski - "priorytetem jest zatrzymanie Vadisa" "nie musimy sprzedawać Vadisa" "zaproponowałem mu ekskluzywny kontrakt, Wątpię w to że Olympikos jest w stanie tyle dać" DNO!

Do lewego, 09.07.2017 16:27:14 - *.dynamic.chello.pl

Gosciu z calym szacunkiem do Ciebie ale Boguss kogo sprzedal za swojej kadencji za 10 melonow nie pie..... farmazonow

m4pierwszy, 09.07.2017 16:27:30 - *.eaw.com.pl

W końcu koniec tej szopki, dobrze się stało dla wszystkich, że ten temat został zamknięty. A najlepsze są komentarze typu "Leśny wróć" - może chorągiewki poczekacie na ocenę na koniec sezonu, czy smak obiadu też oceniacie w trakcie podawania?

Doorro, 09.07.2017 16:30:12 - *.centertel.pl

Idz i nie wracaj vadisku choragiewko bez honoru drugi prijovic tak samo sobie most spaliles !!!

To powinno byc w klubie, 09.07.2017 16:31:14 - *.dynamic.chello.pl



Powołać komisje śledczą do zbadania :

Gdzie jest kasa z Ligi Mistrzów ?

Kto zapie... tyle kasy !!!

matus007, 09.07.2017 16:33:50 - *.play-internet.pl

DZIĘKI VADIS, krzyż na drogę ;)

md, 09.07.2017 16:34:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wreszcie ! LEGIA !!!

raf, 09.07.2017 16:35:48 - *.3-1.cable.virginm.net

ciekawi mnie bardzo dlaczego on nie przeszdl badan w Krasnodarze a w Legii robili i mial dobre wyniki ? czyzby poziom rosyjskiej ligii byl dla niego za wysoki? pozatym za te 2 miliony wolalbym zeby gral nawet w rezerwach Legia go wypromowala i mogla zniszczyc dla mnie on jest frajerem bo przeszedl do klubu o podobnym potencjale a tak nawiasem to teraz tez zrzekl sie swoich pieniedzy jak w przypadku Krasnodaru?

Dormibar , 09.07.2017 16:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśny wróć ! Jak mogłeś oddać klub temu pajacowi!

Krzeszczu, 09.07.2017 16:36:31 - *.cust.bredband2.com

@ (L)evy: Tobie i tobie podobnym, przypomne:
Kto sprzedal Dude? Lesnodorski.
Kto sprzedal Nikolica? Lesnodorski
Kto sprzedal Prijovica? Lesnodorski
Kto sprzedal Lewczuka? Lesnodorski
Kto sprzedal Koseckiego? Hmmm, Lesnodorski!
Kto sprzedal Kuciaka? No tak, Lesnodorski.
Furmana? Piecha? Lesnodorski.
Kto? Lesnodorski!

Za ile? Pamietasz?

Wsyd ze klub LEGIA NIE PANUJE NAD SYTUACJA, 09.07.2017 16:36:58 - *.dynamic.chello.pl

To jest skandal, ze klub Legia nie panuje nad sytuacja i daje sie szantazowaz pilkarzom? ktorzy tu graja. Vzy to jest klub pilkarski....? ogladzam wszystkim na swicie przychodzcoe Do Legi Warszawy klubu w Polce ktory nie przestrzega wlasnych interesow i w ten sposob mozecie zerwac swoj kotrakt z klubem i nie przrstrzegac warunkow umoZaprzaszam wszystkich....
j

mietek, 09.07.2017 16:37:50 - *.ssp.dialog.net.pl

Ludzie, włączcie trochę myślenia. Vadis dostanie w Grecji 1,3 mln euro NETTO. W naszych realiach podatkowych (mówię teraz o Polsce) klub musiałby na niego wydawać około 2 milionów euro miesięcznie. Rocznie to jest w przeliczeniu na złotówki blisko 60 milionów. Bez jaj - jesteśmy na razie za ciency w uszach, żeby takie pieniądze wydawać na JEDNEGO zawodnika. Musielibyśmy grać rok w rok w Lidze Mistrzów, żeby to się bilansowało.

Dla porównania - Ljuboja, gdy przychodził do (L)egii, to jednak miał nazwisko bardziej rozpoznawalne w Europie niż Vadis, a zarabiał 400 tysięcy euro rocznie i już wtedy się mówiło, że to kosmos. A Vadis, który odbił się boleśnie najpierw od Bundesligi, potem od ligi angielskiej, chciał ponad TRZY razy tyle.

Kurde, przecież w Bundeslidze więcej od Vadisa pograli Borysiuk (!!!), czy wyszydzany przez wielu Klich (!).

Rozumiem szanowanie się z ustalaniem cen za zawodników, ale... Ten gość miał (już teraz) niecały rok do końca kontraktu. 2 miliony euro plus kolejny milion z bonusów to wcale nie jest mało. Nie czarujmy się - tutaj nie szło zrobić "kantu dekady" jak z transferem Janczyka, bo Vadis przez ostatnich kilka lat istniał w Europie. Albo raczej - nie istniał. I tu jest pies pogrzebany.

poz, 09.07.2017 16:38:38 - *.icpnet.pl

Do legionista.Co drugi twój wpis to atak na Lecha.Masz jakieś kompleksy,czy ktoś ci w Poznaniu kiedyś krzywdę zrobił?

Piotr, 09.07.2017 16:38:48 - *.54.ipv4.supernova.orange.pl

Nareszcie koniec tego cyrku.
Vadis, gdybyś zachował się inaczej przy odejściu to miałbyś mój szacunek, ale to co zrobiłeś to po prostu brak profesjonalizmu i brak szacunku do naszego klubu.

kibic, 09.07.2017 16:39:15 - *.dynamic.chello.pl

Jestem kibicem Legii a nie zlodzieji , dlatego mowie Legia to my Jibice reszta to zlodzieje....

lukbut, 09.07.2017 16:39:54 - *.slupsk.vectranet.pl

dlaczego ciagle wciska nam sie kit!!!

jesli jego odejscie bylo kwestia kasy to raczej dla menedzerow.
sam zawodnik niewiele zyskal jesli wierzyc informacjom medialnym. wszedzie w mediach mowiono ze oferowano mu kontrakt na poziomie 1mln euro. w olympiakosie ma zarabiac 1,3... nie jest to jakas bajeczna roznica.

po przejsciu z wysp w legii do tej pory raczej fortuny nie zarabial... raczej nie o kase chodzilo.

mysle ze za jakis czas sie dowiemy o co tak na prawde chodzilo, zwlaszcza ze juz niektore wpisy vadisa nawiazywaly do tego ze ocena jego osoby co do transferu jest krzywdzaca i przedstawiana z punktu widzenia tylko jednej ze stron...

druga kwestia. autorytet. hasiemu udalo sie go po raz drugi sciagnac do swojej druzyny. a nam nie udalo sie zawodnika zatrzymac!
zreszta nie pierwszy odchodzi za czapke gruszek (niko, prijo)...

czy na prawde tego klubu nie stac na to, by zatrzymac wiodacych zawodnikow. przeciez z perspektywy czasu jest to bardziej ekonomiczne niz ciagle poszukiwania zastepcow.

panie mioduski licz pan! sprzedany niko za 3, prijo za 2, teraz voo za kolejne 2. a nam sie wmawia by podniesc poziom trzeba sprowadzac zawodnikow za milion...
to gdzie te transfery?!
poki co to za wielu ich nie widze. dodatkowo jesli nawet byla by to prawda to jaki sens bylo sprzedawania wczesniejszych. przeciez kazdy przychodzacy obarczony jest ryzykiem.
sam pan w jednym z wywiadow powiedzial ze jesli trafnosc transferow jest na poziomie 50% to jest rewelacja! czyli dwa transfery po milion i byc moze jeden wypali + koszty obydwu zawodnikow... to chyba juz jeden ktory zatrybil z podwoja pensja. jeden na lata, gdzie mlody kibic bedzie mial sie z kim utozsamiac jest zdecydowanie lepsza.

a na razie... co mamy? kapitana kopczynskiego...
ale rozumiem jest to wizja na najblizszy sezon. sila kapitana swiadczy o sile zespolu!

Lewy , 09.07.2017 16:41:45 - *.skybroadband.com

A Langila alban nie chce zabrać do tej Grecji???? Może niech Mioduski zadzwoni do nich i zapyta czy nie przyjmą w gratisie objawienia sezonu, najlepszego skrzydłowego i bliskiego przyjaciela ich nowego trenera.......

Piotr, 09.07.2017 16:41:57 - *.54.ipv4.supernova.orange.pl

I dziwię się wszystkim co życzą mu powodzenia.
Szczerze to piszecie ? czy kultura tego wymaga ?
Bo jak dla mnie Vadis napluł w twarz Legii i wszystkim fanom

Linia Zygfryda, 09.07.2017 16:42:22 - *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Peruka jesli chcesz zmazac plame to tylko Philipp Lahm albo Alonso.

(L), 09.07.2017 16:43:48 - *.uznam.net.pl

Niech pali wrotki ze stolicy !!!

Franek , 09.07.2017 16:50:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sezon pod wodzą Mioduskiego bąd

Proste pytanie, 09.07.2017 16:57:05 - *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie do ch...podziala sie kasa z ostatniej wyprzedazy garazowej, biletow, transmisji i LM, o ktorej tak rozpisywal sie Deloitte w raporcie??? Kto drenuje finansowo najwiekszy klub w Polsce i tej czesci Europy?

pezet, 09.07.2017 16:57:20 - *.dynamic.chello.pl

Pragnę przypomnieć tylko jedną rzecz. Za poprzedni sezon z UEFA legia otrzyma/otrzymała prawie 20 milionów euro. A funkcjonowanie i bieżący budżet i bez pieniędzy z UEFA jest na +.

Oczywiście prezes może sobie i całą kwotę włożyć do kieszeni - mi nic do tego. Ale niech nie opowiada bajek o budowaniu solidnego europejskiego klubu

javan, 09.07.2017 16:57:31 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda. Ale to było do przewidzenia. Tak sie złożyło że bylem ostatnio w Belgii rozmawiałem ze znajomymi interesującymi się piłką nożną. Kiedy mówiłem o Vadisie uśmiechali się nieco szyderczo. Dla nich Vadis to taki odpowiednik naszego Łukasika. Był sobie koleś utalentowany grał w najlepszych klubach w Belgii jak był młody nieżle się zapowiadał ale zniknął. Pojawili się inni lepsi a jego przejście do Legii zostało ostatecznie potraktowane jako koniec marzeń o wielkiej piłce. Traktowano to jako ciekawostkę jak transfer Rzeźniczaka do Karabachu. Bo dla nich liga polska jest tak znana jak dla nas azerska. I teraz pojawia się oferta z ligi greckiej silniejszej od polskiej z Olimpiakosu dużo silniejszego od Legii. Ten transfer został już na poważnie odnotowany i daje sygnał że jest ktoś taki jak Odidja i jeszcze Belgowie niech o nim nie zapominają. Mioduski nie miał żadnych szans zatrzymać Vadisa. A co do tych którzy tęsknią za Leśnym przypominam że to on skonstruował tak umowę oraz dawał różne dzentelmeńskie słowa z których Mioduski musiał wywiązac

grzesiek do Krzeszczu, 09.07.2017 16:59:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

nikolić odszedl za 3 mln euro. Krasnodar dawał 3,5 mln euro za vadisa. Więc te 2,5 mln euro to mało.

WF, 09.07.2017 16:59:52 - *.play-internet.pl

2 mln. euro- śmiechu warte!

md, 09.07.2017 17:01:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sredniej klasy zawodnik !

Sedm, 09.07.2017 17:02:57 - *.dynamic.chello.pl

PANIE MIODUSKI TERAZ BŁYSKAWICZNIE TRZEBA KUPIĆ NAPASTNIKA , POMOCNIKA I OBROŃCE ALBO W TYM ROKU BĘDZIEMY WALCZYĆ O PIETRUSZKĘ MUSI PAN ZROZUMIEĆ ŻE ABY ZARABIAĆ NA PIŁCE TO TRZEBA SPORO NAJPIERW WYDAĆ A WIDZĘ ZE PAN CHCIAŁBY ZA 1 ZŁ SPRAWĘ ZAŁATWIĆ. DZIWIE SIĘ VADISOVI ŻE IDZIE TO TEGO KOZIOŁEBCY

stary, 09.07.2017 17:10:18 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

C...j tam z Vadisem nie chodzi o to, że odszedł, nie chodzi o to za ile ale mnie boli to, że albaniec postawił na swoim a my zatańczyliśmy tak jak nam zagrał. Żenada.

Wojtas , 09.07.2017 17:14:00 - *.adsl.inetia.pl

Koniec tego cyrku amen.

grzesiek, 09.07.2017 17:15:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto sprzedal Dude? Lesnodorski.
Kto sprzedal Nikolica? Lesnodorski
Kto sprzedal Prijovica? Lesnodorski
Kto sprzedal Lewczuka? Lesnodorski
Kto sprzedal Koseckiego? Hmmm, Lesnodorski!
Kto sprzedal Kuciaka? No tak, Lesnodorski.
Furmana? Piecha? Lesnodorski

duda,niko- Legia na pewno na tym nie stracila dostała dobre pieniądze, no a duda np grał piach pod koniec.
prijo, lewczuk- jakieś wielkie gwiazdy z nich nie były
Kosecki- tego akurat żałuje tymbardziej, że został sprzedany za grosze.
Kuciak,furman- tez ich szkoda.
Piech- tego nie szkoda.

Imp, 09.07.2017 17:15:43 - *.dynamic.chello.pl

Won flecie, połamania nóg życzę.

r, 09.07.2017 17:22:10 - *.dynamic.mm.pl

liczba Murzynów w drużynie musi się zgadzać.

EBR , 09.07.2017 17:23:18 - *.play-internet.pl

Mega News: Będziemy mieli super snajpera. Żewłakow w drodze do Niecieczy. Szykuje się bomba.

Sir Alex, 09.07.2017 17:25:26 - *.centertel.pl

No to czekamy na transfery do klubu, chyba że to Kopczyński, Szwoch i Sanogo mają zawojować Ligę Mistrzów.

Jaa, 09.07.2017 17:25:45 - *.centertel.pl

2Mln.Kurwa parodia...skandal szok... Vadis jesteś zerem ...teraz .

@rek, 09.07.2017 17:30:42 - *.dynamic.chello.pl

Przestańcie narzekać na Mioduskiego... Facet ledwo co przejął kub od Leśnego i pewne sprawy musi na nowo poukładać po swojemu... Dzisiaj mamy dopiero 9 dzień okienka transferowego, więc do końca sierpnia jeszcze jest mnóstwo czasu, aby dokupić znane nazwiska... VOO to było przysłowiowe "kukułcze jajo", pozostawione przez BL... Umowa "na gębę" z piłkarzem i obiecanki cacanki...??? To miała być profeska...??? Do dupy z takimi umowami na gębę... Świat bez VOO też istnieje i kiedyś to stwierdzicie sami... A póki co dajmy spokojnie popracować Magicowi z tymi piłkarzami, których już ma... Dajmy też spokojnie popracować Mioduskiemu nad kolejnymi zmianami w klubie i kolejnymi zakupami... Rozliczymy naszego prezia z obietnic dopiero we wrześniu... A VOO dziękujemy za miłe chwile i kij temu najemnikowi na drogę... Pozdro (L)

do KunFuTsu,, 09.07.2017 17:31:17 - *.dynamic.chello.pl

kraj przyjazny hahaha sie usmialem :)

go(L)op, 09.07.2017 17:35:04 - *.tktelekom.pl

20 mln poszło na jesień- pytanie gdzie? jakieś wzmocnienia? BRAK teraz kolejne 3 mln gdzie? GDZIEŚ! Legia to czysty biznes dla kilku panów, tyle w temacie...

Krzeszczu, 09.07.2017 17:35:34 - *.cust.bredband2.com

"In his first words as an Olympiacos player, the Belgian midfielder stressed: “I would like to thank you for this welcome. It is obvious why I am here; I want to contribute to my club’s success. I hope to successfully be able to help my team return to the Champions League and certainly claim the Greek title as well. I would like, firstly, to thank our club’s fans for the messages I have already received from them. Certainly, I am looking forward to seeing them all at the stadium! I hope there will be great …chemistry between us and together we shall celebrate many victories and trophies!»."

Bardzo lubilem Dzidzie. Bardzo.
Ale teraz cisnie mi sie tylko jedno slowo: judasz.

brd, 09.07.2017 17:35:47 - *.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do wszystkich płaczków po VOO. Zwykły najemnik nic więcej. Pokazał klase swoim zachowaniem. Dla mnie nie ma miejsca w Legii dla osób jego pokroju. Połamania nóg mu życze. Mógł się rozstać z klasą. Trenować i załatwiać transfer, a nie stroić fochy.

janekx88, 09.07.2017 17:41:58 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ligi mistrzów w tym roku nie będzie. Nie z tym składem. Prezes Mioduski szuka oszczędności stąd sprzedaż Vadisa. Budżet musi się zgadzać. Mamy grać młodzieżą, wypromować i sprzedać za dobre pieniądze.

Yyy, 09.07.2017 17:42:48 - *.promax.media.pl

Bardzo dobrze że odszedł i udało się jeszcze na nim zarobić. W gruncie rzeczy nie był taki dobry jak większość myśli. Mało goli, asyst, podań kluczowych... Widać koledzy i tak nie wykorzystywali jego potencjału więc wielkiej straty nie będzie a pamiętać należy że pilkarz ma opinię lenia i bardzo prawdopodobne że w kolejnym sezonie prezentowałby niższy poziom lub leczył wydumane kontuzje.

Problemem jest jednak to że nikt w tej Legii nie chce grać. Oprócz VOO także Nikolic, Projovic i inni. Czy z Kuciakiem albo nawet Muchą wracajacymi do Polski nikt się nie kontaktował? Z całym szacunkiem dla Malarza tamci są o klasę lepsi.
Jak tak dalej pójdzie to lada chwila czeka nas bolesny spadek z konia bo prawdopodobnie Pazdan odejdzie w przypadku braku awansu do LM (a bez napastnika na pewno nie będzie awansu), może pójdzie też Guilherme. Moulin jak zobaczy te padake bedzie chciał odejść za pół roku. Zostaną emeryci, wiecznie kontuzjowani i gimbaza co nie da awansu do pucharów za rok

Marol1978, 09.07.2017 17:46:13 - *.jmdi.pl

From Hero to zero. I dont understand his decision.;(

Dobrze , 09.07.2017 17:47:08 - *.centertel.pl

Wypi..dalaj na pysk

do Tom, 09.07.2017 17:49:43 - *.dynamic.chello.pl

Jak ten klub udźwignąć ma to, że gdybyś był nawet na każdym meczu i nie zostawił ty 950 złotych. No jak teraz się nazbiera te 200mln przychodów? Nie rób scen. Przyjdź! Te 50 złoty

Sebo(L), 09.07.2017 17:50:34 - *.play-internet.pl

Ludzie przestańcie jechać po Mioduskim. On niczemu tu nie jest winny. Ofoe nie chciał grać w Legii i tyle w tym temacie. Gdyby prezes zaproponował mu nawet 2 bańki to ten wolał odejść do pastucha. Odjidja mógł zachować się od razu po zakończeniu sezonu jak prawdziwy facet,postawić sprawę jasno i powiedzieć wprost,że dalszą grą w Legii nie jest już zainteresowany i nie było by dalszego tematu. Postąpił jednak zupełnie inaczej i swoimi wypowiedziami dał nadzieję,że pozostanie w Legii. Zachował się jak zwykły dupek i frajer.

padaka!!!, 09.07.2017 17:52:47 - *.centertel.pl

pieprzyc to. Ktos kase zbija z boku a my tylko ich dofinansujemy. Ten klub nigdy nic nie osiagnie niz PP i MP... Nie ze zlodziejami ktorzy co mecz sie smieja. Gdzie sa ku... transfery!!!!!!!!

Luk, 09.07.2017 17:53:22 - *.play-internet.pl

Piłkarz dobry,ale przez ostatnie tygodnie zachowywał się jak palant.

gazza, 09.07.2017 17:54:52 - *.adsl.inetia.pl

Panie Mioduski - KOMPROMITACJA !
Tak dobrego zawodnika sprzedać za tak małą sumę !!!
Mało profesjonalny jest mój klub ! Wstyd !

Juri, 09.07.2017 17:55:29 - *.centertel.pl

Fajnie się oglądało grę Legii z nim w składzie.
Wybrał jak chciał,nie wiadomo co mu na gębę obiecali. Nie fajnie to wszystko wyszło.

Jaca, 09.07.2017 17:59:29 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Krzyz na droge !

Franek, 09.07.2017 18:09:14 - *.hsi10.unitymediagroup.de

from Hero to ZERO!

binio, 09.07.2017 18:17:09 - *.adsl.inetia.pl

Mioduski dobrze zrobił że sprzedał Ofoe bo i tak zawodnik by nie chciał u nas grać to po pierwsze. Po drugie zespół co sezon trzeba budować od nowa nie wiem dlaczego nie ma stabilizacji. Po trzecie jest Moulin Nagy Mąka Dąbrowski Hlousek Jędza Rado Szymański Gui - 9 zawodników bo Pazdan na pewno odejdzie którzy mogą naszą Legię pociągnąć do przodu. Potrzeba dwóch napastników pomocnika i na pewno na już bramkarza bo Malarz popełnia coraz więcej błędów.

Artec, 09.07.2017 18:19:04 - *.dynamic.chello.pl

Ja wiem że na gębe to krem nivea jest. Ale wyobrażcie sobie taką sytuacje i postawcie się w sytuacji Vadisa.Macie w przerwie zimowej dobrą ofertę z innego klubu(Odidja taką miał) ale zostajecie bo ugadaliście się z poprzednim prezesem Bogusławem w ten sposób iż pomozecie w zdobyciu mistrza a za to klub nie będzie robił wam problemów w lecie w znalezieniu sobie nowego pracodawcy. I co się dzieje? szefem zostaje Dariusz Loko i mówi Vadisowi ze on pie.doli ustalenia z Bogusławem i nigdzie nie odejdziesz póki ktoś nie wyłoży na ciebie przynajmniej 3 bańki, a i jeszcze+ działki dla menagerów. Zadowoleni byscie byli z takiego obrotu sprawy? On naprawdę chciał tu grać ale jak zobaczył jacy ludzie zarządzają Legią teraz, postanowił spier.olić ztąd.Niko i Prijo byli bardziej zapobiegawczy i zerwali się już zimą przeczuwając pismo nosem i mając ustne ustalenia z poprzednim zarządem. Obawiam się (obym się mylił) że żaden poważny piłkarzw najbliższym czasie do nas nie trafi

Czesio, 09.07.2017 18:19:39 - *.w90-0.abo.wanadoo.fr

No nareszcie pojawiła się szansa dla Masła, w parze z dobrze wypieczoną Mąką niezłe kanapki mogą z tego wyjść na zagrychę dla Samogona w ataku.

Krzeszczu, 09.07.2017 18:19:46 - *.cust.bredband2.com

jednego nie moge pojac. Kiedy Dzidzia latal "w te i we wte" to jeden z drugim pajacem tutaj darli jape ze "z niewolnika nie ma zawodnika".
Teraz te same pajace dra jape "won pudel, jak mozna sprzedac takiego zawodnika".

No zesz q..wa mac choragiewki! I tak zle, i tak nie dobrze?
Jakas chora zbiorowa psychoza.

Fredu, 09.07.2017 18:19:58 - *.CNet.Gawex.PL

Który klub z budżetem 250 mln sprzedaje swojego najlepszego gracza za 8 milionów? Tylko jeden jedyny na całym świecie Legia. Takich graczy jak Nikolic, Prijovic czy Vadis jeszcze długo mieć nie będziemy. Trudno takich znaleźć ale my pozbywamy się ich za grosze.

Rrrr, 09.07.2017 18:20:58 - *.centertel.pl

Zmienil po prostu pracodawcę. Dla Legii nie chciał już pracować. Zarząd się przychylił i po temacie. Kasa marna jak na taki sezon który rozegrał, ale to już po raz kolejny nieudolność według mnie ludzi od biznesu w Naszym klubie. Niby klub się rozwija, a oddaje naprawdę wartościowych graczy za psie pieniądze i to nie pierwszy raz. Oby go szybko zastąpiono kimś dobrym.

Besnik Hasi, 09.07.2017 18:21:45 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)))
Pozdrowienia dla prof. Miodka

Jox, 09.07.2017 18:25:22 - *.play-internet.pl

Mieli umowę że będzie mógł odejsc. Gdyby nie odszedł robilby problemy. Dużej kasy nie można było wziąć ponieważ tylko rok ważny kontrakt. Sam kejs bardzo dobry ponieważ Legia pokaże przykład vadisa innym piłkarzom - zobacz przyszedł do nas Vadis wypromować się i nie robiliśmy mu problemów jak chciał odejść. Mało jest wiarygodnych klubów. Podsumowując brawo Panie Mioduski. Czas na pomocnika ofensywnego i napadziora - może Brazylia jest dobrym kierunkiem

Cziko, 09.07.2017 18:25:35 - *.play-internet.pl

To zobaczymy jakie będą transfery . Panie DM pora iść na pożadne zakupy. I nie mówcie że kasy nie ma bo jest . Tylko DM nie ma zamiaru choć trochę tej kasy wydać

Krzeszczu, 09.07.2017 18:28:03 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: to byly wtedy "nasze gwiazdy". A ja to dalem jako przyklad bo jeden z drugin pajacem jada bezmyslnie po DM. Ten jeszcze w sumie nie zaczal zarzadzac klubem, a tu juz "Lesny wroc!". Pewnie to tesame gwiazdy ktore najglosniel dra jape ze "z niewolnika nie ma pracownika".

Niewolnik w morde jeza, zarabia 150k PLN miesiecznie a nasze gwiazdy z niego (i innych) juz niewolnika robia.
Zbiorowa bezmyslnosc.
Jest na to jakies lekarstwo?

A co do DM to powtarzam, jeszcze nie sprzedal Dzidzi a juz kupil innego na jego miejsce.
Czy tak bylo kiedykolwiek za kadencji BL i Band of Brothers?
Nie!
Byla tylko reakcja!
DM jak narazie, moim skromnym zdaniem, zadziala jak tylko najlepiej mogl.
Wynegocjowal Maczynskiego, a w miedzy czasie opoznial transfer Dzidzi jak najdluzej mogl.
Tym samym mdajac Dzidzi do zrozumienia ze "if you want to fuck me, you gotta kiss me first".

Nie wiem jak sie potocza zarzady DM, ale jak narazie w mojej ksiazeczce jest on na plus.
pzdr.

stary kibic, 09.07.2017 18:36:42 - *.dynamic.chello.pl

Krzeszczu - nie powinieneś az tak się przejmować tym,co Vadis powiedział dziennikarzom greckim! Po pierwsze - Grecy lubia pisać przesadne teksty,pełne euforii itp. A po drugie - Vadisowi spodobało się być IDOLEM kibiców - tego,co miał w Polsce jeszcze nie przeżywał !Dlatego podlizał się na wstępie.
Ale - mopim zdaniem - on tam wielkiej kariery nie zrobi,juz w kilku ligach pokazali mu miejsce w szyku! W naszej lidze był gwiazda ale w niektórych meczach usadzano go.
Też b. lubiłem Vadisa,myślę,że to był najlepszy piłkarz grający w Polsce od wielu lat !Nawet Ljubolja mu nie dorównywał....
Ale trudno - jestem pewien,że do końca okresu transferowego prezes zakupi jakiegoś "orła" ! Oby !!!

warsaw_patriot, 09.07.2017 18:48:31 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma ludzi nie do zastapienia ! nie ma co sie podniecac Odjidja (hu.. to nazwisko na marginesie). Na tle slabej ligii moze i cos znaczyl...pamietam go jak gral Hamburgu w HSV kiedys...grajek ot grajek....to, ze odchodzi do Grecji to tez tylko swiadczy, ze dla niego to juz LAST MINUTE. Taka ma robote chlop :) Glowa do gory Panowie...bez nieg swiat istnieje, i mysle, ze duzo lepszy

Prawdomówny, 09.07.2017 18:49:34 - *.centertel.pl

Mioduski zalicza kiepski początek... zapowiadał, że zrobi wszystko aby zatrzymać Vadisa... teraz uratować może go jedynie sprowadzenie kogoś równie dobrego na miejsce Vadisa

kibic888, 09.07.2017 18:57:16 - *.2

Zarobili w LM 20mln EURO ale Mioduski postanowił z tych pieniędzy spłacić Leśnego i została kupa, tak to widzę, dlatego się ślini na marne 2mln EURO za Vadisa

R, 09.07.2017 19:04:55 - *.45.domynet.pl

Przynajmniej będzie miał słonecznie. Nie każdy kocha te nasze polskie błoto 10 miesięcy w roku

lol, 09.07.2017 19:08:00 - *.adsl.inetia.pl

przynajmniej niech kupią jakiegos grajka za te 3 mlny

Krzeszczu, 09.07.2017 19:11:28 - *.cust.bredband2.com

@ stary kibic: wiem, sam mialem z niemi nie raz doswiadzczenie :-)
Ale to wyciagniete prosto ze strony oficjalnej Olympiakosu.

Ja naprawde rozumiem ze to zawod, ze pilkarz stara sie wybierac jaknajlepiej bo kariera krotka i szybko moze sie skonczyc (kontuzja itp).
Ale co mnie tutaj "dobija" to fakt ze latajac po Warszawie i deklarujac swoja milosc do naszego pieknego miasta i jak to zajefajnie bylo wygrac mistrza, w tym samym czasie juz flirtowal z grekami.
Tak jak ktos tutaj juz wyzej zauwazyl i powiedzial, Dzidzia mogl to zrobic z klasa, albo przynajmniej profesjonalnie.
Ale Dzidzia wolal zachowac sie jak Dziwka.

Jak to mowia, fortuna kolem sie toczy, pozyjemy, zobaczymy....

grzesiek do Krzeszczu, 09.07.2017 19:14:48 - *.centertel.pl

Rozumiem ze jest za wczesnie na rozliczanie miodka. Ale poki co miodek ma u mnie plusa jedynie za pozbycie sie rzeznika. Niestety ale po kilku latach obfitych w sukcesy podejrzewam ze teraz zacisniemy pasa i miodek bedzie chcial wycisnac z tego klubu jak najwiecej pieniedzy sie da a na koncu opchnie komu innemu ten klub. Poki co z slabych pilkarzy pozbylismy sie tylko rzeznika a reszta zostala wiec niestety ale moze to oznaczac brak spektakularnych wzmocnien. Miodek cos gadal ze zalezy mu bardzien na pozostawieniu trzonu druzyny anizeli transferach. ...najgorsze ze oprocz rado w formie to tym trzonem bym offoe.
Z drugirj strony okienko transferowe konczy sie 1 sierpnia wiec nie ma co srac po nagawkach ;) Zreszta jak to w sporcie sa wzloty i upadki. Moze znowu nam sie fartnie i dundalka wyllosujemy a olimpiakos odpadnie z jakims hapoelem ber szewa ;)

Legionista, 09.07.2017 19:27:19 - *.226

Do poz Jaki Lech? Jak to Amika.... Ogólnie trochę ich mi szkoda , jak np: tracą bramkę przez Hamalainena i że wciąż przegrywają puchar Polski, jak i Mistrzostwo tak samo szkoda mi że mają nadzieje że słaby Trener Bjelica (czy jak on ma) poprowadzi ich do zwycięstwa, ale nadzieje to każdy ma :)

Zlb , 09.07.2017 19:30:18 - *.centertel.pl

No i gitara! Niech się buja! A co do Miodulskiego to jako prezes na ch.. się nadaje! Dzidzia odszedł, jest Mąka, tylko gdzie napad???? Żal hajsu na dobrego napadziora, a LM się marzy! Ogarnij się Miodek!!!!

anatol, 09.07.2017 19:35:44 - *.centertel.pl

Kurde niezrozumienie Was gość zarobi tam sporo więcej na rękę pewnie dostał jakiś bonus przy podpisaniu kontraktu będzie siedział w ciepłym kraju w lidze myślę ciut lepszej niż nasza Olympiakos.... Myślę też trochę Mocniejszy niż my więc niezrozumienie waszego zdziwienia niestety Legia niejest potęgą jak Juventus żeby w niej siedzieć kupę lat co innego Polak wychowanek ale nie najmnik... Druga sprawa pamiętajcie że on tu przyszedl tylko się odbudować... Cieszmy się że pogral sezon i jeszcze parę groszy wpadło bez niego niebylo by Mistrza i lm

l1965, 09.07.2017 19:39:56 - *.dynamic.chello.pl

Wiem z pewnego źródła że Legia dostanie za tego najemnika 3 melony euro + bonus melon za awans greków do ligi mistrzów 20 % z 3 melonów za następny transfer. Dobry piłkarz ale najemnik i tyle idzie tam gdzie więcej płacą , a taki był zakochany w Warszawie - oszust.

Jacek, 09.07.2017 19:40:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najgorszego mistrzu. Nie dlatego, ze odszedles do albana ale za to w jaki sposob odszedles. Totalnie zlekcewazyles klub i kibicow. Nie masz honoru i zwyklego poczucia godnosci. Moze Legia cos ci zawdziecza ale ty nie mniej zawdzieczasz Legii. Nasz klub zasluzyl na to abys potraktowal go z wdziecznoscią i szacunkiem. Mam nadzieje,ze juz nigdy nie osiągniesz takiej formy jak w Legii.

rafPL, 09.07.2017 19:40:11 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za mistrzostwo! Prawda jest taka, że gdyby nie Vadis to mistrza by nie było, a na jego miejscu też by mi się nie chciało grać w tak słabej lidze jak liga polska :)

gizior, 09.07.2017 19:41:45 - *.128

Obyśmy trafili na olympiakos w 4 rundzie el. Ligi mistrzów i dali im ostro w dupe!!!

olew, 09.07.2017 19:49:28 - *.warszawa.vectranet.pl

Dzięki za wszystko, powodzenia w Grecji , może kiedyś jeszcze u nas zagrasz.... Byłeś świetny , pięknie grasz , a sezon był "Twój" . Dawno nie mięlismy takiego grajka !

Jordan, 09.07.2017 19:51:54 - *.dynamic.chello.pl

Mentalność typowego bambo. Kasa misiu kasa. Żadnych skrupułów. Niech spada. On z kozojebcą siebie warci.

as, 09.07.2017 19:53:44 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Krzyż na drogę. Mógł chociaż odejść z godnością. Pewnie przez następne 10 lat nie będziemy mieli takiego grajka ale na szacunek nie zasłużył.

Jul08, 09.07.2017 19:56:42 - *.timplus.net

Mioduski na razie kompromitacja zero transferów i strata Vadisa!!

Klm, 09.07.2017 20:00:46 - *.jeleniagora.vectranet.pl

Gdzie te transfery Panie Mioduski-gdzie?

Papaty, 09.07.2017 20:02:30 - *.centertel.pl

Pa gwiazdorku vadisku mam nadzieje ze sie ostro przejedziesz na tym transferze. Niepowodzenia życze. Spadaj na bambus.

(L)evy, 09.07.2017 20:05:26 - *.181.internetia.net.pl

Krzeszczu wyluzuj bracie :) Strzel sobie kielonka i na spokojnie staraj sie ludzi zrozumieć ! Ludzie krytykuja tutaj VOO nie za to jakim jest grajkiem tylko jak się zachował w stosunku do Legii i kibiców.Po drugie Mioduski zalicza fatalny start pozbywa się serca drużyny i nie robi żadnych wzmocnień drużyny bo np Mączyński to uzupełnienie za Kopczyńskiego . Gdzie jest napastnik i skrzydła?Leśny kupował i sprzedawał ale coś się działo natomiast Loczek myśli ,że kupił klub i samo się pociągnie -pytanie kim ?!

warsaw_patriot, 09.07.2017 20:06:17 - *.dynamic.chello.pl

Juz cygani...Cygan jeden :)

http://www.olympiacos.org/en/article/67737/ofoe-joins-olympiacos

md, 09.07.2017 20:13:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czas na konkretne transfery ! LEGIA !!!

na_nie, 09.07.2017 20:14:33 - *.dynamic.chello.pl

I znowu gimbaza sra żarem.
Vadis chciał odejść i odszedł.
Zamknijcie że te pyski chociaż do końca najbliższego tygodnia.
No i, że superpuchar przegrali. Straszne naprawdę :D

md, 09.07.2017 20:18:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odbudowal sie w LEGII , zrobil to i odszedl ! LEGIA !!!

tomiacab, 09.07.2017 20:19:31 - *.18-2.cable.virginm.net

no i niech sper...a

Andrzej, 09.07.2017 20:23:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tu pewnie nie poszło o kase, jesli dostał teraz 1,3 mln a w Legii miał propozycje 1 mln to nie wierzę że się nie dogadali by. Tu jest jakiś inny problem o którym się dowiemy nie długo bo teraz obie strony mogą powiedzieć prawdę.
Ciśnie mi się na język ale powstrzymam się bo nie jestem wstanie narazie zrozumieć że Vadis mógł być " bogiem" w naszej lidze za podobne pieniądze lub nawet te same.

tomiacab, 09.07.2017 20:23:30 - *.18-2.cable.virginm.net

Krzeszczu to DM ;D

Miodek zostałeś rozkminiony :D

WWO, 09.07.2017 20:23:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co Ty człowieku będziesz miał z tym Olimpiakosem, bo na pewno nie Ligę Mistrzów. A idz Pan w ch.j

Wilq, 09.07.2017 20:24:33 - *.dynamic.chello.pl

Vadis był dla Mioduskiego priorytetem - teraz ciekawe co nim jest? Chyba nie superpuchar z piątku? Nie ufam facetom z lokami.

Krzeszczu, 09.07.2017 20:26:11 - *.cust.bredband2.com

@ (L)evy: Alez ja zupelnie nie mam problemu z tym ze ludzie jada po Dzidzi za to jak sie zachowal. Serio. Nie wierzysz to przeczytaj moje ostatnie 3 (?) posty tutaj :-)

Ja mam tylko lekki klopot z tym jak ludzie jada po DM.
Nie on wyprzedal druzyne, nie on wyprzedal wszystkie "nasze" gwiazdy. Klub prowadzi dopiero od niedawna.
Okienko transferowe ledwo sie zaczelo. Wiec spoko, Ty, ja, wszyscy razem, strzelmy sobie kielonka i poczekajmy :-)

Ale tak na serio, to tez jestem troche zaniepokojony, nie samym kierownictwem DM, ale jego slepym zaufaniem do inkopetentnych braci Z. I przyznam racje ze to DM odpowiada za zarzadzanie klubem i kto w nim jaka pelni role.
A ze Band of Brothers odpowiada za transfery i skauting, wiec to poniekad tez spoczywa na barkach DM.
Namawiam jednak do spokoju (jak na razie).
Spojrzmy na to trzezwo i z dystansu. DM "odziedziczyl" (o-Dziedzi-czyl haha) lekkie szambo i zajmie to troche czasu zanim to pouklada.
Ale imho zaczal naprawde niezle.

@ grzesiek: moge sie mylic ale myslalem ze okienko trwa do koncz sierpnia /1-2 wrzesnia. Ale moze to tylko na wyspach?

Łukasz (L), 09.07.2017 20:32:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie nowy właściciel maczwiazane ręce,umowe z vadisem podpisywał Leśny!! Umowa jest umową.
Dajcie Panu Darkowi popracować spokojnie. Leśny już dawno krzyczał ze Vadis i Pazdan odejdzie bo tak im obiecał i na bank leśny też miał w tym korzyści.

SebaPu(L), 09.07.2017 20:33:05 - *.162

Nareszcie spoko odbil sie w najlepszym klubie, teraz kariere u hasika chce zrobic ale nie pamieta jak szans mu nie dawal bo byl gruby mam nadzieje ze jesli im sie uda dotrzec wysoko w LM (choc hasi prowadzi to daleko nie zajda) to sie spotkamy i pokazemy grubemu ze zle wybral (L) pozdro mordki

Krzeszczu, 09.07.2017 20:35:17 - *.cust.bredband2.com

@tomiacab: Skål tamejfan! :-))))

tekken (L), 09.07.2017 20:47:02 - *.dynamic.chello.pl

Do Artur: I co z tego w Lechu byli wychowankowie : Linetty, Bednarek, Kownacki, Kędziora. Przychodzi byle klub zuca 2 mln E i ma każdego wybijającego się zawodnika.
Niedawno w Legii byli Furmi, Żyro , Kosa, Wolski. Pozostał tylko KK. Na wychowankach się niestety nie zbuduję, bo dwa razy dobrze piłkę kopnie przez przypadek i go nie ma.

Grecy za łatwo nam wyciągają. Może my im spróbujmy jakiegoś dobrego piłkarza wyhaczyć. Żewłak grałeś w Grecji weź coś podziałaj.Niech się wkurzają.

hh, 09.07.2017 20:54:15 - *.dynamic.chello.pl

Obrażacie się jak baby, a prawda jest taka że Leśny mu coś naobiecywał i jak go już nie ma, to jego obietnice nie są realizowane. Nie dziwi więc fakt, że grajek nie chce kontynuować gry w Legii i wynosi się do Grecji. Grał u nas dobrze ale teraz trzeba znaleźć nowego pracownika i tyle. Jedyne co martwi to kwota transferu. Można było wyciągnąć więcej, a puszczamy chłopa za pół ceny i jeszcze ten mln w bonusach. Już widzę te bonusy z Grecji, chyba w oliwie będą wypłacać...

Andrzej, 09.07.2017 21:06:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ku.. transfery Kupić Gerarda Gohou, pół roku do końca kontraktu , gra w Kazachstanie.
Ludzie Żewłakow ruszcie du.. i zacznijcie coś robić. Pół roku wiadomo że napastnicy potrzebni i gdzie oni są!
Proszę redakcja prześlij do Zawlaka namiary na Gohou.

grzesiek do Krzeszczu, 09.07.2017 21:07:07 - *.centertel.pl

Mialem na mysli 1 wrzesnia. Popieprzyly mi sie miesiqce. W kazdym sensie chodzilo mi ze mamy jeszcze miesiqc na transfery. Z tym ze im blizej konca bedzie tym beda to mnie przemyslane ruchy.

x, 09.07.2017 21:07:23 - *.19-1.cable.virginm.net

smiesza mnie komentarze typu,e tam ma niewiele wiecej jak w L to dlaczego u nas nie zostal.....ludzie 300tys euro to jest niewiele wiecej?? to jest ponad milion zlotych, wiekszosc z nas takich pieniadzy nie odlozy czy nie dotknie w calym zyciu,a to jest pilkarz,to jego praca i taka kasa ustawia chociazby jego dzieci...niech pogra tam 2 lata to juz ma 600tys euro roznicy

rodowity, 09.07.2017 21:12:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co to jesti i jak my mamy cos osiagnac jak najlepszego gracza ligi sprzedajemy za 2 mln??
Lech na transferach zarobil ponad 6 już

lllll, 09.07.2017 21:13:51 - *.adsl.inetia.pl

kibice legii powinni przegonic z legii braci polonistow- komentatorow tv przeanalizowac tzeba powiazania z klubami , kolegami braci i juz jest ulozona ta kostka rubika

Terry, 09.07.2017 21:19:22 - *.dynamic.chello.pl

Kopromitacja Szopena, zatrzymanie Vadisa miało być priorytetem nr 1 a sprzedał takiego grajka za głupie 2 m€. Za tyle to Pazdan starszy od Vadisa odejdzie. Przy tej opieszałości z transferami to obciach do kwadratu. Żeby się jeszcze na tych Finach nie wyłożyli, bo z taką siłą ognia jak w piątek wszystko jest możliwe. W końcu pewnie ktoś dołączy ale znów będzie się wkomponowywał do zespołu 2 mies. Albo odbudowywał formę jak Necid i nie wiadomo czy odbuduje. Szopen to frajer. Sam mówi że to ostatni rok z łatwiejszymi eliminacjami do LM a wzmacnia tę drużynę że żal patrzeć. Nałapaliśmy w epoce Leśnego kupę punktów do rankingu dzieki czemu w ostatnich eliminacjach mieliśmy w ostatmiej rundzie Dundalk, a teraz ta oferma z dyplomem Harvardu wszystko spier...oli. Zanim jacyś nowi zaczną coś grać to będzie po eliminacjach do LM - dupa wołowa a nie strateg.

vo(L)F, 09.07.2017 21:29:18 - *.jmdi.pl

Z niewolnika nie ma pracownika dlatego bujaj się Fela na Albańkiego falafela

Matt, 09.07.2017 21:32:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Płaczki i napinacze pomyślcie trochę.
Że Legia ma dużo pieniędzy? Kim jesteśmy przy europejskich średniakach - biedakami.

Że trzeba było przebić Olimpiakos, bo to głupie 300 tys.? Ktoś chyba zapomina jak bardzo rekordowy byłby już milionowy kontrakt w warunkach ekstraklasy. Poza tym Legia da 1,3 mln to Olimpiakos też może dołożyć do 1,5.

Że niby Mioduski kłamał? Moim zdaniem postąpił dobrze. Postawił warunki, wyśrubował kontrakt do rozpoznanych granic i złożył propozycję. Widać, że Vadisowi było tu jednak za ciasno. Po tym cyrku to jestem przekonany, że chciał już odejść byle gdzie nawet na takich warunkach jak w Legii - żeby nie musieć wypić piwa co naważył.

Bardzo, ale to bardzo mi przykro, że taki świetny i do tego wydawałoby się inteligentny i porządny piłkarz zawiódł większość z nas. Nie odejściem, ale całą tą szopką. Opuszczaniem treningów, ściemą itd.

Człowiek, który z króla Warszawy w ciągu miesiąca stał się błaznem.

Krzeszczu, 09.07.2017 21:42:20 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: a czy Band of Brothers kiedykolwiek zablysnela "przemyslanymi ruchami" ?
:-)

pzdr.

Krzeszczu, 09.07.2017 21:46:25 - *.cust.bredband2.com

@do wszystkich geniuszy matematycznych i profesorow ekonokii: wbijcie sobie w te wasze inteligentne muzgownice ze mowa o 300 tys.€ NETTO.
Czy ktorys z was jest w stanie pojac roznice miedzy NETTO a BRUTTO?
Pomijajac sam fakt ze 300 ojro jest ogromna suma, w stanie "oplacic" 3-4 zawodnikow w Legii.
Netto.
Jak mawial klasyk: glupota ludzka nie zna granic....

k., 09.07.2017 21:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żegnam ozięble. Wreszcie koniec telenoweli.

do mietek, 09.07.2017 21:50:41 - *.dynamic.mm.pl

Czy ty qr....czak normalny jestes?60milionow rocznie na Vadisa? Co trzeba miec we lbie aby takie farmazony wypisywac?!!!Bayern na lewego moze tyle wydaje a nie Legia na najemnika.wez sie rozpedz i przypie....uderz mocno lbem w sciane.moze pobudzisz jakas szara komorke

go ( L ) den, 09.07.2017 21:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Prezesie czekamy na transfery !!!! A Vadis...no cóż...kasa misiu kasa...

Jacek, 09.07.2017 22:08:04 - *.centertel.pl

Ludzie !!! Ochłońcie. Wiadomo było od początku że Vadis przychodzi do nas by się odbudować. Nakrył naszą ligę czapką i za przysłowiową "czapkę gruszek" odszedł do Grecji. Narzekacie na 2 miliony euro a przecież Vadis przyszedł za darmo, także jesteśmy dwie bańki do przodu. Podziękujmy mu za grę i Mistrza Polski. Bez niego przy braku napastników mistrzostwo wylądowało by w Białymstoku !!! Vadis to najemnik, dla którego Legia to tylko przystanek w karierze, czy to się wam podoba czy też nie !!! Vadis dziękuję prawdziwi kibice Legii nigdy o tobie nie zapomną !!!

Adamo, 09.07.2017 22:14:59 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nara! Mimo zajebistego sezonu to po szopce z odejściem niesmak pozostał...

O , 09.07.2017 22:15:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To teraz prosimy o dwa niezle transfery.

Keidy Obaid, 09.07.2017 22:23:47 - *.play-internet.pl

i tak jest co pół roku, wszyscy opłakujemy odejście kluczowych piłkarzy, którym po połowie dobrze rozegranego sezonu, dupy sie palą żeby stąd spie.... gdziekolwiek, gdzie dadzą im pół bańki ojro za sezon i wzwyż, można się temu nie dziwić, ale żeby te gwiazdy jednego sezonu zagrały u nas chociaż dwa dobre sezony, no ale wszyscy prezesi muszą sprzedawać na już przecież....

Arek, 09.07.2017 22:27:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i w końcu! Z jednej strony szkoda, że odchodzi, bo jak na naszą ligę był to piłkarz nie przeciętny, ale z drugiej przypomnijcie sobie słowa Czerczesowa, który powiedział, że mistrzostwo zdobył bez Vadisa. A więc przed nim można było zdobywać tytuły, po nim też Legia się nie rozpadnie. Ja osobiście miałem już dosyć tego. Typ nie trenował, spóźniał się, a jak już raczył się pokazać, to zaraz poleciał z powrotem do Belgii. Jednym zdaniem miał w dupie wszystko i wszystkich, dlatego niech idzie w pi...u.

Daszka, 09.07.2017 22:41:20 - *.dynamic.chello.pl

Kto mógł to ochłonął po odejściu Vadisa, ale ja się upierdliwie pytam panie prezesie: kiedy transfery na miarę przyszłego MP?! Mam nadzieję, że każdy kibic Legii (a może i działacz?) rozumie o co pytam właściciela klubu!

do mietek, 09.07.2017 23:30:59 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

.... jakie 60 mln zł.... czyś ty na głowę upadł???

To jest 1,3 mln Euro ROCZNIE, nie miesięcznie!!!!

Simon, 09.07.2017 23:44:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Transfer transferem, ale klub w przyszłych kontraktach powinien umieszczać klauzulę nakładającą kary za takie szkodliwe pajacowanie

Legionista, 10.07.2017 00:16:51 - *.226

Za Vadisa nie zarobiliśmy tylko 2,5 mln.euro - A mam nadzieje że będzie 3 mln.euro. Za Vadisa zarobiliśmy więcej- przede wszystkim za remis z Realem i wygrany mecz z Sportingiem czyli razem 2 mln.euro - Razem mamy 5 mln.euro + jeszcze wygrana Ekstraklasa, udział w Fazie grupowej oraz 1/16 Ligi Europy, a na dodatek zarobimy za przyszły transfer więc się opłacało pozyskać Vadisa, ale ja rozumiem ten ból ponieważ nie powinien tak robić... Agent najpierw powiedział że zakochał się Warszawie, a potem zaczął grać..... Jak by odszedł normalnie to bym zrozumiał...

Kalientes., 10.07.2017 01:17:34 - *.144

Idz pan w

Yyy, 10.07.2017 01:27:28 - *.dynamic.chello.pl

Rany, ale żałosne komentarze! Gdyby nie Vadis prawdopodobnie nie zdobylibyśmy MP w tym roku, a w LM nie zdobylibyśmy prawdopodobnie nawet jednego gola.
Powodzenia Vadis w Olympiakosie! Kibice Legii będą cię dobrze wspominać.
Z drugiej strony nie najlepiej to świadczy o zarządzie Legii, skoro już kolejnemu zawodnikowi daje się szantażować.

Rafał, 10.07.2017 03:33:40 - *.dynamic.chello.pl

Nic na siłę!

pablo, 10.07.2017 06:48:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niech spier......... .w końcu i liczy te swoje ojro.

łysy, 10.07.2017 07:22:12 - *.adsl.inetia.pl

Tam przynajmniej będzie się mógł wtopić w tłum przybyszów.

grzesiek, 10.07.2017 07:42:12 - *.centertel.pl

Jak to ktos powiedzial JEDZMY LYZKA A NIE CHOCHLĄ

Kazik, 10.07.2017 08:29:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Byle kasa się zgadzała $$$$

Kibic (L), 10.07.2017 09:09:13 - *.com.pl

ODDANY ZA prawie DARMO. A był warty co najmniej 5 mln euro.

Kibic (L), 10.07.2017 09:11:50 - *.com.pl

Ciekawe kim go zastąpią ? Bo on sobą reprezentował przynajmniej 30% wartości Legii.

warszawiak42, 10.07.2017 09:48:53 - *.dynamic.chello.pl

Jacy niektórzy jesteście żałośni. Jedziecie po Vadisie zapominając, że dzieki niemu wiosną 2017 nadrobiliśmy straty i zdobylismy Mistrzostwo. Legia wyciagnęła do niego rękę rok temu, a teraz nam się odwdzięczył. Dług spłacony. Jesteśmy kwita. Mówienie że Mioduski mógł mu płacić tyle co w Grecji to jest jakieś nieporozumienie.......Jeszcze trochę polskiej lidze brakuje do greckiej.

Wolfik, 10.07.2017 11:13:25 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: A czego oczekujesz od najemnika? Oni tam mają teraz swój "projekt Hasi" a jak jego efekty będą równie udane jak u nas, za rok VOO zapragnie być znowu w innym miejscu. I powie to samo.

Ode mnie jedno: krzyżyk na drogę.

Arek, 10.07.2017 11:17:35 - *.free.aero2.net.pl

Tylko, że nikt, no nikt to może nie, więc będę mówił za siebie. Ja nie mam pretensji, że poszedł od nas, ale o formę, w jakiej się to wszystko odbywało. No chyba nie powiesz @warszawiak, że nie można było tego lepiej załatwić. Można było trenować z zespołem i ogarniać ten transfer. Można było już po sezonie, albo w jego trakcie powiedzieć, że będzie chciał odejść. Czy nie uważasz, że trochę lepiej by to wyglądało? A tak osrał trenera, kolegów z drużyny i na końcu kibiców, którzy go uwielbiali.

platek, 10.07.2017 11:20:37 - *.free.aero2.net.pl

Zrozumcie ludzie,że to VOO nie chciał grać już w Legii, bo praktycznie wyciągnął maxa. Szukał nowych wyzwań, mocniejszej ligi i więszej kasy a jak każdy najemnik nie jest przywiązany do klubu.
Fatalnie się jednak stało,że poszedł za"czapkę gruszek" :-(
Dla mnie to jest najwiekszą porażką, bo uważam,ze 7 mln euro to minimum.

Krzeszczu, 10.07.2017 11:37:31 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: "Projekt Hasi", zupelnie zapomnialem o tych "projektach" :-))
Dzieki za przypomnienie, rozwaliles mnie :-)
pzdr

JANUSZ, 10.07.2017 11:39:22 - *.66

JAKI SZCZESLIWY :)))

A LEGIA DALEJ BEZ NAPASTNIKA

mietek, 10.07.2017 12:10:44 - *.emea.ibm.com

@grzesiek: Chyba nie bardzo ten Krasnodar chciał dać te 3,5 mln, skoro wyszukali u zawodnika kontuzję.

@do mietek: Fakt, nie wiem, czemu pomnożyłem to przez 12 :) Co nie zmienia faktu, że i tak 1,3 mln euro NETTO wyniosłoby okolo dwóch baniek brutto. I mogłoby tylko wywołać zamęt w drużynie, bo inni też zaczęliby kwękać, że chcą więcej. Nie można robić aż tak dużych kominów płacowych, bo się na tym potem przejedziemy. Kuchenkorz to przerabiał z Arboledą kiedyś.

mietek, 10.07.2017 12:12:43 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Dlatego pasuje piłkarzy testować też pod kątem mentalnym, zanim podpiszą z nami kontrakt :) Rozmawialiśmy o tym kiedyś.

Kibic (L), 10.07.2017 12:24:08 - *.com.pl

Oby Legia po tych kadrowych rewolucjach nie musiała grać o utrzymanie się w ekstraklasie, po tym co pokazała z Arką Gdynia.

Krzeszczu, 10.07.2017 12:52:05 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: mentalnym i kultury osobistej/dyscypliny.
Jak najbardziej sie zgadzam.
pzdr.

do Andrzej, 10.07.2017 13:38:27 - *.66

melisy się napij Andrzejku ... bo chyba miałeś ciężki weekend %%%%

Hector, 10.07.2017 19:24:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ze sportowego punktu widzenia lepiej brać ile dają niż się pokłócic wyrzucic do rezerw i odszedlby za grosze bo kontrakt wysoki. Nie ma co się napinac przyszedl tanio zagral duzo zarobil na klub i odszedl z zyskiem. Czego tu nie rozumiecie? Zdrajca mowicie? Bez jaj... To nie wychowanek Legii tylko piłkarz ktory odhaczyl kolejny klub ktory akurat na nim zarobil a on sie wypromowal. Tyle.

Kibic (L), 11.07.2017 08:43:36 - *.com.pl

Co by nie pisać/mówić to swoją osobą on wyłączał z gry(musieli go kryć) co najmniej dwóch trzech przeciwników na boisku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.