Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nowe koszulki Legii Warszawa
Nowe koszulki Legii Warszawa
Piątek, 30 czerwca 2017 r. godz. 19:32

Legia zaprezentowała nowe koszulki

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa oficjalnie zaprezentowała nowe wzory koszulek, w których legioniści będą występowali od najbliższego sezonu. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami pierwszy komplet stanowi biała koszulka z jasnoszarym pasem oraz białe spodenki, a drugi ciemnoszara koszulka z jasnoszarym pasem oraz szare spodenki. Za sprzęt tak jak dotychczas odpowiada firma adidas.

Nowe koszulki będą dostępne w sklepie stacjonarnym i internetowym od 1 lipca. Cena 249 zł.

fot. Legia Warszawa

- Szarfa jest nawiązaniem do najbardziej charakterystycznego elementu strojów, w których Legia grała w pierwszych latach istnienia oraz w roku stulecia - mówi Rafał Dmowski, dyrektor marketingu Legii Warszawa.

Drugi zestaw meczowy, wyjazdowy, jest w całości grafitowy (stalowy, szary). Podobnie jak pierwszy komplet, posiada szarą ukośną szarfę. Kolor nawiązuje do szarych, a dokładniej do szaro-niebieskich mundurów żołnierzy Legionów.

- W ten symboliczny sposób nawiązujemy do zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i jako Legia Warszawa oddajemy hołd legionistom, którzy walczyli o wolność naszego kraju - komentuje Dmowski.

Hasło kampanii promocyjnej brzmi koszulek "Legia Warszawa. #ZawszeMocniej.", a jej twarzami są piłkarze Miroslav Radović oraz Artur Jędrzejczyk. Poniżej możecie obejrzeć film reklamowy.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (117)

Szyszko, 30.06.2017 19:40:30 - *.dynamic.chello.pl

O matko... A mieliśmy takie fajne koszulki. A to "mocniej" to do filmów xxx

pnk, 30.06.2017 19:41:53 - *.dynamic.chello.pl

Gdy zobaczyłem je w przecieku miesiąc temu to miałem nadzieję, że to jeden z odrzuconych projektów... Jak widać nie :/

d, 30.06.2017 19:42:32 - *.dynamic.chello.pl

Chyba się obronią jednak. cos w nich jest

Adek, 30.06.2017 19:56:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hasło tej kampanii tak samo głupie jak mocno Legia...

Kaktus, 30.06.2017 20:00:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grafik to był chyba z Poznania.... ;-(

eN, 30.06.2017 20:00:53 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Miał być herb. Nie ma.
Ten stalowy grafitowy kolor... porażka.
Oby była wyprzedaż poprzednich wzorów do sobie dokupie.
TAK NARZEKAM BO MI SIE NIE PODOBAJA.

tomtom, 30.06.2017 20:06:19 - *.centertel.pl

panie Dmowski, głupsze wytłumaczenie użycia szarego koloru w stroju (L) trudno wymyśleć. Może jeszcze powiedz pan o Szarych Szeregach i oprawie z 2006r.

Odis vadidja fofoe, 30.06.2017 20:11:28 - *.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo krwa!

1916, 30.06.2017 20:15:14 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

biala ok

wyjazdowka na minus

czekam na trzeci komplet

ding, 30.06.2017 20:17:32 - *.dynamic.chello.pl

Ładny, prosty wzór. Tłumaczenie o mundurach Legionów do mnie nie przemawia. Najsłabiej wypada hasło "Zawsze mocniej"

grzesiek, 30.06.2017 20:20:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja ich nie akceptuje. Projektant chyba nie bardzo znał się na barwach naszego klubu. Te szare pasy obciach. Jakby były koloru czerwonego i dalej zieleń za pasem to można by jeszcze je uznać. Kiepskie jednym słowem. Mam nadzieję że jeden sezon tylko będą i zmiana.

Marek, 30.06.2017 20:20:54 - *.dynamic.chello.pl

Koszulki okropne i do tego ten marketingowy bełkot: "Kolor nawiązuje do szarych, a dokładniej do szaro-niebieskich mundurów żołnierzy Legionów". To w końcu do czego nawiązują - albo szarych mundurów legioniowych albo błękitnych [nie niebieskich!!!] mundurów armii gen. Hallera. Oczywiście to pytanie retoryczne bo koszulki są szaro-szare a nawiązują do jakiegoś widzimiścię zblazowanego stylisty. Widać że najpierw klepnięto projekt a potem wymyślono szczytne nawiązanie...

LoL, 30.06.2017 20:32:31 - *.play-internet.pl

O Chryste. Ale obleśne szmaty. Autorzy niech się na k6 przeniosą.

michciu, 30.06.2017 20:35:21 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Czarne spodenki do strojów domowych i białe do wyjazdowych i byłoby dobrze.

tomek, 30.06.2017 20:36:31 - *.centertel.pl

czyli potwierdziły się przecieki o szarym kolorze, które pojawiły się w internecie kilka tygodni temu.
Nie podoba i się. Soczysta zieleń i czerwień to są kolory Legii!

PiWi, 30.06.2017 20:36:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze że zdążyłem kupić zieloną wyjazdową. Będę mógł za kilka lat opowiedzieć synowi, jakie były kiedyś barwy Legii Warszawa

Krzeszczu, 30.06.2017 20:37:08 - *.cust.bredband2.com

A Ferdek Kiepski walil "Mocne Full".......

dezet, 30.06.2017 20:37:55 - *.dynamic.chello.pl

to nawiązanie do szaro niebieskich mundurów raczej słabe, bo czemu w takim razie te pasy nie są szaro niebieskie tylko szare? Według tego co widywałem na obrazach to mundury Legionów były po prostu niebieskie a z tym szarym to nie wiem skąd im się wzięło:) Tak więc nie polecam kupować, może w końcu zrobią stroje z herbem i bez szarego!

adam, 30.06.2017 20:38:32 - *.dynamic.chello.pl

W takich koszulkach trudno o kolorowy sezon.

grzesiek, 30.06.2017 20:50:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oj ktoś mi tutaj przypomniał jak pieknie wyglądał herb na piersi jakieś....10 lat temu albo 15.

sebb, 30.06.2017 20:51:53 - *.dynamic.chello.pl

super są :) mi się bardzo podobają! piękna sprawa

:-(, 30.06.2017 20:53:05 - *.dynamic.chello.pl

T-R-A-G-E-D-I-A!

Terry, 30.06.2017 20:53:58 - *.centertel.pl

Pamietacie jak za Laty wymyślili koszulki repry bez orła? Chyba ten sam ćwok teraz ćwiczy nasze stroje. TO NIE JEST WSZYSTKO JEDNO JAKI BEDZIE TEN PAS. MOZE ZA ROK ZROBIA CZERWONY I BEDZIEMY PERU!!!!!! Jakis pajac z marketingu wymyslił calkiem inne barwy i mysli ze wszyscy co juz maja barwowe rzuca sie po nowe. Nie kretynie marketingowy tu to tak nie działa. Musi wrócić czarny pas pierwszej Legii!!!!!!!

hasło na nie, 30.06.2017 20:59:23 - *.dynamic.chello.pl

"#zawszemocniej", równie słabe jak "Mocno Legia".
Ot, tylko moje zdanie w tym temacie.

SEBO(L), 30.06.2017 21:08:10 - *.centertel.pl

Jak śpiewała Krystyna Prońko ? "Za czym kolejka ta stoi ? - Po szarość! Po szarość ! Po szarość! " .

Muszon , 30.06.2017 21:13:42 - *.is.net.pl

Gdzie zieleń się pytam?

raf, 30.06.2017 21:16:45 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Domowe mogą być
Wyjazdowe dno

Seb, 30.06.2017 21:19:59 - *.static.chello.sk

Pewnie zaraz ktoś się znajdzie i zacznie pie....ć coś w stylu "przestancie narzekać" ale to że chyba 99,9% ludzi krytykuje ten wzór koszulek powinno dać komuś do myślenia prawda ?
PO PROSTU SĄ BARDZO BARDZO SŁABE !!

jsc, 30.06.2017 21:32:38 - *.play-internet.pl

dlaczego nie zielone?

krawiec, 30.06.2017 21:33:15 - *.adsl.inetia.pl

A czym je wypełnią?

Andrzej, 30.06.2017 21:42:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Koszulki są jak transfery. Koszulki już zaprezentowane ale nie będzie miał kto w nich grać

kermit, 30.06.2017 21:50:55 - *.centertel.pl

nie kupie.

nieznany, 30.06.2017 21:56:47 - *.siedlce.domtel.com.pl

eN a gdzie ty nie widzisz herbu? Dlaczego nie ma czarnych spodenek? myślałem, że całe białe komplety to tylko na stulecie. Do tego lipa te wyjazdowe ale podobno mają być trzecie zielone. Może będą w nich grali od czasu do czasu.

malkontent, 30.06.2017 21:59:32 - *.dynamic.chello.pl

Jak stare , sprane szmaty , których wizir nawet nie wybieli...
Oby drużyna nie prezentowała się tak szaro jak te stroje.

Biała Łapa, 30.06.2017 22:01:21 - *.dynamic.chello.pl

To, że panek Dmowski, tzw. dyrektor marketingu Legii totalnie zlekceważył nasze - w przeważającej większości - krytyczne uwagi i opinie na temat nowych strojów (nie tylko koszulek) piłkarskich już jest: smutnym, szarym i obrazoburczym faktem.
Drugim historycznym faktem związanym z tym tematem to tradycyjne barwy klubu, tj.: zieleń (wypełnienie), czerwień (pasek kontrastowy) i biel (tło).
Jeżeli działacze przy Ł3 tradycji nie uszanowali to można się spodziewać, że w kolejnym sezonie piłkarze Legii będą grali w strojach np. lila - róż (oczywiście z fioletowym paskiem); A czemuż nie...!

Tomek Mokotów , 30.06.2017 22:09:07 - *.centertel.pl

Projekt tych koszulek Legii to spore rozczarowanie... Szare musi być życie projektanta...

K, 30.06.2017 22:10:37 - *.centertel.pl

Ale Wy stękacie. Jęczybuły straszne. Sami nic nie robicie, a na wszystkim się znacie, wszystko zrobilibyście lepiej, tylko jakoś nikt kto podejmuje decyzje i coś robi o nic się Was nie pyta

ttgh1973, 30.06.2017 22:11:37 - *.4web.pl

nic nie potraficie iść z biegiem czasu-szara ok

T, 30.06.2017 22:52:29 - *.play-internet.pl

Jakąś ideologię do tego badziewia musieli wymyślić :(

Zlb , 30.06.2017 23:02:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Placzki zróbcie lepiej! Nie pasuje, to nic tylko przestać chodzić na Legie, i strzała na k6! Pajace! Kibole hahaha, a koszulki im nie pasują, paranoja!!!!

www, 30.06.2017 23:04:18 - *.sieradz.vectranet.pl

Ech...fatalne!

M(L)ON, 30.06.2017 23:11:04 - *.warszawa.vectranet.pl

Ale to słabe

Nikki, 30.06.2017 23:12:24 - *.dynamic.chello.pl

Beznadziejne, fatalne, brzydkie ..... w pierwszych latach istnienia Legii, całe społeczeństwo chodziło w szarościach można to zobaczyć na filmach z tamtych czasów, tak że niech pan Dmowski nie tłumaczy w ten sposób czyjegoś mocno niefortunnego pomysłu; Legia zawsze kojarzyła się z odcieniami zieleni i źle się stało, że ktoś postanowił to zmienić, kolory szarości to harcerstwo .... w tych szarych koszulkach będą wyglądali smutno i stresogennie;

Kate, 30.06.2017 23:24:18 - *.dynamic.chello.pl

Poprzednie ładniejsze zdecydowanie, ale do tych trzeba się przyzwyczaić...

Arek, 30.06.2017 23:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No dobra. Nowe koszulki są, a gdzie nowe wkłady?

Piotr50, 30.06.2017 23:32:48 - *.dynamic.chello.pl

Białe domowe są spoko a szare ,trzeba się przyzwyczaić zobaczcie sobie stroje( kolory) innych wielkich klubów Real ,Barca, Arsenal , ManchesterCity, Liverpool itd.

jnq, 30.06.2017 23:40:30 - *.dynamic.chello.pl

JEB%^&* malkontenci !!!!

a ten to powinien być wytargany za uszy....

LoL, 30.06.2017 20:32:31 - *.play-internet.pl

nie wiem co wy chcecie, 30.06.2017 23:51:57 - *.dynamic.chello.pl

koszulki są świetne

goryl, 30.06.2017 23:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

beznadziejne, szara to tragedia...od kiedy Legia ma takie barwy?

Lfan, 30.06.2017 23:54:18 - *.dynamic.chello.pl

Podobno będzie też trzeci komplet specjalny w kolorze zielonym. Niestety pewnie niedostępny do nabycia. (coś jak czerwone sezon temu).

kholmer, 30.06.2017 23:54:37 - *.5.53.178

"Kolor szary jest oczywistym nawiązaniem do warszawskiego smogu, który, tak jak Legia, panuje nad naszą stolicą od niemal zawsze".

Marketingowy bełkot na małolatów.

Biała jest ok, ale wyjazdowe powinny byc zielone z czarnym akcentem, natomiast trzecie, rzadko używane, raczej czerwone.

Legionista80, 30.06.2017 23:56:10 - *.play-internet.pl

Jakim prawem piszecie, ze to szmaty?!!! Wypad !!! Hamujcie sie!
Zastanowcie sie nad soba. Moga sie nie podobac ale takie slowa o Naszych koszulkach z L na piersi?! Ja tak kocham Legie ze juz mi sie zaczynaja podobac...

TakaPrawda, 01.07.2017 00:07:57 - *.lanet.waw.pl

Tak narzekacie na ten "szary" a odpowiedzcie sobie ilu z was chodzi na Żyletę w szarych, a nie białych koszulkach....? Teraz już wiecie skąd wymyślili sobie "szary" kolor....? A hasło to jakaś kompletna porażka

piotro, 01.07.2017 00:41:15 - *.adsl.inetia.pl

Idź z biegiem czasu na k6 i zabierz ze sobą ten szary

Cult⚽️Legia, 01.07.2017 01:32:55 - *.70

Drêtwe

Czesio, 01.07.2017 01:46:55 - *.dk.customer.tdc.net

Czy to oznacza, że na wyjazdach będziemy grać tylko samymi bramkarzami?

wwwojtecky (L), 01.07.2017 02:06:12 - *.play-internet.pl

@K Znam się bardzo dobrze na tym co mi się podoba, a co nie i w życiu prywatnym robię bardzo dużo . Te koszulki MI SIĘ NIE PODOBAJĄ i na 101% nie kupię!
@ttgh1973 sam sobie idź z duchem czasu i przerzuć się na Lecha cieciu!!!!!

Droga Redakcjo, 01.07.2017 02:16:21 - *.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

czy wiadomo wam coś o kolekcji dresów na ten sezon

Bojar66, 01.07.2017 03:20:27 - *.centertel.pl

Jedno pytanie?! Czy Bayern,Barcelona,Borusia zmieniają co sezon wygląd strojów? NIE!!! Bo stroje to symbol klubu,to świętość! A ja nie pamiętam kiedy Legia grała dwa sezony z rzędu w tych samych strojach....Panowie włodarze, wylejcie sobie kubeł zimnej wody na głowy i ustalcie raz na zawsze po konsultacjach z nami kibicami stroje na lata,które będą rozpoznawalne w całej europie!

Redakcja (LL!): niestety, bardzo się skompromitowałeś tym wpisem. Jeżeli nie pamiętasz kiedy 2 sezony z rzędu grała w tych samych to kibicujesz Legii od wczoraj? Przecież Legia nie zmienia wzoru koszulek co sezon...

Abcd, 01.07.2017 05:13:30 - *.34

Haha. Mocno,mocniej,bardziej Legio... masakra.

Mirek78, 01.07.2017 06:51:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przestańcie narzekać, bo się i tak nie znacie, a to szary nie pasuje, a to gdzie barwy, a to gdzie soczysta zieleń, a to ja bym chciał czerwone z zielonym pasem, a ja to bym wolał odwrotnie, a to hasło nie takie, a to historia zła bo gdzie niebieski z munduru, weźcie sobie sami stroje uszyjcie jak wam nie pasuje. Jakoś na zachodzie robią jeszcze większe eksperymenty z koszulkami i całkiem niezgodne z barwami stroje, a nikt tam nie narzeka. Nie pasuje to nie kupujcie. Ja wezmę szarą bo białą już mam i niewiele się zmieniła.

Piotr50, 01.07.2017 07:36:38 - *.dynamic.chello.pl

Do Bojar 66 i innych narzekaczy Ciekawe jakie stroje mieliśmy sezonie 15/16 a jakie w 16/17 a poza tym jak już pisałem wcześniej gdzie jest żółty kolor w barwach Arsenalu czarny w barwach Realu czy kiedyś tam seledynowe koszulki Barcelony . Poza tym pisać szmaty o strojach Legii to zostawię to bez komentarza . Tak samo herb na koszulkach ,może jeszcze daewoo . Czarna Elka na koszulkach Legiuni to świętość. W

Maciek, 01.07.2017 07:45:23 - *.play-internet.pl

Koszulki są świetne, super projekt. Kupię.

Jacek, 01.07.2017 08:08:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mnie te stroje podobają sie, chociaz odwolywanie sie do historii nie do konca trafione. Chcialbym jednak zobaczyc Legie w czerwonych koszulkach.

Zimny, 01.07.2017 08:20:08 - *.dynamic.mm.pl

Wyjazdowa powinna być zielona z białym pasem. Domowa biała z czarnym, tak, jak było do tej pory, to byłyby kozackie stroje. Z zielonymi był taki problem, że w TV się zlewali z boiskiem. Biały pas by pomógł.

, 01.07.2017 08:28:31 - *.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetne!

Jacoo, 01.07.2017 08:29:32 - *.adsl.inetia.pl

Domowe ok, wydaja sie nawet lepsze od obecnych. Za to komplet na wyjazd to nieporozumienie bo nie jest w naszych barwach.

sopel, 01.07.2017 08:51:24 - *.dynamic.chello.pl

bialy przod czarne rekawy zielone spodenki

grzesiek, 01.07.2017 09:16:58 - *.centertel.pl

Prawde mowiac sponsor tez sie nie popisal. Te paski to chyba jakies powiazanie z paskami adidasa za ktore miodek pewnie dostal wiecej kasy. Ehhh pewnie jakbym zobaczyl jak wyglada praca wielu ludzi na wysokich miejwcach w Legii to bym wylysial. Branie kasy za nic nie robienie.
Jakos w super transfery tego lata juz stracilem nadzieje. Moze i beda super ale w strone odwrotna czyli pozbedziemy sie pazdka i vadisa. Wszak za pazdka mamy az dwoch pilkarzy legende klubu i czerwinskiego. A za vadisa mamy maslo i jedziemy z tymi ogorkami w 4 rundzie LM

Johnson, 01.07.2017 09:25:41 - *.84

Na filmie wygladaja ok, ale nie zmienia to faktu ze mniej mi sie podobaja od poprzednich.

Prazanin do ZLB, 01.07.2017 09:35:54 - *.play-internet.pl

a jakby rozowa koszulke Legii zrobili to tez bys nosil.....wiesz co to znaczy przywiazanie do barw klubowych???...gowno mnie obchodza jacys projektanci, co biora kaske za byle projekt a inni im przyklaskuja bo jest trendy....NIE!!!...Legia Warszawa ma barwy czerwono,biało,zielono,czarne i ZADNE INNE!!!!...i nie pier..l zeby przestac chodzic na Legie czy isc na smierdzaca konwiktorska dlatego ze ludziom sie nie podobaja koszulki, moga sie nie podobac i nie podobaja sie wiekszosci...a jak Ty masz ochote to poparaduj w rozowej koszulce z kolekcji Legia girls(w koncu barwy przeciez dla Ciebie nie maja znaczenia)........ZLB, czyli jestes z Zoliborza????mysle, ze chlopaki z Twojej dzielni maja deko inne zdanie niz Ty.....przy okazji pozdro dla Zoliborskiej braci ;)

Wo(L)ar, 01.07.2017 09:38:22 - *.play-internet.pl

Koszulki sa rewelacyjne. Bardzo fajne kolory. A jeczacy nie musza kupowac....

Ancymon, 01.07.2017 10:02:57 - *.centertel.pl

Qufa, ile tu naraz stylistów Jacykowów się zleciało... :) Przestańcie się dziewczyny mazać, stroje są spoko, szczególnie ten komplet wyjazdowy. To jest właśnie marketing, kluby zarabiają na tym, co nowe. Musi się coś zmieniać, bo trwanie non stop przy tym samym będzie nudne. Zobaczcie lepiej, w czym będzie grać w tym roku FCB... Jak się mają ich npwe stroje do tych tradycyjnych?...

MP.J(L)207, 01.07.2017 10:08:34 - *.free.aero2.net.pl

Te koszulki to profanacja naszych świętych barw.

Witek, 01.07.2017 10:29:21 - *.play-internet.pl

Fatalne te stroje, moze gra choc bedzie lepsza..

cLassic, 01.07.2017 10:36:01 - *.dynamic.chello.pl

Przypominam że Legia ma barwy czerwono-biało-zielono-CZARNE. O tej ostatniej barwie zapominają nawet jej najwierniejsi fani choć na każdym meczu śpiewamy o czarnej eLce która mieni się w kółeczku. A co do koszulek to są bardzo dobre. Który topowy klub ma teraz wyjazdówki w kolorze barw? Wszyscy mają wyjazdówki inne niż barwy. Real też u nas grał na czarno i co?

Prazanin do Ancymon, 01.07.2017 10:38:50 - *.play-internet.pl

wiec zostan kibicem Barcelony..... nie marzacy sie chlopaku :)....mamy taka game kolorow, z ktorych mozna zrobic nowe wzory, ze tylko wymyslac....trwanie przy tym samym???ostatnie koszulki byly nowatorskie i mozna bylo do nich nawiazac uzywajac 4 kolorow z naszych barw....Jacykow powiadzasz? jesli na kims takim sie wzorujesz i na Barcelonie to gratuluje nie dziewczyno, tylko prawilny chlopaku :)....kazdy ma prawo krytykowac koszulki, bo kupuje bilety i karnety i powinien miec wplyw na to w jakich koszulkach gra Legia.....

tomi, 01.07.2017 10:42:34 - *.centertel.pl

Ci którzy by chcieli wszystkie barwy na strojach są niepoważni. Pół ligi by się zlewało barwami podczas meczów. Stroje piłkarskie już dawno nie obejmują wszystkich barw klubowych (chyba ze klub ma max 2 barwy) takie są regulacje. Z resztą na początki swojego istnienia Legia grała w strojach najbardziej zbliżonych do tych które są w ostatnich latach. Fajnie że jest nawiązanie do tradycji i do Legionów.

obii, 01.07.2017 10:44:20 - *.dynamic.chello.pl

Mnie się podobają. A poza tym:
- eLka, a nie cały herb - to jest tradycja Legii! Herby były tylko przez parę sezonów w latach 90. na koszulkach Nike, poza tym zawsze eLki - albo czarne na białym tle, albo czasem tło było ciemne, w kolorze koszulki, a eLka i kółko białe.
- też bym wolał czarne spodenki do strojów domowych.
- stroje Legii już wiele razy nie odzwierciedały albo Barw, albo tradycji (np. koszulki i spodenki w paski). Szary nie jest według mnie żadnym świętokradztwem. Ale to moje zdanie.
- To właśnie tzw. "wielkie" kluby zmieniają stroje co sezon (a nie Legia!). Kilka lat temu próbowały zmieniać nawet co pół sezonu, by wyciągnąć więcej kasy, ale wprowadzono regulacje, które tego zakazały.

Witkacy, 01.07.2017 10:56:00 - *.ilabs.pl

Fajne. Dzieciom mogą sie nie podobać, bo wiadomo Milusińscy lubią, koloryt, przerost formy nad treścią no i gadać, gadać, biadolić. No i wiadomo ich widzenie jeszcze jest na poziomie takim przeważnie w jakich warunkach środowiskowych się wychowali :) Jesli, mamusia, tatuś lubią kicz to i synuś, córcia będą mieli podobne wizualne oczekiwania. Pozdrawiam

Prazanin do Witkacy, 01.07.2017 11:11:38 - *.play-internet.pl

odpowiem za siebie, fajnie ze znasz punkt widzenia i warunki srodowiskowe wszystkich krytykujacych 95% ;) zagraj w jakies gry liczbowe to pewnie wygrasz...POWODZENIA !!!...wychowalem sie w warunkach szarych(kamienica na Pradze)masz odpowiedz :), co nie znaczy ze ten kolor lubie ...i nie lubie kiczu, ktorym sa dla mnie te wlasnie szare motywy na nowych koszulkach....jestem na Legii od 1983 roku i takiego folkloru z barwami jeszcze nie widzialem :)......pogadamy po paru miesiacach jak podsumujemy sprzedaz szarosci z tego sezonu do np.poprzedniego....jesli beda sprzedawac sie lepiej niz ktorekolwiek z sezonow poprzednich to juz wiecej sie tutaj nie wypowiem i znaczy ze sie starzeje :)....ps.do barw na flagach tez dodalibyscie deczko szarego. bo modne ????

olew, 01.07.2017 11:20:07 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie są dumne, ale jak wygramy ligę , to wejdą do historii , więc mus kupić. Poza tym karwa to są koszulki Legii , co my tu pieprzymy , one są nasze !

(L), 01.07.2017 12:13:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dyrektor tego marketingu powinien wylecieć z roboty.Na pewno tego nie kupię.

johnny, 01.07.2017 12:43:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba czas pomyśleć nad zmianą sponsora technicznego od od x lat Adidas klepie w kółko i to samo.

kibic, 01.07.2017 13:09:28 - *.smtvsat.pl

Mi pas na koszulka nie bardzo się podoba. Kiedy wrócimy do jednolitych koszulek białych i zielonych?

kibic, 01.07.2017 13:10:35 - *.smtvsat.pl

No i moglibyśmy już wrócić do czarnych spodenek.

JJ, 01.07.2017 13:58:19 - *.dynamic.chello.pl

na poprzednie zielone marudzili że są zgniłe ... koszulki są ok ...

Brak pieniędzy ??, 01.07.2017 14:23:10 - *.play-internet.pl

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/696654/dariusz-mioduski-legia-juz-nie-bedzie-wydawala-bez-sensu

grzesiek, 01.07.2017 14:25:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No bo były zgniłe

kowaL, 01.07.2017 15:12:38 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

A transferów jak ni ma tak ni ma, vadisa też już ni ma...

Grzywa, 01.07.2017 17:08:19 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Proponuje rozpisać konkurs na wygląd koszulki Legii czyj wygra poprzez głosowanie to taki powinni zrobić . Jestem pewien ze pomysłów byłoby dużo i ciekawszych i wtedy zwycięzca dostałby np. jakiś procent ze sprzedaży plus karnet . Co wy na taki pomysł ?

mmm, 01.07.2017 17:49:51 - *.net-bis.eu

Źle się stało. Szary to nie nasza barwa!!! No i liczyłem na to, że czarny pas będzie znakiem rozpoznawczym na długi czas. Szkoda, że nie jest.

Lfan, 01.07.2017 19:05:31 - *.dynamic.chello.pl

Niektorzy to by chcieli żebyśmy grali w czerwonych koszulkach bialych spodenkach i zielonych getrach ale to nie lata 80... Wyglądalibysmy komicznie.

lopez, 01.07.2017 19:42:11 - *.dynamic.chello.pl

katastrofa...te koszulki....Mioduski człowieku..Ja widzę,że Ty i tego nie ogarniasz...

Djinn, 01.07.2017 19:45:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zajebiste są te stroje. Zwłaszcza szary wygląda ciekawie.

RobiL, 01.07.2017 20:51:50 - *.centertel.pl

Stroje są przekozackie. A podobno trzeci komplet niedostępny w sprzedaży jest zieloby i też prez tuje się świetnie.

Krzeszczu, 01.07.2017 21:21:47 - *.cust.bredband2.com

Sorry, ale ta szara koszulka to tak samo ekscytujace kolory jak dziennik telewizyjny z 1981 roku.....

Marco(L)io, 01.07.2017 22:03:52 - *.A328.priv.bahnhof.se

Pierwszy raz od dluzszego czasu nie kupie koszulki!Nie podoba mi sie,dobrze ze nie poszli dalej z tym blekitnym i nie zrobili koszulek w tym kolorze!!!Nie wiem czy jest jeszcze jakas mozliwosc zmiany wzoru ale na tych napewno kokosow nie zrobia!Zreszta moze REDAKCJA zrobi na stronie glosowanie,komu sie podoba a komu nie i bedzie wszystko jasne!Przewiduje wynik w granicach 80%na NIE!!!
Pozdrawiam wszystkich (L)!!!

star, 01.07.2017 22:37:29 - *.dynamic.chello.pl

Mistrzowskie koszulki !!! Idealnie łączą Legijną ponad stuletnią tradycje z nowoczesnością. Są klasyczne, a mimo to idą z duchem czasu. Jedyne co bym zmienił od przyszłego sezonu to pełny herb z 1957 r na piersi, zamiast eLki. Wyjazdówki kozackie. Domówki stonowane, ale z charakterem. Biorę obie! Ciekawe jaki jest trzeci komplet.

kowaL, 01.07.2017 22:40:54 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

za chwilę to nie będzie miał grać w tych koszulkach....mordują nam Legie...

zz, 01.07.2017 22:52:49 - *.dynamic.chello.pl

Wiadomo, że zmiana jest po to, żeby się koszulki sprzedawały, ale serio, takie dno? Ta szara to zupełna żałość... Mieliśmy klasowe stroje w ostatnim sezonie, czarny pas nadawał szyku, dało się iść w tym kierunku, ale po co... Tak samo olejmy klubowe barwy i nie nawiążmy do pamiętenych strojów, tylko bawmy się w odcienie szarości + dyrdymały marketingowca.

alessandro, 01.07.2017 23:50:07 - *.10

Szare koszulki ? Kolor gwiezdna szarość jak z oferty Apple'a.

Słabo Legia !

Cult⚽️Legia , 02.07.2017 03:36:09 - *.23

Siwa to zawsze suwá bèdzie,wycofsć nstychmiast te badxiewue!

tomiacab, 02.07.2017 08:49:22 - *.centertel.pl

Stroje i ich ocena to rzecz gustu. Mozemy sobie teraz pogadać, a i tak jestemy na nie skazani przez rok. Ale ludzie dajcie spokój z tym pomysłem zeby na piersi był herb. To że za daewoo i polmotu tak było nie jest istotne. Tadycją na piersi Legionisty jest Czarne eLka w kółeczku. Herb macie na spodenkach i niech tak zostanie.

johnny, 02.07.2017 09:36:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolego wyżej a co jest złego w pełnym herbie wzór1957 ? Moim zdaniem powrót to niego to wcale nie taki zły pomysł przeciwnie zawsze byłem jego fanem i jeżeli wrócił by on w zestawie z zielonymi koszulkami plus czarne spodenki i getry to jestem jak najbardziej za tym.

Piotr, 02.07.2017 10:05:47 - *.088.071.pools.vodafone-ip.de

Średnie w sumie te koszulki. Ale były by dużo lepsze gdyby na koszulce był nowszy herb. Jak rozumiem umieszczenie historycznego herbu czarnej eLki w kółku na 100-lecie klubu tak nie rozumiem, że pozostanie on na nowych koszulkach. Legia staje się pomału europejską Firmą i dobrze byłoby gdyby była rozpoznawana po JEDNYM herbie. Po prostu nie należy już wracac do starego. Bo po co??

R., 02.07.2017 17:44:30 - *.dynamic.chello.pl

Są zajebiste. ZWŁASZCZA grafitowa.

ocho(L), 02.07.2017 17:49:23 - *.adsl.inetia.pl

kogoś mocno z tą "szarością" pogięło, a już te ideologiczne tłumaczenie to totalna żenada. To może już lepiej wyprowadzić tę szarość od siwuchy którą żołnierze Legionów musieli przecież spożywać na froncie żeby skutecznie walczyć. Chore i gdzie herb , miał być przecież.

dominoBBH, 04.07.2017 11:47:15 - *.centertel.pl

Jak dla mnie kozaky! Prosty Warszawski wzór. To nie koszulki grają w piłkę !;)

Kibic (L), 07.07.2017 08:02:16 - *.com.pl

Kostiumy nie grają. Dla mnie oni mogą grać w "bele czym", aby grali dobrze.

siepacz, 09.07.2017 11:29:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Niezależnie od jakości wzoru - nie mam zamiaru podejmować tego tematu - nie podoba mi się pomysł zmieniania koszulek co sezon. Wiem, tak się robi na Zachodzie, ale motywem są tu niskie pobudki marketingowe, chodzi o to, żeby zwiększyć sprzedaż. Otóż oświadczam, że nie jestem gotów wywalać 300-400 zeta co sezon i pozostanę z koszulkami białą i oliwkową. Zdaję sobie sprawę, że moja postawa nie jest najważniejsza na świecie, ale prawidła społeczne mówią, że skoro ja tak postępuję, to znajdzie się jeszcze setki lub tysiące podobnych. To nie Anglia.
Proponuję też niektórym dyskutantom nie epatować stażem kibicowskim, bo mogą wydać się śmieszni. Pierwszy raz na Ł3 byłem w 1970...

NOWE koszulki........., 13.07.2017 13:04:15 - *.com.pl

Koszulki Z KOSMOSU , biorąc pod uwagę oczywiście ich cenę.

Kibic (L) do Siepacz .........., 13.07.2017 13:09:53 - *.com.pl

A ja byłem na Łazienkowskiej na meczach, kiedy jeszcze wchodziło się na krytą trybunę po schodach i stali tam żandarmi z W.S.W. Ale to były czasy Legii wojskowej, dlatego był CWKS. Oryginalny CWKS.

KOSZULI POWINNY....., 13.07.2017 13:40:59 - *.com.pl

Kostiumy powinny być koloru zieleni wojskowej, skora Legia ma być w dalszym siągu ze skrótem CWKS od Centralny Wojskowy Klub Sportowy. A może teraz CWKS to skrót od Centralny Warszawski Klub Sportowy ?

gregori , 14.07.2017 11:02:04 - *.centertel.pl

Nie wiem za co Ci ludzie w marketingu biorą kasę? Biała wiadomo ok ale ta szara ,stalowa to dramat .Zawsze była zieleń nie wiem co w tym się komuś nie podobało ? Dobrze jeszcze że nie czarna. Hasło też jest infantylne i głupie taka jest moja opinia.

Po cholerę......., 15.07.2017 18:54:50 - *.static.ip.netia.com.pl

A po jakiego czorta logo Adidasa na tych kostiumach ?

Pytam, 17.07.2017 14:36:28 - *.com.pl

I co po koszulkach, skoro z Górnikiem Zabrze były baty ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.