SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wesołego Alleluja!
Wesołego Alleluja!
Sobota, 4 kwietnia 2015 r. godz. 11:11

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Redakcja

Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, aby ten wyjątkowy czas spotkań w gronie najbliższych upływał w miłym nastroju. Wesołego Alle(L)uja! Do zobaczenia wieczorem na Ł3! :)
PS. Poniżej startuje konkurs świąteczny!

KONKURS WIELKANOCNY
Wysyłajcie nam na adres konkursy@legionisci.com zdjęcia z legijnymi świątecznymi akcentami (święconki, pisanki itp.). W niedzielę rano zamieścimy na naszym profilu FB pełną galerię konkursową i sami wybierzecie najlepszą pracę. Zwycięzca otrzyma od redakcji Legionisci.com zestaw gadżetów Legii!

przeczytaj więcej o: , , ,

Komentarze: (5)

Andrew LEGIA, 04.04.2015 11:47 - *.81.threembb.co.uk

Wesolych Swiat Wielkanocnych I mokrego smingusa-dyngusa zyczy dla Wszystkich FANATYKOW LEGIUNII. Andrew LEGIA z London.LEGIA MISTRZ!!!

PABLO, 04.04.2015 11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wzajemnie redakcjo najdroższa. Zdrówka wszystkim i z fartem! CLZR

Andrew LEGIA, 04.04.2015 11:49 - *.81.threembb.co.uk

Wesolych Swiat Wielkanocnych I mokrego smingusa- dyngusa dla Wszystkich FANATYKOW LEGIUNI zyczy Andrew LEGIA z London LEGIA MISTRZ!!!

Żołnierz71 ZS, 04.04.2015 13:46 - *.dynamic.chello.pl

Zdrowych i pogodnych świąt od kibiców ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC dla wszystkich naszych Braci z LEGI, OLIMPI, BKS i HAGI oraz całej Redakcji !!!!! Dzisiaj same zwycięstwa i będzie mistrz oraz awanse do wyższych lig! LEGIA & ZAGŁĘBIE & OLIMPIA & BKS & DEN HAAG !!!!!!

Stefciu, 04.04.2015 14:54 - *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego zdrowych spokojnych swiat dla braci ze Szczecina ! Legia& Pogon !!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!