Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
Czwartek, 20 sierpnia 2015 r. godz. 11:30

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Potrzebna krew dla kibica

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kibic Legii zachorował na martwicze zapalenie trzustki i zapadł w śpiączkę. Obecnie przebywa w Szpitalu Wolskim przy ulicy Kasprzaka i pilnie potrzebuje krwi. Krew można oddać w każdym dostępnym punkcie ze wskazaniem na Michała Sałasa. Potrzebni są dawcy z każdej grupy krwi. Sytuacja jest pilna i poważna.

Michał od wczesnych lat 90-tych był stałym bywalcem "Żylety", czym zarażał młodszych kolegów z osiedla na warszawskim Mokotowie. Przez praktycznie cały okres istnienia starej Żylety uczęszczał na nią regularnie, najpierw sektor G, w ostatnich latach boczne sektory. Po otwarciu nowego stadionu Michał wraz ze swoim synem, który gra aktualnie w akademii Legii uczęszcza na sektor rodzinny.

Nie jest istotne miejsce i grupa oddawanej krwi. Ważne by oddając krew zrobić dopisek "dla Michała Sałasa", bo dzięki temu krew jest podmieniana na właściwą.


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!