Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Olarenwaju Kayode - fot. qed.ng
Olarenwaju Kayode - fot. qed.ng
Piątek, 16 czerwca 2017 r. godz. 17:53

Legia chce napastnika Austrii Wiedeń

Qbas, źródło: Legionisci.com

Lada dzień w Legii Warszawa powinny rozpocząć się letnie transfery do pierwszej drużyny. Według naszych informacji stołeczny klub zainteresowany jest sprowadzeniem Olarenwaju Kayode z Austrii Wiedeń. 24-letni Nigeryjczyk występuje na pozycji środkowego napastnika. Ostatnie dwa sezony spędził w Austrii Wiedeń, do której trafił z Maccabi Netanya za 800 tys. euro.

W ostatnim sezonie strzelił 24 gole w 48 meczach wiedeńczyków. Do tego dołożył 7 asyst. W sezonie 2015/16 w 37 meczach zanotował 13 goli i 11 asyst. Kayode ma na swoim koncie 3 występy w reprezentacji Nigerii. Wcześniej regularnie grał w zespołach U-23, U-20 i U-17.



Komentarze: (82)

Matt, 16.06.2017 17:57:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

24 gole w 33 meczach + 7 asyst. To są konkrety.

KURIER, 16.06.2017 18:02:26 - *.dynamic.chello.pl

NA PAPIERZE NAWET ŁADNIE WYGLADA ZOBACZYMY JAK BEDZIE GRAŁ U NAS

Do redakcji , 16.06.2017 18:02:30 - *.centertel.pl

Według Transfermarkt strzelił 24 bramki w 48 meczach. Podaliście 33 mecze czyli sama ligę.

Gino, 16.06.2017 18:04:24 - *.internetdsl.tpnet.pl

Fajnie że w końcu legia może pozwolić sobie na zakup zawodników ze sredniaków europejskich, a nie takie właśnie Austria wyciągają zawodników

Krzeszczu, 16.06.2017 18:08:59 - *.cust.bredband2.com

Statystyki sa zeczywiscie fajne, to ze gral na roznych szczeblach reprezentacji mlodziezowych tez jest na plus.
Wiek tez bardzo dobry (patrzac na osiagniecia/doswiadczenie).
Wiec ja jestem jaknajbardziej na "tak". Bo ufam ze kierujemy sie walorami czysto sportowymi a nie poprawnoscia polityczna?
:-)))

Michal, 16.06.2017 18:09:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobno kwota transferu 2,5mln euro. Jak na nasze polskie warunki to kosmiczna kwota ale jak się chce walczyć o LM to trzeba cos zainwestować.

KIBIC , 16.06.2017 18:11:02 - *.internetia.net.pl

KUBA BŁASZCZYKOWSKI - CZY WZMOCNI SIŁĘ SPORTOWĄ LEGII - OCZYWIŚCIE , ŻE TAK - DO TEGO KADRA BY SKORZYSTAŁA NA TYM .

l;lll, 16.06.2017 18:14:09 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

To są konkrety, tylko szkoda, że i pieniądze konkretne. Według markt.de jest warty 4.0E

do KIBIC, 16.06.2017 18:22:05 - *.2-1.cable.virginm.net

please stop

Oro, 16.06.2017 18:38:06 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl

Myślałem, że jak Qbas wrzucił info na TT, to jestcoś konkretnego na rzeczy. Po tym artykule widzę, że to jest takie samo "chciecie" jak dziesiątki innych "chcieć", które nigdy nie przerodziły się w transfer do Legii.

tommy83, 16.06.2017 18:38:40 - *.dynamic.chello.pl

Blaszczykowski to niech wypier..ala do swojej wiselki!!!!

tomiacab, 16.06.2017 18:44:57 - *.18-2.cable.virginm.net

to są statystyki

Lelo, 16.06.2017 18:50:04 - *.dynamic.chello.pl

Jakieś bajki on warty jest 4banki Euro na pewno loczek tyle nie wyda

Priorytet to VOO, 16.06.2017 18:56:05 - *.dynamic.chello.pl

Zatrzymać Vadisa !

Javox, 16.06.2017 19:01:58 - *.157

Tylko żeby się nie okazało, że jak część Nigeryjczyków ma przebite blachy i w rzeczywistości jest po trzydziestce...

hwj, 16.06.2017 19:15:02 - *.28

24 lat? chyba 34 ;)

grzesiek, 16.06.2017 19:15:53 - *.centertel.pl

Mysle ze to bylby chyba dobry ruch. Niko tez mial statysthki dobre i potwierdzil to pozniej na boisku. Statystyki sa bardzo wazne przy pozycji napastnika.

Hubert_1980, 16.06.2017 19:23:18 - *.dynamic.chello.pl

Po co piszecie takie glupoty. Przeciez on jest wart kilka mln €. A my co najwyzej mozemy dac mln €. A i tak rece sie trzesa...

grzesiek , 16.06.2017 19:30:58 - *.dynamic.chello.pl

jaki Błaszczykowski? kilka lat temu odpalili go z Dortumndu, bo facet nie nadążał za młodszymi kolegami, a sam z siebie do ofensywy niewiele już wnosił, we Firentinie podobnie, teraz odpalają go w Wolfsburgu i zgadnijcie dlaczego i dlaczego przestawili go tam na obronę. On się na skrzydło już nie nadaje, mimo że ma dopiero 32 lata, to zdecydowanie wyhamował. Oglądam ligę niemiecką w miarę regularnie i Błaszczykowski to może wzmocnić co najwyżej Koronę Kielce. W kadrze w zasadzie poza asekurowaniem Piszczka, też z przodu zero konkretów w ostatnich meczach. Wolę Kucharczyka, jakkolwiek by to nie brzmiało.

Johnny Milkovic, 16.06.2017 19:31:20 - *.centertel.pl

Tak jest qurwa!!!!!
Nareszcie ktoś porządny.
Będzie stukał statystyki jak Takeshure Chinyama.

O to chodziło !!!
Świetny transfer!!!
Brawo qurwa!!!

mietek, 16.06.2017 19:34:32 - *.54

@Krzeszczu: Na pewno na papierze wygląda lepiej niż wychwalane pod niebiosa przez Wszedło transfery kuchenkorza :))

A tak na poważnie. Jeżeli facet dobrze wejdzie w drużynę, to faktycznie może z niego coś być. Oby.

Nie, jednak nie mogę się powstrzymać :) Chyba u nas w klubie ktoś wybitnie nie lubi komentatorów z C+ :) Najpierw im zafundowali Moulina (wbrew pozorom wcale się tego nazwiska łatwo nie odmienia), potem Vadisa, dalej Dominika, a teraz ten kolo :)) Co jeden, to większy łamaniec językowy :))))

gizior, 16.06.2017 19:37:46 - *.128

Dobrze gdybyśmy mnie więcej skład ustalili stosunków wcześnie kupic kogo kupic sprzedać nie potrzebnych i na zgrupowaniach juz zgrywać drużynę, zeby nie bylo znów transferów last minet jak chukwu, necid, aleksandrov czy todorovski...

Krzeszczu, 16.06.2017 20:02:56 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: jesli dojdzie do transferu to mam nadzieje ze nasza Band of Brothers szybciorkiem wyskoczy do Eichmanna (czy jak to tam) po nowe buty dla tego kolesia. No chyba ze zamieni sie z Chukwu :-)))

Krzeszczu, 16.06.2017 20:04:33 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: jesli dojdzie do transferu to mam nadzieje ze nasza Band of Brothers szybciorkiem wyskoczy do Eichmanna (czy jak to tam) po nowe buty dla tego kolesia. No chyba ze zamieni sie z Chukwu :-)))

@ grzesiek: nie przejmuj sie tym kolesiem od Blaszczykowskiego. Jak stara zdarta plyta juz chyba drugi rok drze jape o Blaszczykowskim.
Widocznie koles lapie orgazm za kazdym razem, wiec niech mu to pojdzie na zdrowie. A odpowiadac nie ma co.
Juz lepiej zagrac w ping-ponga w budce telefonicznej :-)))

yyy, 16.06.2017 20:23:41 - *.static.ip.netia.com.pl

oraju olarenwaju! :(

mietek, 16.06.2017 20:25:18 - *.54

@Krzeszczu: No wiesz co? Taka rozrzutność na zwykłe buty? A z Bazaru Różyckiego to nie będą? :))))

A tak już poważniej. Żeby się znowu nie okazało, że przekraczamy limit zawodników spoza UE. Czy my naprawdę nie możemy poszukać jakiegoś grajka z paszportem cywilizowanego kraju?

Krzeszczu, 16.06.2017 21:01:33 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: wlasnie ogladam mlodych ze slowacja, i jest tam, w slowacji, kilku grajkow bardzo ciekawych.....

Czarno to widze, 16.06.2017 21:08:24 - *.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

nadchodzi era sciaganina czarnych zadebiutuje song będzie grał chukwu i teraz

Wolfik, 16.06.2017 21:22:02 - *.dynamic.mm.pl

@mietek: Też wolałbym piłkarza z UE. Tyle tylko, że nikt z przyzwoitych zawodników europejskich do naszej zaściankowej ligi nie pójdzie. To po prostu jest za słaba liga. Może gdybyśmy awansowali po raz drugi do grupowej LM to na Legię zaczną patrzeć inaczej. Dlatego zawsze uważałem, że należy penetrować przede wszystkim kraje ościenne i wyławiać talenty na miarę Ondrieja Dudy.

W Polsce są właśnie rozgrywane ME U-21. Ciekawe, czy ktokolwiek z naszych skautów zna choć połowę młodych piłkarzy ze Słowacji, Macedonii czy Czech. Szczerze wątpię. A potem płacimy pół roku takiemu Chukwu który zagrał kilka minut a i tak dupy to nie urywało.

kuba, 16.06.2017 21:28:54 - *.dynamic.chello.pl

Nie dla Legii... Już podobno Zenit daje za niego 2x więcej.

Andrzej , 16.06.2017 21:38:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Krzeszczu Poczekaj na Serbie.

mietek, 16.06.2017 21:56:05 - *.54

@Krzeszczu: Nie wątpię. Ale u nas nikt o nich nie pomyśli.

@Wolfik: Słowacja, Czechy? OK. Ale Macedończycy u nas jakoś szału nie zrobili, więc ich bym sobie darował. Węgra też można przyzwoitego wyłowić. A skoro już na upartego musimy szukać poza Unią, to przypomnę tylko Omeljańczuka, który kiedyś u nas grał i to całkiem nieźle = więc na Białorusi też można dobrych grajków wyszperać. Ale to nie ryby w Nigerii, czy Ghanie, więc po co jechać :)

grchw, 16.06.2017 22:14:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Z mordy to chyba Nani?

antos, 16.06.2017 22:42:38 - *.dynamic.chello.pl

I znowu przepłacanie- wyprowadzanie pieniędzy poza rynek polski. Mecz Polska - Słowacja pokazał nam że u przegrywamy nawet ze słowacją, w której mieszka ok. 5 mln ludzi i większość słowaków gra na obczyźnie. Wpompujemy te pieniądze w młodzież a nie w sprowadzanie produktu z zagranicy.

kibic.., 16.06.2017 22:50:02 - *.adsl.inetia.pl

wyrozniajacy sie gracz ligi austrii nie trafi do Legii. niestety jeszcze nie ta półka. obym sie mylil bo staty facet ma niezłe

Informatoe, 16.06.2017 22:58:10 - *.dynamic.chello.pl

Na rosyjskich stronach pisali miesiąc temu o zainteresowaniu ze strony spartaka, ale sprawa ucichla. Może się udo

Hdhdjdj, 16.06.2017 23:05:25 - *.play-internet.pl

Przecież to jest pic na wodę. Zwykła plotka transferowa. Nigdy nie przyjdzie taki grajek do extraklapy.

Ttt, 16.06.2017 23:09:27 - *.play-internet.pl

To jakiś żart. Legii nie stać na niego więc po co takie głupoty piszecie?!

malcz, 16.06.2017 23:29:23 - *.dynamic.chello.pl

Fajny news, będzie ruch na stronce, sporo postów i właśnie rozpoczęta została procedura rzucania całkiem abstrakcyjnych nazwisk, ale nie oszukujmy się i nie czarujmy - Larry Kayode to nie jest piłkarz na jakiego nas stać. To jest koleszka, który był przymierzany do Chelsea. Z powodzeniem może grać w Bundeslidze albo nawet w Premiership np. w takim Stoke, albo Swansea.
Nie mam pojęcia co mogłoby przekonać go do gry u nas bo na pewno nie hajs...

Docent95, 16.06.2017 23:36:12 - *.dynamic.chello.pl

Fejk news

Coco, 17.06.2017 00:27:12 - *.virtua.com.br

Słabe info, w Rosji Zenit już na dzień dobry daje za niego 3,5 mln, tak więc proponuję dać 2,5 plus Kucharczyk, Kopczyński i Chukwu na wymianę :)

Micha(L), 17.06.2017 00:45:45 - *.dynamic.chello.pl

Cała Legia się cieszy;) szczególnie wychowankowie, Akademia, LSS, Rodzice...

Warszawa, Mazowsze, Polska.........

Cult⚽️Legia, 17.06.2017 01:06:59 - *.112

Welcom!Ole!!!⚽️⚽️⚽️

Andrzej, 17.06.2017 08:25:08 - *.132

Do Wolfik
Co pół roku jest ta sama nadzieja transferowa i z każdym dniem przed rozpoczęciem ligi gaśnie. Pół roku wiadomo, że potrzebny jest napastnik, a skrzydłowy jeszcze dłużej. Dziwi mnie to że tylko w przypadku Nikolica i Nagy potrafili podpisać umowy wczesniej.
Co taki Żewłakow robi przez całą rundę, rozumiem że nie wiadomo jakie miejsce bedzię w lidze ale można zrobić listę napastników A i B.
Wystarczy obejrzeć mecz w telewizji tak jak wczoraj młodych Słowaków i już kandydat do Legii się pojawia - Lobotka. Teraz czas żeby pokazali się Serbowie.
Pisałem przy różnych okazjach że ligi Słowacka, Słoweńska, Śerbska czy Chorwacka posiadają wielu zawodników wartych uwagi.
Pytanie ile jest prawdy w tych wszystkich plotkach transferowych, bo niby się interesują zawodnikami, póżniej jak jest możliwość bo zawodnikom kończą się umowy (Seferović) lub są bez klubów (Skuletić) zapada cisza.
Środek pomocy - Lovro Majer, Enis Bardhi, Michal Skvarka, Mierzejewski, Wolski, Lobotka, Patrik Hrosovsky
Prawa pomoc - Ezgjan Alioski, Nikolas Spalek, Srdjan Plavsic, Alexander Gorgon
Lewa pomoc - Nemanja Mihajlovic, Mihailo Ristic,
Napastnik - Uros Djurdjevic, Luka Zahovic, Abdou Traoré, Dylan De Belder,


PYTANIE DO REDAKCJI: Jak wygląda sytuacja zdrowotna u Kucharczyka i Sanogo

dex, 17.06.2017 08:41:41 - *.play-internet.pl

Za 3 dni: Kayode nie dla Legii.

Xano, 17.06.2017 09:03:57 - *.centertel.pl

Nie dla Legii - SEZON OTWARTY

Wojtek86, 17.06.2017 09:05:40 - *.68

Już to widzę jak Austria sprzedaje nam tego napastnika :D

Ko(L)eś, 17.06.2017 09:13:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A ruch na stronce się kreci....

td, 17.06.2017 09:39:42 - *.centertel.pl

Rafał Wolski i zatrzymanie Vadisa to jest priorytet !!!

do Andrzej, 17.06.2017 09:58:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Niezły jesteś. Lobotka by kosztował minimum 2 miliony euro, po za tym po takim meczu ściągnął pewnie na siebie zainteresowanie klubów zachodnich, z którymi nie możemy konkurować. Poza tym, Bardhiego już też ktoś obserwuje. Po co miałby się Gorgoń przenosić jeśli on właśnie zdobył mistrza Chorwacji? Tak wogóle to Djurdjevic, Plavsic, Alioski i Majer zdecydowanie poza naszym zasięgiem finansowym. Proponuję zejść na ziemię i zapoznać się z realiami klubu, bo jesteś już chyba tysięczną osobą która "wydaje" kasę której nie ma.

ADe, 17.06.2017 10:09:40 - *.dip0.t-ipconnect.de

24 bramki w 48 meczach czyli średnio 1 bramka na 2 mecze... tak sobie... a we wcześniejszym sezonie jeszcze słabiej

Cch do Krzeszczu, 17.06.2017 10:19:30 - *.dynamic.mm.pl

Lobodka zrobil robote co? Taki troche Gattusso. Swoja droga gra w jakims Norweskim zespole, pewnie duzo by za niego nie zaspiewali.. a co do olarenwajaju to trzeby by mu policzyc słoje i brac, bo bramki potrafi strzelac(krol strzelcow w austrii, tak jak Niko na Wegrzech)

dejne3, 17.06.2017 10:36:53 - *.ssp.dialog.net.pl

Ani Głaszczekostki i Sobiech emeryturę sobie chcą zapewnić na Ł3 to nich spadają na szczaw rtam ich miejsce .

Fredkck, 17.06.2017 10:47:26 - *.156.threembb.co.uk

Jeśli przyjdzie to gole się na pazdana ... a tak na poważnie słabo wyglądamy na tle Europy jak nie potrafimy zapłacić za piłkarza 3 miliony euro czekam aż wkoncu się to zmieni

Zenon M., 17.06.2017 11:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na co nam zawodnik z poza ue? Limit dwóch zawodników utrzymany, trzeba szukać w grajach ue. Czechy, Słowacja, Chorwacja. Ps bramkarz słowacki super :)

Święty, 17.06.2017 12:03:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czarno to widzę ;)

kot, 17.06.2017 12:07:18 - *.dynamic.chello.pl

ja to oczekuje transferu do Eleven ligi, bo poziom komentatorski naszego klubu przez ta pare pajacow jest dramatyczny. Jedyny gorszy przypadek znam z Eleven (liga wloska) - jeden raz

Kanubadu, 17.06.2017 12:55:17 - *.167

blasczykowski do Chicago Fire i legia powinna starac sie o tego cebulskiego z szweczi ( Dluge wlosy) u-21 najlepszy gracz w mecz Anglia vs. Szwecja , jak goscz mowi ze zrobil blad wybierac szwecje a nie Polske, to conajmniej w polskiej druzynie moze pograc w LM!!! Te nigearianczyk tez do Legii!! I jescze 1-2 graczy z wegry lub Czech Albo slowacy !!!

Krzeszczu, 17.06.2017 13:08:02 - *.cust.bredband2.com

@ Cch: Nordsjäland to akurat dunski klub, ale mniejsza z tym :-)

Lobotka odwalil kawal niezlej roboty i pokazal klase.
Ale nie tylko on.
Beno, Rusnak, Mihalik, nawet Safranko. Wyobraz sobie tych pilkarzy u nas razem z Nagy´em, Dzidzia i Moulinem.
Dopiero by sie dzialo! :-)
Chyba pojde i kupie sobie Football Managera i to sprawdze.

Krzeszczu, 17.06.2017 13:58:59 - *.cust.bredband2.com

@ Kanubadu: ten cebulski z dlugimi wlosami, mam rozumiec ze chodzi ci o Cibickiego?
Jest wschodzaca gwiazda Malmö FF.
W zeszlym sezonie na wypozyczeniu w Jönköping byl jednym z najlepszych napastnikow (nie wiem ile dokladnie strzelil, ale strzelal i dominowal pierwsza lige) w pierwszej lidze. Wrocil do Malmö, bedzie gral w Lidze Mistrzow, jest kandydatem na krola strzelcow w Allsvenskan, zarabia dobrze, wiec nie bardzo widze powodow dla ktorych chcialby opuscic Malmö dla Warszawy.

No chyba tylko jesli powaznie znudzilo mu sie zycie w kalifacie islamskim jakim jest Malmö, to wtedy pewnie tak :-))

mietek, 17.06.2017 14:13:45 - *.54

@Andrzej: Mierzejewski? Daj Pan spokój. Przecież to boiskowy stojak jest. Nie dziwię się, że Nawałka go bardzo szybko odstrzelił - i wcale nie chodziło o ligę, bo w tym samym czasie u Arabów grał Szukała, który u Nawałki był wtedy podstawowym stoperem.

Gorgoń? Jego temat w (L)egii też już jakiś czas temu się pojawiał. I nic z tego nie wyszło, bo tutaj by musiały chcieć obie strony, a Austriak najwyraźniej nie chciał.

Jeszcze raz powiem. Jeśli już "na siłę" musimy szukać zawodników spoza Unii, to lepiej rzucić okiem na Białoruś. Stamtąd co jakiś czas wychodzi fajna perełka. A i samo BATE nie jest takie mocne jak kiedyś, więc jego zawodnicy nie powinni być przesadnie drodzy. Ewentualnie pokopałbym w dolnej połówce tabeli ekstraklasy rosyjskiej. Skoro Piast potrafił tam wyszukać Vassiljeva, to dlaczego my nie możemy znaleźć kogoś na podobnym poziomie? Naprawdę trzeba jechać na spotkania z szamanami w kameruńskiej dżungli, skoro "za rogiem" mamy dobrych piłkarzy?

Cch, 17.06.2017 14:43:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@Krzeszczu kurde masz rację, z nazwy zalatywalo mi norwegia i w sumie nie sprawdzilem. Co do reszty pilkarzy to jestem raczej za tym zeby wiecej Polakow sciagac np Salamon. Oczywiscie wyjatkami sa takie perelki jak wspomniany Lobotka czy predzej Duda na ktorym Legia sporo zarobila
Ps teraz nie kupuj fma, we wrzesniu nowy :)

dani, 17.06.2017 14:48:34 - *.centertel.pl

a co z Orlando Są ponoć chętnie by wrócił do legii. duet vadis i Orlando by pasowal

Zyga, 17.06.2017 15:13:54 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czas sprowadzac Niemcow z Bundesliga cwaj i robic z nich niewolnikow

kot, 17.06.2017 15:35:24 - *.dynamic.chello.pl

w Lechu trzeci transfer, czyzby dzial transferowy tradycyjnie na wakacjach. po trzeciaku i w erze zewlakowow wszystko mozliwe

Krzeszczu, 17.06.2017 16:03:26 - *.cust.bredband2.com

@ Cch: ale we wrzesniu to mi zamkna okienko transferowe (i nie bedzie choinki) :-))

Salomon napewno by byl wzmocnieniem, zgadzam sie z Toba.
Nie raz powtarzalem ze warto spojrzec na naszych u-23 i u-21 (ci akurat pokazali ze nie bardzo warto).
I rozgladac sie nie dalej niz za miedza, czyli Czechy, Slowacja, Wegry. Balkany jak najbardziej, ale tam drogo. Wystarczy spojrzec za jakie sumy ich pilkarze odchodza do Wloch, Niemiec, czy innych Austri/Szwajcarii.

Czeska i Slowacka mysl szkoleniowa jest bardzo dobra, co udowadniaja ich reprezentacje. A i z aklimatyzacja i jezykiem nie bedzie klopotu.

Ale jak to wytlumaczyc naszej Band of Brothers i naszym asom skautingowym?
Hello ???
Dear Friends ???
:-))

Maciek(L), 17.06.2017 16:16:33 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nie dla Legii
Lech sie zbroi a my nic czuje ze nie będzie ciekawych transferów w tym roku a zaraz info
Vadis sprzedany za 3 mln euro
Mioduski jakoś mnie nie przekonuje był leśny były sukcesy sportowe i transferowe, były szybkie dobre decyzje a teraz jest....

Ulik, 17.06.2017 16:31:10 - *.dynamic.chello.pl

Hola, spokojnie Panowie!
Wiem że U-21 to obecnie jedyny pokarm kibica, ale to troche inne danie niż dorosła piłka.
Lobotke w Superligaen parę razy widziałem i "d...py nie urywa". Zresztą sześć asyst w 36-ciu meczach ligi w której, porównywalny do Legii klub FC Kopenhaga, kosi wszystkich do poziomu murawy to nie jest wynik powalający. Chłopak zdolny ale co by z nim taki Gòralski zrobił, strach myśleć.

Andrzej, 17.06.2017 16:35:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy młodzi poza zasięgiem. Udało się z Nagy czy Duda może udać się z innymi ( np Bardhi to ten sam menadżer co Nagy). Dziś Korona potrafiła podpisac umowę z młodym Gruzinem Kacharava to czemu nam ma się na udać.
Że Lobotka by kosztował 2 mln, może, ale warto bo można go sprzedać za więcej. Chłopak gra dwa lata w Danii i ktoś go potrafił wypatrzeć. Takich jak on ale bez możliwości pokazania się w reprezentacji pewnie jest więcej

Do Wolfik, 17.06.2017 17:39:03 - *.dynamic.chello.pl

Ty się o skautów nie martw, cała Europa obserwuje takie imprezy jak euro u21 i nie tylko, Legia też. To normalne w tej profesji.

Wolfik, 17.06.2017 20:15:39 - *.dynamic.mm.pl

@Andrzej: Graliśmy z Treńczynem w zeszłym roku w eliminacjach do grupowej LM. Widzieliśmy mnóstwo dobrych, młodych zawodników. No i tyle.

@Do Wolfik: mam nadzieję, że na oglądaniu się nie skończy i kogoś pokroju Ondrieja Dudy wypatrzą (choć wątpię).

@Maciek(L): Tym zbrojeniem Lecha nie przejmowałbym się tak bardzo. Oni zawsze dokonują szybko transferów, a że większość jest delikatnie mówiąc średnich, to już inna sprawa. Lepiej zrobić dwa konkretne transfery niż kilka lipnych.

mietek, 17.06.2017 21:06:56 - *.54

@Wolfik: Co do kuchenkorza to masz 100% racji. Oni zawsze robią transfery (?) jak raptusy, a potem, jak któryś nie wypali, to będą jak zwykle aluzje puszczać do (L)egii, że oni "nie prowadzą awanturniczej polityki transferowej" :) Niech się bawią.

Ale z Trenczynem się nie zgadzam. Skoro drużyna prowadzona przez albańskiego pasterza, bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, chaotyczna jak gimnazjalistka, potrafiła ten Trenczyn wyeliminować, to jednak nie najlepiej świadczy o tamtej młodzieży.

Bartez, 17.06.2017 21:13:57 - *.hypernet.biz.pl

Napastnik Austrii Wiedeń nie dla Legii.

Cch, 17.06.2017 22:40:00 - *.dynamic.mm.pl

@Ulik Lobodka jest defensywnym pomocnikiem wiec nie mozna go rozliczac z asyst tak jak np skrzydlowego. 6 to i tak calkiem dobry wynik, Ile ich mial ten caly Góralski? Chetnie bym go zobaczyl w Legii choc oczywiscie wiem ze to sie nie wydarzy.

Marmo, 17.06.2017 22:58:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja bym brał młodego Słowaka z U21 Stanislava Lobotkę to super talent. Napastnik w tej cenie jest do wyjęcia Sobiech

Cult⚽️Legia, 17.06.2017 23:58:52 - *.11

Dobrze godota Chłopy✨✌️

Wolfik, 18.06.2017 01:13:55 - *.dynamic.mm.pl

@mietek: Tak, ale wówczas mieliśmy człowieka który robił różnicę. Nazywał się Nikolić. Zresztą wygraliśmy z nimi jedną bramkę, jakiejś specjalnej różnicy nie było widać, a zawodników mieliśmy o wiele bardziej doświadczonych.

WERTIS(L)do "Matt", 18.06.2017 03:48:31 - *.centertel.pl

24 gole w 48 meczach(czyt. ze zrozumieniem Brachu;))+ 7 asyst;), ale i tak czy siak oczywiście nieźle;)

Krzeszczu, 18.06.2017 09:52:05 - *.cust.bredband2.com

Juz od chyba 3 lat trabie o tym "transferze"!!!
Oby byla to prawda a nie tylko spekulacja. Bo wtedy ufam ze nawet Dzidzia zostanie. A jesli nie, jesli nie, to bedziemy mieli godnego nastepce. Klasa sama w sobie!!!!
Oby, oby.....

https://www.transfermarkt.pl/aron-gunnarsson/profil/spieler/63821

Wolfik, 18.06.2017 22:22:45 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Całkowicie się zgadzam. Sprowadzenie kapitana Islandii do Legii byłoby niesamowite. A gdyby jeszcze wypalił transfer Narkrotha to powiedziałbym, że nasz skauting również doszedł do mistrzostwa.

Póki co, to jednak spekulacje, pozostaje czekać i wierzyć iż to nie plotki.

Klucha , 21.06.2017 13:27:16 - *.28.ipv4.supernova.orange.pl

ja bym brał Sobiecha z Polskiej ligi kopanej brał bym robaka i grał Niezgodą Próbował zakontraktować Lipskiego Murawskiego ,Góralskiego, w końcu jesteśmy w tej lidze najlepsi wiec niech grają u nas najlepsi do odstrzału masłowski jodłowiec

Eric Raven, 22.06.2017 19:03:42 - *.dynamic.chello.pl

Dokładnie.Xano i wolfik.
Za pare dni Ajlawiu nie dla Legii.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.