Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krzysztof Mączyński będzie występował w koszulce z numerem 31 - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Krzysztof Mączyński będzie występował w koszulce z numerem 31 - fot. Jacek Prondzynski / legia.com
Czwartek, 6 lipca 2017 r. godz. 12:01

Krzysztof Mączyński piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Nowym zawodnikiem Legii Warszawa został Krzysztof Mączyński. Pomocnik przeniósł się na Łazienkowską z Wisły Kraków, której odmówił niedawno przedłużenia kontraktu. O pozyskanie Mączyńskiego walczyła również Jagiellonia Białystok, jednak jej oferty nie zadowoliły krakowskiego klubu. Sprowadzenie Mączyńskiego to drugi zakup Legii w tym oknie transferowym. Mączyński podpisał dwuletnią umowę z opcją automatycznego przedłużenia o kolejny rok. Będzie występował z numerem 31.

30-latek był związany z Wisłą przez większość swojej kariery. W tym klubie przeszedł drogę od juniorów, przez drugi zespół aż do kadry seniorskiej. W Ekstraklasie zadebiutował 2 grudnia 2007 roku w starciu przeciwko Górnikowi Zabrze. W międzyczasie dwukrotnie był wypożyczony do ŁKS-u Łódź. Latem 2011 roku na zasadzie transferu definitywnego został graczem Górnika Zabrze. Mączyński reprezentował ten klub przez dwa i pół roku, rozgrywając w sumie dla niego 73 mecze w ekstraklasie. 15 listopada 2013 roku pomocnik zadebiutował w reprezentacji Polski w towarzyskim meczu ze Słowacją. Wszedł na boisko w 76. minucie, zmieniając na nim Tomasza Jodłowca. Wówczas jego powoływanie do kadry narodowej wzbudzało nieco kontrowersji. Adamowi Nawałce zarzucano, że znajduje miejsce dla niego tylko dlatego, że zna swojego podopiecznego z Górnika Zabrze, w którym był trenerem. Z biegiem czasu pozycja Mączyńskiego w reprezentacji Polski umacniała się i stał się jej ważnym ogniwem.

W styczniu 2014 roku podpisał trzyletni kontrakt z chińskim Guizhou Renhe, który wykupiło go za 500 tys. euro. Kilka miesięcy później zdobył pierwszą bramkę dla reprezentacji Polski. Na listę strzelców wpisał się w meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Szkocji. Piłkarz grał w Azji do czerwca 2015 roku, gdy zdecydował się na rozwiązanie kontraktu. W tamtejszej lidze rozegrał w sumie 36 meczów, zdobywając w nich cztery bramki. Na swoje konto mógł również dopisać triumf w Superpucharze Chin. W lipcu 2015 roku jako wolny zawodnik podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. W maju 2016 roku znalazł się w ścisłej kadrze na mistrzostwa Europy we Francji. Na Euro 2016 rozegrał 77 minuty przeciwko Irlandii Północnej, 75 przeciwko Niemcom, 100 ze Szwajcarią i 97 w pożegnalnym pojedynku z Portugalią.

W minionym sezonie Mączyński rozegrał dla Wisły 35 meczów, w których zdobył dwie bramki. Trzy razy rozegrał 90 minut przeciwko Legii. Ostatni raz na Łazienkowskiej pojawił się 30 kwietnia. Wówczas Wisła zremisowała z "Wojskowymi" 1-1. czterokrotnie wystąpił dla kadry narodowej. 10 czerwca na Stadionie Narodowym zagrał 43 minuty przeciwko Rumunii.

Mączyński w liczbach

Wisła Kraków - 72 mecze i 4 bramki
2007/08 (3/0), 2008/09 (1/0), 2009/10 (8/0), 2010/11 (0/0), 2015/16 (25/2), 2016/17 (35/2).

Górnik Zabrze- 77 mecze i 2 bramki
2011/12 (27/0), 2012/13 (27/1), 2013/14 (23/1)

Guizhou Renhe - 38 meczów i 4 bramki
2014 (29/3), 2015 (9/1)

ŁKS Łódź - 46 meczów i 4 bramki
2009/10 (14/1), 2010/11 (32/3)

Reprezentacja Polski - 24 mecze i 1 bramka
2013/14 (3/0), 2014/15 (5/1), 2015/16 (12/0), 2016/17 (4/0)






Komentarze: (84)

go ( L ) den, 06.07.2017 12:09:41 - *.business.static.vectranet.pl

No i zaje... :)
Witamy w Legii Mąka :)

urban, 06.07.2017 12:11:22 - *.cluster-j.forcepoint.net

I gitara. Przyzwoity zawodnik, bez stresu dzieki reprezentacji. I Polak. Choc chcialbym Lipskiego przy okazji.

M3, 06.07.2017 12:13:18 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

No w końcu jakaś dobra wiadomość. Powodzenia chłopie, ale czeka Cię wiele pracy. MP 2017 (L)

krys008, 06.07.2017 12:15:10 - *.82

Chociaż jakaś dobra wiadomość. Witamy i życzymy powodzenie panie Krzysztofie!

Hiszpan, 06.07.2017 12:15:23 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedziesz maka z koksem na chwale Legii ☺

mG, 06.07.2017 12:15:59 - *.2

Witamy w Legii !
Powodzenia !

andreas, 06.07.2017 12:16:21 - *.rev.snt.net.pl

Defensywę wzmacniamy teraz napastników potrzeba bo sporo kontuzji.

weqwrt, 06.07.2017 12:18:33 - *.aotm.gov.pl

A testy medyczne przeszedł?
Mam przeczucie ze to będzie kolejny Wojtala czyli od razu na początku się "zepsuje" i jak Wrdoljak będzie się leczył i leczył.
Co z jego kontuzją, którą złapał podczas ostatniego meczu reprezentacji? wyleczona?

L, 06.07.2017 12:18:50 - *.dynamic.chello.pl

Brawo!!! tylko jeszcze tego napastnika ściągnąć, no i oczywiście pozbyć się z listy płac zawodników, którzy tylko obciążają budżet klubu.

Miś Push-Upek, 06.07.2017 12:19:16 - *.static.nsti.pl

Mąka, mąka, mąka!

robochłop, 06.07.2017 12:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no i gitarra...w lepszym otoczeniu da więcej od siebie...nie ma bata...zaś ból dupska w Krakau i co dziwne Posen bezcenny...

Bartek, 06.07.2017 12:21:51 - *.158

Witamy w Legii.
Niezła cena, dobry grajek. W ekstraklasie nie ma wielu lepszych.
Do (wiecznych) malkontentów - zobaczcie sobie grę Mączyńskiego z Rumunią, do momentu zejscia z kontuzją, - naprawdę dobrze to wyglądało.

@rek, 06.07.2017 12:22:01 - *.dynamic.chello.pl

Cóż można rzec... Taki los najemnika... Powodzenia Mąka w (L)egii... Daj z siebie jak najwięcej i zostaw serducho na boisku, bo to teraz Twój nowy k(L)ub... No i pamiętaj na przyszłość: nigdy nie mów nigdy... Pozdro (L)

L, 06.07.2017 12:23:06 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Fajnie ze trafił do nas, mam nadzieję ze w Legii podniesie swój poziom sportowy co zaprocentuje fajną gra w kadrze narodowej. Powodzenia i zdrówka życzę.

el, 06.07.2017 12:24:20 - *.adsl.inetia.pl

jeszcze tylko dobrych 2 napastnikow
i popedzic z legii polonistow ZEWLAKOW

Roma, 06.07.2017 12:26:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie jestem entuzjastą - bardziej ucieszyłbym się z Wolskiego.

Diabe(L), 06.07.2017 12:30:39 - *.proflink.pl

Witamy Legii ? Czemu Kaczorowskiego nie witaliście ? Jest jakaś różnica ? Nie chodzi o to, że przyszedł do Legii tylko o to, że wiele razy mówił że do niej nigdy nie trafi. Przeglądałem wypowiedzi wiślaków i mają rację. Nie tacy piłkarze przechodzili np FIGO - Barca - Real ale on nie twierdził NIGDY, NIE.

Panie Prezesie nie lepiej było np Borysiuka ?

kerad, 06.07.2017 12:32:34 - *.netservis.com.pl

A ja mam szacunek do tego gościa bo jeszcze niedawno wszyscy z niego szydzili i drwili, że "synek Nawałki", "pupil trenera" a Mąką pokazał meczami w kadrze, że może nie jest wirtuozem gry ale na swojej pozycji gra dobrze i ze swoich defensywnych obowiązków wywiązuje się wzorowo. Myślę, że ten piłkarz może wiele dać Legii. W ostatnim meczu kadry aż żal było kiedy schodził kontuzjowany z boiska bo te dwa jego podania prostopadłe to miód malina!

Dimczakos, 06.07.2017 12:33:01 - *.gigabit.info.pl

No i powraca Świecka tradycja - najlepsi Polscy piłkarze ekstraklasowi w Legii plus paru najemnikow i bedzie git, jeszcze jakis napadzior plus za Vadisa pomocnik i nie będzie źle :)

Kipkorir, 06.07.2017 12:36:34 - *.dynamic.chello.pl

Dobry ruch. O wiele lepszy niż kreowany na kapitana Kopa.

wojti, 06.07.2017 12:39:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Witaj. Zostaw serce na boisku a będzie ok. Powodzenia.

123, 06.07.2017 12:43:54 - *.ncbj.gov.pl

Mąka z Masłem...

gs, 06.07.2017 12:45:46 - *.1

Zeby nie skonczyl jak Cierzniak, on tez do Legi przychodzil jako pewniak w zespole i jeden z najlepszch bramkarzy ligi. Maczynski moze sobie nie poradzic z presją, stylem gry Legii, i to cale otoczenie jest dla niego zupelnie obce. ale zobaczymy..

Marcin, 06.07.2017 12:53:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Malarz
Jędza-Dąbrowski-Pazdan-Hlousek
Mączyński-Moulin
VOO
Radovic Nagy
Mega napastnik
Takim składem ligę wciągamy nosem.a o LM tez można realnie pomyśleć.Nie hejtujcie z VOO bo na chwile obecna jest naszym zawodnikiem.

do gs, 06.07.2017 12:54:09 - *.dynamic.chello.pl

Nie tak zupełnie obce ma Jędzę ma Pazdana ,w Chinach był sam , był na Euro , presja to może zjeść ale młodego ogórka tu już gość raczej zaprawiony w boju.

:-), 06.07.2017 12:54:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Będzie dobrze a teraz stawiam że Jodła odejdzie do Śląska
Najlepsi Polscy zawodnicy znów trafiają do Legii

(L)odz, 06.07.2017 12:56:50 - *.toya.net.pl

nareszcie coś pozytywnego w transferach..witaj Mąka w LEGII WARSZAWA.

osa(L), 06.07.2017 12:58:00 - *.net-serwis.pl

na razie wa(L)cz o skład i masz kredyt zaufania, bo nieprzemyślane wypowiedzi się zdarzają- nawet nie do końca młodej głowie
Pamiętaj też , że tu jest LEGIA WARSZAWA
kochać nas- tak jak i my Ciebie - nie musisz, ale zap...dalać trzeba :D

mietek, 06.07.2017 12:59:08 - *.ssp.dialog.net.pl

@weqwrt: A Ty w ogóle wiesz, co mu się w meczu z Rumunią stało, czy tak piszesz dla samego pisania? Został kopnięty w głowę przez rywala i dlatego opuścił boisko. To nie jest kontuzja z gatunku przewlekłych.

@Roma: Nie ta pozycja. Wolski defensywnym nie jest.

CWKS LEGIA !, 06.07.2017 13:00:33 - *.static.chello.pl

2 kaczorowski....


nie będziesz Legionistą

dominoBBH, 06.07.2017 13:13:32 - *.centertel.pl

A(L)igancko dobra mąka nie jest zła;) Siemano w CWKS !!!

Bu(L)y, 06.07.2017 13:15:36 - *.jmdi.pl

Myślę, że źle nie wyjdziemy na tym transferze. Długość kontraktu optymalna. Tylko gdzie napastnik? Czy ktoś może wie co z tym Pekhartem? Bo gdzies słyszałem, że podobno drugi Necid... trudno oczekiwać, że Niezgoda sam udźwignie presję zdobywania bra

FC_ŻYRARDÓW, 06.07.2017 13:16:56 - *.100

Niech gra. Przyda się ktoś taki . Gadał że nie zagra a zagra. Tak to w życiu bywa. Ile razy człowiek sobie mówi - już nigdy. A często wychodzi inaczej .

Pele, 06.07.2017 13:21:22 - *.ewt.pl

Oby był jakiś chleb z tej Mąki...:)

(L), 06.07.2017 13:24:06 - *.191

Jakoś źle kojarzą mi się te "spożywcze" nazwiska w Legii. Najpierw Masłowski, teraz Mączyński...

Robert, 06.07.2017 13:33:07 - *.dsl.sta.abo.bbox.fr

Do GS tak skonczy jak Ciezniak chlopak gra w reprezentacji,wie co to presja i skonczy jak Ciezniak

do Daibe(L), 06.07.2017 13:37:42 - *.adsl.inetia.pl

Z Kaczorowskim był problem ze bluzgał na Legie jak grał w Lechu dlatego miał pozamiatane.a Mączyński Co miał powiedzieć że chce grac w Legi to wiślaki by go zjedli, pomyśl o tym.

Wojtek, 06.07.2017 13:38:31 - *.itsa.net.pl

Masło już mamy, Mąkę też brakuje tylko Hleba :D

nickolas, 06.07.2017 13:39:39 - *.91.static.bait.pl

do Diabe(L) - Kaczorowski bluzgał na Legię, w dodatku Polonista. Co do pamiętnej wypowiedzi w C+ - nie mógł Mączka powiedzieć nic innego w środku sezonu.
Z takim założeniem również Hamalainena powinniśmy nie kupować. Tylko kto by nam te gole Lechowi strzelał ;)

Do weqwrt, 06.07.2017 13:49:10 - *.play-internet.pl

Chłopie tym wiesz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele!
Mąka przez kontuzję zszedł wcześniej z boiska rumunami ale to było wstrzasnienie mózgu po zderzeniu z kolanem. Miał problemy z błędnikiem i musial zejść.
Gwarantuję ci że po tej kontuzji nie ma już śladu

ŁKS Łódź, 06.07.2017 13:53:28 - *.ksiezyc.pl

A ja myślę że ten transfer był niepotrzebny!!! Zobaczycie że w tym sezonie Masło go wygryzie!!

JANUSZ, 06.07.2017 14:03:04 - *.66

SZCZERZE MYSLICIE ZE MAKĄ > VOO? NO SORRY ALE TO CONAJMNIEJ 1 KLASA RÓZNICY. ALE TRZEBA ZAMKNĄC BUZIE KIBICOM KTORZY DOMAGAJĄ SIĘ TRANSFERÓ.

loko, 06.07.2017 14:09:24 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

transfer ok, przynajmniej przez rok będzie się staral bo mundial, moglibyście jeszcze napisac kto kiedy z wisly do legii przechodzil i za ile i jak to wypalalo historycznie

Biały, 06.07.2017 14:11:48 - *.play-internet.pl

Typ sie sprzedał ,a jak nie pamiętacie to sobie przypomnijcie jak na zgrupowaniach się podśmiewał z pazdana dla mnie to jest odpad , pazerna swinka na kaske ...zresztą on jest zupełnie bez formy ludzie

td, 06.07.2017 14:30:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ogórek, już Jodłowiec lepszy.

Cult⚽️Legia, 06.07.2017 14:36:15 - *.52

Welcome!Welcom!Welcom!✨⚽️⚽️⚽️✨

Diabel(L), 06.07.2017 14:38:45 - *.proflink.pl

Hama nigdy nic o Legii nie mówił ani na plus ani na minus - miał że tak powiem neutralną drogę, a co miał powiedzieć ? Może po prostu "pomidor" :)

Ciekawe czy takie zrozumienie by było, gdyby dziś Pazdan czy Kucharczyk np poszedł do Lecha...

Do Biały , 06.07.2017 14:46:18 - *.centertel.pl

A powiedz mi czy on kiedyś złe słowo na Legie powiedział?! , może masz link to podaj

Wawa, 06.07.2017 14:55:25 - *.sieradz.vectranet.pl

Karierowicz się znalazł... wzmocni rezerwy ino !
Won! Nigdy nie będziesz Legionistą!

b, 06.07.2017 15:01:20 - *.16-1.cable.virginm.net

Masz za.. . ........ jak Pazdek , szanowac klub i ogarniac atmosfere w szatni, zeby byl dobry kLimat. Jestes wychowankiem Wisly i to jest dla Ciebie wazny klub, spoko jeden lubi ogorki inny soltysa corki. Walcz w kazdym meczu na 100% to za rok spelnisz marzenia, I jak Igor podpiszesz kontrakt zycia, tu jest Legia zobacz jaka kase ma Rzeznik an miesiac w Agdam. Pewnie dostaje wiecej niz 3 najlepszych w TSW , walcz o kazda pilke, tyle i tylko tyle oczekujemy.

Do loko, 06.07.2017 15:11:24 - *.13-2.cable.virginm.net

Z wychowanków Wisły w latach 90-tych to pamietam Jałochę ze bezpośrednio do nas przyszedł. Był jeszcze Surma ale on przeszedł ne z Wisły ale z Ruchu do nas chyba. Ogólnie rozumiem złość w Krakowie i spodziewam się że będzie maił Mączyński nie łatwo w meczach z Wisłą i obawiam się czy sobie poradzi psychicznie. Ogólnie uważam że dobry transfer ale wszystko zależy teraz od jego głowy. JAk wytrzyma presje to da radę, ale szczerze to wątpie

TylkoJedenKlub, 06.07.2017 15:21:19 - *.163.static.3s.pl

W Kraku jest spora burza (eufemizm) w zwiazku z jego decyzja i deklaracjami jeszcze z przed 2tygodni, ze gdzie jak gdzie, ale do Legii nie przejdzie, natomiast trzezwym okiem zrobilismy superbiznes sprzedajac za 2 mln PLN goscia, ktory jest stary, wiozl sie na tym, ze byl wychowankiem (dmuchanym i chuchanym), a ktorego poziom gry jest cokolwiek sredni. Problem Wisla miala, nie kiedy Maczynski byl bez formy lub nie gral, ale kiedy nie gral mlody Brlek. Maczynski byl dostawka do Brleka, ale malo kto to dostrzegal. Legia dala sie na to nabrac, dala sie nabrac Nawalce.

cziko, 06.07.2017 15:43:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

niech teraz odszczeka i nigdy nie mów nigdy- najemniku

Bodzio, 06.07.2017 15:49:52 - *.centertel.pl

Do Diabe(L):tylko ze Kaczorowski spiewal o Legii w nie cenzuralnych slowach a Maczynski powiedzial ze nigdy nie zagra w Legii. A Ty wiesz co bedzie jutro??

kowaL, 06.07.2017 15:54:43 - *.centertel.pl

czy portal nie może pomyśleć na logowaniem? włazi tu pełno jakiegoś śmiecia i tylko judzą i podpuszczają, czas to zmienić!!!

Do biały , 06.07.2017 16:18:54 - *.dynamic.chello.pl

ty mi skisłą śmierdzisz .

CWKSiak, 06.07.2017 16:34:38 - *.centertel.pl

Najlepsze transfery to wzmocnienie Legii przy jednoczesnym osłabieniu przeciwnika... Chłe, chłe...

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 06.07.2017 16:46:21 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

LegiaWarszawa złożyła ofertę wysokości 700 tyś euro za napastnika Avellino Matteo Ardemagni

druga linia, 06.07.2017 17:11:24 - *.centertel.pl

No i pewnie jeśli dojdzie do transferu VOO to przyjdzie Rafał Wolski. Tylko się cieszyć. Moneta też fajne wzmocnienie.

As, 06.07.2017 17:15:45 - *.8.neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz brac Rybusa ,Stepinskiego i mierzejewskiego

druga linia, 06.07.2017 17:17:18 - *.centertel.pl

No i pewnie jeśli dojdzie do transferu VOO to przyjdzie Rafał Wolski. Tylko się cieszyć. Moneta też fajne wzmocnienie.

Zimny, 06.07.2017 18:49:47 - *.dynamic.mm.pl

Moim zdaniem dobry transfer jak za taką kasę. To jest koleś, który może nie ma warunków fizycznych, ale ma dobry przegląd pola i 2-3 raz w meczu potrafi zrobić kapitalne podanie otwierające. Jak wyzdrowieje Kuchy, coś czuję dużo kontrowersji związanych ze spalonymi w udziale tego duetu :)

Marriott scena, 06.07.2017 18:51:02 - *.kpn.net

Żeby nie było jak z hamą ja to jakos z niesmakiem podchodze do niego meczów skislej

Zlb , 06.07.2017 19:00:23 - *.centertel.pl

Do Wawy i innych b czy sre! Zamknij ryj jeden z drugim pseudo znafca i pseudo Legionista!!!! Wyszczekaj to w klubie, lub Mące w twarz hahaha! W łeb byś dostał i z płaczem do klawiatury wrócił! Pajace!

Grajcie na Rzeźniczaka, 06.07.2017 19:01:41 - *.dynamic.chello.pl

Pamiętam jak pierwszy raz przy Ł3 wchodził na boisko Hamalainen. Też znalazło się paru "kumatych" którzy gwizdali. Ciekawe czy gwizdali gdy strzelał decydujące bramki Lechowi?

Zimny2, 06.07.2017 19:07:18 - *.dynamic.mm.pl

Zajebiscie! Legia kupuje czołowego piłkarza szóstej drużyny narodowej rankingu FIFA. A Amica?

Legionista, 06.07.2017 19:11:17 - *.226

Stępińskiego bym nie chciał (za wielkie drewno) Mierzejewski ( nie wiem czy jest sens, ale nie mówię nie) Rybus ( nie przejdzie do ekstraklasy- jeszcze nie ten etap kariery...) Wolski też pewnie nie przejdzie - kontuzja na miesiąc... @TylkoJedenKlub Dostaliście 350 tysięcy + bonusy (chyba taka była oferta) Razem dostaliście 500 tysięcy euro.... Mało jak na takiego gracza.... Ogólnie ma cene 1.2 mln.euro i jeszcze będzie droższy ponieważ Magiera go stworzy na pana piłkarza.... U was był dostawką do brleka (tylko według mnie więcej robił niż brlek...) a u nas będzie tworzył duet z Moulinem i będzie do najlepszy środek pomocy w Polsce...

77/82, 06.07.2017 19:22:57 - *.dynamic.chello.pl

@JANUSZ: a kto tak niby uważa? Przede wszystkim to gracze grający na innych pozycjach, więc jak w ogóle można ich porównywać? Przynajmniej nick sobie dobrałeś bezbłędnie. No to teraz kapcie, popcorn i won przed tv.

md, 06.07.2017 19:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby dobrze gral ! LEGIA !!!

O, 06.07.2017 19:25:58 - *.dynamic.chello.pl

Gites. Powodzenia!!!

Kibic (S)(L), 06.07.2017 20:15:34 - *.sistbg.net

Bardzo dobry transfer ,Nawałka by, byle leszcza do kardy nie powoływał ,która jest teraz w rankingu FIFA NA 6 miejscu ,czyli Legia ma zawodnika podstawowego składu kadry TOP 10 na świecie ;) Poza tym zobaczcie wszystkie portale i strony na fb nożowników z Krakowa jak płaczą hehe :)

Legionista , 06.07.2017 21:24:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Magiera chce stworzyć w legii drużynę której trzon stanowią reprezentanci kraju Tak jak to było za jego czasów. Brawo!
Czy ktoś pamięta jak ta drużyna grała: )

Lka, 06.07.2017 21:44:13 - *.warszawa.vectranet.pl

Kiedys Marek Kustoprzyszedl

L!, 06.07.2017 22:02:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na drugi raz szanuj mordę. Legia da ci teraz życie grajku a tak się odżegnywałeś od Niej.

pepe59, 06.07.2017 23:42:14 - *.dynamic.chello.pl

Witam.Jestem kibicem 13krotnego mistrza Polski czyli WISŁY KRAKÓW od 45 lat .Uwaga mieszkam w Sosnowcu.Dzisiaj córka zapytała mnie tato słyszałam że mączyński (z małej litery bo to mały człowieczek)został piłkarzem Legii.Odpowiedziałem jej tak :oddaliśmy Legii frajera aby ją osłabić i dostaliśmy za to pół miliona euro.Chcieliśmy na nim zarobić więcej ale żaden inny klub w Europie nie dał się nabrać.

PIEKARZ , 07.07.2017 00:10:03 - *.adsl.inetia.pl

Z TEJ MĄKI BĘDZIE CHLEB!!!!!!!

Cult⚽️Legia, 07.07.2017 02:23:10 - *.243

Bravo!Legia!Narodowa!⚽️⚽️⚽️✨

do pepe59, 07.07.2017 06:46:50 - *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A później schowałeś się do szafy i cicho płakałeś

M@c, 07.07.2017 09:12:53 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy dzisiaj będzie przynajmniej na rezerwie:)


Andrzej , 07.07.2017 09:52:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powodzenia
Napastnik dla Legii GERARD GOHOU, za pół roku kończy mu się kontrakt

danije(L), 07.07.2017 16:20:36 - *.12

Dawać Wolskiego, dawać Radka Majewskiego...

martini, 07.07.2017 18:01:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oddaj tą koszulkę i wracaj do Wisły takich piłkarzy już jest w Legii kilkunastu

Diabel, 07.07.2017 18:44:39 - *.proflink.pl

Jeden transfer i wszyscy się spuszczają a napastnika jak nie było tak nie ma. Klub który dostał się do LM kupuje 10 razy nie jak w niej nie był ...

Do Bodzio , 07.07.2017 18:48:33 - *.proflink.pl

Nie wiem co będzie jutro, ale to że powiedział że nigdy nie będzie grał w Legii , było nad wyraz widoczne, że przemawia przez to miłość do Wisły a w związku z tym nienawiść no niech będzie niechęć do Legii. Człowiek bez zasad to gówno nie człowiek czy to w piłce czy w codziennym życiu. Jeśli chciał tym hasłem kupić wiślaków, to tym bardziej jest pusty moralnie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.