Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na zbiórkę krwi!
Zapraszamy na zbiórkę krwi!
Wtorek, 9 lutego 2016 r. godz. 10:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kibicowska zbiórka krwi w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

Jak co roku, kibice Legii Warszawa wezmą udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pierwszym akcentem przypadającego na 1 marca święta będzie honorowa zbiórka krwi, organizowana w dniu 27 lutego roku przez KHDK Krewcy Legioniści, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa i klubem.

Akcja odbędzie się na stadionie Legii w godzinach 9:00–14:00. Będą w niej brały udział dwa autokary-ambulanse do poboru krwi. Krwiobusy podstawione zostaną przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce, a szczególnie te osoby, które nigdy jeszcze nie oddawały honorowo krwi. Do zobaczenia na zbiórce!

Krewcy LegioniściKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!