Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 1 lipca 2017 r. godz. 16:09

Rzeźniczak odchodzi z Legii

Woytek, źródło: Twitter

Informacje o tym, że Jakub Rzeźniczak może zmienić latem klub pojawiały się tuż po zakończeniu sezonu. Wówczas jednak zawodnik mówił, że nadzieję zagrać 250 mecz ligowy w Legii. Tymczasem nie będzie mu to dane w najbliższym sezonie, bo w niedzielę leci do Azerbejdżanu, gdzie podpisze kontrakt z mistrzem tego kraju Qarabağ Ağdam.





Komentarze: (147)

hhh, 01.07.2017 16:11:18 - *.centertel.pl

Edyta musi byc przeszczesliwa

gizior, 01.07.2017 16:11:44 - *.128

Dzieki za wszystko!

kkkk, 01.07.2017 16:13:22 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

piłkarz średni ale szacunek za te lata gry,za akcje charytatywne,za walkie,waleczność,tytuły
jedna z Legend tego klubu

pnk, 01.07.2017 16:15:57 - *.dynamic.chello.pl

A niech zarobi sobie na koniec kariery. Grał lepiej, gorzej, ale zawsze z pełnym zaangażowaniem. Dzięki Kuba!

krys008, 01.07.2017 16:16:22 - *.serv-net.pl

Dziękujemy za wszystko. Szkoda, że zabraknie Ciebie w tym toku. Życzę sukcesów i ładnej kwoty co miesiąc na koncie, emeryturka już niedługo. Byłeś, jesteś i zostaniesz na zawsze częścią Legii.

kola, 01.07.2017 16:16:58 - *.play-internet.pl

Szkoda, może nie jest wirtuozem techniki ale nie można mu odmówić zaangażowania

ronny, 01.07.2017 16:17:47 - *.centertel.pl

Nareszcie...........najbardziej przereklamowany piłkarz ostatnich lat
Na boisku .......paralityk
Ufffffff

ann, 01.07.2017 16:17:59 - *.centertel.pl

Świetnie, wyprzedaż jak w sklepach. Puściliście -50 czy -70%? Nabytków zero. brawo Żewłak, brawo Ebebenge. Skauci na miare mistrza Polski.

WitchDokta, 01.07.2017 16:18:16 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Kuba!! (L)

Legia Wlkp., 01.07.2017 16:18:33 - *.9

Kolejne wzmocnienie Legii.!!!!!

JAN, 01.07.2017 16:20:15 - *.adsl.inetia.pl

azerowie jak ruscy, kapuchy maja bez limitu. Zarobki zwieksza sie Kubie o 60%. Pewne info

Lhy, 01.07.2017 16:22:58 - *.play-internet.pl

250 meczów to zacny wynik. Szkoda, że nie będzie mu to dane.
Powodzenia

Bolec, 01.07.2017 16:23:20 - *.nwrknj.fios.verizon.net

Kurde szkoda... Dzięki Kuba za te wszystkie lata w Legii

Lewtak , 01.07.2017 16:23:47 - *.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W dobrym momencie

G, 01.07.2017 16:23:47 - *.play-internet.pl

Szkoda, może i twitwerowiec może i z widzewa może i forma przeplatana, ale waleczny przez tyle lat ... defensywa dziura Pazdek odejdzie Rzeźnik odchodzi a Łach Fojuta chce ściągnąć.

BoHen, 01.07.2017 16:24:01 - *.dynamic.chello.pl

Odchodzi legenda hehe

Brzoza, 01.07.2017 16:28:52 - *.play-internet.pl

Nareście hurra
A legędą to jest Jacek Zieliński nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu

dex, 01.07.2017 16:30:31 - *.play-internet.pl

A Kopczyńskiego nikt nie chce?

SlawoL, 01.07.2017 16:31:01 - *.0

Dziękuje

woody, 01.07.2017 16:31:16 - *.play-internet.pl

Jak widać wzmocnień ciąg dalszy..
Szkoda, piłkarz może przeciętny ale jako człowiek bardzo poztywny. Miał szansę zapisać się złotymi literami na kartach historii Legii. Ale jak widać chciał spróbować czegoś innego, myślę że $ też zrobiły swoje, tam pewnie dostanie 2-3 razy tyle co u nas.
Szkoda, Powodzenia !

Meksyk, 01.07.2017 16:33:20 - *.toya.net.pl

Powodzenia i dzięki za zaangażowanie! A tak swoją drogą to 0 (słownie zero) transferów do klubu... Słabo to na razie wygląda zwłaszcza biorąc pod uwagę zamieszanie z Ofoe. Oby przynajmniej na ostatnią chwilę zrobili kilka dobrych wzmocnień...

matus007, 01.07.2017 16:33:54 - *.play-internet.pl

Szok po tylu latach...zdradza Legie, szybko wróci wstyd

Cch, 01.07.2017 16:34:38 - *.dynamic.mm.pl

Rzezniczak, za chwile pewnie Pazdan.. powtorka z rozrywki :)

Ehmehme, 01.07.2017 16:35:54 - *.w81-49.abo.wanadoo.fr

Krzyżyk na drogę

Ja ja ja , 01.07.2017 16:36:30 - *.play-internet.pl

Do BoHen
A kim według ciebie jest ?
Napewno większa postać niż nie jeden grajek który w Legii na zycie zarabiał
Jak przedmówcy pisali przeciętny ale z (L) w sercu

Cult⚽️Legia , 01.07.2017 16:39:41 - *.149

Long time in Legia and now Azer...

Coach, 01.07.2017 16:40:22 - *.134

Powodzenia.
Dziękuję za wszystkie trofea dla Legii

robochłop, 01.07.2017 16:40:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do wszystkich piejących z zachwytu - odchodzi piłkarz nie pozbawiony pewnych ograniczeń, zdarzaly mu się słynne babole...ale to człowiek bardzo związany z naszym klubem, uczestniczący w dziesiątkach akcji charytatywnych , o których większość krytykujących go tu dzisiaj nie ma zielonego pojęcia...reasumując - solidny piłkarz, tak zdarzały mu się błędy ale zawsze z serduchem...kuzwa a rozpaczacie czasem po najemnikach jednosezonowych...dzięki Kuba ze te lata i powodzenia w nowym klubie....

:-), 01.07.2017 16:41:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powodzenia i dziękuję za te wszystkie lata i serce które zostawiles dla Legii :-) wiec z pieniędzy za Kube musi byc zakupiony jakis młody defensor

Bartoszyce, 01.07.2017 16:42:34 - *.bartnet.pl

Dzięki Kuba.....powodzenia !!!

Zajmon, 01.07.2017 16:50:26 - *.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo porządny facet. Zawsze oddany drużynie o pomagał dzieciakom. Zarabiaj i bądź zadowolony. Dzięki za grę w Legii.

Łukasz, 01.07.2017 16:53:00 - *.35

Meksyk nie wiem czy wiesz, ale oficjalnie to dzisiaj dopiero rozpoczęło się okienko transferowe. Jeżeli patrzysz na to, że Lech się wzmacnia to życzę Ci powodzenia, gdyż oni zaczynają eliminacje dwa tygodnie wcześniej niż Legia i na pewno odejdzie od nich więcej piłkarzy. Legia czeka na kogoś kto będzie chciał do Legii przyjść i będzie to wzmocnienie jakościowe. Jeżeli tacy piłkarze się pojawią na rynku to do sierpnia na spokojnie ktoś powinien się pojawić. Zauważ, że na razie nie musimy się spieszyć, gdyż drugą rundę przejdziemy bez problemów a i w trzeciej będziemy rozstawieni, więc też jako tako się nie musimy martwić. Najpierw priorytetem jest namówić Vadisa na przedłużenie kontraktu co według mnie będzie dla niego lepsze, gdyż jak pokaże się z dobrej strony znowu w Lidze Mistrzów (jeżeli wejdziemy) to i lepsze kluby się po niego zgłoszą. Jeżeli Radović nie będzie musiał przejść zabiegu to o transfery możemy się jedynie martwić na ostatnią rundę eliminacji gdzie możemy nie być rozstawieni a na razie wszystko jest dobrze.

r, 01.07.2017 16:53:25 - *.dynamic.mm.pl

Jeśli Pazdan odejdzie bądź kontuzja/kartki jakiegoś obrońcy to kim my będziemy grali...

brouziak, 01.07.2017 16:54:39 - *.internetdsl.tpnet.pl

i "czerwu " doczeka .....pije Kuba do Jakuba.....teraz to się dopiero "rzeźnik" opalisz...no i to żarełko.....

TomTom, 01.07.2017 17:01:23 - *.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Brzoza..najpierw popraw ortografię.

kowaL, 01.07.2017 17:12:35 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

okręt tonie więc normalni z niego uciekają...POWODZENIA!

Pablo777, 01.07.2017 17:23:17 - *.play-internet.pl

Trzymaj się i dobrej dalszej gry!

Dickson Chotowski, 01.07.2017 17:24:28 - *.range109-145.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !!

Javox, 01.07.2017 17:26:17 - *.157

Dzięki Kuba za wszystko! Od zera do bohatera. Powodzenia w dalszej drodze.
Szkoda.
Czekam z niecierpliwościa na info że Klub pozbył się niepłnosprytnego Fatalczyka, bez tego wzmocnienia żadne transfery nie pomoga.

(L)evy, 01.07.2017 17:28:24 - *.181.internetia.net.pl

Źle się dzieje skoro ludzie ,którym najbardziej na Legii zalezało odchodzą...Kuba nawet jak mu nie szło to widać było ,ze mu zależy i przeżywa kazdy mecz w barwach (L).Natomiast był też "kwas " w szatni i to tez niestety trzeba pamiętac.Jeszcze tylko Pazdek odejdzie i będzie dramat ! Z kim do ludzi z Czerwińskim ?!

Es, 01.07.2017 17:29:31 - *.static.chello.sk

Osoby piszące w takim momencie te wszystkie żałosne teksty WYP...ALAĆ na Konwiktorską !!
KUBA DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO !!

Zajmon, 01.07.2017 17:30:46 - *.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera kiedyś mówił ze uważa Jedze za Środkowego to teraz będzie do pary z Dąbkiem.

Winyl, 01.07.2017 17:33:04 - *.play-internet.pl

Powodzenia Kuba! Dzìęki za te lata gry w (L)!

L, 01.07.2017 17:41:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki Kuba!!!

Juri, 01.07.2017 17:43:20 - *.adsl.inetia.pl

Jakub powodzenie w nowym miejscu pracy.
Szacunek za akcję charytatywne i zdrowie pozostawione na placu boju,w barwach Wojskowych.

LOPEZ, 01.07.2017 17:47:11 - *.dynamic.chello.pl

W AZERBEJDŹANIE ZWARIOWALI..NAJWIĘKSZE DREWNO..I DO TEGO ELEKTRYCZNE ZAKONTRAKTOWALI...

Gor, 01.07.2017 17:50:33 - *.dyn.optonline.net

Kuba byłeś i jestes prawdziwym (L)egionista! Powodzenia chłopaku !!!!

CarLos, 01.07.2017 17:50:40 - *.35

Spokojnie nawet w Baku spotkasz kibiców L:)

Krzeszczu, 01.07.2017 17:54:48 - *.cust.bredband2.com

Tak z ciekawosci, wiadomo "za ile" Kuba poszedl?
Lach wlasnie sprzedal Bednarka do Sutton za 6 mil ojro.

(a my kazdego za 2....)

Balde, 01.07.2017 17:55:44 - *.9

Rzeźnik wielkie podziękowania za serducho na boisku i poza nim. Idiotów nie słuchaj.

Jarzabek , 01.07.2017 17:55:45 - *.jmdi.pl

Mimo, że nie byłem jakimś zwolennikiem "talentu" piłkarskiego Kuby to jakoś tak smutno się zrobiło na sercu... Jednak te lata to jakaś kwestia przyzwyczajenia :) Pozdro Kuba i powodzenia !

ostet, 01.07.2017 17:56:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a michałem kucharczykiem jak zwykle nikt się nie interesuje... może Kuba go poleci komuś w Azerbejdżanie i michał wyląduje w ich trzeciej lidze bo tam jest jego miejsce...

Maciek(L), 01.07.2017 17:57:09 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Co to za paranoja, Kuba pogięło cie?

(L)odz, 01.07.2017 18:08:20 - *.toya.net.pl

Bardzo dużo osiągnął w takim Klubie jakim jest Legia,było wielu od niego bardziej utalentowanych ,doszedł do tego co ma pracą,może nie był wirtuozem ale solidnym ligowcem.Trochę czasu przy Ł3 spędził.

nk, 01.07.2017 18:10:20 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ofensywa transferowa Legii trwa w najlepsze...

1337, 01.07.2017 18:14:25 - *.play-internet.pl

Powodzenia Kuba! Dzięki za wszystko!!!

Alex uk, 01.07.2017 18:15:10 - *.60

Dobrze ze nie zagra 250 meczu, bo jeżeli ktoś za jakiś czas zacznie go wymieniać obok Deyny, Brychczego czy Zielińskiego to znaczy świat sie kończy jak taki wspaniały był z powodu akcji charytatywnych to teraz tez sie wykaże tam są ciagle wojny domowe w tym Karabachu

zbynio wódecki, 01.07.2017 18:15:34 - *.lukman.pl

I dobrze, krzyżyk na drogę, niech zabierze ten swój chudy wieszak na ubrania.

Do Lukasz, 01.07.2017 18:16:11 - *.51

fajnie, ze nie martwisz sie brakiem transferow..amica zrobila juz chyba 7 czy 6, wszystkie dobrze wygladaja jakosciowo (szczegolnie ten krol strzelcow), a przeciez oni tez maja ogorkow w pierwszych rundach, ale oni rozumieja, ze NALEZY SIE ZGRAC przed sezonem, czego ty ewidentnie nie rozumiesz. I nie gadaj, ze wszystko cacy, bo nasz skauting to jakas parodia.
Swoja droga oni sprzedaja swego defensora za 6 mln euro do PL,a my do karabach cos tam, a kwota nie podana nawet, zeby siary nie robic. Jest roznica?

loko, 01.07.2017 18:24:16 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

jeśli to prawda to kupuje karnet

Jarop, 01.07.2017 18:45:13 - *.play-internet.pl

Dzięki Kuba za wszystko .

Hugon, 01.07.2017 18:45:48 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Co się martwicie o środek obrony ,kiedy Rzeżnik grał,jest przecież Czerwo.

Silesian Legion, 01.07.2017 18:47:11 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szau..pewnie całą karierę marzył o takim transferze..jprdl..żenada..nie rozumiem po co idzie sie do takiego klubu..kasa?to ile musieliby mu zapłacić? Zero ambicji..zero niczego..

jnq, 01.07.2017 18:55:42 - *.dynamic.chello.pl

co jak co ale swoj czlowiek ! Powodzenia !

grzesiek, 01.07.2017 19:04:39 - *.centertel.pl

Narazie 3 minusy dla prezesury miodka. Jest i pierwszy plus. Pozbycie sie rzezniczaka. W koncu. Jeden z dwoch odszedl , jeszcze z moich najmniej lubianych za gre pilkarzy jest arek malarz. Jakby odszedl to by sie chyba milo ogladalo mecze naeet jakby w tych szarych koszulkach grali.

artekketra, 01.07.2017 19:07:35 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby to oznaczało że Pazdan przynajmniej w tym okienku zostaje? To ja się cieszę i... powodzenia Kuba. Dzięki za zaproszenia na silver ;)

aro, 01.07.2017 19:17:21 - *.play-internet.pl

Miał serducho do gry dla Legii.

Be(L)zyce, 01.07.2017 19:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzieki Kuba...szacunek się należy

rroy, 01.07.2017 19:24:00 - *.dynamic.mm.pl

Dzięki Kuba!!! Powodzenia:)

Legionista, 01.07.2017 19:32:25 - *.226

Według mnie Pazdan nie odejdzie ponieważ nie będzie miał ofert..... A co do Rzeżnika - średni piłkarz, ale ma szacunek za 13 lat w Legii... On chyba też ma serce za Widzewem.... Na (L)egende Legii do za mało, ale na gwiazde do wystarczy :) Teraz do pewnie Rado wyprzedzi Rzeżnika pod względem meczów - Potrzebuje tylko 11 meczów.. A do Kazia Deyny tylko 25 meczów.

Jacek, 01.07.2017 19:32:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzieki Kuba za poswiecenie, zaangazowanie i walke. Roznie bywalo z formą sportową ale serce do gry zawsze bylo.

Legionista, 01.07.2017 19:36:39 - *.226

@grzesiek Prezes D.M ma już 2 plusy - 1 plus za decyzje w sprawie Odjidji. A teraz 2 plus za sprzedaż Rzeżnika - Wkońcu normalność będzie :) Podobno Szymańskiego interesuje się inter i Manchester City - Oni mają kase więc można za Szymańskiego wyciągnąć 20-30 mln.euro!!! Niech Chińczyki płacą !

Pesymista, 01.07.2017 19:38:27 - *.promax.media.pl

Faktem jest że najlepsze lata ma za sobą więc dobrze że odchodzi. Martwi jednak co innego. Pół roku temu odeszli Nikolic i Projovic. Teraz Rzeźniczak a lada chwila zapewne Pazdan, VOO, może Guilherme. W razie kontuzji Radovicia i Kucharczyka nie ma kim grać. Wzmocnień za Magiery nie było zimą i nie spodziewam się teraz. A pozostałe filary drużyny są coraz starsze. Czarna przyszłość rysuje się przed Legią. Nawet akademia to jedna wielka lipa w porównaniu z tym co mają w Poznaniu...

krys008, 01.07.2017 19:40:29 - *.serv-net.pl

Nie chcę siać defetyzmu, ale źle się dzieje. W rubryce przyszli 0, absolutne nie liczę powrotów z wypożyczeń oczywiście. O Mączyńskiego targujemy się o 100 tysięcy, o reprezentanta kraju, solidnego zawodnika. Odejścia Gruzina i Necida nie liczę, ale Kuba, prawdopodobnie Vadis, Pazdan, może Gui...
Nie chcę być złym prorokiem, ale to źle wróży.
Możecie mówić co chcecie, ale Lech zaszalał, bardzo się wzmocnił, utrzymał większość składu, nie jestem optymistą. Czyżby trzeba było spłacać BL i zaciskać pasa? Co się dzieje?!

do Javox , 01.07.2017 19:41:17 - *.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sam jesteś Fatalczyk. Nie raz ratował nam punkty. Gdyby nie on to byśmy dzisiaj mistrza oglądali na Podlasiu. Więc zamknij swój pusty łeb. I co to za nick? Dziecinada w każdym calu.

Brzoza, 01.07.2017 19:47:45 - *.play-internet.pl

Już poprawiam
"Legendę"

Gawron21, 01.07.2017 19:48:22 - *.dynamic.chello.pl

powodzenia Kuba, zawsze będziesz legionistą

Brzoza, 01.07.2017 19:52:33 - *.play-internet.pl

Co z tego że miał serducho jak w piłkę grać nie potrafił no i płaczek z niego obrońca Legii to twardziel powinien być a on dietetyczne huchro

Kwadreiro, 01.07.2017 19:55:17 - *.internetia.net.pl

Przeciętny pracownik, ale lojalny wobec pracodawcy.
Z Łodzi dobrze jeszcze będę wspominał pana Saganowskiego, ale z uwagi że grał na pozycji która umożliwiała mu częstsze wpisywanie się do meczowych statystyk to trochę inaczej zapisał się w historii klubu.

Brzoza, 01.07.2017 19:57:51 - *.play-internet.pl

Twitterowy Lans i tyle w temacie
Wielka Legenda
Ha ha ha
Może i dobry człowiek ale słaby piłkarz Legia -steaua pamiętacie?

Adi, 01.07.2017 19:59:37 - *.6-2.cable.virginm.net

Co za kibice patole jedne.juz jedngo kapitana zgnojiliscie (vrdoljak) teraz drugiego tak żegnacie? Co za narod przykładni patrioci tacy wierni i oddani ........

Strogow, 01.07.2017 20:09:37 - *.dynamic.chello.pl

Kiedyś się śpiewało O Kaziu o Kaziu Kaziu wróć do Legii wróć Teraz można zaśpiewać to samo o Kubie jako piłkarz przeciętny ale zawsze miał i ma L w sercu i za to wielki szacunek !!!

Wars, 01.07.2017 20:18:34 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie

mietek, 01.07.2017 20:20:31 - *.ssp.dialog.net.pl

@ann: Bunga-Bunga złożył wypowiedzenie, jak Leśny oddał stołek Szopenowi.

@Krzeszczu: W mediach przewijały się sumy rzędu 300-500 tysięcy euro za Rzeźnika. W zasadzie niedużo, ale jeśli Szopen chce dać Vadisowi milion euro rocznie, no to już miałby połowę :)

@rek do Adi, 01.07.2017 20:24:11 - *.dynamic.chello.pl

100 % poparcia... Gnój i kilo mułu wyłania się z większości maili... Może i nasz Twitterek nie był wirtuozem piłki, ale miał wielkie charytatywne serducho, wolę walki i (L)-kę w sercu... Szacunek za te wszystkie lata i powodzenia na emeryturze kapitanie... Pozdro (L)

Ruuud, 01.07.2017 20:27:29 - *.play-internet.pl

Dzięki. Kibicowałem Tobie i trzymałem kciuki za udane występy w barwach Legii. Powodzenia w nowym klubie.

...L..., 01.07.2017 20:48:31 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki Kuba za te lata .Powodzenia

Rafał En., 01.07.2017 20:53:24 - *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestem w szoku... :-(
Kuba, dzięki za wszystko, za te wszystkie lata w Legii.
Wszystkiego najlepszego i powodzenia w nowym klubie. Ogromny szacun za te dwanaście sezonów na Łazienkowskiej. Trzymaj się chłopaku i wróć do nas jeszcze. Do zobaczenia.

Mierny, 01.07.2017 20:54:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

GDZIE TRANSFERY ???? Masakra Kolejny odchodzi kolejni odejda Pazdan Odjia Guilherme I jeszcze moze ktos Od dziecinstwa kibicuje legii ale pierwszy raz czuje ze bez wzmocnien to Liga Mistrzow bedziemy ogladac ale be legii nawet w lidze europejskiej nas zabraknie A o mistrzostwie mozeny zapomniec
Zewlakow OUT !!!!

Adal, 01.07.2017 21:01:51 - *.centertel.pl

Szkoda. To jednak jest dobry ziom.

Ser, 01.07.2017 21:03:29 - *.petrus.pl

Dzięki Rzeźnik za wszystko!!! U mnie masz ogromny szacunek, nie zawsze wszystko wychodziło tak jak powinno, ale poświęcałeś się i zostawiałeś na boisku tyle ile tylko byłeś w stanie z siebie wykrzesać. Jesteś prawdziwym Legionistą! Chwała Tobie za to!!!

bzyk(L), 01.07.2017 21:06:14 - *.171

Dzięki Kuba za wszystko!

Szkoda że Kuba nie umie się pogodzić z rolą rezerwowego, niestety Legia nie jest klubem gdzie się gra za zasługi. Na zmiennika Dąbrowskiego czy Pazdana w lidze jest idealny.

Kuba przychodząc do Legii z Widzewa jako młody nabytek w 2004, chłopak w farbowanych białych włosach nie zapowiadał się że będzie legendą Legii. Mam nadzieje ze klub to uhonoruje i wrócisz do pracy w Legii- może nie jako zawodnik ale jako ktoś z innymi obowiązkami.

Dzięki za te 13 lat, głównie sukcesów. Życzę Ci wysokiego kontraktu i powodzenia.

Postum , 01.07.2017 21:08:01 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda-to na pewno jest osłabienie.Bardzo przeżywał każdy mecz i widać było,że mu zależy.Ja takich walczaków bardzo szanuję.Myślę,że mimo widzewskiego pochodzenia można o nim powiedzieć,że to prawdziwy Legionista.

Franklin, 01.07.2017 21:18:27 - *.ip.mgk.pl

Rzeźnik dzięki za te wszystkie lata. Zawsze zostawiałeś serce na boisku walczyłeś do upadłego i dawałeś z siebie wszystko. Jesteś legendą Legii, jej cześcią. Dzięki za wszystko kapitanie.

Duchnice, 01.07.2017 21:25:19 - *.stansat.pl

Pamietam mecz za zaglebiem.. i wyjscie kibicow. I pamietam jak Rzeznik gral w tym meczu na stoperze. Jak dla mniie Rzezniczak byl jaki byl ale zawsze walczyl i byl Legionista ! Tyle lat dla klubu a polowa z was sie cieszy ze odchodzi?Wstyd mi za niektorych. A jak Zyleta spiewala ojama jak mial asysty z cracovia?nalezaly mu sie?nie! !a Rzezniczak zeby uslyszec swoje nazwisko na Zylecie to czekal pare lat. POWODZENIA KUBA!!

Trebor, 01.07.2017 21:46:45 - *.centertel.pl

Pewnie i tak tego nie przeczytasz Kuba, ale wielki szacunek za gre,poświecenie, zdobyte trofea i za godne reprezentowanie naszej kochanej (L) Powodzenia.Wróć jeszcze do klubu, niekoniecznie jako piłkarz.Wszystkiego dobrego. I chu w du hejterom!

hassan83, 01.07.2017 21:48:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie Rzeźnik Legendą nie jest,wiele dla Legii zrobił Szacunek się należy.Dzięki za wszystko i powodzenia!

m4pierwszy, 01.07.2017 22:09:18 - *.eaw.com.pl

pozostanie legendą dla wielu z nas za serce do piłki i zawsze pełen profesjonalizm, trzymaj sie Kuba

mg, 01.07.2017 22:12:33 - *.centertel.pl

Dzięki za wszystko ale transfer to wybrales kozak brawo ty brawo mioduski! Ale przypal...

gazza, 01.07.2017 22:24:50 - *.adsl.inetia.pl

Piłkarz znany z tego że zawalał co drugi mecz albo znany z fotek z narzeczoną...nic po za tym.
Dobrze że odchodzi a wstyd dla niego że do tak dziadowskiego klubu...
Z drugiej strony, który klub by go kupił jak nie dziadowski ?

Ale jaja , 01.07.2017 22:25:21 - *.skranetcan.pl

Takie żarty to 1szego kwietnia
A jak to jest prawda to dzięki Kuba za wszystko jeden z nielicznych który walczył do końca ,ambitny gość który zawsze serducho zostawial różnie bylo ale odmowic ambicji nie mozna jedna z LEGEND LEGII SZACUNEK SIE NALEZY

mdread, 01.07.2017 22:40:09 - *.19-1.cable.virginm.net

@Krzeszczu Sutton to klub z Londynu poza ramami profesjonalnego futbolu, jesli chcesz uzywac skrotu od Southampton Fc to jest to SOTON.

(L), 01.07.2017 23:05:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

dzięki! powodzenia! liść na drogę :)))

Adas, 01.07.2017 23:05:52 - *.20-1.cable.virginm.net

Kuba Wszystkiego dobrego! Dzieki za wszystko kapitanie

Legionista w kapciach, 01.07.2017 23:05:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Kuba Szacunek za wszystkie lata! Wiem,zebyś jeszcze został ale Magic nie dawal Ci szans. Powodzenia

Warszawiak, 01.07.2017 23:10:15 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko Kapitanie. Powodzenia.

(L)Łomża(L), 01.07.2017 23:15:26 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Koniec Świata, Azerowie nas wykupują!!! Za chwilę odejdą Odjida, Pazdan i Guilherme, Niecid już poszedł, choć moim zdaniem mógł odpalić. A wzmocnień brak. Quo vadis Legio???

iks D, 01.07.2017 23:16:09 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

NARESZCIE !

Maniak, 01.07.2017 23:21:06 - *.centertel.pl

Powodzenia Kuba! Szacunek za tyle lat w naszym k(L)ubie!

Tymon, 01.07.2017 23:25:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

KUBA DZIĘKUJĘ!!!

WAWA L, 01.07.2017 23:37:33 - *.play-internet.pl

Kuba wielki szacunek za Twoje lata w Legii! Powodzenia!

Łct (L), 01.07.2017 23:58:26 - *.dynamic.mm.pl

Dzięki Kuba!!! Wrócisz i rozegrasz ten 250 mecz.

Legionista, 02.07.2017 00:53:31 - *.226

Rzeżnik był jest i będzie widzewiakiem (a widzewiak nie może być Legionistą!) więc jak ktoś mówi "był prawdziwym Legionista" a to jest nie prawda! był widzewiakiem i koniec kropka.. Ale szacunek za 13 lat w Legii należą się mu.

Rafał, 02.07.2017 02:05:05 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Kuba i dzięki za wszystko!
Szkoda że już się nie spotkamy na basenach Moczydło :(

Toni, 02.07.2017 03:55:38 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jakub wszystiego dobrego zycze.Jedz zarob swoje i za dwa lata wracaj do Legii.Pograsz tu jeszcze kilka dobrych lat.
Na ta chwile moge Ci powiedziec tylko jedno.
BRAWO K...A!!!!!!!!
Dzieki za wszystko i wracaj do nas.

Losiek, 02.07.2017 04:39:22 - *.play-internet.pl

Dzięki Kuba za te wszystkie lata.
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze w karierze.
Legia Forever!

Legia75, 02.07.2017 06:57:14 - *.play-internet.pl

To już nie będzie płakał że wydaje mnóstwo pieniędzy na koszulki..kiedys szacunek ale po tekście"Już zmadrzalem nie rozdaje koszulek dzieciom bo policzyłem że kosztowało mnie to 2 tys.miesiecznie..." gdzieś ten szacunek umknął..
A wystarczyło powiedzieć "Sorry daje tylko na aukcje charytatywne "

grzesiek, 02.07.2017 08:38:04 - *.centertel.pl

Serio tak powiedzial o tych koszulkach? Skad takie info masz?

Och(L)ta, 02.07.2017 09:00:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki Kuba za te 13 lat, za serce i zdrowie pozostawione na boisku. Powodzenia!

Grajcie na Rzeźniczaka, 02.07.2017 09:29:17 - *.dynamic.chello.pl

W końcu! O proszę, jaki nagły wysyp fanów Jakuba :)

kawulok, 02.07.2017 09:40:18 - *.centertel.pl

Co najmniej od 5 lat na to czekałem! Wreszcie!!!! Bye, bye. I już lepiej nie wracaj

Piotr, 02.07.2017 09:44:17 - *.82.ipv4.supernova.orange.pl

Dzisiaj niedziela, zobaczymy co pan piłkarz Ofoe wymyśli żeby uniknąć treningu.

maser, 02.07.2017 09:50:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dzięki Kuba!i powodzenia

k., 02.07.2017 09:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Długo mnie przekonywał bo Widzew, bo akcja z S. ale mój szacunek ma. Pomimo pewnych ograniczeń zawsze walczył a i utozsamial się z klubem, działał charytatywnie. Powodzenia i niech mu zapłacą sporo kapuchy bo mu się należy.

Krzeszczu, 02.07.2017 10:23:34 - *.cust.bredband2.com

@ mdread: Masz racje i dzieki za poprawke! moj blad :-)

A tak na marginesie (po prostu musze D-) ) to juz Sotton, przez 2 "t". :-))
Pzdr.

IceMan, 02.07.2017 10:30:36 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za te 4 dobre mecze :)) i za te w których nie grał :))) Jako człowiek ok. jako piłkarz przeciętność. Dobry przykład jak zostać legendą za staż.

grzesiek, 02.07.2017 10:35:42 - *.centertel.pl

Czy drugi plus to nie wiem. Zobaczymy jak zakonczy sie akcje z odzidzia. Jesli zostanie w Legii i bedzie gral to rzeczywiscie plus. Ale jsli bedzje sie obijal w rezerwach i odejdzie za darmo to juz wcale nie taki plus...
Jakby nikolic zostal w Legii tylko po to zeby grac w rezerwach i inkasowac pieniadze z kontraktu to pozytek zaden a tak pare milionow euro przytulilismy za niego...

r, 02.07.2017 10:50:57 - *.dynamic.mm.pl

Karabach Agdam. Klub z miasta duchów. art z 2014 r

weszlo.com/2014/12/12/karabach-agdam-klub-z-miasta-duchow/

Szacun, 02.07.2017 10:55:29 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Kuba. Za gre, za akcje charytatywne, za zaangazowanie szacunek.

mietek, 02.07.2017 11:13:11 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Przez jedno :) Czasami też pisane z apostrofem: "So'ton" :)

Całaprawda, 02.07.2017 11:23:23 - *.centertel.pl

Powodzenia. Nie byłeś moim ulubieńcem ale dzięki za wszystko. Pozdrawiam

r, 02.07.2017 11:27:39 - *.dynamic.mm.pl

w Karabach jest generalnie spokój bo Ruscy są gwarantem bezpieczeństwa Armenii. Spór toczy się o Karabach. Teren obecnie między Armenią a Azerbejdzanem. Obecnie zajęty przez Armenie. w latach 90 była wojna. Agdam leży na terenie Karabachu czyli na terenie zaanektowanym przez Armenie. Agdam to miasto WIDMO, miasto DUCHÓW, jak Czarnobyl i okolice. Nikogo tam nie ma. KARABACH AGDAM gra obecnie w stolicy azerbejdzanu - w Baku

art z 2014: weszlo.com/2014/12/12/karabach-agdam-klub-z-miasta-duchow/


no i wiki::
Karabach Agdam: pl.wikipedia.org/wiki/Qaraba%C4%9F_A%C4%9Fdam

ale samo Baku w Azerbejdząnie, gdzie są petrodolary, oto foty, chłop wie gdzie jedzie:
pl.wikipedia.org/wiki/Baku i
pl.wikipedia.org/wiki/Baku#/media/File:View_of_Baku_City.JPG

przesadysta, 02.07.2017 11:30:13 - *.lanet.waw.pl

Darmo idzie ? Nigdzie nie podaja info za ile odchodzi...

Krzeszczu, 02.07.2017 11:36:38 - *.cust.bredband2.com

@ mietek, + mdread: Az musialem sprawdzic :-)
2-0 dla Was Panowie, mea culpa, zwracam honor na caly froncie i z czapka w dloniach przyznaje sie do bledu :-)

Ps: dzieki za lekcje, nawet i ja sie czasem ucze :-))

idoL, 02.07.2017 13:15:48 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

dzieki kuba za wszystko.

mdread, 02.07.2017 14:02:38 - *.19-1.cable.virginm.net

Dzieki Mietek jest to skrot od SOuthampTON, tak sie zwie cale miasto nie tylko FC.
A co do bednarka to zdech dobry dil zrobil po tym co on pokazal na u21.

ja, 02.07.2017 16:39:11 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie!

Ale sorry.
I ten klub jest niżej w rankingu niż my i ta liga jest niżej w rankingu niż nasza.

Pele, 02.07.2017 16:43:11 - *.dynamic.chello.pl

Kuba za akcje charytatywne szacun...ale już co do gry...13 lat bycia w Legii na kredyt,,,gruby kredyt.

Legia75 do grzesiek , 02.07.2017 19:03:51 - *.play-internet.pl

Pytasz skąd takie info???do mnie tak powiedział przy dziecku zresztą więc info z pierwszej ręki

Legionista, 02.07.2017 20:05:35 - *.226

Boję się że ten widzewiak nie odejdzie i będzie robił się legendą :( A Legendami są: Kaziu Deyna, Brychczy, Jacek Zieliński, Henryk Grzybowski, Robert Gadocha i wielu wielu bardzo dobrych piłkarzy nawet mogę teraz zaliczyć Rado.

marian, 03.07.2017 00:30:38 - *.120

Dzięki Kuba za te wszystkie lata i serce, które zawsze miałeś dla Legii. Powodzenia.

Johanes, 03.07.2017 09:58:46 - *.centertel.pl

W Legii był za długo ostał się tu i tyle. Teraz będzie miał więcej motywacji nowa drużyna walka o miejsce w składzie wszystko co nowe lepiej na nas wpływa.

big news, 03.07.2017 10:31:15 - *.play-internet.pl

Pierwszy dobry transfer Miodka. Brawo!!!
Teraz juz Odidja moze odejsc, Legia wzmocniona!!!!
Jeszcze drewnokuchos do Gliwic.

bob, 03.07.2017 21:49:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A mi szkoda że odchodzi

Łukasz, 04.07.2017 11:45:03 - *.play-internet.pl

Dziękujemy Kuba za Twój wkład. Powodzenia!

ario358, 06.07.2017 09:32:51 - *.adsl.inetia.pl

Babole, a potem grzanie ławy.

:D, 10.07.2017 11:57:55 - *.89.ipv4.supernova.orange.pl

Ci co tam spinają odbyty. Jeżeli nie macie szacunku do Kuby to widocznie jesteście kibicami sukcesu z internetowej ligi chuliganów

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.